Martin Kutcher 2018 jan. 29. - 00:13:04
(8/208)
A baj ezzel a fimmel, hogy túl van ajnározva. Kb mint a Dunkirk c. film (nincs közük egymáshoz, csak annyiban hogy túll van ez is értékelve)

Ez az Éjjel-nappal Budapest Missouri-ben címû film. Trónok harcás törpével, nyomi fejû nagyfiúval, férfias önbíráskodást fullba nyomó anyukával, és egy faarcú Woody Harrelson-nal.

SPOILER veszély

A történet befejezetlen, se eleje se vége, egyszernézõs szomorú és unalmas. Ez a kombináció így nem nyerõ. A moziban mindenki úgy állt fell, hogy "hát ez meg mi a fene volt".
Mi az hogy nincs vége? Nem volt ötlet.... Van olyan film, aminek ez jól áll persze, hogy nincs konkrét vége, ennek nem áll jól, hiszen egy dög unalmas mozit meg lehet fejelni egy csavarral, vagy csak akár befejezni egy BEFEJEZÉSSEL a végén, nem így...sehogy. Nyomasztó film, nincs ember akinek ajánlanám.

Woody Harrelson legrosszabb szerepe, és leghülyébb filmje.
Sam Rockwell jó szerepe, igazi Gary Youngman.

Ez a film erõltetett. Olyan mint egy 3 részes Viasat 3-as minisorozat ami megszûnt mert nem nézte senki, ezért nincs vége. És MOZIBAN!!

Aki akar jó filmet látni nézze meg a Baby Drivert.

Komolyan, tényleg én szeretem a filmeket, meg értem én hogy dráma,de ez...most komolyan, még randifilmnek sem jó, gyerekkel nem jó, rossz kedved lesz, olyan mint amikor nem fejezed be.

yeah
k11zoltan 2018 jan. 28. - 22:57:14
(7/208)
Ez egy jó film!
És talán Oscart is ér. (még nem láttam az összes többit.)

Spoiler!!

De a végét jobban kidolgozhatták volna.
Ez a \"katona\" figura kérdéses. Most akkor ki õ? (mert a DNS ugye nem egyezik, de a boltban mégis perpatvart csinált)
Filmgusztália 2018 jan. 28. - 19:13:27
(6/208)
.
9/10
Vrízea 2018 jan. 28. - 18:39:54 9/10
(5/208)
Nagyon jó film!Végre egy olyan film,ami egyedinek mondható,és nem a \"\"\"minden\"\"\" fimben fellelhetõ,unalmasan sokszor,szájbarágó cselekmények futnak.Az is pozitív,ahogy bemutatja az életszerû emberi jellemeket,és az is,hogy emellett poénok is vannak benne.Woody Harrelson a táblás jelenetnél az \"elején\",amit válaszol a másik rendõr fickónak,hát azon nem bírtam abba hagyni a nevetést,attól függetlenül,hogy ez a film,azért legfõképpen komoly témákat mutat be.Nekem a film vége is tetszett.Abszolút rendbe volt az egész,minden szempontból tekintve.
8/10
Kocsegar 2018 jan. 24. - 23:43:06 8/10
(4/208)
Jól van összerakva, többször volt benne számomra váratlan csavar. Életszerû karakterek, és még szép üzenete is van (lehet).
7/10
Gollam247 2018 jan. 22. - 18:08:27 7/10
(3/208)
Pedig pont az utolsó jelenettel nyer értelmet az egész film.
Kicsit kevesebb káromkodással, mûvészibb történetvezetéssel igazán jó film is lehetne.
Jóindulatú 7/10.
bb2626 2018 jan. 21. - 19:30:08
(2/208)
Szerintem...ez tényleg egy jól kidolgozott, szépen felépített film, cselekménydús forgatókönyvvel. Aki szereti a Coen testvéreket, meg a Fargot, annak szerintem tetszeni fog. Egy pericg sem lehetünk bizosak benne, hogy merre fog továbbhaladni a film, mindig meglep, meghökkent minket valamivel. A szereplõk is kiválóak, egyedül a vége nem jött be. Ezt leszámítva szerintem majdhogynem mestermû.
bbit 2018 jan. 08. - 13:30:08
(1/208)
IMDb szerint krimi, dráma.