offtopic
handi99 2013 júl. 02. - 19:59:21 Előzmény suxel
(1034/2174)
LP - 122 (hétfõ)
Rodrigo vissza akarta tartani Antoniát, hogy ne menjen be a tárgyalóterembe, de nem sikerült. Amikor Antonia belépett Aníbal roppant nyájas volt: Örül, hogy itt van és õ (Antonia) egy tolvaj és gyilkos. :D A tárgyalást elnapolták másnapra. Antonia beszélt az ügyvéddel arról, hogy mi történt a tárgyaláson. Antonia felhívta Macariot: dupla munka, dupla fizettség. +1 misi, ha megöli V-t is.
Antonia csomagol: „Nem arra születtem, hogy börtönben végezzem.” Poncia figyelmeztette G-t , hogy Antonia menekülni akar. (G. meg utána Rodrigot.) Megérkezett David, aki feltartotta Antoniát. Volt egy beszélgetésük/vitájuk.
Alejandro Lucíáról beszélt az orvossal. Még nem találtak donort.
Francisca kezében már ott volt az ultrahangos felvétel. Gabrielát is megvizsgálták. A folyóson örvendeztek a kicsiknek, amikor megjelent Alejandro. (G. gyorsan Francisca kezébe nyomta a képet. Éles ellentét volt a nõk és Alejandro hangulata között. Szegény Alejandro elkeseredett volt Lucía miatt. Õk meg örültek gyerekeknek. Constanzának és Franciscának nem sikerült meggyõzni G-t, hogy beszéljen az állapotáról Alejandronak.... viszont G. elmondta Lucía orvosának, hogy terhes... és amikor hazaért Davidnak is.
Rodrigo elment Antoniához. Közölte, hogy a nõ nem hagyhatja el San Pedro del Orot.
Rodrigo irodájában vallomást tett Lucecita, Estela? (a nõ, aki régen Max ellen vallott a tárgyaláson) és Eugenia (a prosti, akit Antonia Cecilia-felejtõnek szánt Davidnak) + egy ügyvéd volt ott.
Az esküdtek döntöttek: Aníbal bûnös! Aníbal bocsánatot kért Ricardotól és Constanzától.
V. elment a fogdába Aníbalhoz. Beszélgettek és végül Aníbalnak leesett, hogy õ G. (Tulajdonképpen G. rávezette.)
Alejandro megvárta Antoniát. Antonia felhívta Macariot, hogy állítsa félre Alejandrot. Macarioék az úton megállásra kényszerítették Alejandrot. Amikor kiszállt Macario megverte.

Avance - 123
Gabriela Macariot rugdossa. :D ..., de sajnos Alejandrot megkötözték. :(


(LP - 121 (péntek)
G. nem lõtte le Chacónt.
Lucho Alejandro szobájában töltötte az éjszakát.
Antonia beállított Rodrigohoz. Csókolóztak. „Nincs múlt, nincs jövõ. Csak te és én, Rodrigo.” Érte megváltozna... stb... (Rodrigonak eszébe jutottak Ricardo szavai + Constanza szavai a tárgyaláson + Poncia és David beszélgetése.) ... na, végül Rodrigo megkérte, hogy távozzon...
Másnap reggel Irene meglátogatta Luchot. (Alejandro, mint zavaró 3. lelépett.)
G. elment a fogdába Aníbalhoz. Átadta neki a felvett G-Antonia beszélgetést.
Folytatódott Aníbal pere: Aníbal Antonia ellen vallott. G. elégedett volt. Vicces volt, amikor a Aníbal ügyvédje tiltakozott. :D
Antonia pénzt ajánlott Macarionak, hogy ölje meg Chacónt.)
offtopic
handi99 2013 júl. 02. - 19:52:59 Előzmény Neli
(1033/2174)
DYO - 6
Gina elment Alfonsinához: tudni szerette volna, hogy Ignacia tényleg férjhez megy-e.
Tomás feltevett Rubént (Ignacia öccsét) a céghez. (Az elõzõ részben kiderült, hogy a srác nem jár iskolába, a mama meg közölte, hogy ha nincs kedve tanulni, akkor mehet dolgozni.) Kémkedhet a nõvére után...
Ignacia és Karina ez elmaradt duplarandiról beszélt, amikor megjelent Tomás. Karina mindjárt szépen beszélt José Manuelrõl. Sikerült féltékennyé tenni Tomást. :D
Tomás és Karina csókolózott, amikor Estela berontott az irodába.
Tomás éppen „udvarolt” Estelának, amikor kopogás nélkül bejött Rubén. Tomás és Rubén kimentek a folyosóra és Tomás leordította Rubén fejét. Anyuci az ajtóban elégedetten mosolygott. :D
A végén Pedro szomorú volt (az anyja betegsége miatt), amikor bejött Ignacia (Olgegariot kereste).

