Téma: Gabriel Garko

10/10
Bilancia 2015 nov. 04. - 20:38:20 10/10
(253/413)
Válasz ment:)

Azért ezek a képek elég furák... Mai publikáció:)))

Valami van... ha nem is az igazi:)))

http://www.spetteguless.it/2015/11/gabriel-garko-nozze-etero-con-adua-del-vesco-le-prove-fotografiche-di-diva-e-donna/
10/10
Pink Pearl 2015 nov. 04. - 01:11:48 10/10
(252/413)
Válaszoltam :)
10/10
Bilancia 2015 nov. 03. - 23:50:04 10/10
(251/413)
Küldtem privátot:)
10/10
Pink Pearl 2015 nov. 02. - 23:43:05 10/10
(250/413)
Szia :)

Köszi a videót :) Ez tényleg ugyanaz amit már láttunk, csak itt van hozzá narrátor is :D

Online nekem sem jelent meg a video,azt írta ki a video helyén, hogy "Nincs támogatott formátumú vagy MME tipusú video"

A szokásos módon tudtam megnézni. Letöltöttem IDM-mel és azonnal lejátszható. :)
Nem ismered az Internet Download Managert? :)
Azonnal megjelenik a letöltõ ikonkája,amint videót érzékel ott ahol éppen barangolsz.:)

Hááát én se tudom mi nekik a "prossimamente"?! Lehet, hogy még novemberben leadják? :)

Reménykedjünk? :D
10/10
Bilancia 2015 nov. 02. - 21:42:29 10/10
(249/413)
Hali:)

Belinkelem, bár itt nekem a video nem játszható le. De hátha Te nagyobb szerencsével jársz:))

http://www.aresfilm.com/super-anteprima-gabriel-garko-e-adua-del-vesco-in-non-e-stato-mio-figlio/

Máshol egyébként láttam már. Mindössze 23 mp és ugyanaz a jelenet, amit egyszer már belinkeltem: Garko rágyújt, elnyomja a cigit, tölt egy italt, iszik, majd elindul Adua felé....ennyi... közben egy narrátor mondja a video fölé írt szöveget:)

Mit értenek PROSSIMAMENTE alatt????
A 2016-ot??? :)))
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 28. - 21:36:58 10/10 Előzmény Bilancia
(248/413)
Szia :)

Kösz a képet :)

Szóval már nem ígérik idénre? :(( Eddig arról volt szó, hogy októberben kezdik... de legalábbis õsszel....

Háát ha tényleg csak jövõre adják le....akkkor ismételten KAPJÁK BE!!! :D :D

Már kezd túl sok lenni ez a hamis ígérgetés a különféle filmek különféle kezdéseivel... :(((

A L'onore 5....jajjj tudod én abban is kételkedem, hogy VALÓBAN lesz az jövõre?! :D
10/10
Bilancia 2015 okt. 27. - 20:36:37 10/10
(247/413)
Szia:)

Az Ares film ezt tette közzé:"Felicissimi di annunciarvi il cast completo di "Non è stato mio figlio" ! Non c'è ancora una data stabilita, ma andrà in onda a partire da inizio 2016."

Beteszem a képet is...

Ha ezt a sorozatot, amely 8 részes lesz 2016. elején fogják adni, akkor szerintem biztos, hogy a L'onore 5 jövõ õsznél korábbra nem várható:(
10/10
Bilancia 2015 okt. 20. - 21:13:10 10/10
(246/413)
Igen:)
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 20. - 20:59:09 10/10
(245/413)
Szia!

E-mailt? :) Azt nem kaptam, csak egy privát üzit. Vagy arra értetted? :)
10/10
Bilancia 2015 okt. 20. - 20:54:32 10/10
(244/413)
Szia!

Küldtem Neked egy mailt:)
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 19. - 22:22:40 10/10
(243/413)
Nem,mert úgy látom csak olaszokat enged regizni...elkezdtem a regit, de be kell jelölni a "tartományodat"....

pff...

Hát akkor ezentúl a letöltõs oldalakról fogom letölteni :( Ott is fönn van kindig, igaz ott nem "azonnal" adás után, csak másnap, de EGY napot csak ki fogok bírni :D
Ott sehol se kell regizni :D

Nade a mediaset KAPJA BE még egyszer :(((( pfffffffff :(((
10/10
Bilancia 2015 okt. 19. - 22:18:18 10/10
(242/413)
Most nézem, hogy írod:(

Na, ide is regisztrálhatunk:(
De utálom:(((

Én nem is szoktam olyan oldalakon filmeket nézni, ahová regisztrálni kell...
Épp elég az online vásárlásaimhoz, elektronikus számláimhoz az a sok jelszó meg felhasználónév:((


Te regisztráltál?
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 19. - 21:34:39 10/10
(241/413)
Lehet, hogy ez egy olyan jelenet ahol fogságban van és azért "koszos" :D

2016. május?? Háát hiszem ha látom :D

De most nézem....figyiiii észrevetted, hogy a mediaset oldalon bevezették a regizést? Csak úgy nézheted meg a videókat ha regizel....

