Neli 2012 aug. 31. - 03:48:02
(154/2174)
mos volt a gyerekkategória :D :P

Porras jelentette be a nyertest, haláli volt, kis mûsort is elõadott, hogy a gyerekekkel szörnyû egy jelenetben szerepelni, mert ellopják a show-t :D :P

az UMEM-es kölyök nyert, aki a Rostro-ban a "kis szörny", Porras így jeletette be :D :P

jelölt volt még CV Genesis, én amúgy annak adtam volna, meg CV Nicolas, õ is ott ül :D :P õ az ajtósért volt...
Neli 2012 aug. 31. - 03:35:23
(153/2174)
na Aylin nyert, oldalt írták a chaten :D :P

és most a legjobb balszerencsés pillanat kategóriában nyert az MCI, kiment JC és Carmen :P
összeöltöztek fehérbe, JC-nek nagyon jó ez a fehér selyemöltöny fekete inggel :P

és megint reklám...
Neli 2012 aug. 31. - 03:27:28
(152/2174)
atyám, jelölték azt a borzalom rendõrnõt az RP-bõl vmi mejor actriz de reparto (most nem néztem utána, mi ez) kategóriában, szerencsére nem nyert :D :P

Wanda D'Isidoro, ERDLV Veronica kapta a díjat az UMEM-ért, ahogy néztem, ez is ilyen nõi genya kategória volt... Maritza Bustamante és Katie Barberi is jelölt volt még (elõbbi RP, 2. EFDE)...

most vmi fahangú mexikói énekes pali nyomatja a mûsort, kevésbé érdekfeszítõ :D
Neli 2012 aug. 31. - 03:20:42
(151/2174)
na az elsõ díj meg is volt, persze hogy itt vacakolt az adás, úgyhogy nem tudom, ki nyert... :S
legjobb genya nõi kategória volt, de sztem tuti Aylin... :D :P elég jó a CV-ben mint õrült sorozatgyilkos :D :P
de ez csak késõbb derül ki, ki kapta, ha majd visszaemlékeznek (remélem)... :S

a kövi díj (amúgy nincs boríték, képernyõ mutatja a nyerteseket) vmi közös éneklõs vidikategóriában volt, ilyenek, hogy énekesek a gyerekükkel vagy vmi tehetséges gyerek... Sonya és JLP együtt mondta be a nevet, vmi Jorge nevû énekes nyert a kislányával :P

jelenleg reklám van...
Neli 2012 aug. 31. - 02:49:16
(150/2174)
na egy kis beszámoló a díjas cuccról (hát még csak vonulgatnak meg interjúznak -az elsõ félórát nem is láttam, streamvadászat-, de elég illusztris sereg volt már :P) :

eddig láttam JC-t, Gabyt (hát az a ruha azzal az övvel... a ruha épp még csak-csak, de az öv hát... nem jön be :S vagy inkább kendõ, nem is tudom), Porrast (elég jól fest, a szokásos dögös :P D, na és hát az absz. favorit Fabiant Ximenával... :D :P együtt jöttek, Fabian motorral hozta a csajt, és a hapsinak az a fekete gönc, hát állat :P, mint mindig, õ a legdögösebb :P
Ximenával együtt faggatták, hozták a formájukat :D :P

Aylint is kérdezték... na és ott volt Chocarro, õ is jól nézett ki (õ pózolt, nem mindenkit kérdeztek, az elõbb volt JC, elõtte csak vonult, jól néz ki fehérben :P) :P

viszont Jonathan Islas, hát az halál :D
Camilo fekete sapija bakanccsal megtoldva, meg vmi piros cucc fehérrel variálva :D :P hát érdekesen nézett ki :D :P
na és az év vicce: Vanessa Villela mint "mas bonita" felkonferálva (rühellem)... :S :D csak az emelte a nemlétezõ fényét, hogy melléállt Mario Cimarro (fotózás) :D :P én csípem a hapsit (az alakításait) :D :P


és az elõbb jött Mau RP, kérdezték is :D :P kis édes :P

most Ana Layevska volt, aztán Angie :D
Neli 2012 aug. 30. - 23:44:21
(149/2174)
:D :S hát én se tudom... :S

azt olvastam már én is, hogy novemberig tart vagy addig hosszabbítják vagy mi, hát amúgy állat, de raktak bele bõven hülyeséget is... :S mármint a CV-be, a másik még homály, bár kicsit kezd tisztulni... de akkor tuti újra megkavarják :D :P :S

amúgy a CV-ben ha Fernanda testvérszerelembõl lenne és Norának beadták volna, hogy az övé, de mondjuk kicserélték, az úgy elég gáz... :S mert mondjuk az övé halva született vagy mi, akkor mondjuk 1xre voltak terhesek, ilyesmi... persze ez csak spekuláció...

