Téma: Hilal Saral

HZsuzsanna70 2017 nov. 28. - 22:34:56
(817/1897)
Köszönöm szépen az ajándékot, én is hoztam neked :)

Elmentek moziba, lássák hogyan kellett volna elcsattania annak az elsõ csóknak :D Hazan megtudja mirõl maradt le, Sinan meg hogy van még mit tanulni a bátyótól :D

Ma nagyon sok dologgal elárasztották a nézõket. Egy újságnak adtak inetrjút négyen (Caglar, Deniz, Nazan Kesal és Alp) ...hárman törökül, Caglar angolul :)

Nazan Kesal meg több videót rakott fel Caglarral a forgatásról....szegény Yagizt megszállják a nõk, ott van Hazan, Fazilet és Kerime is :D
Már a lakásában sincs nyugta :D :D

https://www.instagram.com/p/BcCqPSXFxx0/?taken-by=caglar_yagiz

https://www.instagram.com/p/BcCmfI7FSu4/?taken-by=caglar_yagiz_

https://www.instagram.com/p/BcClYrWlDQj/?taken-by=caglar_yagiz_
maryriddle 2017 nov. 28. - 22:32:42
(816/1897)
Leon ezen a képen egész jó. Valamiért Petõfire asszociáltam tõle :-)
maryriddle 2017 nov. 28. - 22:30:07
(815/1897)
Jó estét!

Sajnabajna váratlanul nálam is felhalmozódtak a tennivalók már megint, de majd megpróbálok jönni valamikor a héten.
Addig is pár kép az aktualitásokhoz.
HZsuzsanna70 2017 nov. 27. - 22:50:57
(814/1897)
Nemrég olvastam egy lány beszámolóját a törökországi élményeirõl...Erasmus keretében ment ki egy török egyetemen meghírdetett gazdasági témájú, angol nyelvû szemeszterére, de az induláskor még nem voltak angolul beszélõ tanárok...no comment :)

De mielõtt azt gondolnád hogy ez a fixa ideám, csak azoknál a színészeknél tartom fontosnak az angol nyelvtudást, akik amerikai-hollywoodi filmkarrierben gondolkoznak. Egyrészt mert olyan tolongás van arrafele hogy ha valamilyen sorozatban-filmben nem alkotsz valami fergetegeset, igen nehéz bejutni, még nyelvtudással is.
Másrészt egy jó színésznek a hangja is egy fontos kellék, úgyhogy ha nem tud a saját hangján megszólalni, az nekem egy kicsit lehangoló.
Most nézem az SBA-t, amivel nagyjából ki vagyok békülve, kivéve Ibrahim Celikkol hangját :) Engin Akyürek vagy akár Caglar is jobban tud játszani a hangjával :)

Hát az a bizonyos elsõ csók a Faziletben nekem is csalódás...és nem azért mert egyébhént YagHaz párti vagyok :D :D
Olyan nagy várakozás elõzte meg az elsõ csókot, hogy ahhoz képest elég haloványra sikeredett..Kapja is a magáét Deniz Baysal, hogy miatta lett ilyen ez a csók...és elrontotta Alp dizi karrierjének elsõ csókját :D

Dehát ilyenek ezek a fandomok, hol a SinHaz fandom használja boxzsáknak, hol a YagHaz fandom, mostanában meg egyszerre mindkettõ :D
Timea Hakmen 2017 nov. 27. - 12:02:41
(813/1897)
Most láttam mik történtek az elõzõ Fazilet részben... Mondanám, hogy vay vay vay, de eléggé béna törökös megoldás lett... (nem volt meg a kistigrisesség :D) Fúú, nekem ez most fura érzés, sosem az gyõz, akinek drukkolok. Ergo, nyugi, yaghazisták, szerintem a sorozat végén kinyírják Sinant. :D

Michonne, a Fi-re még nem sikerült rávennem kiz kardesimet, de azok után hogy egyszer megmutattam neki a promoképét és elkezdte stírölni Cant "nem is olyan rossz ez öreg!", lehet, hogy jobb is, hogy nem nézi... Ne tudd meg, a Kuzey Güney idején mennyit gyilkoltuk egymást. :DD
Timea Hakmen 2017 nov. 27. - 11:26:26
(812/1897)
Michonne, ne haragudj, de régi, titkos és perverz vágyam, hogy Ada egy elcsábítsa Denizt egy gyenge pillanatában :DDD Már csak azért is, hogy Durukát megegye az epe és hogy röhöghessek. Bár Göksel miatt ez úgy se fog megtörténni SAJNOS. Egyébként örülj, hogy nem azt mondtam, hogy Göksellel jöjjön össze (mármint Deniz) - hidd el, kitelne tõlem :D), azok után hogy képes volt miatta visszajönni Rómából. :D