Határozottan a negatív szereplõknek drukkolok. Tomás és Estela eddig verhetetlenek.
offtopic
handi99 2013 júl. 01. - 18:28:49 Előzmény suxel
(1032/2174)
Nincs mit! Rendben, lesz összefoglaló.
Neli 2013 jún. 29. - 18:41:37
(1031/2174)
egyetértek, Fabi a legjobb :P Ana se rossz. egyébként sztem õt Joséval azért rakták megint össze, mert már játszottak együtt vagy 8 éve a Mostohában, és ott jók voltak (én keveset láttam belõle, de sokkal jobban érdekelt az a szál, mint a fsz. V. Ruffo-é)... itt már látszik az idõ múlása rajtuk, és sztem LP Lucho nem lett volna igazán jó ide... bár ki tudja. (Anával az RP-ben is voltak, ott eleinte a csaj bele volt zúgva, de ott nagyon nem passzoltak volna)
de José nem tetszik :S Fabi viszont annál inkább :P :D a zenét meg naponta min. 5x meghallgatom :P :D
viszont az nem jön be, hogy megint klisék vannak, tettetés meg áltesók meg más az igazi apa stb. :S ezeket annyiszor ellövik :S mint a vakságot, amnéziát, ikertesós szálat meg babarablásokat, uncsi :S
egyébként jövõ héttõl egy hétig nem leszek visszanézésre sem, asszem az LP utolsó hete lesz (ahogy Suxel is írta, utána meg jön majd megint Mau RP :D :P). tudnál majd írni nekem is? ;) meg DyO-t is szeretnék, ha nem gond ;) :P elég csak Fabi-Ana-Joséra kihegyezni ;) :P
ja és ha lenne infó közben, hogy a diablás sori Aaron Diazzal mikor jön, légyszi majd oszd meg ;) :P
suxel 2013 jún. 29. - 16:43:56
(1030/2174)
koszonom szepen a multkori osszefoglalokat handi! :) ;)
Valamint legy szives mar innentol osszefoglalni az utolso reszeket a vegeig, koszonom szepen ezt is, tehat hetfotol kezdodoen, talan 7-8 resz ha van meg.
offtopic
handi99 2013 jún. 29. - 13:07:42 Előzmény Neli
(1029/2174)
G és Sonya: a La casa idején volt olyan pletyka, hogy Gabriel megcsalta Sonyát. Most tényleg nem sokat mondanak, csak annyit, hogy vége. Sajnálom, kedvelem mindkettõt.

