Téma: Hazatalálsz

10/10
Bay Yanlış 2023 márc. 14. - 09:23:25 10/10 Előzmény janderka
(399/679)
Visszatérve a három kolleginára, lehet, hogy már "nyugdíjba vonultak", vagy csendesebb "vizeken eveznek", mondjuk a romániai falu helyi kocsmájában, onnan hihetően átsétálhattak a munkaruhájukban a temetésre.
8/10
napraforgó 2023 márc. 14. - 06:53:05 8/10
(398/679)
Ez a Zita egyre idegesitőbb. Eleve, ahogy ráerőltette magát Tamásra, most meg minduntalan számonkéri, hogy mással foglalkozik, nem vele.
9/10
offtopic
janderka 2023 márc. 13. - 12:58:08 9/10 Előzmény bumbim
(397/679)
Olvastam. De ő lenne? Kezdettől tagadta. (Bár ki ismerné el önként?!) Viszont hogy ennyire ne merjék megnevezni az érintettet, miközben tanúk sora tudhaja jól a kilétét??? Pláne hogy mindeközben azt bőszen le bírják írn róla, hogy "ismert fiatal énekesnő". Most akkor vagy mondják ki a nevét, vagy az egész esetből ne csináljanak hírt. Hiszen bárki is volt az illető, tuti nem ő az egyetlen drogos/szuicid fiatal csaj ma az országban. (Persze, hogy nem is az egyetlen ilyen mentális problémával közdő énekes/művész/modell/újságíró/politikus/üzletember, az már egy másik kérdés. Igazából le kéne buktatni az összes ilyet. Csak akkor holnaptól kiürülnének a színházak, tévéstúdiók, parlamanenti padsorok, topmenedzseri irodák és lapszerkesztőségek...)
8/10
bumbim 2023 márc. 13. - 11:50:43 8/10 Előzmény janderka
(396/679)
Talán mégis igaz lehet a drog. Elkezdődött a per a híres énekesnő és a 4 beszállítójának.
Bonitó 2023 márc. 13. - 09:05:43 Előzmény Bay Yanlış
(395/679)
Oké! Értettem soraidat. Semmi gond az ellenvéleményekkel! Főleg, ha ilyen kulturáltan tálalják! :)
10/10
Bay Yanlış 2023 márc. 12. - 22:12:02 10/10 Előzmény Bonitó
(394/679)
Nem mondta senki, hogy a budapesti nyomozónak jóképűnek kell lenni.
Nem ez hiányzik Hajmásiból.
Jean-Paul Belmondo sem volt jóképű férfi, de olyan karizmával rendelkezett, hogy hihetően tudta alakítani a "A profi"-t.
Kabos Gyula nagyon jó színész volt, profin játszotta a szerepeit, de karakterénél fogva elképzelhetetlen lett volna egy kemény rendőri szerepben.
Ugyan ez a helyzet Hajmási Dáviddal, jó színész, de ebből a szerepből kilóg.
Nem ezt az alakítását fogják a legjobbak között említeni.
9/10
offtopic
janderka 2023 márc. 12. - 20:08:18 9/10 Előzmény Bonitó
(393/679)
Én nem ismerem T.A. zenei pályafutását, és a kivonulási nyilatkozatáról is csak többszörösen átvett cikkek átemeléseinek lead-jeiből hallottam, de akármennyire fiatal és akármennyire naiv is, azért nem ma kezdte a szakmát még ő sem. Nem csak őt használta a showbiznisz, de ő is használta azt. Talán arra jött csak rá, hogy ennek túl sok szopás az ára. Akár szó szerinti értelemben is. És hogy a csillaggyárban leginkább a tetsére volnának kiváncsiak ideig-óráig a mogulok, s nem annyira arra, ami alatta benne van. Vagyis boldog-boldogtalan meg akarná húzni szerencsétlen, mielőtt pályára engedné vagy állítaná. Aminek persze maga is bőséggel megágyazott mindazzal a stlíussal, amit a külvilág felé eleddig mutatott (Shig Viki effektus). De ettől még megcsömörödhetet. Engem pusztán ennek hirtelensége és teátralitása lepett csak meg. Mintha nem ezen a földön élt és villogott volna az elmúlt években.
Persze senki se legyen áldozat saját akarata ellenére. Csak az objektivitását se hagyja el ekközben.