Igen, sajnos láttam, hogy padishánk mit tett. :(( Azóta is kétségbeesetten próbálom keresni a mentségeket a számára. Hát, az tuti, hogy valami extrém módon felfokozott érzelmi állapotban kell lennie ahhoz hogy kezet emeljen arra a nõre, akitõl azt is elnézte, hogy majdnem kinyiffantotta, õt, a hatalmas a SMK-t. Tehát biztos hogy már totál be van kattanva, és szerintem a túlcsordult szerelmi bánat ölthetett testet abban a pofonban. Ez persze nem mentség, de Özge meg lelõtte õt, szóval 1-1. :D És szerintem Özge is van annyira macsó leszbikus, hogy ezen ne sértõdjön meg annyira.
Egyébként úgytûnik én ezekre a nõverõkre bukom; anno az én uram pofonjától ájult el Cemre abban a legendás jelenetben. :D (Özge meg el se ájult, ergo SMK úgy üt mint egy lány...) De ha a galád férjemnek megbocsátottam ezt, romantikus szultánunktól is kénytelen leszek elnézni. (Bár azok után, hogy neki még a vadászatot is elnézem, -
rosszul lettem attól a szarvas fejtõl az ebédlõjében :(( - nem tudom mi az, ami meg tudná rendíthetné az imádásomat felé.)

Aztán még az is lehet, hogy nem szándékos volt, csak a szerelmi bánattól már Tourette-szindrómája is lett szegénykémnek. :DDD

A Feridun abi paródia hatalmas volt :D
Van hozzá "lyrics" is: https://www.youtube.com/watch?v=xxRChegf3pQ

Zsuzsanna, a törökök mért nem beszélnek angolul témához egy sztori, amit nemrég hallottam: van egy kis 14 éves török barátnõm, és õ mesélte, hogy általános iskolában magánórákat kellett vennie angolból, mert a tanára 4 éven keresztül csak a Koránról volt hajlandó beszélni nekik az angolórákon... De az arab írás-olvasást legalább profin elsajátították...
HZsuzsanna70 2017 nov. 27. - 01:30:10
(811/1897)
És tökéletesn beszél angolul és németül is :) Ami török honban azért nagy szó :Ö anagylányom egyik ismerõse volt kint nemrég egy esküvõn, és õ meséte, hogy még a pénzügyi világban dolgozó törökök angol nyelvtudása is milyen gyatra :(
Engin Akyürek kapcsán merült fel, hgy Hollywoodba való színész lenne...ami a színészetét illeti még igaz is, de ott sajnos kötelezõ lem hogy perfekt legyél angolból.

Ami caglart illeti, õt is el tudnám képzelni egy hollywood-i produkcióban, de nem a Faziletes szereplése miatt, inkább a Dag 1-2-ben nyújtott alakítása miatt. És neki meg van ehhez a kicsit amerikai kinézete, és a nyelvtudása is.
Michonne 2017 nov. 27. - 01:02:51
(810/1897)
Micsoda infók Zsuzsa, köszi;)
Két meccs között tanulgathatta a Yazos nézést, mert én már itt látok valamit nála:)))
HZsuzsanna70 2017 nov. 27. - 00:35:15
(809/1897)
De a fehér tényleg jól áll neki :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 27. - 00:34:33
(808/1897)
És ekkor még nem színészkedett, legalábbis a török dizivilágban :D

Még egyetemista volt, és az akkor zajó (2010) férfi kosárlabda vb-volt kísérõje a kínai csapatnak :D
Michonne 2017 nov. 27. - 00:12:12
(807/1897)
Ó, csak megérkezett Willoughby is végre;)

