Téma: Gravitation

10/10
Android666X 2008 aug. 17. - 17:33:44 10/10
(7/27)
Hát igen, Ryu az akirõl leginkább megoszlanak a vélemények. Õt vagy útálja az ember, vagy szereti.

Mangám amúgy van, de Mangazinon (www.manga.hu) fordítják magyarra.
10/10
merkur66 2008 aug. 17. - 17:27:47 10/10 Előzmény Android666X
(6/27)
Érdekes vélemények, Shuval abszolút egyetértek, nagyon jól leírtad a karaktere lényegét.
Én csak az anime alapján tok nyilatkozni, de amiket írtál az felkeltette az érdeklõdésem a manga iránt.

Hiró, én azért bírom õt nagyon, mert kiáll a barátja mellett, nem löki el magától azért "más". Mindig mellette van, segít neki.
Ryuchi, van aki nem bírja a viselkedéséstés hogy 30 nemtomhány éves korárban is úgy viselkedik mintegy 8 éves. Nekem bejön, dehát ízlések ás pofonok.
10/10
Android666X 2008 aug. 16. - 21:23:47 10/10
(5/27)
Shu egy gyökér, úgy ahogy van (bár azért aranyos). Nem képes és szerintem nem is akarja megérteni Eiri-t, csak magához akarja láncolni, nem képes elfogadni, hogy õ még nem tette túl magát Kitazawa-n. Ráadásul a mangában pont õ csalja meg Eiri-t, méghozzá egy nõvel, akit Eiri régebbrõl ismer. Na jó, igazából bonyolultabb a dolog, de kb. ez nagyvonalakban.

Tohma nekem unszimpi, mert hát... na igen, leírtam miért. Elég durva dolgokat tesz és mindenkin átgázol, mert azt hiszi, csak õ tudja megérteni és megvédeni Eiri-t.

Eiri-be is néha belerúgnék, hogy sajnáltatja magát és azt akarja, hogy mindig legyen mellette valaki. Aztán ha meg van mellette valaki, az se jó neki, akkor meg magányra vágyik. A fene se érti, bár a múltja miatt ilyen.

Mika-ról is szólnék pár szót, nem igazán szépet. Kérem szépen, õ hol volt, mikor Kitazawa eladta Eiri-t? Miért nem volt mellette soha? Igen, megvolt a saját élete, de azért nem fura, hogy pont 6 év után játsza a gondos nõvérke szerepét?

Ayaka meg... na azt a lányt is néha megrudosnám, bár õ nem sok vizet zavar a mangában sem.

Ryuichi, hmmm... pózer. Csak divatból skizofrén, valójában nem az. Nekem ez nem jön be, mert igazából mindenkinek hazudik. A mangában kicsit más azért, de az animében totál nem bírom.

Amúgy a manga nagyon érdekes, érdemes elolvasni azért, mert a grafika ellenére (nekem tetszik) remek történet és sok minden van benne, ami az animében nincs. Pl. Fujisaki-ról is sok mindent megtudunk, vagy ott van Hiro bátyja, van Shu nõvére, akik egy szót sem kapnak amúgy. Hiro bátyja tök jó fej, én nagyon bírom, kár hogy nem sokáig szerepel a mangában sem. ^^
10/10
merkur66 2008 aug. 16. - 19:18:29 10/10 Előzmény Android666X
(4/27)
Nekem is az elsõú shounen ai-és nagyon tetszett.A manga...szerintem én ki fogom hagyni, nem tetszik amegrajzolása, bár sokan mondják, hogy sokkal jobb mint az anime, pont a "sötétebb hangneme "miatt.
Az anime alapján tomával semmi bajom(bár hallottam hírét miket mûvel a mangába szegény Yukiékkal)
Ryuchi, nem szereted Ryuchit, nekünk barátnõmmel(õ ajûánlotta) õ a kedvencünk. Nálam vele egy szintem van Hiró.Shu és Yuki is jó, de Shu az animéban néha nekem abszolút unszimpatikus.
10/10
Android666X 2008 aug. 12. - 17:38:16 10/10
(3/27)
Imádom, öt éve ez volt az elsõ shonen-ai anime amit láttam. Sajnos a 13 rész a manga felét dolgozza fel jó nagy ugrásokkal. Ajánlom a 12 kötetes mangát ami közel sem ilyen könnyed, mint az anime, hanem mélyebb és sötétebb.

A kedvencem Eiri, K, Kitazawa Yuki, Shu, Eiri apja, Tatsuha.

Akit rühellek: Tohma, Mika, Ryuichi, Aizawa Tachi, Ayaka.
Roy Mustang 2008 aug. 12. - 16:23:43
(2/27)
Igen, tényleg nem rossz s nem is hosszú,csak 13 rész+2ova.
Ajánlom még a Perfect Girl Evolutiont,naon jóóóó!
10/10
merkur66 2008 aug. 07. - 14:20:58 10/10
(1/27)
Ez egy nagyon jó anime. A shounen ai nem az én mûfajom, de ez az anime.....kész, halálra röhögi magát rajta az ember. A rajzolása gyönyörû, a zenés betétek pedig könnyen az ember fülébe másznak, az események hol szivetfacsaróak, hol pedig abba se lehet hagyni a nevetést. Szóval ajánlom mindenkinek.