az már úgy annyira klisés cucc lenne :D :P :S

amúgy nekem Camilo mint Luis, mármint ahogy kinéz meg beszél, nagyon tetszik :P az a sapi :D :P
láttad mostanában a cuccot?

tegnap megmûtötték W-t, végre lát :D :P legalább egy kis jó is van végre :D :P

a dzsungelszökevény meg eltûnt, szegény Miguel :D :P már a narkósok is figyelik a kiscsajt, aztán addig nyargalászott a plázában, míg szépen elkapták (nem mutatták, de tuti, mert követték)... :S
szegény M. megint mehet hõst játszani :D :S nincs elég baja...

és megjött MSED Marina is, mint rendõr... JM érdeklõdését természetesen Angie iránti "halálos szerelme" közben is felkeltette, ez a pasi bárkit képes... :D :P :S jellemzõ...

a kopasz terve még mindig nem tiszta, de a jefe is tudja már a dolgokat, persze nem szól a rendõrnõrõl, hogy ott a kislány :S tudják már meg :S

ma meg nincs a cucc a díjátadó miatt, egyik se, pénteken meg nem látom õket :S tegnap a davidosat nem néztem...

amúgy WS jelölt a legjobb csókban, remélem, nyernek :D :P nézni fogom :D :P
offtopic
handi99 2012 aug. 30. - 08:46:06 Előzmény Neli
(148/2174)
Már halvány fogalmam sincs, hogy mit gondoljak. Amióta kiderült, hogy novemberben is ezt fogják adni, azóta úgy érzem, hogy ez már csak felesleges idõhúzás.
Neli 2012 aug. 28. - 13:12:26
(147/2174)
na a tegnapi CV-rész... :S megjelent a rendõrnõ, eddig kis ártatlanka feje van (bár még csúnyább, mint volt, ha ez egyáltalán lehetséges :S :D), de a kopasz máris megszállta, szóval tuti nem így végzi... :S
de nem jövök rá az öreg tervére, csak sejtéseim vannak... :S majd ha láttad a tegnapit és te meg tudtad fejteni a fickót (meg majd ma is elõadja magát, de ma nem látom), írd már le, mit gondolsz ;) :P

kiderült, hogy Lorena meghalt, és sose volt terhes, MiniSammy a rendõrnõben van (abba tette L. emsterséges úton)... :S na de ezt nem értem... :S WTF? :S


az ERDLV-ban meg érdekes dolgok vannak, tegnap nem néztem, most csekkoltam vissza...
Luciano és a papa figyelemfelkeltõ beszélgetést folytatott, de most sajnos nem értettem sokat... :S
majd ha láttad, írd le légyszi, mirõl volt szó... nem vagyok benne biztos, hogy kimondták, de szó volt a lövöldözésrõl, és mintha lett volna mondva, hogy Luciano tette (?)... :S zavaros :S
az meg féltékeny Martinra, rájött, hogy õ Diego, és utasította az alkalmazottakat, mert visszajött a céghez, hogy ne álljanak vele szóba (persze biztos mást mondott, de ezt nem láttam, tekerve nétem), így mindenki lerázta M-t... :S
és ma azt fogja mondani L. az apjának, hogy M. Mariana szeretõje :S :S bah, de dög :S
mert a nõ visszaadta a gyûrût és lemondta az esküvõt a múlt héten, hogy mást szeret, persze azt nem közölte, kit... :D :P L. meg hülytíi, hogy lelép vele, de sztem nem akar, megkérte Veronicát... :S nem látom át ezt :S

M. unokaöccsét meg ugyanúgy szenyázzák a suliban, és M. beszélt vele, a húgának nagyon szimpi... de az öccse ferde szemmel nézte, mert azt hitte, pedofil és bántotta a fiút... :S

