offtopic
handi99 2013 júl. 18. - 23:20:02 Előzmény suxel
(1074/2174)
Nincs mit. Arra azért nem vennék mérget, hogy az eredetinek is ilyen volt a hangulata...
Neli 2013 júl. 17. - 14:08:44 Előzmény handi99
(1073/2174)
volt szó róla? én nem tudtam... nem voltak tiszták a viszonyok, hogy ki kicsoda... még az indiánszerû fazont se tudtam hova tenni, de tegnap tudtam élõzni és lejött, hogy bele van esve Griseldába :D Alex fia meg a kisfiú, elõször õt se tudtam hova tenni, mondom 4 gyereke van a nõnek :D de nem, az az unokája... annyira fura, hogy nagyizza a gyerek, mikor a nõ alig 40nek néz ki :D egyébként tegnap jó volt, Antonio felbérelt egy nõt, hogy játssza el az anyját, Griselda meg Reinaldo közt is alakul a dolog :P persze lassan, mert TC tesz róla...
a Dama is jó volt, Fabi kb. mint egy állat, úgy viselkedett a szeretõjével, hogy leteperte már :D :P de tetszett :P :D viszont Gina titka is árnyalódik, és fogalmam sincs, mi lehet, de vmi egyre jobban körvonalazódik már... nem tudom, mi, elképzelni se tudom... fura... Pedro is gyanakodni kezdett, mi a kapocs a nõ és I. anyja közt, számonkérték õket Ignaciával, de semmit nem mondanak...
suxel 2013 júl. 16. - 23:55:45
(1072/2174)
szia
Koszi az osszefoglalot, ha vegre itthon is bekotik a netet szerintem belenezek, de ha komikusabb, akkor szerintem a fekete listan vegzi.
offtopic
handi99 2013 júl. 16. - 23:11:39 Előzmény Neli
(1071/2174)
Szia! Errõl már "beszéltünk" korábban: igen, RM Sonya fiát alakítja.. Pontosan 7 év van közöttük. ;)
(1972. és 1979. április 23.)
offtopic
handi99 2013 júl. 16. - 23:06:49
(1070/2174)
Egy Braulio nevû pasassal beszélt (de azt nem tudom, hogy milyen kapcsolatban vannak).
Nem igazán merek tippelni... de a nõ olyasmit mondott, hogy visszatette a pénzt. Lehet, hogy hamarosan kiderül. (a 10-13. részt kimaradt és még nem néztem vissza, viszont a 14-15-t már láttam.) A 14. részben is beszélt ezzel a pasassal. Valahogy az az érzésem, hogy Gina nem olyan gazdag, mint amilyennek kiadja magát...
offtopic
handi99 2013 júl. 16. - 23:00:46 Előzmény suxel
(1069/2174)
Szia!
MEA: a 3. rész vége tetszett, így mára halasztottam a beszámolót. Szóval maga az alaptörténet jó. A szereplõk tulajdonképpen rendben vannak. A fõcímzene tetszik.
Sonya (Griselda) furcsa így kezeslábasban, de meg lehet szokni.
Maritza (TC)a gazdag, elkényeztetett nõ szerepében nagyon idegesítõ, de eddig neki voltak a legjobb beszólásai.
Juan Soler (Reinaldo): angyali türelemmel viseli a felesége rigolyáit.
Patricia: Maritza és JS egyetlen gyerekét Kimberly Dos Ramos alakítja. Õ normális.
Sonya gyerekei:
Enrique (R. Manrique): egyedül maradt a fiával, a nõ lelépett egy másik férfival.
Antonio: az orvosira jár (harmadik éve), szégyenli, hogy az anyja szegény munkás. A barátnõje/menyasszonya: Patricia. Antonio fel akar bérelni egy színésznõt, hogy játsza el az anyját az eljegyzési partin.
Amalia (AC Grajales): õ maga az ártatlanság.
Ahogy korábban írtam a fiatalok közül nálam a Pablo Azar-Ana Carolina Grajales páros a nyerõ.
A 3. rész azzal végzõdött, hogy Griselda (Sonya) a tengerben fürdött. Reinaldo (Juan Soler) meglátta a vízben a nõt és tengerparton a ruhákat. Rájött, hogy a munkásruha micsoda nõt rejt. :)
A romantikus részek rendben vannak, de a komikus részét néha túlzásnak tartom. Igazából azt javaslom, hogy nézd meg az 1-4. részt, ha tetszik folytasd; ha nem, akkor ne erõltesd.
offtopic
handi99 2013 júl. 16. - 22:26:17 Előzmény rockqueen
(1068/2174)
Szia! Vissza kellene nézni. Sammy kb. 15-16, JM kb. 18 éves volt.
Neli 2013 júl. 16. - 20:48:37
(1067/2174)
Andi, a 15-ös (asszem tegnapi) Damában volt vmi, amit nem értek, megnéznéd majd nekem? Gina telefonált vkivel, bejött a tesója és G. nagyon ideges volt, elõtte meg vmi tervrõl beszélt vkivel... a tesója meg azt mondta meglepõdve, mikor a nõ lehordta, hogy miért kémkedik, hogy annyira megváltozott, más az arca is... mire a nõ ideges lett, hogy hát eltelt 30 év, mióta nem találkoztak, mit várt, különben is beteg, múltkor összekeverte a lányát Mireyával... szóval terelt, mellébeszélt. de mirõl lehet szó valójában? van tipped?
Neli 2013 júl. 15. - 20:51:13
(1066/2174)
amúgy most néztem vissza a CV-t, de már a tv-ben is feltûnt, hogy a kopasz megölésekor eléggé vágtak... persze azt a brutál jelenetet nem is lehetett egészben leadni a délután közepén... :D :P
és Fernanda szövege pontosítva így hangzott: "az ördög csak egy angyal, akit számûztek a mennyországból" :P nem tudom, miért, de ez úgy tetszik :P
Neli 2013 júl. 15. - 17:19:58
(1065/2174)
most nézem a wikit a MEA-ról, és azt írják, R. Manrique, itt Enrique asszem (a wiki szerint) Sonya fia a soriban :O ez létezik?? :O :S hát max. ha 10 év van köztük... :S (sose tudtam a soriban hova tenni a pasit, hát akkor a fia a nõnek?? :O :S na ne már :S) Sonyát nagyon öregíteni akarják, pedig nem is néz ki így se annyira annak... csak elõnytelen a férfias cuccokban meg smink nélkül... :S sztem...
Neli 2013 júl. 15. - 17:15:28
(1064/2174)
köszi :P oké, nézd majd és számolj be a viszonyokról meg hogy ki kicsoda, én mindig csak áttekerem, ahogy a Damát is :D :P ezért sokszor neveket se tudok :D :P
Neli 2013 júl. 15. - 17:14:19
(1063/2174)
:D ki tudja :D engem ez annyira nem izgatott :D :P most lett vége amúgy, és pár dolog ugyan nem volt világos, de tetszett, hogy nyitva hagyták, és fõleg Fernanda szövege a lányával a sírnál (narrátori hang): az ördög egy angyal, aki leesett a mennybõl :P ez elsõre is tetszett, mikor év elején láttam :P ja és végre megtudtam, hogy a macska igazából fiú volt és Lucifer, nem Lucy :D csak F. becézte és lánynak hittem :D :P vagy ez már korábban is kiderült, csak én nem tudtam? :D :P

