10/10
JYJ.3 2020 dec. 03. - 08:29:37 10/10
(119618/120438)
https://www.esquire.com/entertainment/music/a34833445/bts-be-album-records-billboard/?fbclid=IwAR32aX6l1wsYsMyzpYEUdneUPRNnjP4b6Jjeh2P4F-BBQsghhEN2HJMjS8M#:~:text=With%20last%20week's%20release%20of,200%20and%20the%20Hot%20100

A BTS ezen a héten két hatalmas rekordot állított fel a BE-vel
A csoportnak egyszerre hét különböző darabot sikerült elhelyeznie a Hot 100-on.
Ha sikerült ebben a világban élnie, és elkerülte a BTS említését, akkor számolja ezeket a napokat. A november 20 féle kiadása BE ,a zenekar legújabb albuma, a globális K-Pop szenzáció két hatalmas lemezt állított fel, amelyek megerősítik pozíciójukat az amerikai mainstream zenében. Hétfőn a Billboard bemutatta november 30-i listáját, és a zenekar mind a Billboard 200, mind a Hot 100 első helyét megszerezte. De ez a két teljesítmény - önmagában óriási - nem is a legemlékezetesebb a csapat közül
A BTS határtalan optimizmusa
A dél-koreai csoportnak egyszerre sikerült hét különböző darabot elhelyezni a Hot 100-on, ezzel rekordot döntöttek a koreai művészek. A toplistán szereplő kislemezek közül a "Dis-easy" 72-es, a "Telepathy" 70-es, a "Fly to My Room" 69-es, a "Stay" és a "Blue & Grey" 22, illetve 13 dicsekedéssel büszkélkedhetett. , A "Dynamite" a tetején lebeg a 3-on, és a "Life Goes On", a zenekar BE vezető kislemeze megdöntötte a versenyt az első helyen. Az utolsó két kislemez azért különösen fontos, mert újabb nagy győzelmet jelent a zenekar számára. Először jelent meg egy olyan album, amely több mint 10 top slágert készített a Billboard Hot 100-on.
Természetesen az együttes teljesítményének litániájában garantálták maguknak a helyet a legsikeresebb album debütáló idei listáján is . A 242.000 átszámítva eltolódott, az album jó úton halad rivális idei top újdonságot, köztük Taylor Swift folklór , The Weeknd a After Hours , és BTS tavaszi album térképe Soul: 7 .
Mindez azt jelenti, hogy a BTS szilárdan be van építve az amerikai popkultúrában. Az Esquire- rel az ősz elején korábban a BTS Jin azt mondta: "A világuralom valójában nem a mi tervünk volt ..." Nos, ezt kapják, akár szándékolták, akár nem
10/10
JYJ.3 2020 nov. 30. - 17:43:25 10/10
(119617/120438)
A Reuters szerint a BTS adományozza a "Dynamite" MV ruházatát. Ezeket a Beverly Hills-i 1/29-én árverésre bocsátják, hogy pénzt gyűjtsenek a MusiCares számára, amely egészségügyi és jóléti programok zenészek számára, köztük tízezrek, akik a koronavírus-járvány során elvesztették a munkát.
@BTS_twt
10/10
JYJ.3 2020 nov. 30. - 15:47:49 10/10
(119615/120438)
Minden szám bontása a BTS új albumán Be

A BTS tagjait az NBC TODAY című műsorának élő interjúja alatt láthatjuk a New York-i Rockefeller Plazában, február 21-én.
A BTS tagjait az NBC TODAY című műsorának élő interjúja alatt láthatjuk a New York-i Rockefeller Plazában, február 21-én. Anthony Behar - Sipa, USA / AP
BY RAISA BRUNER ÉS KAT HOLD 2020. NOVEMBER 20. 14:39 EST
A Be , a dél-koreai pop megasztárok, a BTS legújabb visszatérése a hét tag már történelmi karrierjének következő korszakát jelöli . November 20-án jelent meg, miközben a BTS már az élen jár , és a nyár “Dynamite” -jével elsajátította a listákat. Lehet, hogy a járvány lelassította a turnézást és az élő koncerteket, de - amint azt Be is bizonyítja - egyértelműen kreativitásra ösztönözte . Mindössze nyolc számnál - az egyik egy beszélt skit - és 30 perc alatt fut, ez egy vékony időtartamú kapszula, amely tükrözi a BTS stílusát és gondolkodásmódját ebben a furcsa, de legalábbis számukra sikeres évben.

Itt a TIME írói, Raisa Bruner és Kat Moon megosztják reakcióikat a világ legerősebb zenei csoportjának legújabb ajánlatára.

"Az élet nem áll meg"
Kat Moon: Amint Jung Kook nyitja a sort: „Egy nap a világ mindenféle figyelmeztetés nélkül megállt”, világossá válik, hogy a „Life Goes On” egy dal 2020-ra. A legjobban az döbbentem rá, hogy a cím mennyire mélyen összefonódott a szám hangja és az üzenetküldés. A dal nyugodt tempója tükrözi a helyükön való rögzülés hangulatát. - Nincs vége a közelben. Van kiút? A lábam nem hajlandó mozogni ó - énekli V.

