Téma: Életképek

mulao 2009 szept. 24. - 05:00:52 Előzmény napraforgó
(328/548)
Schmied Zolival nem is legyen bajod.:) Igen, én is azt hallottam, mintha azt mondaná, "na, most légy okos apuka", valami ilyesmit.Örülnék, ha nem maradnék le, mert ez kezd érdekelni.
crazyforyou 2009 szept. 23. - 22:29:37
(327/548)
Ez tutira új rész volt,nem is értem ki találta ki hogy ez ismétlés????
10/10
ritvir 2009 szept. 23. - 22:12:03 10/10
(326/548)
Ez ismétlés volt? Mikor adták ezt a részt, mert én követtem minden részt és ezt még nem láttam.
R
andatti 2009 szept. 23. - 21:03:53
(325/548)
hááát bocsesz, de ez ismétlés volt... sajnos, de fõmûsoridõben sztem kár volt érte... a sztársáv se 21h-ra való. persze kibicnek **ss
crazyforyou 2009 szept. 23. - 20:43:29
(324/548)
Vári Évával és Kulkával volt szerencsém pár szót váltani az idei Évadnyitó Fesztiválon,nagyon szimpatikus emberek mindketten,semmi allûr,kedvesek és készségesek voltak.Nézzük csak meg hogy viselkednek a huszonéves sztárocskák?! Tisztelet a kivételnek!!!
napraforgó 2009 szept. 23. - 19:38:37
(323/548)
Nincs nekem se bajom Schmid Zoltánnal, csak a történet kezd ellaposodni. Habár az elõzetesben most valmi utalás volt arra, hogy Ildikó gyereket vár? na majd meglátjuk.
napraforgó 2009 szept. 23. - 19:36:02
(322/548)
Szerintem a ma esti már az új évad új része.
andatti 2009 szept. 23. - 18:55:47
(321/548)
Nem hiszem el, hogy fõmûsoridõben ismétlést adnak...
és még be is harangozták, hogy kéthetente... én meg azt hittem, hogy új részek lesznek... pfff.
mulao 2009 szept. 23. - 15:50:04 Előzmény napraforgó
(320/548)
Schmied Zoiliról nem mondanék rosszat, õt láttam színházban, s nagyon jó színész, örülök, hogy õ is van, de a Schellt utálom.
napraforgó 2009 szept. 23. - 13:14:45
(319/548)
A francia filmeket én is sszeretem, szórakoztatók, szellemesek (kivéve, ha nagyon mûvészfilmek)
napraforgó 2009 szept. 23. - 13:05:46
(318/548)
Mindíg próbálok olyan mûsort keresni, amiben nem dúl az erõszak, nem folyik patakokban a vér, nem a XXXII. században játszódik és nincsenek benne zûrös ûrlények. Eleinte tényleg olyan volt ez az Életképek, hogy el lehetett rajta gondolkodni, Pl a családját elhagyó apa, a magára maradt feleség gondjai, vagy a nagyi, aki takarít a saját fiánál, a szeretõ bizonytalan helyzete, stb. Tényleg volt pszichológus az elején, pl. Vekerdy Tamás, meg egy hölgy is, aztán a sorozat elment a szórakoztatás irányába. Pl Éva és János jóízû veszekedései. Aztán jöttek a töltelék szereplõk (fõorvosasszony, rendezõ úr, professzor úr, stb) és leült az egész. Most már tényleg nem sok köze van a valósághoz, legfeljebb az õ valóságukhoz, ami - az életkötülményeiket tekintve - sajnos nem az enyém.
napraforgó 2009 szept. 23. - 12:47:45
(317/548)
Na és ne felejtsük el, hogy Schell Judit éppen aktuális párja is megjelent a gyerekorvos szerepében...
Azért örülök, hogy egy órával elõbbre hozták az adásidõt, mert régebben mindíg bealudtam, annyira uncsi volt. Még Laci és Viola évõdése volt a legizgalmasabb. Igaz, hogy a társadalom elöregszik, de a történet gyakorlatilag a 60-on felüli szereplõkrõl szól, fiatalok csak hébe-hóba, a középgeneráció meg mutatóba.
mulao 2009 szept. 23. - 11:16:20
(316/548)
Lemaradok, k-val.:)
mulao 2009 szept. 23. - 11:15:31
(315/548)
Egyideje sajnos mindig lemaradom a részekrõl, azért mondom, hogy sajnos, mert annyira utálom a Schell Jucit, hogy jó nézni, hogy szerintem szrul játszik.:) Tudom nem hangzik kedvesen, de ez a véleményem.A két lány, Sára és Nóra szerintem sokkal nagyobb természetsségget mutatott és még valamiféle szerepet is, mint néhány idõsebb.Meg Kovács Adél is jó volt, nagyon!
Tilda36 2009 szept. 23. - 10:45:46
(314/548)
Horváth Ádámnak az újságíró, illetve fõorvos, ügyvéd, fõmûvész foglalkozás volt az etalonja, hát itt is szerepel benne majd mindegyik. Mindenesetre Karcsit most is elõkelõ pozicíóba tette, hisz fõorvosasszony lett belõle a fõbûvésznõ után.:-)
Tilda36 2009 szept. 23. - 10:41:26
(313/548)
Az Életképek pont ellentéte a Szomszédoknak. Itt gazdag emberek, családok szerepelnek, ott meg "szegény" volt mindenki. Ki nem állhatom, hogy HÁ átmentette a szomszából, hogy mindenkit foglalkozás néven szólít meg, holott ez annyira életszerûtlen.