Bonitó 2023 márc. 12. - 19:10:38
(392/679)
Említettem már, de azt hiszem ahogy telik az idő, nem leszek népszerű, de én kedvelem Tamást!
Én is látom a hibákat, a kinézetet. Értem azt is, hogy a "csábító" szónál mindenki egy jóképű, snájdig férfira gondol. Tamást alias Hajmási Dávidot láttam színpadon is játszani. De a Bátrak földje c. sorozatban kedveltem meg. Szerencsére és hála az Univerzumnak nem vagyunk egyformák. Nagyon sokan nem kedvelik, lefigymálják! Tehát így, "enyém lehet Tamás!" :)))))))))))))) Na ugye, lám, lám minden rosszban, van valami jó! :) Hogy Tamás teszetosza?! Nem baj! Virág sem egy vérmes nő! Összeillenek. Nekem szimpatikusak a csendes, nem frusztrált, konfliktuskerülő emberek.
(És az sem előírás, hogy minden "budapesti nyomozónak" jóképűnek kell lenni?!)

Egyébként körülnéztem a férfi színészeik között, és bizony nem tudnék most hirtelen egyet sem mondani, aki snájdig jó kiállású, kimondottan helyes és főleg megfelelő magasságú lenne. Akik után odavannak a nők! (De még a bonvivánok között sincs ilyen.) Mindenki olyan alacsony, mint Tamás és Raja, hogy még a körülöttük lévő nők is magasabbak!
Nekem az összes résztvevő szimpatikus! :)
Kivéve az idős színészeket akikről már sokat volt szó. Tényleg felesleges karakterek. Nem tudnak szabadulni a rivaldák fényétől. De nem ez a probléma hanem az, hogy nem a koruknak megfelelő szerepet kaptak, és ők pedig vállalták azt?! :

Nekem, még a közel harminc éves(27) Márkóval sincs gondom. Rutintalan igen. Eddig ő inkább sokat zinkronizált, mint filmezett. Megnéztem, és Virág öccsének neve Markó, alias Kenéz Ágoston.
Ez jobban hangzik, mint a "hülye gyerek! " Szóval, nem is olyan gyerek már!
Sőt, Orsi szerepében a megosztó Tóth Andit is nagyon kedvelem! Aki remek alakítást nyújt! Nem szeretem ugyan a tetoválást, de ennek ellenére már a kezdetek óta kedvelem Andit. (Ellentétben a másik Tóth lánnyal Gabival!) De én is azt mondom, hogy a temetésre jobban illett volna ha eltakarja a tetkóit.
Most olvastam egy komment szekcióban, hogy valaki kiált Andi mellett a sok mocskolódás közepette! Tetszettek a gondolatok! Főleg az utolsó mondat, amely csak ennyi volt: " Andi, tarisznya, külföld, casting! " Erről pedig eszembe jutott a Jack-t játszó Kamarás Iván. Aki szintén nem találta egykor a helyét. Köztudottan rengeteget ingázott Mo. és Amerika között. De neki nem jött össze.
Én egyrészt drukkolok Orsinak, hogy mielőbb megtalálja nővére gyilkosát. Nagyon drukkolok magának Tóth Andinak is, hogy találja meg a helyét a világ bármely szegmenségen!
9/10
janderka 2023 márc. 12. - 18:50:58 9/10 Előzmény Bay Yanlış
(391/679)
Igen, ők is jók.
Réti Adrienn Brigijével sincs különösebb baj. Bár ezzel a markánskodó stílussal erősen emlékeztet a Jóban rosszbanban játszott "Alíz" érzelemmentesen racionális karakterére.
10/10
Bay Yanlış 2023 márc. 12. - 16:04:22 10/10 Előzmény janderka
(390/679)
Az általad említett színészeken kívül szerintem, Lékai-Kiss Ramóna is tökéletes választás Trixi szerepére, és tetszik még Dénes, Mesi és Balázs megformálása is.
