10/10
JYJ.3 2019 aug. 28. - 20:02:08 10/10
(117958/120438)
Máshol azt olvastam, hogy jelenleg Dubaiban készülnek a debütáló zenével.
Nekem nem tetszik az ötlet, csak pénzt látok mögötte. Ezek már 1-2.-ik generációs sztárok. Mindnek megvan a maga stílusa, és úgy szeretjük őket.
Most összemossák, és lesz belőle egy valami új, de egyikre sem igazán jellemző dolog.
Nem tudták kivárni, amíg leszerelnek a többik..Ez jellemző az SM-re((((
Sztem kötelezték őket...

A SuperM hamarosan megjelenik + felfedi a kiadási ütemtervet és a bemutatót
AKP SZEMÉLYZET

Az SM szupercsoport Super M- ben mindannyian a helyünk szélén állnak, amikor visszaszámláljuk debütálásukat.

A csoport nyilvánosságra hozta kiadási ütemtervét, és a rajongók izgatottan látják, hogy több táplálékkal táplálkoznak, ahogy a csoport lassan visszatér a debütálásához. A legújabb teaser kép megmutatja a tagok karizmáját, miközben látványaikat fekete-fehér különálló teaser felvételekkel imádják.

10/10
JYJ.3 2019 aug. 28. - 19:53:53 10/10
(117957/120438)


Kb ez a kpop hatalma, ahogy te is írtad...

A BTS V kozmetikai keze: a VT Cosmetics Eau De Musk világszerte elfogyott

A BTS V ismét bebizonyította összehasonlíthatatlan Midas kezét.

Úgy tűnik, hogy a VT Cosmetics-Eau de Musk aromája késik a szállításban, az ügyfelek hatalmas megrendelései közepette. A VT Cosmetics Japan és a VT Cosmetics Vietnam megerősítette, hogy a többi parfüm augusztus 27-én kész lesz a szállításra, de a BTS V Eau de Musk 2019. október 10-ig lesz elérhető.
10/10
JYJ.3 2019 aug. 27. - 17:16:29 10/10
(117956/120438)

20190827 XIA FANMEETING HOME PARTY DAY Fanacc

Junsu đã chạm tay với 2000 fan tham gia fanmeeting.

Továbbiak
20190827 XIA FANMEETING haza nap

A Junsu 2000 rajongót megérintett, hogy csatlakozzon a rajongói.

Épp most értem meg junsu kezét!

Soha nem mosom meg mindig!!!

Csak viccelek, de a kép olyan magas


A Junsu olyan vékony és vékonyabb, mint a Jaejoong, de jóképű (az biztos: v)

A kezek puha és meleg.


1 rajongó kérte junju-t, hogy énekeljen egy dalt, ami nem tudta, honnan származik: v

Ó, ismerem ezt a dalt? Nem is tudom.

Fan: tudd! Tudtam, hogy ez lesz!

Junjju: Nem tudom * kemény munka ~ olvasd el * az utolsó sor: nem ismered ezt a dalt: v tudjuk: v mi készült. Most fordítsd meg a következő oldalt énekelni.

Junjju: Ti is szeretnek így játszani velem, ugye

1 rajongó nyerte meg a 1-es album sorsolás junju aláírásával, és ma van a születésnapja.

Fan: Tudom, hogy nem fogsz elfelejteni, hogy ajándékot adsz nekem: v szeretlek, olyan figyelmes vagy ~

Junjju: tényleg? Ez tényleg a te szülinapod? 2-30 barátom utolsó Fansign azt mondta, hogy a te szülinapod volt, és hogy énekeljek érte

Junjju: " Annyira boldog vagyok, hogy jól érzem magam a japán rajongókkal, már nagyon rég találkoztunk. Sok energiát kaptam tőled, a szívből, ami olyan, mint az óceán. Most hogy a meleget a kezünk között."
10/10
JYJ.3 2019 aug. 27. - 15:16:55 10/10
(117955/120438)
Úgy tűnik, ő is rájött, hogy már elegett tett a hazáért.
Épp 2 napja csinált egy élő műsort az Instán.
Itt este 10 múlt, vettem le a töltőről a telimet, és még belenéztem. Akkor láttam, hogy megy egy élője. Egy fekete trikóban, rövid nadrágban, és kissé ittasan szelfizett.Majd 1 órán kersztül.

https://www.youtube.com/watch?v=c9ZvnYCeTrU&t=438s

Rágcsál, iszik, és ott az asztalon a cigi is.
Közben fogat mos, elejti a telefont, látszik a lába, és a végén kicsit alszik is.
Az adás alatt sok érdekes dologra válaszolt őszintén. Twitterről fordítottam ...