érdekes dolgok lesznek még :D :P
Neli 2012 aug. 27. - 22:39:59
(146/2174)
:D :P

az tuti :D :P

kivi leszek a maira, most jön az a borzalom rendõrnõ :S és elvileg Lorena meghalt... :S oda MiniSammy... :S :D
bár ígértek vmi csavart, kivi leszek :P

amúgy olvastam egy cikket az acasán G-rõl, hogy komolyan feltornázta a cucc népszerûségét :D :P na vajon miért :D :P egyszemélyes hadsereg, emellett még dögös is, és testõr, nyomozó, hõs, megmentõ, minden :D :P

nekem amúgy semmi bajom a kiscsajjal :P :D annyira szórakoztatóak együtt :D :P
oké, kicsit fiatal hozzá és még nem nõ igazán, de majd Miguel azzá teszi ;) :D :P
a csaj már tett ezirányban lépéseket, de M. még fél :D :P

Ofelia igen, nem izgat, na de mit akart elmondani? F. a lánya? de akkor Nora? neked van sejtésed?

ja és az a csúf R.: hát inkább ne akarjon semmit, még rondább, mint az RP-ben, ott se bírtam :S
és itt még genya is :S láttam, hogy a kopasszal tárgyal, tuti a vagyonért cserébe akarná a csajt... az meg lehet belemegy, hogy féltékennyé tegye M-t... :D de inkább ne, csak ébredjen fel M., az úgy jó is lesz :D :P
én drukkolok nekik :P
offtopic
handi99 2012 aug. 27. - 20:49:14 Előzmény Neli
(145/2174)
Ofelia meghalt.

Úgy néz ki, hogy tényleg Dzsugel Jane-t szánják Miguel jr-nak. :( Szerintem õ túl fiatal hozzá. Találjanak neki egy NÕt. ... viszont Rodrigo rá fog hajtani Jane-re. Hajrá!

W és S: a szokásos. Miattuk érdemes nézni ezt a sorozatot. :D
Neli 2012 aug. 24. - 04:04:03
(144/2174)
a mai CV tök izgi, muszáj írnom :P

na a nagy meglepetés megvolt, nem Fernandát lõtték le, persze gondoltam, mert nem mutatták tegnap az arcát... na és ki volt (parókában)? Ofelia, a hülye... :S most kóházban van, él, de sittre megy, a kopasz bement hozzá számonkérni, de a nõ annyira bolond, csak F. érdekli... :S az meg persze megszökött... :S elkezdi az ügyvédjének, nem hagy JM-éknek szabad utat, nem érdekli se a halál, se a börtön, és a pasi legyen azzal tisztában, hogy az ördög ügyvédje lett... :D :S ez tetszett :D :P

Dzsungel Jane megint alakít, rémálma volt, erre tök nagy természetességgel becaplat Miguelhez és bebújik az ágyába., hogy veled akarok aludni :D :P na nem úgy :D Miguel persze tök zavarba jött, mint a csajjal mindig, és kipattant az ágyból :D :P haláli :D :P

JM-et meg meglõtte F., mert csapdába csalta, mielõtt elmenekült... az eleje kimaradt, ez akkor volt, majd visszanézem holnap...

ja és kinél lõtték el megint a fekete atlétát? :D :P ez már kultruhadarab lett :D :P JM :D :P
nem rossz, nem rossz, de azért Angelnek áll a legjobban, utána Jimmy :D :P ez nem kérdés :D :P

Willy meg lelépett Esteban segítségével, nem tudom, hova (na ez fura :S), Sammy tök kivan, és persze hogy a szemét jefe nem szól Sammynek, teszi az agyát, hogy nem tud semmit... :S de W. beszélt Ceciliával, aki elment szólni Miguelnek, de elkezdi az infónak ára van :D :P heh, mondja, az ágyban :D :P és besétál Jane, elkezdi grat és tapsol :D :P catfight :D :P hehe, Jane beszól M-nek: várlak az ágyban :D :P és elvonul :D :P Miguel feje :D :P

heh, W. hívta S-t, de nem szól bele, a csaj meg csak hajtja a magáét: tudom, hogy te vagy, szólalj meg! vak vagy, nem néma, gyerünk! :D hagyd a hülyeségeidet, pakolj és nyomás haza! :D ha nem jössz, megkereslek és megöllek, hallod?! :D :P nélküled meghalok :P :D közben a kölyök is hallja ezt :D :P
W. meg sír, könnyes a szeme, de nem szól... :S

JM meg ledöntötte az ágyra az õt ápolni próbáló Angie-t, aki nem tiltakozott nagyon :D :P franc, kopogtak, bejött Emma a kicsikkel, az idillnek lõttek... :D :S micsoda balszerencse :D :P heh, elkezdi a két ksicsaj, veletek akarunk aludni :D :P nem semmik :D :P