Na kapják be ezek is :((( pffffffff :((
10/10
Bilancia 2015 okt. 19. - 21:17:45 10/10
(240/413)
Hát én már egyáltalán nem emlékszem arra, hogy Adua szerepelt a Valentino filmben. Ebbõl következik, hogy újra kell néznem:)))

Itt van két rövid cikkecske, amelyben írják, hogy a Valentino film forgatásakor ismerkedtek meg.
Ezek még a nyári motoros-csókos képek nyilvánosságra hozatala idejében íródtak...

http://www.radio-gamma.it/gabriel-garko-e-adua-del-vesco-innamorati/

http://www.edonna.it/news-2/amore-allo-scoperto-tra-gabriel-garko-e-adua-del-vesco_12782/

Rollaval kapcsolatban én továbbra sem gondolom, hogy feltámad:)
Tény, hogy fontos szereplõ volt, meglepett, hogy már most "kiírták" a sorozatból...
De nem lesz ellenemre, ha Neked lesz igazad:))

Most azt írják, hogy az 5. sorozat 2016. májusára várható. Álom, álom:)))

Beteszek egy képet a forgatásról. Itt épp rövid szünetet tartanak.
Fura, mert a 4. szériában Tonio mindig olyan elegáns volt (a börtönös jeleneteket kivéve), ezen a képen meg olyan koszoska:)))
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 19. - 18:42:51 10/10 Előzmény Bilancia
(239/413)
A "Rodolfo Valentino" forgatással kapcsban tévedsz. :) Játszott benne Adua Del Vesco! :) Határozottan emlékszem! :) Igaz, hogy egy rövid jelenet volt...de a lényeg, hogy volt! :)
Egy Amerikában játszódó jelenet volt...Adua egy szobában volt több csajjal...Adua egy rövidhajú parókában volt...

Egyébként...én nem tudom Te ezt hol olvastad?! Mármint, hogy a Valentino film forgatásán ismerkedtek meg...?!
Azokban a cikkekben amit én olvastam ott azt írták, hogy a "Non é stato mio figlio" forgatásán ismerkedtek meg...

Azóta megnéztem a L'onore ucsó részét újra..... Rollával kapcsban még mindig azt gondolom amit eddig...nem hiszem el, hogy meghalt... :) Nekem ez "így" NEM hiteles.... Egyszerûen kizártnak tartom azt, hogy ha VALÓBAN meghalt volna, akkor...SE temetés? SE sírkõ? SE a holttest mutatása a koporsóban?? Ezt nem hiszem el!

De támadt egy olyan gondolatom is, hogy az alkotók talán azért csinálták így, mert még õk sem tudják még, hogy Rolla "maradjon" vagy "menjen"? :D
Ha úgy döntenek, hogy menjen (vagy Francesco Testi dönt úgy) akkor majd a következõ szériában lesz sírkõ...
Ha viszont úgy döntenek, hogy marad....akkor valami csodával határos módon elõkerül ÉLVE, mint ahogy Tonioval is történt az 1. és a 2.széria vége UTÁN. :))))
10/10
Bilancia 2015 okt. 17. - 19:19:31 10/10
(238/413)
Ma már az általam elsõnek belinkelt cikk is a cáfolatot hozza:)
Interaktív az oldal, amikor betettem, még csak a titkos esküvõrõl szólt.

Garko hozza az ironikus formáját:
"Felicissimo della bella notizia... Lo sarei stato molto di più se mi avessero invitato alle nozze...
Nel caso succedesse sicuramente lo farei in gran segreto... Ma troverei il modo per rendervi partecipi."

:)))))

Én már korábban is több helyen azt olvastam, hogy Aduaval a Rodolfo Valentino film forgatásán ismerkedett meg. Hogyan? Mert abban a csaj nem is játszott.

A L’onore 3-ban és az Il peccato 2-ben nem voltak közös jeleneteik, tehát lehet, hogy akkor tényleg nem találkoztak. Ha nincs közös jelenet, a színészek nem feltétlenül találkoznak a forgatáson.
Igaz, buli a forgatás befejezése után mindig van, ott megjelenik szerintem mindenki, aki részt vett a forgatáson, már ha nincs éppen más elfoglaltsága.

Már akartam írni, hogy olvastam, Lina Sastri (Dante feleségét játszó színésznõ) aktív énekesnõ is.
Na, beszereztem az egyik 3 CD-bõl álló albumát, amelyen nápolyi dalokat énekel, ráadásul koncertfelvétel.
Még nem hallgattam végig (majdnem 60 dal), de nagyon jól énekel.
Én meg imádom a canzone napoletana-t:)
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 16. - 17:10:48 10/10 Előzmény Bilancia
(237/413)
Huhh! Na most ez nagyon meglepett! :D

Utánanéztem én is jó pár oldalon,de azt olvasom több helyen is, hogy "Garko cáfolta a titkos esküvõt"...
És ezt néhány órával ezelõtt írták,tehát FRISS hír! :D

Eddig Garko mindig azt nyilatkozta, hogy õ nem vágyik házasságra....és sose akar megnõsülni....csak gyereket akar...