A „Life Goes On” másik hallási eleme, ami a szám jelentésének lényege, a légzés hangsúlyozása. "Ha eljön a tél, lélegezzünk ki egy melegebb lélegzetet" - rappel RM hangos kilégzés előtt, ha . Ezen túl a dal tele van sorokkal, amelyek a koreai magánhangzókkal végződnek (ㅏ, ejtsd: „ah”) és eo (ㅓ, kiejtve: „uh”). Ezek a nyitott szájú végződések azt a hatást keltik, hogy a tagok belélegzik és kilégzik az egész pályát. A hang kétféleképpen értelmezhető: sóhajok, amelyek szerint „a világ megállt”, vagy a megfelelőbb lehetőség, az új lélegzetvétel, amikor a BTS átveszi a „Be” -et ebben az új valóságban. (Érdemes megjegyezni azt is, hogy a „Life Goes On” videoklip nyitó felvétele V-t mutat maszkban, és azt üzeni, hogy felelősségesen takarja el arcunkat, amikor lélegezünk.)

Raisa Bruner: Köszönöm, hogy szóba hozta ezeket a koreai részleteket, Kat - azokat az apróságokat, amelyeket egy alkalmi hallgató nem kaphat meg, de amelyek megmutatják a BTS figyelemre méltó figyelmét a jelentésre és a kettős érdeklődésre. Azt ígérték, hogy az élet folytatódik, az RM a kiadás előtti sajtótájékoztató szavaival élve „egyszerű üzenet, de mély igazság”. Melegebb és könnyebb, mint amiről a BTS talán a legjobban ismert a toplistákon; hangulatos pulóver, egy barát ölelése.

„Repülj a szobámba”
RB: A BTS életét szokatlan mennyiségű utazás jellemezte, de a járvány mindezt megváltoztatta számukra, csakúgy, mint a többiek. A „Repülj a szobámba” az történik, amikor arról álmodozol, hogy átugrasz egy járatra, de ezt otthonod kényelméből kell megtenni. (Nos, néha kényelem; máskor, amikor énekelnek, a bezártság egyfajta zavart okoz a megszokott környezetünkben.) Az itt szereplő tagok közül csak négy - Jimin, SUGA, J-Hope és V - gondos egyensúlyt jelent a rap szakaszok és neo-soul alapok. Jimin és V falsettói itt ragyognak.

KM: Egyetértek, a falsettók kiemelkedőek voltak. Az első szó, amely a „Repülj a szobámba” hallgatás közben jutott eszembe, ciklikus volt: a dallamos vonal nagyobb emelkedés vagy zuhanás nélkül folyt, Jimin és V pedig ide-oda hoztak létre verseiket az első félévre. a sáv. Ez nem ellentétes azzal a ciklikus érzéssel, amikor elképzeljük az utazás szabadságát, hanem a szoba falai kötik meg őket. A pálya hangszerei is minimalisták, visszhangozva a V által leírt lecsupaszított hangulatot: „Ez a szoba mindenem van” (minden fordítás a @doyou_bangtan-tól, hacsak másként nem jelezzük). Ismét a zene és a szöveg tükrözi egymást.

"Kék szürke"
KM: A globális sajtótájékoztatón V - a dal közreműködő írója és producere - azt mondta, hogy a „Blue & Grey” arról szól, hogy „kifejezze a szomorúságot és a depressziót, amelyet általában kéknek és szürkének fejeznek ki”. És a ballada valóban az érzelmileg legnyersebb szám az albumon. A „Life Goes On” -hoz hasonlóan a lélegzetvétel is a melankolikus szám középpontjában áll. De a címadó dalokkal ellentétben a „Blue & Grey” hangzásuk komor. V nyitó sora"" Jöjjön valaki, mentse meg, kérem / kérem / csak egy kimerítő nap sóhaját "- állítja be az ezt követő leheletek hangulatát. Jung Kook hallhatóan belélegzi, mielőtt énekelne: „A tükörben tükröződő könnyek jelentése, amelyeket a nevetés rejteget, kékes szürke színeim.” Súlyos kilégzés hallható, mire Suga elkezd rapperelni, és a „h” hang koreai és angol nyelven történő megismétlése a ballada egészében csak növeli a kimerültségtől mély sóhaj motívumát.

RB: A Be legpoétikusabb - és legérdekesebb - pályája ez a lágy ballada, amelyet V. vezet. Különösen tetszik, hogy Suga és J-Hope miként modulálják rappelésüket, hogy illeszkedjenek ennek a dalnak a lassabb, szelídebb hangvételéhez; nehéz egyensúlyt találni, de eltalálják.

"Kabaréjelenet"
RB: A BTS régebben a szokásairól volt ismert: off-the-mandzsettás beszélgetési felvételek, amelyek megmutatták a srácok személyiségét, amikor lazán töltötték együtt az időt. Úgy döntöttek, hogy nem veszik fel őket a Map of the Soul vagy a Love Yourself albumokra, de itt visszatértek ezekhez a játékosabb gyökerekhez. És jó okból: nyilvántartásuk a reakcióikról, amikor felfedezték, hogy a „Dynamite” eljutott a Billboard Hot 100 élmezőnyébe, ez az első és (eddig) egyetlen koreai fellépés. Jung Kook születésnapján véletlenül eljutottak hozzájuk a hírek, és további rúgást adtak a gúnyolódásuknak (a Genius fordítása szerint ).

