ondok 2009 aug. 11. - 23:43:32 Előzmény CsengoZoli
(1368/2248)
Bagoly mondja verébnek ,hogy nagyfejû,de szerintem nálad még egy verébnek is több esze van.
CsengoZoli 2009 aug. 11. - 23:07:21
(1367/2248)
Ondok elõadást tart a korlátoltakról...
:P Hát ez az év vicce komolyan mondom!
Vegyél már egy tükröt! :)
Hát egyetlen õszinte rokonod vagy barátod sincs? :)
ondok 2009 aug. 11. - 23:04:43
(1366/2248)
A korlátoltak sajátja ,hogy nem látnak a szemüktõl ,és azt hiszik ,hogy õket senki nem tudja leérvelni.a hiba az õ készülékükben van. .hehe-haha huhu:P :D :) Pf stb,írjak még ilyeneket ,amikkel a mondanivalót és a gondolatot szoktad pótolni?,és azt hiszed hogy okos vagy HÁháhá:P
CsengoZoli 2009 aug. 11. - 22:59:30
(1365/2248)
Leérvelsz? :P
Háháhá-háhá :P
Jahj,köszönöm nem is gondoltam,hogy fel tudsz vidítani kicsit!
ondok 2009 aug. 11. - 22:57:05
(1364/2248)
Errõl beszélek atyafi ,errõl a mindent lefitymáló,elvakult a tényeket negligáló pártalapú hülyítésrõl ,propagandáról ,amit Te itt pl most produkáltál.ugye pl a lehel piac szerinted vidámpark.nos én meg azt mondom ,hogy igencsak jól funkcionáló,praktikus minden igényt kielégítõ alkotás .És errõl az a napi többezer ember alábával szavaz ,aki elégedetten jár oda vásárolni.Persze a nemzetirõl ,ami tényleg egy rosszul funkcionáló vidámparki építmény,arról nem ejtesz rossz szót ,mert az az elftársaid "alkotása".Ilyen elfogulatlan faszi vagy Te ,sajnállak.Egyébként a többi bíráló szöveged is rosszindulatú messzemenõen.Mintahogy ,amikor érzed ,hogy nincs igazad ,átmész személyeskedésbe ,hogy szerinted ki vagyok én .Nos ha én megírnám úgy istenigazából ,hogy Te mi vagy ,akkor nem lennél rá büszke ,de azt mások is láthatják rólad .Ezért aztán leszarom ,hogy nem szereted hogy mindig leérvellek ,és megfutamodva sértegetsz.az igazat a hülyeségeidre mindig is meg fogom írni az engedélyed nélkül is .nem miattad ,hanem azért ,hogy lássák hogy milyen marhaságoökat irogatsz össze vissza.Ui: az "unszimpit" már vágod?
CsengoZoli 2009 aug. 11. - 22:45:57
(1363/2248)
"azon kellene elgondolkodni, hogy mért lehet egy ilyen ember 20 évig fõpolgármester"
Ezen már én is sokat gondolkodtam,valószínûleg sok Ondok van ebben az országban,ezért! :)
CsengoZoli 2009 aug. 11. - 22:44:41
(1362/2248)
Kezdesz megint átmenni abszurd humor kategóriába... :P
Ezeket sorolod? :P
Te most viccelsz?
A megyeri híd?
20év után sikerült 1 db hidat megépíteni, úgy ,hogy az M0-ás ezzel sincs befejezve (minden noprmális országban kb 20éve van elkerülõ gyûrû) + az építõ vállakozókat nem fizették ki.
Ezigen,húha,na ezaztán.. :)
A Skála helyén épül valami,na ez megint aztán húha...