Szereted Greg Wise-t?
Michonne 2017 nov. 27. - 00:08:30
(806/1897)
Megértelek....bakker még masnit is kötött rá áááááá!:)
Ross doki meg....no õs is felejthetetlen sármõr marad:))
Michonne 2017 nov. 27. - 00:05:40
(805/1897)
ezzel a szõr mennyiséggel mindig visszacsábít Engin bej, szégyellje magát!
....menthetetlen vagyok.....
Michonne 2017 nov. 27. - 00:01:52
(804/1897)
nem bírtam ki......
jó áll neki a fehér.
Michonne 2017 nov. 27. - 00:00:24
(803/1897)
Hali csajok,

A Fazis elmélkedéseket már követni sem tudom:)) még mindig 15. bölümnél-nél dekkolok…sorry
Récim olvasom túl vagy egy szemgyulladáson is….képet már nem is merek hozni, max jókívánságot…hihi

Timi,
„Michonne köszönöm a képet Sinanról [irul-pirul]. És köszönöm a biztató szavakat mindenkinek.... De húgom mondta meg tutit (õt is rávettem, hogy nézze), idézem a "hát igen, az intelligens nõknek Yagiz az esete, az agyatlan kis csitriknek meg Sinan". Szóval ezt megkaptam. :') Köszöntem. „

:))) Testvéred nagy forma lehet;) a Fi-re nem vetted még rá? Biztos lenne egy-két aranyköpése azzal kapcs is!

Ci, nálam is SPOILERREL:
Mary, agyrém a helyzet SS fronton látom… elég erõs lehet az a cucc……hehe
No de látom Tímea is ki akar nyírni (persze értem én hogy édes a bosszú haha no de azért mégis)….. konkrétan félrenyeltem a nyugtató teámat …. Ada?? Csak a testemen keresztül!!:))) Ugyan az olasz-török csaj nekem is kicsit sok volt elsõre, de az érzékisége és nõiessége jól illet Denizhez, felüdülés volt az iskolás lány vonal után egy érettebb nõt látni mellette. Könyörgöm ne lökjetek ugyanoda vissza:D
A Gökseles sztori óriási volt…:)) fel voltam készülve vmi komoly gaztettre részérõl, erre kiderül állatokat ment a hmcs-ék karmai közül és ezért üldözik a csúnya bácsik XD
és még meg is sajnáltam volna (ami tõlem nagy szó) ha nem vette volna elõ ismét azt a megnyerõ modorát, szegény Deniz a hála helyett észosztást kapott again…:)) remélem azért legalább a kutyu megnyalogatta a kezét..hihi
A Duru – Deniz találkozós jelenet nagyon hatásosra sikerült…. van itt még érzelem rendesen…
Tetszik egyébként, ahogy áthoznak elemeket az elsõ évadból, gondolok itt a Bilge-Duru visszatérõs csipkelõdõs párbeszédekre, élmény nézni õket, és igen Timi, most elõször én is féltékenységet láttam Bilgén, de Durun is……viszont abban még nem vagyok biztos, hogy Bilgénél ez mennyire szerelmi hátterû.
Nekem a Can-Bilge beszélgetés is nagyot ütött, és ugyanazt az õszinte atmoszférát éreztem köztük, mint az elsõ széria záró részben. De annak ellenére, hogy Bilge részérõl csepegtetik már az esetleges askot, Can felõl továbbra sem tudom még csak elképzelni sem ezt a verziót.
Saik bejtõl az én szívem is vérzik, csúcsra járatják a vergõdés gombot, senki nem fetreng úgy az üvegasztalon, ahogy Õ….:D De ha már szultánunk!Láttátok a 3. bölüm elõzetesét??? Be se merem linkelni, még emésztgetem….húú lányok....nem szeretnék csalódni, nagyon nem.
A Dr.Eti – Bilge festményes jelenet is tetszett, és azt hiszem választ kaptunk arra miért is ragaszkodik annyira Canhoz:).
Özgével kapcs. meg jócskán vakon voltam, ugyanis én tényleg meg voltam gyõzõdve arról, hogy az új Özge szerep csak álca, de aztán jött a borítékos jelenet minek utána egyértelmûvé vált, hogy Õ azt az elején tényleg komolyan gondolta ….upppsz. Can ex menyecskéjétõl frászt kaptam, elég creepy volt.
Egyébként a Furkant pótló szõke sráccal jó páros lennének, mármint nyomozásilag, remélem marad a pasi, kicsit ellensúlyozná a sok barnát…haha.
És egy kérdés a végére: az elsõ évadban csak én nem hallottam soha Deniz és Duru vezetéknevét?