KM: Nincs mit hozzáfűznöm, milyen alkalom van meghallani az örömüket!

"Telepátia"
RB: Nincs más mód arra, hogy fogalmazzunk: a „telepátia” szórakoztató. Üdvözöljük az automatikus hangolás és a diszkó örömei között. Suga itt mutatta be a produkciót, egy olyan pályán, amely a kapcsolatról szól, a helyszíntől függetlenül. "Egy pillanatra, a haszontalan gondok megnyugvása mellett, egy pillanatig élvezzük együtt, a kis szigetet a kék tenger közepén, amelyre visszaemlékezünk" - énekli Jung Kook. Természetesen rajtunk múlik, hogy értelmezzük-e. A BTS olyan sok szövege visszahívja a korábbi dalokat vagy pillanatokat; univerzumuk összetett és önreferenciás. Tehát, amikor azt mondják: "Próbáljuk meg összehangolni a sebességünket / Ez elég hosszú és élvezetes hullámvasút", visszadobhatnák azokat a korábbi megjegyzéseket, amelyek arról szóltak, hogy rajongóik mellett megosztják a hírnévvé vált utazást. Szeretem azt hinni, hogy ott is rejtőzik egy kacsintás.


"Betegség"
KM: Az album legjátékosabb dala, a „Dis-easy” ütésbe ütközik - kezdve J-Hope, RM és Suga csúfos rappelésével a korábbi dalok lágyabb átadása után. Kényelmesen elemében ehhez a hip-hop számhoz a trió a „betegség” jelentésével foglalkozik. "Igen, én vagy a világ a beteg / egyszerűen csak az értelmezések különbsége / ennyi az egész" - kérdezi Suga versében . És bár rézfúvós hangszerek, merész dobok és a lemezek karcolásának enyhén harsogó zaja jelen van az egész műsorszámban, a tempó változása a „Dis-easy” átmenet az utolsó 30 másodpercig: ezeknek a hangoknak a csúcspontja - plusz vibráló dallamok legjobban úgy lehet jellemezni, mint egy üdítő fél a fülben.

RB: Ez számomra vintage BTS-nek tűnik; a régi iskolai hip-hop hatások, mint azok a lemezkarcolások, ezt adják. Ugyancsak megnyugtató hallani, hogy a BTS saját perfekcionizmusáról és elégedetlenségéről gondolkodik; ha a bolygó legsikeresebb embereinek egy része is úgy érzi, hogy nem tesznek eleget, talán mindannyiunknak el kell lazítanunk.

"Marad"
KM: "Fizikailag messze vagyunk egymástól, de mindig együtt maradunk" - mondta Jung Kook, aki hozzájárult a pálya megírásához, mondta a globális sajtótájékoztatón. Míg üzenete a pandémia idején mélyen összekapcsolható - „Álom volt? Azt hittem, láttalak / Amikor kinyitom a szemem, ez megint egy szoba, ahol nincsenek emberek - énekli Jung Kook és Jin a vágyakozó szavakat - a hangzás nem annyira vonzó. Nem rajongok az EDM produkcióért, de el tudom képzelni a „Stay” -t koncertfelfogásként. A Love Yourself albumok „Best of Me” című számához hasonlóan ez a dal is rendelkezik egy instrumentális kórussal, amelynek célja a több tízezres tömeg talpra állítása.

"Dinamit"
RB: A „Dynamite” a BTS első angol nyelvű dala; ezen a nyáron adták ki egyfajta felajánlásként a hallgatóknak, hogy örömet szerezzenek a zaklatott időkben. Bezárja a Be on bright note-t. Vidám, retró visszapattanása és ünnepi szellemiségével a kiindulási pontból egyértelműen kiderül, miért sikerült ezzel a számmal eljutni a toplisták tetejére: csak próbáld meg ne tapogatni a lábadat a könnyed, kézzel tapsolható üteménél.

A Be -vel a BTS megígérte, hogy kiad egy olyan albumot, amely megadja a rajongóknak, amit akarnak: egy adag escapista dallamot, átgondolt szövegeket és erős személyiséget. A BTS-t már a következő héten több televíziós előadásra tervezik, és nem titkolták, hogy a Grammy jelölési napján korán felébrednek, hogy megnézzék, sikerült-e elkapniuk a bólintásokat a hatalmaktól. De a számok hatalmas történetet fognak mondani, bármi is legyen: a szokásoknak megfelelően a BTS már több mint egymillió albumot adott el a koreai piacon, és a „Life Goes On” című videoklip azonnal a YouTube globális legnépszerűbb videójává vált. A Be rövid és édes, és emlékeztet arra, hogy a rajongók és a művészek közötti csere mélyen eredményes lehet azok számára, akik úgy döntenek, hogy részt vesznek benne.
10/10
10/10
JYJ.3 2020 nov. 30. - 13:26:27 10/10
(119613/120438)
10/10
JYJ.3 2020 nov. 30. - 11:32:20 10/10
(119610/120438)
A BTS arról beszél, hogy miben más a „BE”, mi a szerepe a zenének az életében, és miért fontos ambiciózusnak maradni

A „BE” kifejezi a tagok véleményét a jelenlegi helyzetről.