Metróépítés... Erre nem is mondok semmit,mert a teljes Port kapacitása kevés lenne,ha elkezdeném sorolni az ezzel kapcsolatos bakikat,amiken egy normális országban halálra röhögnék magukat a politikusok!
Régi vonalak felújítása, útfelújítások... hát ez igaz,amit meg kellett csinálni azokat bekátyúzták- bár Demszky szerint elég lett volna rájuk egy fémlap- :P +építettek új utakat,hát asszem ez a minimalis amit elvárhatunk.
Kerékpárutak... Na,szal én biciklizem,tudom mennyi épült és milyen...
Maradjunk annyiban,hogy ha egy járdát középen elválasztunk egy sárga csíikkal az nem kerékpárút + amiket építettek,azok olyan magas minõségûek,hogy a fák gyökerei kettétörik az "aszfaltot"!
A Lehel piac is nagyon szép lett,kb mint a vidámpark 1983-ban,szégyen,szégyen...
Új buszok is kellettek,igen valóban sikerült venni,errõl is hosszan lehetne írni,hogy hány sokkal jobb pályázatot zártak ki,de mondjuk ezt hagyjuk ismerjük el nagyjából jók ezek az új buszok,igaz a magyar utakat nehezen viselik,de pl sikerült beléjük légkondit venni,ami a villamosokról nem elmondható.
A kombínó biznic is méltán pályázhat az évtized legrosszabb üzletére + olyan büdös van bennük,hogy egy idõben le is szoktunk a villamosozásról,inkább gyalogoltunk barátaimmal,ha szórakozni mentünk.(pedig van köztük MSZP szavazó,kettõ is,csak hát nem elvakult)
20 év alatt valóban sokat változott Budapest, valószínûleg Tarnócháza is sokat változott :)
Sajnos sokkal kevesebbet,mint kellett volna...
Szóval ezeket mind fel bírtad sorolni, gratulálok,tényleg én vagyok az elvakult!
Tedd már meg,hogy nem írsz nekem többet,kértelek már párszázszor.
Egy dögunalmas,begyöpösödött vén f.sz vagy,bar.mira nemérdekel a véleményed!
Köszi,megtisztelsz!
CsengoZoli 2009 aug. 11. - 22:29:05
(1361/2248)
Ismét egy sokatmondó válasz telis-tele tényekkel,érvekkel :)
Köszönjük meszag!
Veled is csak sûrûbben vagyunk... :)
ondok 2009 aug. 11. - 22:27:31
(1360/2248)
Azt honnan veszed ,hogy a Bkv személyzetise MSZPs?Amikor az összes hivatalokban fidesznyik aknák vannak elhelyezve ,a fõtisztviselõi kart pl bebetonozták Orbánék.Na meg a kis Kondor katica rádióelnök tavalyelött mennyi végkielégítést vett fel ,kispofám?Rá meg azért csak nem mondhatjuk ,hogy MSZps ,amikor a közadóból ,mint elvben párttatlan közszolga uszított a kormány ellen.Úgyhogy Te nemcsak hogy marhaságokat írsz ,ahogy rám állítottad ,hanem még elfogultan buta is vagy .Biztos valami kis tejfölösszájú ,aki beveszi a fidesznyik dumát:na pá.
offtopic
Moldávia bánata 2009 aug. 11. - 22:11:41
(1359/2248)
Hát, kérem, ezt egyszerûen muszáj idemásolnom! :DDD