9/10
janderka 2023 márc. 12. - 12:06:07 9/10 Előzmény Bay Yanlış
(389/679)
Bár az alapsztori jó, a szereplőválasztás mégis felemásra sikeredett. Direkt írok színészeket és nem karakterneveket, de Törőcsik Franciska együgyű parasztlánynak tűnik a szerepéhez képest, Hajmási Dávid érzelemmentes, bamba és unott. Kárász Zénó idegesítően trampli, kisugárzása alapján nem egy ilyen rendezett családban képzelném el a mindennapjait. Ennél fogva Nagy-Kálózy sem illik hozzá. Akiből ugyancsak színvonalasabb gyerekeket nézne ki az ember. Mert a Márkót alakító Kenéz Ágoston sem egy olyan arc, akiért aggódni tudnék. Nem szimpatikus áldozat, inkább egy szakmunkésképzőből kibukott, ide-oda csapódó autófeltörőnek tűnik. Ami lehet persze az általa játszott karakter jellemzősége is, de akkor ott már kettős a hiba. Mert egy ilyen fickóért nem nagyon izgulna a néző - inkább szeretné, hogy minél kevesebbet lássa.

A többiek jók. Ezen belül Jaskó és Kamarás játéka kifejezetten tetszik. De még Csapó Virág - kicsit ugyancsak a demencia felé haladó - Editje is rendben van. Tóth Andiban pedig - leszámítva a legutóbbi inadekvát temetői dalrafakadását - abszolút pozitívan csalódtam.
10/10
Bay Yanlış 2023 márc. 12. - 11:10:17 10/10
(388/679)
Tamás a főszereplő, így neki kellene a legkarizmatikusabb szereplőnek lenni. Elvégre egy budapesti, kemény nyomozóról beszélünk, aki mindig, minden körülmény között helytáll, nem riad vissza semmitől sem.
Nem azt mondom, hogy Hajmási nem jó színész, csak erre a szerepre nem a megfelelő választás.
10/10
Bay Yanlış 2023 márc. 12. - 10:49:57 10/10 Előzmény janderka
(387/679)
Pontosan, jól mondod.
Amennyire Bányai Miklós, Kamarás Iván és Jaskó Bálint tökéletes választás volt a szerepükre,
annyira elhibázott, rossz döntés volt Hajmási Dávidot kiválasztani Tamás szerepére.
9/10
janderka 2023 márc. 12. - 05:15:15 9/10 Előzmény napraforgó
(386/679)
Pl olyannak mint a Dénest jatszó színész. Nem a szerep rossz, hanem Hajmási volt hozzá hibás választás.
8/10
napraforgó 2023 márc. 12. - 03:57:36 8/10 Előzmény Bay Yanlış
(385/679)
De hát mit várnátok tőle, milyennek kéne lennie?
Szerintem csendes, nyugodt, nehéz kihozni a sodrából. Talán határozatlannak látszik, de szerintem csak konfliktuskerülő. Én úgy látom, hogy szándékosan választottak egy ilyen szinészt a szerepre.
8/10
napraforgó 2023 márc. 12. - 03:52:04 8/10 Előzmény b202
(384/679)
Tényleg. És volt egy gyerekkori flash is, amikor két nagyobb fiú vegzálta a 6 éves kis Tomikát. Megjelent Raja és elkergette a két nagyobb fiút. Már akkor is volt egy olyan fellépése, hogy akiket szeretett, vagy legalábbis kedvelt, azokat megvédte. (Kár, hogy utána rossz irányba ment el....)
Kat75 2023 márc. 11. - 22:31:01
(383/679)
Tamás, mint sármos?? Inkább tesze-tosza. Ő sem tudja eldönteni, hogy akar- e valamit a nyomulós Zitától vagy inkább más
Virága körül zümmög. Egyre kevésbé érdekes már a történet. Túl sok a baki.
10/10
Bay Yanlış 2023 márc. 11. - 21:43:35 10/10 Előzmény janderka
(382/679)
Nekem sem tetszik, nem sármos, olyan pudingfiú. Nem a karakternek megfelelő színészt választották.
8/10
b202 2023 márc. 11. - 21:34:43 8/10 Előzmény napraforgó
(381/679)
Egy jelenet volt csupán a múltjukból. Virág és Márkó sétáltak a folyóparton, amikor két férfi követte őket, neki akartak menni Márkónak, Virág próbált neki segíteni nem sok sikerrel, akkor jelent meg Raja, és kimentette őket a szorult helyzetből. Lehet akkor kezdődött köztük minden.
9/10
janderka 2023 márc. 11. - 20:06:48 9/10 Előzmény napraforgó
(380/679)
Nekem kissé mamlasz. De oké, elfogadom.