Ceci átadta W. címét és nyomul :D :P de M-nek csak a vadmacska jár a fejében :D :P aztán mégis elment Cecivel, Jane meg szomin hallgatózott, csalódott... :S :D :P hehh :D :P

na F. belopózott Ofeliához, aki haldoklik... hoppá, elkezdi a nõ (O.), megmentettem az életed, mert te vagy... és itt köhögésbe fulladt a dolog, és persze hogy reklámot vágtak be... :S
régóta gyanítom, hogy a lánya lehet (tuti ezt akarta mondani), mert egy nagynéni azért nem ennyire megszállottan szeret, nem így ragaszkodik, így csak egy anya tud... :S de akkor Nora? :O :S ez hogy van? :S :O
na Ofelia meghalt, nem tudta elmondani... :S jellemzõ :S

na megjelent ofelia fia, Rodrigo... :O mi a fene... RP Diego... :D

és Pablo is hazatért :D :P

na Miguelék megint :D :P Fabioláról lehullott a törcsi, Miguel feje megint :D :P elkezdi a csaj, minek kiabálod ki mindenkinek, hogy tapasztalatlan vagyok? :D meg hogy sose kívánnál? :D :P a pasi alig mer ránézni, olyan zavarban van, és odanyújtja neki a ruhát, elkezdi tévedsz, nagyon is kívánlak, ahogy még soha senkit :D :D :P huppsz, ez állat :D :P

W-hez meg beállít Sammy elváltoztatott hngon, mint Soledad, az asszisztense :D :P ez kész :D :P és vége...
Neli 2012 aug. 23. - 16:54:28
(143/2174)
most olvastam, hogy jön a CV-be az RP-s rendõrnõ... :S :S MIÉÉÉÉRT?? :O :S ki nem állhatom :S :S

ja és ma feltûnik az analiás Chaniqua is az ERDLV-ban, azt kéri E-tõl, hogy ölje meg A-t, mert gyanít vmit (felkeresi A. D. anyjával)... :S gondolom, C. is benne volt a dolgokban... :S de mi történhetett? :S :O csak spekulálni tudok... :S

ja és tegnap A. visszaküldte Martint NY-ba, õ Miamiban maradt (vagy fordítva, nem tudom a városokat, ki hol van éppen)... nyomozni akar... azért a búcsúzás szép volt :P

azt olvastam még, hogy lehet A-t megölik, és akkor Mariana (hát ha õ jön, akkor Favela :S) lép elõ fsz.-vé, és így akkor vele marad Martin (bár én jobban csípném, ha a két csaj harcolna érte :D :P)... :S meg hogy ha A-t eltüntetik tényleg, akkor M. megváltozik és tuti bosszút áll... :S hát ezt mondjuk megnézném :D :P
Neli 2012 aug. 23. - 16:16:12
(142/2174)
:D jaaa, igaz :D :P

amúgy tegnap is jó volt, Miguel és a kiscsaj mindent vitt :D :P és volt Cecilia is egy kicsit ;) :D

kiderült közben, hogy vmi kincsrõl van szó, azt keresik annyira Fabiolán... már Miguel is tudja, és mondta a csaj hogy te vagy az életbiztosításom vagy vmi ilyesmit :D :P egész végig flörtölt vele :D :P

W. meg aggódik Lorena miatt, van is miért... :S és sajna ma megint szétszedik WS-t, bekavar a kopasz, és W. elmegy :S pontosan még nem tiszta, mi is lesz, de tegnap felolvasott vmit W-nek B., amit S. írt, de tuti kamu, sztem kétséget akar ébreszteni benne, hogy vakon csak teher S-nek... :S és W. elmegy megkeresni L-t :S :S legalábbis ez jött le...

Angie meg hazakerült, de Fernanda elraboltatta, viszont a rész végén Gustavo lelõtte F-t, bár nem tudom, sztem nem halt meg... még húzni kell a cuccot, akkor ki vinné a hátán a gyilkosvonalat? :D vannak még persze izgi szálak, de azért még több kell... :D :P

amúgy nem tudod, végül hány részes lesz, meddig tart még?