egyébként Andi, a MEA-nál a címnél el kellett gondolkoznom, mit is jelent, mert elsõre mást gondoltam, mint amirõl sztem szól... most már úgy gondolom, félreértettem. úgy van, hogy azért az a címe, ami, mert Sonya mint szerelõ járkál a kocsival, amire a cím mint szlogen van írva és õ konkrétan olyan, mint a "férj" általában, aki megszereli a dolgokat? bocsi a bonyolult megfogalmazásért, remélem, érted ;) :D :P
rockqueen 2013 júl. 15. - 17:02:56
(1062/2174)
Nekem a Több mint testõr c. sorozat kapcsán lenne egy kérdésem: hány évesek voltak Juan Marcosék, és Samatháék, amikor megszületett az elsõ gyermekük? Amúgy ebben a sorozatban mindenki nagy katolikus volt, hogy nem hallottak a fogamzásgátlásról? :D
offtopic
handi99 2013 júl. 15. - 15:30:05
(1061/2174)
Griselda megkérdezte TC-t, hogy övé volt az ajándék (a kocsi). TC válasza: Nem, a lányáé. Griselda mejegyezte, hogy micsoda kocsi. (Fura volt a pasas a szalgos kocsival. :D)
offtopic
handi99 2013 júl. 15. - 14:42:12 Előzmény Neli
(1060/2174)
Megnéztem most. :)