DYO: Estela (Ignacia anyja) lelökte a lépcsõrõl a terhes Ginát. Akkor az orvos biztosította õket arról, hogy a gyerek nem született meg... Most már persze tudjuk, hogy, megszületett.... és, igen, az apja Mariano: Ignacia "apja". Az általad említett csavar pedig az, hogy közben kiderült: Ignacia apját Enriquének hívják. (Ez Estela titka). Szóval nem tesók.
Mireya a 2. (v. a 3.) részben felállt. Szóval csak tetteti az egészet. Fél, hogy Pedro elhagyja. A baleset úgy történt, hogy a veszekedtek, aztán a csaj hülyesége miatt nem tudott Pedro az útra figyelni.
Fabián tényleg a nagyon jó... :D... és eddig Ana is kellemes meglepetés.
Neli 2013 jún. 28. - 16:23:46
(1028/2174)
hallottam :S meglepett :S :O a CV is lassan kifut magyarul, nem nagyon fogjuk látni G-t :S hacsak vmi újban nem lesz (a mostaniak közül vagy másban)... te amúgy mit szólsz hozzá? mi az ok? vagy csak kihûlt a dolog? én semmitmondó dolgokat olvastam, semmi konkrét :S
a Damát sajnálom, ha nem jó a nézettség, nekem nagyon tetszik :P nem gondoltam volna :D :P csak a viszonyokat még nem nagyon értem, meg hogy ki kicsoda... és fõleg hogy Ana nagyija meg anyja mit csinált a múltban, amitõl kivan a nagyi... köze lehet Pedro igazi anyjához (már ha az a fura fejû, dagi nõ az), aki elment a nõhöz, hogy él a fiam? szóval az Ana apjának zabigyereke lenne? de az nem jó, mert akkor tesók :S vmi csavarnak kell még itt lennie, vagy más az összefüggés...
egyébként honnan tudod, hogy Pedro barátnõje csak tettet? mondjuk én áttekertem eddig mindent, szóval ha mutatták, hogy jár vagy csak mondja magában, nem láttam... az egészbõl egyébként a zene meg Fabi tetszik a legjobban :P Pedro nem egyenes, Ana joggal haragszik rá...
handi99 2013 jún. 27. - 23:14:17
(1027/2174)
Gabriel és Sonya elválnak.
offtopic
handi99 2013 jún. 27. - 23:12:13 Előzmény Neli
(1026/2174)
LP - 119
Antonia szokás szerint azzal vádolta V-t, hogy ellene hangolja Davidot. Davidot Lucas vallomása alapján szabadon engedték.
David az interneten a bányarobbanásról olvasgatott, amikor bement hozzá Antonia. David felvetései: mit keresett a nagyapja a bányában, ha már nem dolgozott ott; miért volt ott Fernando, stb.
Franciscának rémálma volt: bányarobbanás.
Másnap: Ricardo szólította a következõ tanúját: Ramiro Chacónt! ..., de Rodrigo tanúskodott elõtte.
Lucho szokás szerint nagy volt, megjelent rendõrként a tárgyaláson. :DDD ... és persze már megint lebukott. González elkezdte üldözni, de David elgáncsolta. :D
Rodrigo után Chacón következett: elmondta, hogy Aníbal szerette volna holtan látni Constanzát. + Beszélt a bányarobbanásról is.
González beárulta Davidot Rodrigonak. Lucho kikukázott magának egy váltásruhát. :DDD
A rendõrök átkutatták Irene házát, de Luchot nem találták ott... meglépett... utána benéztek V. házába is.
Lucho, mint kaszás! LOL
Antonia Poncia csörte: Antonia lekevert egyet Ponciának, az meg visszaadta. :) Alejandronak kellett szétválasztani õket.
G.-David párnacsata végén G. rosszul lett.

DYO: reméltem, hogy Te elmondod, mert igazából én sem értettem. A TM honlapján nincs az 1. részhez felirat, ami azért segített volna. :( ... lehet, hogy tévedek, de úgy értettem, hogy Ignacia el akar utazni Santa Monicaba és emiatt kezdtek el veszekedni. 10 év után akarnak összeházasodni...
Ha már keverés: szokásos klisé: Mireya, Pedro barátnõje csak eljátsza, hogy nem tud járni, így akarja magához kötni Pedrot. Gina, Pedro "nagynénje", valójában az anyja bosszút akar állni Estelán, Ignácia anyján.