A Zach Sang Show nemrégiben egy exkluzív interjút adott le a BTS- szel, amelyben mindent megtudtak új BE- lemezükről .

Vizsgáljuk meg mélyebben, mit éreztek és éltek át ebben az évben.
Milyen szerepet játszott az életedben a zene az elmúlt hónapokban?
Jin: A zene segített nekünk a járványon. Ez megvigasztalt minket, és ezt mindenkivel meg akartuk osztani.

Mi az a zene, ami visszatart? Vajon az a koncepció, hogy pontosan kifejezheti, hogyan érzi magát? Melyik része az üzemanyagnak, hogy tovább tartson?
Jimin: Szerintem, és már sokat említettem ezt korábban, de ezt nehéz megfogalmazni néhány szóval. Tudod, vigasztalás, gyógyítás, köszönet vagy inspiráció és még sok minden más, és ez nem mondható el egy vagy két szóval. A rajongóknak azt mondjuk, hogy szeretünk, mert megint nehéz ezeket az érzelmeket egyetlen vagy két szóval kifejezni, ezért egyszerűen azt mondjuk, hogy szeretünk.

Miben különbözik a BE a korábbi albumoktól, amelyeket ott adtál ki?
RM: Mindig a gondolatainkat és a perspektíváinkat vetettük be a zenénkbe, de a BE-vel valóban dokumentáltuk jelenlegi életünket. Ami a többi albumot illeti, mint például a Love Yourself vagy a Map of the Soul , ezek olyanok voltak, mint egy szorosan megtervezett sorozat. Most erre a pillanatra szól. Ez történik, ezért neveztük ezt az albumot BE-nek. Tehát ebben a tekintetben igazán különleges ebben a pillanatban.

Miért volt itt az ideje? Miért akarta vállalni a kihívást a klip rendezőjeként?
Jungkook: Ehhez az albumhoz rengeteg hozzászólást és véleményt kaptunk a tagoktól. Mindig is szerettem videózni és videózni, ezért egyszerűen csak vállaltam a szerepet. Elég kemény volt; egészen más volt, mint hobbiként csinálni. Nagy volt a nyomás, de azt hiszem, ez is rádöbbent, hogy ezt szeretném folytatni. Valamilyen célt adott számomra, hogy a jövőben is elérjem.
Miért fontos, hogy mindenki ambiciózus maradjon, és folyamatosan kihívja önmagát?

V: Azt hiszem, az új kihívások valóban örömet okoznak nekem. Ahelyett, hogy nagyon elmerülnénk egy dologban, új dolgokat próbálunk ki, és természetesen azért próbálunk ki újakat, mert tetszik nekik. Ha elmerülsz ezekben a különböző dolgokban, azt hiszem, ez igazi örömérzetet ad neked, és lehetővé teszi, hogy tovább haladj és kihívás elé állítsd magad.

J-Hope: Valódi értelmet ad annak, hogy mit jelent élni. Új dolgok elvégzése, kihívás önmagával szerintem valóban meghatározza, hogy mit is jelent valójában az életben maradás.

https://www.youtube.com/watch?v=jVJOYWqX3G0&feature=emb_logo
10/10
JYJ.3 2020 nov. 29. - 14:42:50 10/10
(119609/120438)
https://youtu.be/LQIIV7uQDfs

Az igazi BTS.
Kaotikusak, mind egyszerre beszél, és mind azt csinál amit akar..
A BE MV forgatás makingja automata fordítóval.
10/10
JYJ.3 2020 nov. 27. - 20:29:57 10/10
(119608/120438)

INTERJÚ
Jung Kook: „Remélem, hogy ez az érzés soha nem halványul el”
BTS BE visszatérő interjú
2020.11.27
Korábban volt alkalmam interjút készíteni a BTS-szel, amikor debütáltak. Az interjú során Jung Kooknak volt egy apró szokása; amikor egy idő múlva újra találkoztam vele, kijavította. Tudatosan igyekszik megváltoztatni önmagát. Hét év után pedig ismét találkoztam Jung Kookkal.

Ön rendezte a BE címadó dalának „Life Goes On” című videoklipjét .
Jung Kook:Már a kezdetektől nagyon vágytam a klip rendezésére. A tervem az volt, hogy megszervezzem a szinopszist, megvitassam azt a zenei videó igazgatóval, akivel dolgoztam, leforgattam és szerkesztettem őket, de rövid időnk volt. Szóval azon dolgoztam, hogy közben ötleteket osztottam meg a rendezővel. Eredetileg sok olyan jelenet volt, amelyben ajkak szinkronizálódtak, de kivettünk közülük néhányat, és több olyan jelenetet tettünk bele, amelyek jobban közvetítették a tagok érzelmeit. Nem volt könnyű kombinálni a jeleneteket, de azt hiszem, most már többet tudok arról, hogy mennyi mindenre van szükség egy videoklip készítésekor.