Ott hajnal 5 óra volt, és reggel indult a kávézó megnyitására.
Ez egy hotel lehet Osakában.
Vagy is látni, hogy nem érdekli már, hogy népneveléssel foglalkozzon.
Pont ő, a mindenhonnan kitiltott ember??
És senki nem tesz semmit ez ügyben?
Junsura meg épp most akarnak ráverni vmiféle pénzes dolgot, adózással kapcs, ami jó régi hír, de elővették a közvélemény megzavarása érdekében.(Akkor sem volt igaz)
Szóval még most is azt mondom, legalább annyira tojjon bele mindenbe, ami nem a saját érdeke, mit ahogy vele bánnak 10 éve Koreában.
De ő nem nyugszik bele, hogy hazájában nincs jövője..
10/10
JYJ.3 2019 aug. 27. - 14:53:24 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(117954/120438)
Na itt olyan témánál vagyunk, aminek sosincs vége, és nem is lehet megmondani a tutit.
Amit írsz a kpop sztárok tömegekre befolyásolt hatásáról, az így van, és talán nem is ismeretlen sokunk előtt.
Igen idealista felfogás, ez egy szép új oldalad)))

Ha minden kpop sztár annyit tett volna Koreáért, és a szórakoztató iparért , mint a JYJ, akkor talán nem ez lenne ma a helyzet.
Másról alig olvasni, mint a szórakoztató ipar botrányairól, amiből minden napra jut 1-2. Narkó, erőszak, sikkasztás, stb((
Gondolom tisztában vagy a JYJ törvénnyel (Más néven rabszolga törvény.)
Ez egy magyar blog, elég jól összefoglalja..de a Wikipédia is ír róla.
https://xiablog.blog.hu/2012/10/15/a_k-pop_arnyoldalai_a_tvxq-per_es_ami_mogotte_van

Szóval ezután ha kávézót nyit Jae, és nem a népneveléssel foglalkozik, akkor én elnézem neki.
Azt nem írtam, hogy a kávézók egyik emelete mindenütt étterem, tehát ott ehet mindenki egészségeset.
Jae most adta ki a 2.-ik szakácskönyvét, amibe saját elkészítésű ételei vannak, és mind egészségesek.
Ezeket az ételeket is árulják az éttermekben, a második könyv kifejezetten koreai ételekkel van tele. Meg az ő szép fotóival)))
A JYJ még most is tiltó listán van, Junsu 10 éve nem szerepelt a koreai TV-ben. Jae újabban egy késő éjszakai műsorban szerepel, de nem mint énekes.
Jae elment Japánba, de hazahúz a szíve. Ott csinált egy saját ügynökséget, és állandó TV szereplései, és fellépései vannak, és voltak az elmúlt másfél évben.
Most visszajön Koeaába, egy sztem nagyon hülye sorit fog forgatni, épp ma jelent meg a megerőstés-sajnos.
Folyt új hsz-ban..
hanguktaekwondoo 2019 aug. 26. - 17:19:15 Előzmény JYJ.3
(117953/120438)
Ebben eltér a véleményünk, de nem is kell egy topikban ütemre együtt bólogatni. Úgy gondolom, hogy Jae -nek -és más koreai, szó szerint világsztárnak /Európa nem ám a világ, ezt sokan hajlamosak elfeledni ;-)/- igenis marha nagy felelőssége van a rajongók, tehát az emberek gondolkodásának befolyásolásában.
Ha, teszem azt, holnaptól Jae azt mondja: nem eszem több tintahalat, akkor ázsiai rajongók százezrei rakják le az evőpálcikát, az europid és negrid humanoidokról nem is szólva.
Ha Jae azt mondja, figyeljetek egyetek sok barnarizst fehér helyett, mégpedig mani mogo, akkor a népek Jaet követik, mert ha a sminkjét másolják, ha a mozdulatait beépítik a gesztusrendszerükbe, ha a zenéjére alszanak el, akkor természetes, hogy az életmódját is követésre méltónak találják. Nyilván, nem mindenki, mert minden ember más; de az tuti, hogy ha Jae ellen -cigikampányba kezdene, a sok fan is elkezdené utálni a bűzrudat.
Akit szeret az ember, azzal önkéntlenül megpróbál azonosulni, legalábbis valamilyen szinten.