"az nagy volt, mikor Ana a tegnapi ajánlójában elkezdi Fabinak a telóba, Karinával vagyok :D közben Pedróval :D Fabi meg tudta, hogy hazudik, mert Karinával õ volt, de hát nem mondhatta ugye :D :P " Hát, azt nem...:D
JLR szerintem rossz választás volt. Nagyon nem áll jól neki Pedro szerepe. "Lucho" kellett volna ide. ;)
Rating: Átlagos. Nem lesz egy kirobbanó siker.

Az ESDLC elvileg nem lesz hosszú... aztán majd kiderül. Most lemaradtam vele, de majd pótolom.
Neli 2013 jún. 27. - 16:10:24 Előzmény handi99
(1025/2174)
köszi :) nem néztem mostanában, yt-on egészben szeretem, részleteket nem néztem, idõm se volt... csak a Damát pörgettem végig, a 3. részt még nem láttam mondjuk... olyan jó :P amit írtál a keverésrõl, azt nem is tudtam, még annyira nem látom át, neveket se nagyon tudok... de tetszik :P Fabi amúgy miért ordította le az 1. részben Anát? azt nem értettem... az nagy volt, mikor Ana a tegnapi ajánlójában elkezdi Fabinak a telóba, Karinával vagyok :D közben Pedróval :D Fabi meg tudta, hogy hazudik, mert Karinával õ volt, de hát nem mondhatta ugye :D :P elvileg tegnap számon is kérte Anát, mit csinált :D :P Pedro meg nem kicsit égett be Ana elõtt, mikor a barátnõje kérdezgette :D :P
a zene nekem elsõre bejött amúgy, te akkor még barátkozz vele ;) :D :P nekem nagyon tetszik :P
egyébként a Diabla akkor a cielo-s után jön? na akkor itt volt keveredés nálam az idõpontokkal... és a C. ilyen kevés rész? :O ahogy láttam sokszor oldalt yt-on, max. 50-60 körül járhat... amúgy ott történik vmi érdekes, nézed? azt nem szoktam.
a Dama ratingje jónak számít, amit írtál? remélem :P
LP-t amúgy írhatsz nyugodtan, nem láttam mostanában... ált. visszanézem a Damát is yt-ról, tekerve :P
offtopic
handi99 2013 jún. 26. - 21:46:59 Előzmény handi99
(1024/2174)
Marido: javítok: 10-én kezdõdik.
DyO: rating (kedd): 1 348 000 fõ ; 0.5
offtopic
handi99 2013 jún. 26. - 20:52:52
(1023/2174)
A zenével nem vagyok teljesen kibékülve. Elsõre nem tetszett, másodikra már azt mondtam, hogy elmegy, még párszor meghallgatom és lehet, hogy tetszeni fog. ;)
offtopic
handi99 2013 jún. 26. - 20:51:00
(1022/2174)
PP: Olvastam, hogy Apuci átveszi a rendezést, de hogy meg is történt-e azt nem tudom. A stáblistán nem láttam a nevét. Ha az elõnytelen beállítás alatt azt érted, hogy Mónica mindig magasabb volt, mint JC és ez késõbb változott, akkor az nem biztos, hogy a rendezés miatt volt. Az eredetiben a 2. évad elején Bihter autóbalesetet szenvedtt, utána kezdett lapossarkú cipõt hordani. Nem figyeltem, de lehet, hogy a PP-ban is ez történt.

Santa Diabla: az ESDLC után jön. Dátumot még nem láttam, de az ESDLC-ból már nem lehet sok hátra... és nem tévedsz a Marido a LP után jön júl. 9-én.