Lőtted az Aranyszekrény filmeket és feltöltötted a BTS YouTube csatornájára, most pedig egy videoklipet.
Jung Kook:Miután a helyszínen voltunk, előre elkészítve rendelkezésünkre állt minden, amire szükségünk volt a forgatáshoz, ezért a felvétel során nyílt felvételeket készítettem a tagokról ide-oda kamerával. Gyönyörű helyen forgattunk, így amikor megkértek, hogy készítsek képeket róluk, ahogy szeretnék, hogy bemutassák őket, megtettem.

Milyen képeket készített magáról?
Jung Kook:Csak bennük voltam. (nevet) Én sem vagyok a Golden Closet Films filmjében. Valahogy háttérbe kerülök. A rendezőnek le kellett forgatnia a zenei videó részeit, mivel magam nem tudtam lefilmezni, ezért kissé ellazultam. Megpróbáltam a többi tagot nagyon jól kinézni, amikor felvettem őket. Mivel ez egy BTS zenei videó volt és nem a sajátom, ezért nem csak egy egyén gondolatait, hanem minden taggal és a csapattal akartam megmutatni, mi történik. Lehet, hogy minden ember, aki megnézi a videót, másként érezheti magát, de szerettem volna megmutatni, hogy érezzük azt, amit más emberek, ugyanabban a helyzetben vagyunk.

Sokat készít a képből, de nem nagyon figyel azokra, amelyeken tartózkodik.
Jung Kook:Sosem szerettem a képem elkészítését. (nevet) És általában akkor vagyok a többiekkel együtt, amikor dolgozunk, de nehéz fényképezőgépet készíteni és szelfizni. Tehát minden lehetőséget kapok, és képeket készítek a többi tagról.

Még mindig nehezen készül a képed?
Jung Kook: A legjobb arcomat előre mutatom, amikor valami olyasmit kell tennem, amit meg kell tennem, például fotókönyvekhez, de ez még mindig nem könnyű. A videók rendben vannak. És bár egyáltalán nem vagyok ideges, amikor több tízezer ember előtt énekelek, ha egy kis csoport előtt kell énekelnem vagy beszélnem, szuper ideges vagyok. Soha nem érzem így a színpadon, de talán nehezen tudok olyan dolgokat csinálni, amelyek kissé kínosak számomra.

Úgy tűnik, hogy különbséget tesz az Ön által élvezetes és a nehéz munka között.
Jung Kook: A zenével kapcsolatos munka, például felvétel, zeneszerzés, dalszövegírás, zenei videók forgatása és ehhez hasonló dolgok rendben vannak. De ezen kívül bármi valószínűleg kihívás számomra.

A BE-n mindannyian elmagyaráztátok a munkával kapcsolatos érzelmeiket a „Dis-easy” dalban. Hét év alatt biztosan élvezetes és nehéz munka ciklust tapasztalt, hogyan tudta átvészelni a nehéz időket?
Jung Kook: Valójában jól megértem a saját problémáimat, ezért legtöbbször rendben van. Tapasztalatok útján egyszerre tudok rájönni a dolgokra, ahelyett, hogy csak válaszokat keresnék. Mindig növekszem, és a személyiségem a környezetemtől függően változik. Azt hiszem, megtanultam olyan dolgokat csinálni, amelyeket korábban nehéznek tartottam, apránként megtapasztalva.

A növekedésről szólva a „Skit” nagyon emlékezetes volt. Azt a napot vetted fel, hogy a „Dynamite” elért első helyet a Billboard Hot 100 listáján, és te, aki arról beszélt, amit tett, mielőtt debütáló albumán a „Skit” gyakornokai lettél, arról beszéltél, hogy első helyen állsz a Billboard Hot 100-on ezúttal.
Jung Kook:Amikor gyakornok voltam, láttam, hogy az idősebb tagok rappelnek, és azt gondolták: "Hű, nagyon klasszak!" De most, miután együtt töltöttem a mindennapokat, elfelejtettem mindezt. (nevet) Néha látom a szöveget, amit írtak, látom őket táncolni és hallani a színpadon mondott dolgokat, és arra gondolok: „Ó, igaz. Ez az a fajta ember. Most sokkal mások. Tudod, hogy nem érzed ezt, amikor a családoddal élsz, de ha sokáig nem láthatod őket, akkor hiányoznak. Még sírhat is. Igazi család vagyunk. Mint, legit! (nevet)

A „legális családod” (nevet) mindegyik feltette a saját dalait a BE-re, és spontán egységekkel állt elő. Milyen volt az album ilyen elkészítése?
Jung Kook:Beszéltünk a céggel a lemez vázlatán, és közösen szerveztük ötleteinket. Ez volt a mi dalunk készítésének folyamata. Aztán együtt hallgattuk őket, és ha azt gondoltuk, hogy nem remekek, visszamennénk és még dolgoznánk rajtuk. A tagok összejöttek és azt mondták: "Hé, mit szólnál, és ezúttal egy egységdalt csinálnak?" vagy: "Miről kell szólnia?" és sok ötletet ossz meg így.