(majd ha megnézted a részeket meg a másikból is, írj véleményt, kivi vagyok :P)
offtopic
handi99 2012 aug. 23. - 00:03:02
(141/2174)
Csak arra gondoltam, hogy a rendõrségi nyilvántartásban lassan már ott az egész család fényképe, vagy a letartóztatottak v. az áldozatok aktájában. S és W-nél a családi látogatás azt jelenti, hogy mennek a börtönbe.
Neli 2012 aug. 22. - 23:44:45 Előzmény handi99
(140/2174)
ja a csaj látta? nem tudtam... oh :S

nem bírod õket? :D :P pedig Cecilia a gáz sztem, na de hát ha neked tetszik... ;) :D :P nekem nem :D :P



"W: minden körülmények között aranyos :)"


:D :D :P :P hehh, ezt osztom, igaz :D :P



"ezeknél a családi tablót a rendõrségi nyilvántartásban kell keresni ;)"

bocsi, de ezt nem értem...




ERDLV:

akkor tényleg jön F.? Dzsanna azt írta, nem, azért kérdeztem rá, mit lehet errõl tudni...

majd figyeld a tegnapit, érdekes volt, és a mai még jobb lesz ;) :P

Marceláról is kiderült, hogy lefizették és hazudott a bíróságon... egyre jobb :D :P
offtopic
handi99 2012 aug. 22. - 21:11:32
(139/2174)
Szia!

CV:
Miguel jr. és Dzsungel Jane nálam továbbra sem nyerõ.
A csaj látta, ahogy az anyját megölték, lehet, hogy nem kell nekik szemtanú.
Pablo nagyon felelõtlen volt. Testõrként, szerintem csõdöt mondott (tuti nem ezt tanították neki), de legalább él.
W: minden körülmények között aranyos. :)
"vörös démon": nem sokáig bírta a bezártságot. :( ... pedig még maradhatott volna egy kicsit a hûvõsön.
Mondjuk ezeknél a családi tablót a rendõrségi nyilvántartásban kell keresni. ;)


ERDLV:

Még csak ott tartok, hogy kiderült, hogy Ezequiel felesége volt a suli tulajdonosa. Antonia kissé meglepõdött.

"amúgy most végül jön Favela vagy nem? már majdnem biztosra vették, mikor utoljára olvastam errõl, de azóta semmi...
sztem Liz ezzel nagy hibát követ el, Favela absz. nem passzol... :S"
A Telemundo nem akar nagy hírverést a csere körül, nem hiányzik nekik a botrány. Gondolom, hogy most rendezik a soraikat és utána jön Favela.
Neli 2012 aug. 22. - 16:45:26
(138/2174)
visszacsekkoltam a részeket, tegnap is alakultak a dolgok mind2 cuccnál :P

Miguel és Dzsungel Jane már csókot váltott a végén (M. megmentette, csak nem értettem, mit akarnak a csajtól a narkósok), nekem nagyon tetszenek :P a kiscsaj nem semmi :D :P

szegény Pablo-t meg meglõtték, miközben E-t akarta menteni, de szerencsére él... Emma hogy kiborult...

WS hozta a formáját, W. a vaksága miatt kissé frusztrált és kötekedõ :D :P de ari :P

Lorena is jelentkezett, bár nagyon nem hiányzik... :S :D sztem kavar majd vmit, W. már rászólt, hogy a gyereket ne nevezze a sajátjának... sztem majd meg akarja tartani... :S

Camilo megfeketedett, indul a bevetés :D :P egész ügyes lett :D :P kihallgatta L. telóját is :D :P

A. is kezd emlékezni, de JM-re még pont nem, pedig az hogy várta... :D :P

a vörös démon meg kint van, hülye Ofelia segített neki, a kopasznak meg tagadta... :S
Angie, JM, reszkessetek, jön a bosszú :D :P


ERDLV:

egész izgi volt, Martin szenved, de kezd emlékezni, mi is történt, derülnek ki a dolgok (A. elvitte a sulihoz)... azt mondta, nem ölt meg senkit, és más szekrényében volt a fegyver, de nem tudja, kié volt, és ki küldte oda... tuti Luciano volt az egész mögött (rá akarták verni M-ra), és E. papa el akarta tussolni az ügyet, ezért segített M-nak... :S most meg kb. lefizeti kocsival, zsével, mindennel, az a szerencsétlen meg már apát lát benne, mert a sajátja szemét volt (még az is felmerült benne, hogy nem õ az apja, de az anyja tagadott, múltkor nagy dráma volt, mikor számonkérte M.)... :S

hülye Mariana meg... :S nem hiszem el, hogy a történtek után képes összejönni Luciano-val... :S
simán engedett neki, hogy elmegy vele, és meg is csókolta... :S bár gyanítom, az egész a srác csapdája... :S