Napersze tudom,hogy ilyet sokan mondanak (nem csak celebek) és egy idõ után mégis megházasodnak :) Tehát végül is változhat bárkinek a véleménye....igen de....
Ezzel a csajjal?? :D Szerintem totál nem illenek össze! :D

Semmi "kémiát" nem látok(érzek) ezek között én sem....szerintem is csak egy nagy bulvár kacsa az egész :)

Kezdjük már ott pl, hogy VALÓTLAN dolgot állítanak több cikkben is,amikor azt írják, hogy a "Non é stato mio figlio" forgatásán ismerkedtek meg.....MERT EZ NEM IGAZ ugyebár...
A L'onore 3. szériájának forgatásán és utána a Peccato 2. szériájában is dolgoztak már együtt KORÁBBAN....

Tehát még az ALAP infók is pontatlanok :)

Én nem hiszel el! :) Szerintem nagy kamu ez a "nozze segrete" :D
10/10
Bilancia 2015 okt. 15. - 20:36:28 10/10
(236/413)
Na, most akkor mondd meg, hogy MI VAN???????

http://www.tgcom24.mediaset.it/people/gabriel-garko-nozze-segrete-con-adua-del-vesco_2138546-201502a.shtml

Másik forrás:
http://tvzap.kataweb.it/news/137565/gabriel-garko-e-adua-del-vesco-quel-sospetto-di-nozze-segrete-a-luglio/

Holnap meg olvassuk, hogy vicc volt?

Olvass már Te is utána, mert egy csomó cikk hivatkozik egy "Novella 2000" nevû bulvárlapra:))))

Szerintem átverés az egész...
10/10
Pink Pearl 2015 okt. 14. - 22:05:08 10/10
(235/413)
Emlékszem arra a jelenetre Daria és Tonio között...de ez engem még mindig NEM gyõzött meg :D
Amíg nem mutatják a holttestét vagy a sírkövét, NEM hiszem el, hogy meghalt Rolla :)

Tudom, hogy megújították a mediaset honlapját :) Már jó pár napja észrevettem. :)

Miért ne adhatnának 2 Garko sorit õsszel??? :) Volt már rá példa! Most nem jut eszembe mikor és melyik sorik voltak, de arra határozottan emlékszem, hogy VOLT ILYEN, hogy 2 Garko sorozatot adtak egyik év õszén! :))

Remélem most is így lesz! :))

Igen emlékszem arra a kis vidire ahol Adua Del Vesco is bejön.... és a pikáns videora is ahol Adia pucéron fekszik az ágyon egy motelben és Garko odamegy....

Várom már a filmet :)))
10/10
Bilancia 2015 okt. 14. - 21:10:01 10/10 Előzmény Pink Pearl
(234/413)
Szia!

Most, hogy kérdezed jöttem rá, fogalmam sincs nekem sem, hogy Carmela hozzáment-e Tom Di Maggiohoz...
Nem emlékszem, hogy szó lett volna róla. Mondjuk nekem is feltûnt, hogy vagy Donna Carmelanak szólították vagy a lánykori nevén emlegették és emlékszem nem is értettem miért, de az eszembe se jutott, nem házasodtak össze:)

Annyit mondok Neked, Rolla halálába nyugodj bele! :)))

Majd ha újra megnézed, figyeld meg Daria és Tonio beszélgetését, amikor a De Nicola klán dossziéját nézik Tonio lakásán.
Daria kérdezi Toniotól, hogy René gyilkosa Ettore De Nicola-e. Tonio erre mondja, hogy számára nyilvánvaló. Akkor Daria sír és mondja, hogy az apját is elvesztette, most meg Renét. Erre mondja neki Tonio, hogy ne sírjon és szó szerint: "Io un uomo d’onore sono. Te lo giuro che tu avrai giustizia."

A "Non è stato mio figlio"-ról csak annyit tudok, hogy még mindig októberre ígérik.
Ez itt egy tegnapelõtti cikk:
http://www.melty.it/non-e-stato-mio-figlio-la-trama-della-fiction-con-gabriel-garko-e-adua-del-vesco-a175448.html

Nem hiszem, hogy az idén látjuk, mert ennyire nem kényeztethetnek el minket:)))
Két Garko sorozat egymás után, ugyan már! Várjunk csak még egy kicsit:)

Egyébként a Mediaset honlapját megújították, egyelõre alig igazodok el rajta, de megtaláltam az elõzeteseket nagy nehezen (szerintem most megint nem találnám) és csak egy nyári elõzetes video van fent, amit szerintem már valamelyikünk ide is belinkelt.
Garkoval beszélgetnek, aztán bejön Adua Del Vesco is (puszi jobbról-balról), folytatják a beszélgetést. Közben néhány jelenet a filmbõl.

Gondolom erre Te is emlékszel, mert én már vagy háromszor láttam...