Hogyan reagáltak a többiek a „Stay” című dalodra?
Jung Kook:Ez a dal eredetileg a keveremben volt. Azt terveztük, hogy egy másik dalt teszünk fel az albumra, de miután V meghallotta, azt mondta: "Ez a dal, amelyet Jung Kook írt, nagyon jó", majd a többi tag mind meghallgatta, azt mondta, hogy jobb, mint a másik, és valahogy (nevet) a „Stay” bekerült az albumba. A másik dal üzenete szintén így szólt: "Annak ellenére, hogy messze vagyunk egymástól, maradjon csak ott, ahol van." A dalomat ugyanolyan témával írtam, így szerettem, hogy bekerült a BE-be. Eleinte arról szerettem volna beszélni, hogy mindig együtt vagyunk, az angol "bárhol" szóval. Szerettem volna kifejezni, hogy mindig együtt vagyunk, függetlenül attól, hogy hol vagyunk, de Namjoon ezt hallotta, és azt mondta, hogy a „Maradás” lehet jobb. Tetszett a javaslata, ezért változtattam rajta. Nagyon segített a gondolataim rendezésében, mivel nem mindig vagyok képes mindent megírni, amit kifejezni akarok.

Lehet, hogy eljutunk odáig, hogy a dalszövegek szívszorítóan hangzanak, de EDM-ben vannak elrendezve.
Jung Kook: Azt képzeltük, hogy a rajongók számára lépünk fel, miközben sikerült, fel-le ugráltunk velük.

Úgy hangzik, hogy nagyon hiányzik a rajongóid.
Jung Kook: Ez az album valóban másképp ütött meg minket, ez a helyzet az, amilyen. Mivel a világ küzd a COVID-19-szel, fel kell tartanunk a fejünket, és üzeneteinket át kell adnunk rajongóinknak.

Mit várhatnak tőled rajongóid, amikor végre újra találkozol?
Jung Kook: Nincs semmi konkrét, de amikor a régi előadásainkat néztem, az arckifejezésem kínos volt, és a táncmozdulataim sem voltak mindig tökéletesek. Folyamatosan azon dolgozom, hogy fejlesszem magam, ezért remélem, hogy amikor a rajongók meglátnak, azt gondolják, hogy a teljesítményem csodálatos és az aurám kitölti a színpadot.

Elégedett azzal, hogy hogyan néz ki legújabb munkájában?
Jung Kook:Nem vagyok 100% -ig elégedett, nem. Amikor a közelmúltban felléptünk a „Dynamite” -nak, folyamatosan láttam a tökéletlenségeimet.

A színjáték a „Dynamite” előadásának bevezetőjében valóban lenyűgöző volt. Még a COVID-19 alkalmával is megragadta az elevenség és a hűvösség érzését, mintha elmagyarázná, miről szól a dal.
Jung Kook: Valójában a videoklip forgatásának első napján állítólag először a részeket kellett volna lefilmeznem, de annyira rosszul voltam, hogy a forgatás végéig kellett tolni. Szóval, kicsit nyugodtabb voltam, amikor a kamera elgurult.

Tehát ezt kapja meg, ha nyugodt vagy! (nevet)
Jung Kook: Igen, ellazultam, és valami "pop!" és „bumm!” bennem, aztán megtettem, ahogy akartam. (nevet)

Lenyűgöző, hogy aki a stadiontúrák során teljesít, ahogy te is, az ideges lehet filmezés közben, de mégis olyan jól teljesít benne.
Jung Kook: Félénk ember lehetek. Amikor az emberek azt kérték tőlem, hogy énekeljek, nem mindig tudtam megtenni - például felnőttek vagy tanárok előtt. És még mindig ilyen vagyok. Ha elkezdek gondolkodni: „Ó, ezt nem tudom megtenni”, akkor végül nem leszek képes rá. Akkor is, amikor jól tudtam volna teljesíteni.

Mit gondolsz, miért van ez?
Jung Kook:Ugyanígy érzek a táncommal és az éneklésemmel kapcsolatban, és igazán csodálatos dallamot sem tudok összeállítani. Úgy érzem, mindig valahol a közepén vagyok. De akkor azt gondolom, hogy megvannak a saját színeim is, ezért szeretek csendesen, lassan megnyílni az emberek előtt, és tudatni velük, milyen ember vagyok. Igen, valami ilyesmi. (nevet)

De ha objektíven átnézed dalaidat és előadásaidat, akkor látod az összes változásodat, igaz?
Jung Kook:Nagyon sok változás van. A hangom nagyon megváltozott; Magasabb lettem, és a keretem és az arcfelépítésem is megváltozott. Mondhatnám, milyen kínosnak tűntem az elején, de egy idő után azt gondolom: „Most jobban mutatnak a gesztusaim, de úgy érzem, hogy a táncom túl merev.” És egy idő után ismét: "Most a táncom rendben van, és a gesztusaim jók, de kínos arckifejezéseket teszek." Később azt mondom: "Most elkaptam az arckifejezéseket, de hmm, nincs gyilkos lépés." (nevet) Így váltottam lassan. És akkor cselekedeteim, gondolataim, álmaim, céljaim, mit értékelek, mit akarok csinálni - mindezek a helyzettől függően változnak.