--- w.blog.hu ---

"A kurvára nemzeti oldal

Volt valamikor, a békeidõkben – a 2009-es EP-választás elõtt – ez a meghitt hülyeség, hogy nemzeti oldal. A jobb-bal dichotómia fideszes feloldása: mi vagyunk a nemzetiek, a többiek meg, khm, azok valami mások, vérmérséklettõl függõen. Globalisták, internacionalisták a centrumban, hazaárulók, nemzetellenesek, zsidók a széleken.

Aljas, sunyi szöveg volt ez már akkor is, hiszen a nemzet nem oldal, hanem része annak a liberális és a baloldali, és pláne nem egy pártból áll a nemzet, hála istennek.

A jobboldal az õ nemzetioldaliságát részben szimbólumokkal – zászlókkal, koronával, Hídemberrel, székelyhimnusszal – fejezte ki, részben pedig az úgynevezett patrióta politika forszírozásával, amit elsõsorban ellenzékbõl nyomatott. Kormányon ugyanis már sajnos muszáj a külvilággal értekezni, és õk meglehetõsen leszarják a hun büszkeséget meg a trianoni búbánatot önmagában. Ennek a retorikának mindig van egy különösen undorító peremvidéke, ahol a nemzetioldaliság etnikai és faji hovatartozást takar. Orbán Viktor hajmeresztõ mutatványokkal próbálta ezeket a szerencsétleneket is megtartani, volt nekik külön hetilap, polgári körök, kétfenekû kiszólások, és évente a medencébe fújt takony Tusnádfürdõn.

Csakhogy végül nem sikerült. A nemzeti oldal fogalma összeomlott, amikor 14 százalékos eredménnyel, önálló pártként felütötte a fejét a Jobbik.

Overdrive
Ezek ugyanis nemzetiek, mint állat. Ezek olyan nemzetiek, hogy mellettük Orbán Viktor kifejezetten nemzetietlennek, az EU, az USA és Izrael lakájának, a globáltõke (és utálatos szövetségese, a matematika) szálláscsinálójának hat. Sõt, ezek semmi mások, mint nemzetiek, monomániásan azok. Ebbõl vezetnek le mindent, és ha a tények útban vannak, akkor annál rosszabb a tényeknek. Korlátlanul magyarok.

Emellett és ezáltal sötétek, mint a néger segge lyuka.

A Jobbiknak értelmezhetõ, modellezhetõ, komolyan vehetõ, érdemi javaslata nemigen van, viszont padlógázon nyomják azt az 1956-ból eredõ, aztán a Fidesz nemzetioldalazgatásában túlélõ, viszont tökéletesen antidemokratikus és köztársaságtagadó mantrát, hogy aki magyar, velük tart. Aki nem tart velük, az nem magyar, nemzeten és törvényen kívüli, aki semmi jóra ne számítson. Ez a taktika nem a meggyõzésre, hanem a megfélemlítésre és az akolmelegre alapoz – és így mûködött akkor is, amikor még nem volt mérhetõ a valódi nemzeti oldal.

Az ugyanis nem érv, hogy „magyar ember így gondolkodik”. A magyar ember tízmillióképpen gondolkodik, mivel magyarsága mellett vasútbarát, fuvaros, magánorvos, homoszexuális, katolikus, zsidó vagy cigány is, olvasott ezt-azt, másokat meg nem, odavan a bluesért, vagy hidegrázást kap tõle, aggasztja a klímaváltozás vagy éppen a gyorshajtás. Ezek konkrét problémák, amelyekre a magyarság önmagában semmiféle választ nem ad, ahogy a szõkeség se.

Az oldalazó törpe
A nemzeti oldal mint retorikai fegyver, megsemmisült. Megérkeztek a még nemzetibbek, akik viszont bebizonyítják, hogy lehetsz egyszerre nagyon magyar, és közveszélyesen hülye. A magyarságtudat, a nemzeti érzület a bolondéria ellen nem véd, érdemi megoldások nem következnek belõle, a szakértelmet és a politikusi tehetséget nem helyettesíti.

Súlyos identitásválságban érkezik a jobboldal a gyõzelem kapujába. A konzervatív gazdaságpolitikát felemésztette a permanens kampány. Gyurcsány és Kóka ellenében Orbán beöltözött turbóbalosnak, és ezt a maszkot nem lesz egyszerû lefejteni az arcáról, mert minden visszatáncolással kénytelen kimondani, hogy a sátánnak igaza volt. Igaza volt a kórházprivatizációval, az ingatlanadóval, a gyessel.

A szociális demagógia mellett már csak a szimbolikus tér adott vázat a jobboldaliságnak: a nacionalizmus, a vallás, a hagyománytisztelet. A lírai nagyotmondás. Ezen a piacon aztán könnyû volt rájuk ígérni. Nagyobbat, nemzetibbet, magyarabbat mondani nem kunszt. De nagyon megnehezíti azt, hogy a valóban véghezvihetõ tettek eléggé nemzetinek látsszanak."
offtopic
Moldávia bánata 2009 aug. 11. - 21:17:14
(1358/2248)
Kabaré vagy! :DDDD
1989 és 1998 között kurva szar volt, 1998 és 2002 között Magyarország maga volt az eldorádó, azóta ismét minden kurva szar.
Ezt egyébként kiscsoportban tanítják?
xzibit2009 2009 aug. 11. - 20:34:09
(1357/2248)
Mondom, nyilatkozz!
xzibit2009 2009 aug. 11. - 20:32:59
(1356/2248)
Meg ne akard nekem magyarázni, hogy az MSZP a szent!!??