Az észrevételeid többi részével egyetértek, én annyira unalmasnak találom, hogy képtelen vagyok rá idõt szakítani...azért egy-két részbe belepislantotam, de a fantáziatlansága miatt elment a kedvem. Azért a szomsza a maga idejében sikeres volt, ez már nagyon silány utánzat.

HÁ feleségét kár megemlíteni, szegény csúnyán öregedett meg, ráadásul ugyanolyan rettenetes cuccokban jár mint a szomszában. A reszketõs hangja meg nem tud elvarázsolni. Természetesen itt is mindenki körüludvarolja, de õ minden közeledést elhárít, mert tekintettel van a párjára.:-D Hiába a szomszában is pókhálós volt, itt meg már erényõv van rajta.:-)
napraforgó 2009 szept. 23. - 09:27:01
(312/548)
És zavar az is, hogy neves színészeink meg se próbálják eljátszani a szerepeket,úgy beszélnek, mint akik épp akkor olvassák fel a súgótábláról a szöveget. Nem hangsúlyoznak, hiszen elõször látják a szöveget, nem tudják hova is kellene tenni a hangsúlyt, hát mindent olyan szintelenül mondanak, érzelem semmi. Mindenki olyan rezignált a történetben, a szereplõk életkora pedig Horváth Ádáméhoz tendál. Még jó, hogy nem az egészségügyi problémáikról társalognak...
napraforgó 2009 szept. 23. - 09:05:01 Előzmény Kockás
(311/548)
Sok mindenben igazad van. Pl. tényleg nem életszerû a sorozat. Az én rokonaim, ismerõseim bérházakban, panelben, esetleg társasházban laknak, leginkább BKV-val közlekednek, és sajnos hó végén még azon is gondolkozni kell, hogy mit is fõzzek?
Ezek itt meg emeletes villákban laknak a Gellérthegyen, meg Buda jobb részein, garázs van, meg akár 2 autó - hát nem tudom, hogy ez mennyire általános. A sorozat hemzseg az újságíróktól, gitáros mûvészektõl, rendezõ uraktól, meg jogászprofesszoroktól. Ezek sem túl gyakori foglalkozások, legfeljebb az író-rendezõ úr ismeretségi körében. Egyébként amit az ügyvédrõl - egyetemi tanárról mutat, az hülyeség, nem így van. Gondolom a többi szakma bemutatása is éppoly "pontos".
A mai részben Laci professzor szülinapjára Viola szervezi a vendégeket - Éva és a lányai rendben van, még az aktuális élettárs is, de mi a fenét keresne ott Katinka a gitárossal, meg Tibor az új családjával? Tudtommal õk nem rokonai Lacinak.
Mivel õk Viola rokonai, esetleg a saját névnapjára, szülinapjára hívhatná meg õket.
A "bölcs" Karcsi doktornõt már én is únom. Mindenkit megért, Écva és Judit legjobb barátnõje, az se számít, hogy a két nõ utálja egymást. Egy ilyen öreg, reszketõ kezû fogorvoshoz meg akkor se járnék, ha ingyen kezekne, miért nem vonul már nyugdíjba? A bölcs tanácsait akkor is osztogathatná a rendezõnek, meg az ügyvédnek, annyi bõven elég lenne belõle.
crazyforyou 2009 szept. 21. - 22:58:06
(310/548)
Istenõrizz hogy bárkit is meggyõzzek bármirõl.Ahogy más elmondja hogy nem szereti,úgy én elmondom hogy szeretem.Ennyi.
Zoria 2009 szept. 18. - 09:31:50 Előzmény Kockás
(309/548)
Van egy gomb a távirányítón.... arra jó,hogy akinek nem tetszik, az nézzen mást.

szóljatok, hogy mikor van az ismétlés, mert a családom ekkor nézi a Jóban rosszbant!!!!