Neked is volt némi változásod BE- ben. Az „Élet megy tovább” alatt könnyedén viszed a hangodat és a hangodat az egész dalon, mintha áramlanak.
Jung Kook: Rendben. Szerintem ez nagyon fontos. Általános érzésem szerint a hangomat bele kell szőni a dalba, ahelyett, hogy kihangsúlyoznám az egyéni hangomat. A dalszövegek szerint a világ megállt, de nem tudok tovább szomorú lenni, és az élet folytatódik és folytatódik. Egy kicsit a saját színeimet akartam keverni ebbe az összetett, finom szomorúságba. Hallgattam, hogyan rögzítették a többi tag a dalukat, és énekeltem, miközben azon gondolkodtam, hogyan tudnám megtenni úgy, hogy az egész jól összeolvadjon. Folyamatosan változtattam a hangomat, és azt kutattam, hogyan lehetne jobb, tisztább. Folyamatosan próbáltam új dolgokat, miközben felvettem, felléptem és gyakoroltam.

Ha visszatekint az összes változás után, nem érzi úgy, hogy sokat teljesített?
Jung Kook:Nem igazán figyelek a már megtörtént dolgokra. Jobban gondolkodom azon, hogy mire van szükségem most, ezért ritkán gondolkodom: „Sokkal jobb lettem, mint régen”, vagy: „Jól végeztem munkát.”

Telhetetlenül hangzol, jó értelemben.
Jung Kook: Igen. Így akarok tovább élni, és remélem, hogy ez az érzés soha nem halványul el.

Hatalmas sikert ért el a BTS-szel. Mitől akarsz többet és többet fejleszteni?
Jung Kook: Meg akarom mutatni az embereknek, hogy ki vagyok: hogyan beszélek, hogyan cselekszem, hogyan énekelek stb. És ezek után szeretném, ha elismernék, hogy megtettem, amit szeretek, és hogy az emberek lássák, milyen csodálatos srác vagyok. Ezeket a dolgokat lépésről lépésre szeretném megtenni. Szeretnék, ha Jung Kookként értékelnék, mint az igazi engem.

Szerinted mi ennek az energiának a forrása - az az energia, amellyel folyamatosan be tudod bizonyítani magad, annak ellenére, hogy a BTS-sel már ennyit elértél?
Jung Kook:Azt hiszem, a szívem mondja. A BTS a csoport tagjainak, a társaságnak és a rajongóinknak köszönhetően tudott ilyen magasra felmászni. De mindig felmerül a kérdés, hogy kaphatnék-e ilyen elismerést magamtól, ezért olyan érzésem van, hogy egyedül szeretném elvetni magam valamilyen kihívás előtt. Sokat akarok csinálni, és sokat el akarok érni.

Ha fokozatosan fejleszti önmagát, akkor ideális ember milyen emberré szeretne válni?
Jung Kook:Olyan ember, aki őrült félelmetes a maga területén. (nevet) Az ilyen emberek akkor néznek ki, ha valami mást csinálnak. Még hosszú utam van. Úgy érzem, hogy magával ragadóbb tudnék lenni, és minél több dolgot kihúzhatnék azáltal, hogy számos dolgot javítok, ha megpróbálok magabiztos lenni az éneklésemben vagy a tánc és a fellépés módjában. A BTS sokkal fontosabb és értelmesebb számomra, mint én magam, ezért nem mondom, hogy egyedül akarok bármit is csinálni. De remélem, eljutok odáig, hogy három-négy órán át egyedül felléphetek egy emberekkel teli helyszínen.

Világos, hogy a munkád, a zenéd nagyon fontos számodra.
Jung Kook:Soha nem szabad elengednem. Ezt gondolom mindig. Szorosan magam közelében kell tartanom, még akkor is, ha unatkozom, vagy nem akarom hallani, vagy szóváltásnak tűnik. Szeretnék tovább zenélni. Lehet, hogy hosszú az út az úton, de a zenémmel szeretnék bizonyítani.

Korábban azt mondtad, hogy az MBTI az ISFP, ezért utánanéztem. Nyilvánvaló, hogy az MBTI nem tud tökéletesen összefoglalni egy embert, de azt mondja, hogy az ISFP-k általában „kíváncsi művészek”. A válaszod erre emlékeztet.
Jung Kook: Ez jól hangzik. Megkerestem az ISFP személyiségjegyeit is, és érdekes volt. (nevet)

Talán ez az oka annak, hogy ilyen magasra tűzte ki céljait. Úgy tűnik, hogy magas színvonalú vagy, és tovább akarsz növekedni.
Jung Kook: Olyan, mint egy ködös hegycsúcs. (nevet) Még nem is látom.


Hét éve mászol, kíváncsi maradsz. Van valami mondanivalója azoknak az embereknek, akik egész idő alatt figyeltek?
Jung Kook:Hmm ... Nos, heten vagyunk, és hetek folyamatosan futunk előre. Tehát lehetséges, hogy egyesével elfáradhatunk és kieshetünk, igaz? De ha többen csatlakoznak hozzánk egyenként és futnak velünk, akkor támogathatjuk egymást és felhúzhatjuk egymást, ha valaki leesik. Kicsit így érzem magam. Vannak olyan emberek, akik a kezdetektől támogattak minket, akik azóta is folyamatosan figyelnek minket, és miattuk folyamatosan növekszik a követőink száma, és mindannyian a pályán tartanak minket. Tehát az egyetlen dolog, amit mondhatok, köszönöm. Valójában nem voltunk semmi különös (nevet), de folyamatosan szeretnek és támogatnak minket, és a legjobban visszafizethetjük őket, ha a zenénk és az előadásaink révén mindent beleadunk. Kényszerítenek, hogy keményen dolgozzak, még olyan dolgokon is, amelyeket nehéznek tartok. (nevet) örökké hálás vagyok.