Mary, az Ozan videón nem tudtam sírjak vagy nevessek, a hangjával mi lett??? vinnyogtam:))
Csajok és azt láttátok, hogy ez az örökbecsû vidi megihlette a fiatal, török, amatõr alkotókat is? :D
„Ozan bej iyi akºamlar” muhaha
https://www.youtube.com/watch?v=gg0NEpEmtCA
ez már nem olyan vicces, de ahogy a hosszú hajú alacsony barit hozzák….anyám, botrány, de gonoszak XD https://www.youtube.com/watch?v=pY1RKWia2P8
Egyébként nem tudtam, hogy õ a törökök Sthol Bucija : https://www.youtube.com/watch?v=NCraGWG1XJU .... fullra be van állva….bleee
maryriddle 2017 nov. 26. - 21:12:59
(802/1897)
Csak egy kis kép:
Engin, Szexyyy Mehmet és Réci exurának hasonmása

És egy kis müzik:
https://www.youtube.com/watch?v=eq_BQPHXXYY

Holnap jövök.
Iyi geceler!
Timea Hakmen 2017 nov. 26. - 20:48:23
(801/1897)
Iyi aksamlar!

Réci, hát sajnálom, hogy nem jött be az ajándékom. A saját ízlésem szerint választottam, mert nekem szõrösen jobban tetszik, a szakáll kicsit ellensúlyozza azt az effektust nála amit ti lófejnek hívtatok :D De ha nem, hát nem.
Én is köszönöm a képeket. Hát ettõl a Yagiznak öltözve bútorboltban kukának (?) támaszkodós nyikhaj póztól én sem estem teherbe, de én is értékelem a jóóószándékot. :D Az arisztokratikus instás kép miatt viszont bevallom, szükségem volt egy kis repülõsóra...
Sinannal kapcsolatban pedig nem szabadkozom tovább. Az egyik mondatod után tartottam egy kis önismeretet, böngésztem kicsit a youtube-os videók közt, és végre megfejtettem a Sinan iránti bûnös vonzalmam okát. "a soriban is Yaz érintéseit akár Ecével akár Hazannal történõ interakcióban kiemelik és majdnem mindig olyan érzékien óvatos, ellentétben szinte Sinan követelõdzõen erõteljes kistigrises falhoznyomkodásaival ellentétben." Nos, azt hiszem ez a "kistigrisesesség" tetszett meg benne a humora és a flegma laza stílus mellett. Tisztában vagyok vele, hogy valójában Yagiz sem olyan karótnyelt mint amilyennek tudatosan láttatni kívánja magát, - egyébként gyengéim az ilyen csupaszívûségüket halvérûséggel álcázó fickók, - de most ebben a sorozatban valamiért a forróbbvérûségéval, forrófejûségével és az ehhez dukáló rendezetlen hajával jobban megfogott Sinan, mint nem is karótnyelt cukipofa Yagiz bey. :)

A Cagdas hasonmásverseny jelöltjeit akkor most nekem kell zsûriznem? Jó, de ne legyen harag. És nyereménynek most sajnos csak egy turmixgépet tudok felajánlani.(A gyõztes átveheti a PVE irodájában, 14 munkanapon belül.)

Na, szóval az igazságos értékelés érdekében rákerestem mindkét versenyzõre. Hanga abla, hát a te jelöltednek sajnos eléggé "kapásból 8 év letöltendõ" maffiózó ábrázata van az én cukifejû urammal ellentétben, ráadásul igen nagy fejjel áldotta meg Allah a testméretéhez képest :DD De a duzzadt szemei és az éhes cselszövõs tekintete miatt azt hiszem értem, hogy neked miért jutott eszedbe róla õ. :DDDD De mégis ez most sajnos csak a 2. helyezéshez volt elegendõ. Mert nekem neeem, maximum a bátyja lehetne, még ha 4 évvel fiatalabb is Cagdas beynél.:) A Mary-féle versenyzõ, viszont aztaaaa! A nagy orrát leszámítva tényleg mintha csak lekopírozták volna az uramat, õ már simán játszhatná a csúnya gonosz ikertestvérét. Szóval a gyõztes nálam, Engin Hepireli.
A hasonlóság ellenére viszont mégsem jön be, és nem, nem vele fogok újraházasodni, már csak azért sem, mert amit nem igazán tudok értékelni egy férfiban, az az, ha féltékenykednem kell a lábvékonyságára. De most komolyan: https://i.pinimg.com/564x/51/1b/3f/511b3fd89de5cb4bdc52bd8be9371d55--var.jpg :D
Bár az uramé sem rossz:
https://78.media.tumblr.com/5c08bf94fbfda75068be9099b6edcbe8/tumblr_p01e28BRqZ1qen6j2o2_1280.png
:D