DyO: Ignacia tényleg azt hitte, hogy Pedro gazdag. Pedro sofõr volt egy háznál... és mivel onnan jött a tengerpartra Ignacia feltételezte, hogy az övé... aztán jött a meglepetés... :)
Egyébként már rendesen keverik... Kiderült, hogy Pedro anyja, valójában a nagynénje, és a nagynéni az anyja. Az igazi anyja pedig üzleti kapcsolatban áll Tomásszal...

LP: kell még összefoglaló v. most nézed? Lucas bevallotta, hogy Macario szúrta le, de azt már nem volt ideje elmondani, hogy a gyilkosságokat Antonia parancsára követte el. A végén nagy volt, amikor Antonia meglátta, ahogy David-V-Cecila egymást átölelve álltak.... amilyen arcot vágott Guerra. :D
Neli 2013 jún. 26. - 20:46:11
(1021/2174)
most néztem a Dama 2. részét, ez is jó :P nem gondoltam volna :P és a zenéje is eléggé bejön :P te hogy vagy vele?
Neli 2013 jún. 26. - 20:02:50
(1020/2174)
hallottad, hogy a PP-ben részt vett rendezõként apuci (Varoni)? most olvastam... meglepett :O állítólag miatta lettek JC-nek kedvezõbb háttérbeállításai, mert eddig mindig elõnytelen helyek (hátterek) és beállítások elõtt fényképezték (ezt olvastam)...
meg azt is hallottam, hogy állítólag már promózzák a gabys sorit, azt a diablásat vagy mit (engem fõleg Aaron Diaz érdekel belõle :P)... errõl tudsz vmit? mikor lesz? mert asszem nem az LP után, oda majd a marido-s sori jön... de ha tévedek, javíts ki ;) :P
Neli 2013 jún. 25. - 20:03:48
(1019/2174)
jav.: a kártyás rész után rossz smiley-t raktam, ezt akartam: :P :D
Neli 2013 jún. 25. - 20:02:06 Előzmény handi99
(1018/2174)
hát sajna :S pedig JC aztán ott volt, sztem minden tõle telhetõt megtett, nagyon igyekezett, de ha vmi vacak, csodákra még õ se képes... :S ha ez így volt megírva, mármint az "új" forgatókönyv, a feldolgozásé, akkor neki ezt kell csinálnia :S na de ekkora mellényúlást, mint Monica Spear :S még jó, hogy nem Gaby kapta :S akkor nem lett volna ilyen probléma, de hozzá ez a szerep nem is passzolt volna... rendesen eltolták, amit lehetett :S az egész cuccból JC-n kívül nekem csak Flavia és Guillermo jött be, de az a pasas nagyon, vmi hihetetlenül élvezetesen keverte a kártyákat :S
ami a kertészcsávót illeti, hát csodálkozol? :D :P maga a szerencsétlenség, az ostoba, sõt bárgyú képe, a megnyilvánulásai, maga a színész is egy nulla nekem :S nagyon utáltam :S annyira élveztem a pasi kínlódását Nina miatt, fõleg mikor meglátta Bruno-val :D :P ez se neked jött össze, nem kaptad meg a kiscsajt, túl lúzer voltál hozzá :D :P nem tehetek róla, nem bírtam elviselni :S