Csakúgy, mint a „Maradás” utolsó sorában.
Jung Kook: „Együtt vagyunk.”

Hitel
Szerkesztő. Myungseok Kang
Interjú. Myungseok Kang
Vizuális igazgató. Yurim Jeon
Vizuális kreatív csapat. Sunkyung Lee, Yeonhwa Cha (Big Hit Entertainment)
Fényképezés. Sunhye Shin / Seongjo Baik, Minseok Kim (@ szövetkezet) (digitális fényképezőgép), Yurim Jeon (filmkamera)
Haj. Som Han, Mujin Choi, Daeun Lee
Smink. Dareum Kim, Sunmin Kim, Jurij Seo
Stylist. Hajeong Lee, Hyesu Kim, Sil Hong
10/10
JYJ.3 2020 nov. 27. - 14:34:17 10/10
(119607/120438)
https://www.youtube.com/watch?v=T31mfmw8bS8

A BTS BE album sajtó tájékoztatója. Több mint 100 újságíró volt jelen.
Az ottani Covid szabályok betartásával.
Van automata fordító, és jó.
Suga a vállműtétéből lábadozik, azért nincs jelen.
10/10
JYJ.3 2020 nov. 27. - 14:08:52 10/10
(119606/120438)
Jimin, Saint Laurent visel ; V, Guccit visel ; RM, Guccit visel ; Jung Kook, rajta Gucci ; SUGA, rajta Gucci ; j-hope Bottega Veneta viselete ; Jin, Guccit visel .


Itt van minden pillantás, amelyet a BTS viselt az Esquire címlapsztorijában

BTS. Igen? Tudod. Hallhattam volna róluk . A bolygó legnagyobb zenekara és minden más. Igen?! Tessék ! BTS! Nos, haver, lemme mondd: Ezek a haverok tudják, hogyan kell öltözni. Mármint természetesen. Nem mintha a nemzetközi szupersztárság abszolút magasságába mászna valamilyen divat érzék nélkül.

De ez nem csak az alapok átélése. Ez nem valami rote szavalat a napi márkákról. Nem, ez egy csoportsrácok, akik a Bottega-ból ismerik a Berluti-t. Ami azt jelenti, hogy nekünk - olvassuk: Önnek, nekem, mindannyiunknak - jól szolgálnánk, ha számba vesszük, mit viselnek. Végül is, ha ők viseli, van egy jobb, mint nulla az esélye, hogy mi minden lehet rajta (vagy valami ahhoz hasonló) a nem túl távoli jövőben. A játék csak így zajlik.

Tehát minden további nélkül itt vannak a show sztárjai, akik nagyon csillaghoz méltó ruhát viselnek. Jegyzetel. A jövőben biztosan jól szolgálnak majd.
10/10
JYJ.3 2020 nov. 26. - 21:46:02 10/10
(119605/120438)
.
@BTS_twt
meghaladta az 5,7 milliárd YouTube-megtekintést 2020-ban a zenei videók és táncműveletek terén
10/10
JYJ.3 2020 nov. 26. - 18:32:46 10/10
(119604/120438)
Kang Kyung-wha koreai külügyminiszter egy TV-műsorban megemlítette a BTS-t.

"A BTS online koncerten keresztül, amelyet 760 ezer ember nézett láthattuk, hogy lehetséges, hogy fajunktól, vallásuktól vagy nemtől függetlenül kommunikálunk és együtt érzünk egymással. Mivel a kulturális tapasztalat vonzza az embereket, az emberi természet, bárhová is tartozik, megértésre és hangsúlyozásra készteti őket egymással. A COVID19 elterjedése óta, az a kulturális terület, amelynek lényege a „kapcsolatfelvétel (személyes találkozás)”, kritikus időszakot kapott, és csökkent a kulturális tapasztalatok élvezetének lehetősége. Most azonban láthatunk egy másik kulturális jelenséget (online koncert), látom a reményt, hogy a közös kulturális tapasztalatok kölcsönhatásba lépnek az emberekkel és leküzdik a gyűlöletet és a diszkriminációt."
10/10
JYJ.3 2020 nov. 25. - 21:45:56 10/10
(119603/120438)
JK.
10/10
JYJ.3 2020 nov. 25. - 21:45:25 10/10
(119602/120438)
4
10/10
JYJ.3 2020 nov. 25. - 21:45:12 10/10
(119601/120438)
3
10/10
JYJ.3 2020 nov. 25. - 21:45:02 10/10
(119600/120438)
2
10/10
JYJ.3 2020 nov. 25. - 21:44:49 10/10
(119599/120438)
A fiúink hihetetlen Grammy-jelölése az egész K nyomtatott médiában is megtalálható volt. Íme egy kis minta a Naverben található számos cikkből. Néhány gyakori szó: - először - történelemírás - áttörés - álom elérése, amelyet KOREA SZERET
Pár újságcikk.