Megnéztem a Ci 2. bölümöt. SPOILERKÉK
Csak a szokásos: olvadoztam Denizenemen. Milyen aranyosan ápolta már Gökselt. Kivételesen Gökseltõl is kicsit olvadt a kutyaimádó lelkem, amikor megtudtam, hogy miért is üldözi a maffia :') Szegény Sadik beyünk szintén hozta a szokásos mostani formáját, egyik mexikói sorozatban sem találhatnánk nála romantikusabb, szerelmesebb férfit: lebénult a keze a szerelmi bánattól. Nem bírom XD
Rémálompárocskánk is tette a dolgát.... Duru zavarát Deniz érkezésére azért jó volt nézni. Ozan Güven meg hatalmas volt a leskelõdõs jelenetben.
Kérdés: Csak én láttam Bilgén féltékenységet Durura?
Mary, ez a hozzászólás mindent elmondott róla, hogyan látják a Serenay-fangirlök ezt a sorozatot. Duru nem tud olyat tenni vagy mondani, hogy kiessen az ártatlan angyalka szerepébõl a szemükben... Deniz pedig elmehetne Afrikába is önkénteskedni, akkor se lesz más mint egy saját egóját legyezgetõ TERRORISTA :D
Remélem összejönnek Adával. :D (Az olaszországi nõci nekem túl nyomulós, bár valamilyen szinten megérteni...khmm)

Ozan Güven Kac yasindasin sen? legendás videóját természetesen meg volt már :D A Szulejmán idején volt hozzá angol fordítás is, ha megtalálom elhozom. Feridun abi. :D

VS spoilerek Récinek:
Még én sem kezdtem el nézni, technikai okokból most csak youtube-os és driveos videólejátszón tudok filmezni, szóval megvárom a fordítást. Csak a csatorna youtube csatornáján található videókat nézegettem. És az új fiú Aleksim szerintem Yildizre bukik, de én kicsit félek ettõl a gyerektõl:
https://www.youtube.com/watch?v=rGT8DJCQNBI
Yildizt viszont olyannyira összehozzák Yakuppal, hogy össze is házasodtak. Egyik se repesett az örömtõl, tehát Yakup részérõl is kényszerházasság lehet. Tudom, ez így sokkolóan hangzik. De mintha lenne köztük valami kis kémia, én legalább is Yildiznél nem azt a fajta undort láttam mint amit a doki felé sugároztatott. Szóval akár még jól is elsülhet a dolog. Nekem bejönne, mert Yakup akkora nacionalista, Yildiz meg ugye nagyon nem az , és ez az ellentét érdekelne, hogyan ütközik egymással egy házasságban.
Pedig te is bírtad Yakupot, vagy nem?
maryriddle 2017 nov. 26. - 14:38:50
(800/1897)
Most csak egy FiCi hozzászólás erejére. Nem bírtam ki....

"‎The gang of 3 is back..Deniz-Goksel-Ada
HZsuzsanna70 2017 nov. 25. - 22:36:03
(799/1897)
Ha úgy gondolnád áttérsz SBA-ra itt vannak az angol feliratos részek.

https://www.facebook.com/groups/1974753705874774/

Nem tudom mennyire pontos felirat, de a story megértéséhez elég :) ja és ingyen van, nem úgy mint turk-flix-es srácnál :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 25. - 18:09:39
(798/1897)
Szerintem Yagizban rengeter visszafojtott harag, düh, érzelem van...ami néha kitör...ilyen volt amikor a plakátügy miatt behúzott egyet Siannak (ott is a kéze, amikor próbálta magát visszafogni), vagy amikor szintén emiatt beadta a lemodást az apjának és kitör belõle hogy õ nem Mr Perfect, és soha nem is akart az lenni.

Úgyhogy én el tudom róla képzelni, hogy Hazan egy cicinkusabb mejegyzésére egyszercsak elkapja õt, és megcsókolja :)