amúgy most végül jön Favela vagy nem? már majdnem biztosra vették, mikor utoljára olvastam errõl, de azóta semmi...
sztem Liz ezzel nagy hibát követ el, Favela absz. nem passzol... :S
Neli 2012 aug. 19. - 03:09:24
(137/2174)
részemrõl absz. nem izgat az RD, néha a végét elkapom, mikor odakapcsolok, hogy lesz a CV, de még nincs, és az utolsó percek mennek a R-ból... de attól az Ochmanntól hülyét kapok, a csaj meg annyira jelentéktelen, nem érdekelnek :S
ettõl lehet jó, nem vitatom, de hogy nem találtak más fsz. hapsit, akinek még normális arca (és HAJA) is van, hát az nonszensz :S

a tegnapi cuccokat nem láttam, most csekoltam vissza, jók voltak :P

a CV-ben Dzsungel Jane az õ Tarzan Migueljével kiegészülve haláli, nekem nagyon tetszenek együtt :P
amúgy yt-on hívták õket így, nekem meg megtetszett :P :D

Willy meg a felvilágosító órával, mikor Nico otthagyta :D :P kész :D :P

a kopasz meglepett, vajon mit akar? tuti nem szívjóságból hozza ki Norát... és mondta C-nak is, hogy sose mond le Sammyrõl :S bah :S

amit amúgy nem értek, miért lövöldöztek Fabiolára Kolumbiában, és mi köze az egészhez a kopasznak?


ERDLV:

egyre több a kérdés és a rejtély :S most azt olvastam, E. felesége nem is halt meg (elvileg az volt a hír, õ is megfulladt, mint Marcela), hanem nem bírta a palit elviselni és megrendezte a halálát... :S de sztem ez nem így van, bár passz...

Martin és Antonia megint taliztak, M. tök édi :P viszont az anyja is meglátta és rögtön felismerte: Diego, te vagy az, fiam? nem haltál meg? :S itt lett vége...

és még olyat is olvastam, hogy lehet E. M. igazi apja, M. hétfõn megkérdezi errõl az anyját... mert az apja mostanában hangoztatja a többi gyerekének, hogy anyátok se volt szent, talán megcsalta... bár kétlem, hogy E-vel tette volna... E-nek más okai voltak, hogy Martinnal foglalkozzon, bár lehet rosszul gondolom... ha viszont õ és a fia sárosak a régi ügyben (márpedig vmit titkol), akkor ki tudja... :S de nem hiszem, hogy bûntudat lenne... mert egyre inkább az az érzésem, hogy anno rákent mindent M-ra, de egy olyan alak, mint E., ezt nem hiszem, hogy bánná... :S
Marcela anyja meg elment hozzá, hogy el akarom mondani az igazat a gyilkos valódi sztorijáról...
hm-hm, érdekes...

amúgy a hétfõi részeket nem fogom látni, de kedden majd visszanézem :P
offtopic
handi99 2012 aug. 18. - 21:18:34
(136/2174)
Szia! Eredetileg privátban indult, de Gabriel érkezésével ez lett a kibeszélõ topic. :)

RD: eredetileg nem akartam, de mivel az Argos a gyártó belenéztem. Régebben láttam az aztecás verziót, így ezt már nem akartam megnézni. + az idõ (hiánya) ...
Carla Hernández eddig kellemes meglepetés.
dzsanna3 2012 aug. 18. - 19:36:20 Előzmény Neli
(135/2174)
Sziasztok - eleget teszek Andy meghívásának, nem tudtam, hogy ez a sori-kibeszélõ topic :)Kivételesen mind a 3 sorit követem.

CV
Szóval, már régen tudják, hogy elcserélték Emmát Fabiolával - mégpedig a kórházi szülésznõ lányával; üldözik Colombiában Fabiolát, de még nem tudni, miért. Emma kiköpött anyja, aki pár éve meghalt, azóta Fabiola az utcán, erdõben, vadon él - neveletlen. Azt nem gondoltam volna, hogy Miguel párjának szánják, de érdekes módon az látott most napvilágot, hogy A. Moncayo, mint rendõr tûnik fel a soriban a jövõ héttõl, hogy õt kinek szánják vajon?

ERDLV
Caterinát látta már Martin a diszkóban elõtte, ezért indult célzottan oda érte.
Marianát visszafenyegeti az anyósjelölt - egy hetet ad neki arra, hog eltakarodjon a fia életébõl (miután Mariana próbálta fenyegetni az öreglányt, hogy úgy akar járni, mint az unokája?)

A Rosa Diamante-t is nézitek?