Szóval az elsõ részben ki kellett cserélni az ajándékkocsi kerekét (Sonya cserélte ki.) A kerékcsere után piszkos lett a szalag.... a nõ most jött rá, hogy a férj hazudott és Sonya miatt lett piszkos a szalag.
Elvileg Solerré a lány... de én még csak az 1. részt láttam, a 2-3. rész csak este következik.
offtopic
handi99 2013 júl. 15. - 14:28:23 Előzmény Neli
(1059/2174)
Szia!
Este megnézem.
Sonya nézett egy fényképet az elején, az exférj volt rajta és ha jól láttam, akkor õ Apuci. ... de csak egy pillantra mutatták.
Neli 2013 júl. 12. - 15:48:48
(1058/2174)
hülye vagyok, ott a húga Maunak, õ is velük él (most nézem)... de Alex ki? és az az indiánszerû figura (a Tierra de pasionesben is láttam már, õ volt Miguel)?
Neli 2013 júl. 12. - 15:42:29
(1057/2174)
sajna... :S szegény Ana :S jó színésznõ lenne, de negatívként nekem nagyon nem jön be, ezek a kis helyes pozitív szerepek állnak neki jól sztem, mint ez...
ami a MEA-t illeti, te hol láttál benne apucit? :O én nem fedeztem fel (bár tekerve nézem)... õ volt a nõ férje régen, mutatták, mert ugye most özvegy vagy mi? most Alexszel meg a fiával él, mást nem láttam, bár Alexet nem tudom hova tenni az életében, hogy most ki is õ neki... de sztem nincs férje... amúgy Alex neked is bejön, látom ;) :D :P
Soler és Sonya meg jók együtt, aranyosak :P Maritza a tipikus gazdag kis p... tényleg túlzó. Sonyát fura iylen férfias szerepben látni, de nem rossz. egyébként megnéznéd nekem, hogy az elején, kb. a 2. perc környékén mit mond Maritzának, amin az meglepõdik, Soler meg nevet? vmi a lányáról, de nem értem... egyébként Soler lánya is a kiscsaj vagy csak a nõé?

ez a vidi: http://www.youtube.com/watch?v=1oTQh-Ydhfg

amúgy tegnap Fabi megint alakított a nõvel, egész szórakoztató :P :D bírom :P :D

az LP-nél meg én is el tudtam volna képzelni, amit írtál, hogy Antonia nyer, sztem simán kinézett a sztoriból... de hát nem így lett. végül is jó, csak most én drámát akartam, kicsit nekem így hamis...
offtopic
handi99 2013 júl. 11. - 23:23:08 Előzmény Neli
(1056/2174)
Szia! Nincs mit!
LP: egyértelmûen Antonia volt a legjobb. Amilyen pletykák voltak simán benne volt, hogy nem lesz szokványos a befejezés. Simán el tudtam volna képzelni, hogy végül Antonia nyer..., de olyat is, hogy Alejandrot megöli Antonia és G egyedül marad a gyerekkel. Azért nem bánom, hogy így lett vége. Már így sokan haltak meg a történetben.

MEA: A színészek jók, de összességben számomra valahogy még nem az igazi. A komikus novellákat nem igazán szeretem. Vékony a határ a szórakoztató és az idegesítõ között ... és most úgy éreztem, hogy a MEA közelebb van az idegesítõhöz.... az a rózsaszínû napszemüveg Rosarion (Ariel Texido: MSED-Andrés) borzasztó volt. Ettõl függetlenül megkapja a szokásos egy hetet. Ami tetszik: Carrasco (Sonya) és Reinaldo (Juan Soler) jól mutatnak együtt... és Maritza Rodríguez is hozza a formáját. Bár az õ szerepe kissé túlzó. A Pablo Azar-Ana Carolina Grajales páros is szimpatikus. ... és Roberto Manrique felsõtestét is kellõn sokáig mutatták. :D
Jól láttam, hogy Carrasco férje Apuci?

Na, megnéztem, hogy hogy nyitott a történet: közepesen... :(

DYO: Fabián miatt nézhetõ :D ... és igen, az anyósjelöltet is nagyon bírom. Anával nincs baj, de nagyon peches. Az összes TM-s sorozata bukás. (Rating: vészesen közel van az 1 milliós határhoz...)
Neli 2013 júl. 11. - 17:32:20
(1055/2174)
csatlakozom én is, köszi Handi a beszámolókat :)
belenéztem én is az LP végébe, Antonia volt a legjobb, a többi a szokásos klisé, nagy happy satöbbi... szeretem ált., de mivel újabban soknál rámentek a nem szokványos, drámai végre a TM-nél, itt is vártam vmi hasonlót... mondjuk jó volt ez végül is.
na és néztem a MEA-t, hát az is tetszik :D :P végre megint itt van G. Coronel RP Mau :P meg sok ismerõs, és Alex is a Klónból, Roberto Manrique (imádtam :P) :D :P a sztori se rossz sztem, Mau kissé negatív... de pont ettõl érdekes :P a fsz.-k is jók, Soler és Sonya :P a zene nem annyira jött át, mint a Damánál, meg még a sztori se, de jó lesz ez :P ja és Mau húga itt is ugyanaz, mint az RP-ben :D :P
a Dama meg hát kész, Fabi viszi a hátán az egészet :D :P JLR-t már csak simán áttekerem, Anát még nézem, de fõleg ha Fabival van :P na jó, néha J-vel is, de inkább Fabi :D :P hogy elbûvölte Anát, aztán meg máris diadalmasan szervezte a legénybúcsút :D :P az anyósjelölt meg hogy olvad tõle, tegnap is elkezdi: mindig öröm téged látni :D :P
egyébként láttam már Mireyát is állni tegnapelõtt, szóval meggyõzõdtem róla, hogy tényleg kamuzik...
Ana öccse (Ruben?) meg szintén RP-s és hasonló genya, de neki ez áll jól... csak ne lenne ronda :D :P