Mire fel kapnak 10-100 milliós végkielégítéseket?? Elqrták az egészet, majd távoznak 30-40 millióval. Ennyi az egész!

Ha az a pénz, amit az MSZP elqrt a 9 éve alatt (de idevehetjük a 89-óta eltelt idõt, leszámítva a 4 év FIDESZT) itt lenne most M.o. kasszájában nem lenne gondban az ország!!

GONDOLKOZZÁL EMBER!!!, mielõtt ilyen marhaságokat írogatsz!
offtopic
meszag 2009 aug. 11. - 20:24:12
(1355/2248)
Mondom, olvass!
ondok 2009 aug. 11. - 20:19:39 Előzmény CsengoZoli
(1354/2248)
Soroljam?Megyeri híd,városrészek komplett rehabilitációja,A Skála helyén épülõ hatalmas létesítmény,a mégiscsak elõrehaladó metróépítés ,arégi vonalak felujítása,a rengeteg útfelújítás ,kerékpárutak, A Móricz körtér ,lehel piac,fehérvári úti piac,új buszok,villamosok stb stb stb.Valaki 20 évig nem járt Budapesten ,azt mondta hogy egyszerûen leesett az álla ,hogy mennyit fejlõdött Budapest.Ez a valóság ,és nem kell bedõlni a Fidesz letargiás valótlan dumájának .Mert pl azt figyelhetted meg ,hogy bezzeg ,amikor õk azt a nemzetszégyene förmedvényt (Nemzeti Szinház) átadták ,hogy annak mekkora PRja voplt.Majd azt figyeld meg ha õk újra valami jelentéktelen szart csinálnak ,akkor mekkora lesz a lelkendezés(Széchenyi terv),és akkor nektek fidesznyikeknek kötelezõ lesz lelkendezni ,és reggeltõl estig harsogni fogjátok a nagy nemzeti eredményeket ,ami persze egy nagy kamu lesz.
xzibit2009 2009 aug. 11. - 20:09:16
(1353/2248)
Nyilván akkor a 2 közül az egyik vagy!

Egy normális magyar, aki érti is a dolgokat és nem csak látja, az felfogja, hogy az utóbbi 9 évben hova is süllyedt az országunk! A béka se*gge alá!

Már Bulgária, stb, stb is elõttünk van! Holott pl Bulgáriában kritikus körülmények voltak 15 éve! S láss csodát, most már réges rég "csodás" országuk lett M.o.-hoz képest!
ondok 2009 aug. 11. - 20:07:35 Előzmény xzibit2009
(1352/2248)
Nagyon tévedsz,ugyanis a száz leggazdagabb listájába csak olyat vehetnek bele ,aki hozzájárul,namost mivel a Fidesz vagyonok mind lopásból származnak ,ezért azok titkolják a gazdagságukat ,míg az MSZPsek nem titkolják ,mert õk ügyeskedésbõl szerezték ,ami nem volt törvénytelen,ezért általában nem is titkolják.Bár nem tudom ,hogy pl Széles Gábor az minek számít az Echo Tvjével ,aki benne van az elsõ 5 ben ,tán csak nem MSZPs .de általánosságban igaz ,amit állítok.
offtopic
meszag 2009 aug. 11. - 20:05:39
(1351/2248)
És különben is. Mi vagy Te, hittérítõ? :)
offtopic
meszag 2009 aug. 11. - 20:04:33
(1350/2248)
Én a magam pártján állok.
xzibit2009 2009 aug. 11. - 19:52:04
(1349/2248)
te meg térj meg!

Gondolom MSZP-s vagy SZDSZ-es vagy!