köszi amúgy az LP-t, nem néztem még vissza... már nincs sok, kb. két hét... várom az újat :P egyébként a másik, a damás meglepõen jó, belenéztem, pont elõtte, hogy olvastalak :P tetszett :P JLR-nek ez tényleg nem jó, de Anáék wow :P fõleg Fabi, hát az kész :D :P az ideális genya :D :P mikor az elején kiszállt a kocsiból, ott olvadtam :P csak kicsit sok nekem a borostája... de hát semmi se lehet tökéletes :D :P egyébként amikor vitatkozott Anával az elején, az mi volt? nem értettem, mi baja, mit kér számon... még le is hülyézte :S de aztán hõs Pedro jól bemosott neki :D :P ami meglepett: már az elsõ részben volt csók P. és I. közt :O :D :P ez gyorsan ment :D :P (de hát min csodálkozom, az RP-ben meg szex volt :D :P bár ott volt funkciója, hogy olyan hamar...) a medencés jelenet haláli volt :D :P egyébként azt jól vettem le, hogy volt vmi félreértés? mikor Ignacia a parton találkozott Pedro-val és az beszélt vmi házról, a csaj gazdagnak hitte? aztán nem hallgatta meg, mikor P. magyarázkodni akart (de mi volt a házzal, mit keresett ott P.?)... és azért is lepõdött meg a végén, hogy a pasi mégis szegény... nem?
offtopic
handi99 2013 jún. 25. - 19:34:45 Előzmény Neli
(1017/2174)
Dama y Obrero - 1
Ignacia (Ana Layevska) az esküvõjére készül, a menyasszonyi ruháját próbálja fel. (Vele van a mama, meg a nagymama is.) Közben felhívja a võlegénye, Tomás (Fabián Ríos).
Margarita (Mónica Sánchez-Navarro) születésnapját ünneplik. Megérkezik a fia, Pedro (José Luis Reséndez) is. Elkezdett énekelni... Na, ezt nem kellett volna.
Tomás kapott egy telefonhívást, majd rohant Ignaciához, aki a barátnõjével ebédelt. Tomás jelenetet rendezett. A kocsihoz mentek. Tomás meg akart ütni Ignáciát, de megérkezett a hõs Pedro és ellökte Tomást. Tomás felkelt és ütni akart, de Pedro gyõzött. A csaj elment.
Tomás hívta telefonon Ignaciát, de õ nem vette fel.
Pedro meglátta a tengerparton sétálni a lányt és lement hozzá és bemutatkozott neki.
Közben Ignacia barátnõje szexi fehérnemûben megjelent Tomásnál. Lefeküdtek.
Este beállított Pedro Ignaciához. Borozgattak, csókolóztak, fürödtek a medencében (a csaj beleesett, a pasi ugrott).
Másnap: Ignacia hagyott egy üzenetet Pedronak: „Mindent köszönök. Viszlát.”
Tomás esküdözött Ignaciának, hogy mennyire szereti.
Pedro barátnõje, Mireya (Sofía Lama) kerekesszékben ül.

... és a lényeg egy építkezésen találkozott egymással Pedro, a szegény munkás és Ignacia, a gazdag fõnöke.


Szerintem JLR-nek nem áll jól ez a szerep..., viszont Fabián kellõképpen genya lesz. :D Anával nincs baj.
A LP és ESDLC után most kicsit furcsa vígjátékot nézni, de megkapja az esélyt...
Még nem láttam a nézettségi adatokat, de majd késõbb írok róla.
offtopic
handi99 2013 jún. 25. - 19:22:24 Előzmény Neli
(1016/2174)
Nincs mit! :) Igen, bekattant, de a rövidítéssel, pont azt a drámai hatást nem sikerült elérni, amit az eredetiben.
Bihter öngyilkossága: https://www.youtube.com/watch?v=WR3qvdP6wvs Szerintem ez sokkal drámaibb lett, mint a PP. Bihter elviselhetetlen volt, de a törökök elérték, hogy megszakadjon a nézõ szíve miatta.

Behlül a monológja után lelép. Az egész történetben ez volt a lényeg. Többször elhangzott: "Behlül lelép". (Viszont Elif/Eliana nem volt ott a temetõben... én se értem, hogy minek kellett oda a PP-ban...)

".. és még az a szerencsétlen se patkolt el," :DDD A kertész nem lett a szíved csücske. :DDD

Összeségében sokkal többet ki lehetett volna hozni a történetbõl. Nem lett egy jó feldolgozás, sajnos...
offtopic
handi99 2013 jún. 25. - 19:00:23 Előzmény suxel
(1015/2174)
Szia!
LP - 116 (péntek)
G. Davidnak: újra együtt vagyunk, te vagy a büszkeségem... stb. Beszélt Daviddal a bosszúról és a lobos-ok haláláról. Közben megérkezett Alejandro is. David: „Bácsikám...Ugye, te tudtad...?” Alejandro elismerte, hogy igen. Azóta tudta, hogy õ G. amióta meglátta õt a fogadáson.
Antonia Aníbalnak panaszkodott a munkások sztrájkja miatt. Aníbal megjegyezte, hogy Alejandronak nem voltak gondjai a bányászokkal. :D
Macario egy gyümölcskosárral probált bejutni Lucashoz, de az õr nem engedte be.
Lucía hazament.
David visszaemlékezett arra, amikor G-t (ez a szökés után is jelenet volt) elvitték a szanatóriumba + arra, amikor Prudencia, Julio, Anibal és Antonia koccintott arra, hogy G kórházba került... és ezután megérkezett hozzá Antonia. David Guerrának köszönt.
Alejandro beszélt a bányászokkal.
Antonia bement Rodrigo szobájába. Meglátta a táblát a képekkel és a nevekkel.
Patricia visszaemlékezett arra, amikor Ricardo az asztalra döntötte... utána elment hozzá... csókolóztak... és most sem jött össze, mert megérkezett az özvegy... Patricia kiment hozzá...
Aníbalt megvizsgálták: mehet a börtönbe.
Poncia átadta Cecilia levelét Davidnak. Valentináról és a nagymamájáról beszéltek. (Rodrigo meg ott hallgatózott.)
Aníbalt bevitték a rendõrségre. Vele volt Antonia és az ügyvédje. A szobában várta Constanza, Ricardo, Alejandro és V. Aníbal haláli volt: „Oxigeno, oxigeno”... Rodrigo bezáratta Aníbalt a David melletti cellába.
Az özvegy elment Patriciához.


LP - 117 (hétfõ)
Antonia az ügyvéddel beszélt Aníbalról.
Patricia a testvérével Ricardoról. Lucho is hallott mindent. Haláli volt, amikor a szexrõl beszélt velük.
Cecilia meglátogatta Davidot. Aníbal hallotta a beszélgetésüket. Közben megjelent Antonia is. Antonia nem sokat beszélt Daviddal, gyorsan Aníbalhoz ment. (Aníbal már nem bízik annyira Antoniában. A csütörtöki részben Poncia beszélt Aníballal, hogy Antonia mennyire szereti mások pénzét...).
Alejandro G. képéhez beszélt. Megjelent V. Nem igazán kerültek közelebb egymáshoz. :(
Néhány nappal késõbb: V. Rodrigoval beszélt. Utána bejött az irodába David. (Rodrigo kiment).
Elkezdõdött Aníbal pere. A folyóson Alejandro Antoniával vitatkozott. Alejandrot felhívta Irene: Lucía rosszul lett. Constanza válaszolt az újságírók kérdéseire. Közben megérkezett Gastón (Franciscával). V. jövendõbeli polgármesterként üdvözölte. Guerra persze odaszúrt Franciscának a város leendõ first lady-je egy prostituált. Francisca visszavágott.
Irene aggódott Lucía miatt. Lucho szerint van megoldás: ”szeretnék egy gyereket”... :D Irene meglepõdött.
Aníbal megesküdött, hogy az igazat mondja. A bírónõ megkérdezte tõle, hogy ártatlannak v. bûnösnek vallja magát. Aníbal ártatlannak vallotta magát. :DDD (Ricardo volt Constanza ügyvédje.)
Macario közben megpróbálta kinyitni Antonia széfjét. Poncia megzavarta. Fegyvert fogott rá, de Poncia csak kinevette és elment.

Avance 118
Lucas visszatér a kómából. Bevallja, hogy Macario szúrta le.