Az a helyzet, hogy a mai világban nincsenek szó szerint értendő nagy példaképek.
Már a focisták sem a régiek -legendák helyett tetovált izomhegyek dobálják a felnyírt csimbókokat, őrjöngenek, tunningolnak, nőket dugnak vagy nem nőket és ennyi.
Nagy az űr e tekintetben -is- és Jae meg a többi magasan elismert idol ezt az űrt tölti be életével, munkájával, azzal a képpel amit a rajongók felé sugároz.
Ezért egyáltalán nem mindegy, milyen üzenetet továbbítanak, főleg a fiatalabb korosztály felé.

Jaenek tehát óriási pozitív befolyása lehetne a tömegekre, de nem most jöttem le a falvédőről -tudom, hogy az ügynökségnek nem kifejezett érdeke az ilyesmi.
Az ügynökségek érdeke a profit, ami, jelen esetben a kávéból, igencsak csurran -cseppen.

Félreértés ne essék: nem a kávézókkal van bajom, hisz magam is szívesen elmajszolok időnként egy -egy minőségi ínyencséget.
Inkább az a gond, hogy mondjuk 10 kávézóból az összes az
-pedig lehetne alternatívát nyújtani, mert tuti, hogy a kávéra allergiás,esetleg vmilyen diétát követő rajongók, vagy azok, egész egyszerűn nem szeretik a kávé ízét, szintén piacot szélesítenének. ez vhol az ügynökségek érdeke is lenne..

A Japánban is népszerű kávézselé se lehet rossz,:csak tej -hedonistáknak tejszín- cukor, instantkávé, víz meg zselatin kell hozzá, sztem ez még nekem is menne. és biztos, hogy macikávéból is finom
https://www.youtube.com/watch?v=lQJrdoLJjPc

Koreában a pattbingsuba is belerakják, nem is rossz ötlet. Jegeskávéval is nyakon lehet lehet önteni, rá tejszínhab.. ;-)

10/10
JYJ.3 2019 aug. 26. - 11:56:59 10/10
(117952/120438)
{ÖSSZETÉTEL} 2018. augusztus 24-én Kim JaeJoong részt vett a KAVE nagyszabású megnyitóján, Oszaka, Dotonbori ????

Ventilátorok összeállítása ▶ youtu.be/u8TJfV8Om3Q

>> KAVE Mall Dotonbori, Osaka tartalmazza:
-KAVE Café
-KAVE Étkező Bár
-Lovely Mall "Kii"

>> A JaeJoong szépségápolási / kozmetikai márkájáról, a "Kii" -ről, amelyet a Lovely Mall árusít:

A „Kii” a szépség kulcsa lehet.

Hivatalos oldal: lovely-mall.com

IG: instagram.com/lovely_mall_jp/
Twitter: twitter.com/lovely_mall_jp

"Kii" IG: instagram.com/kii_cosme.official/
"Kii" Twitter: twitter.com/Kii_Cosme_jp

>> Több mint 500 rajongó vett részt az eseményen, és kora reggel óta várt. Van rajongók, akik meg tudták szerezni a személyzet által kiosztott jegyeket, de nem mindenkinek sikerült megszerezni a rajongók számának növekedését, mindenki ingyenes rajongót kapott. kifejezetten JaeJoong által tervezett <3

>> JaeJoong megérkezett, belépett az épületbe és folyamatosan üdvözölte a rajongókat <3
10/10
JYJ.3 2019 aug. 25. - 20:08:01 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(117951/120438)
Ez jó ötlet, remélem a héten meggógyul, jobbulást !!!
10/10
JYJ.3 2019 aug. 25. - 20:07:09 10/10
(117950/120438)
De sztem is sokat nyitnak...Már alig van olyan hely, ami nem egy híresség nevéhez kötődik.
De Jae bezárta a koreai kávézójait, és csak Japánban nyit franchise rendszerben.
Ővé a cég, és szakemberek üzemeltetik a kávézókat.
Ők helyi lakosok, és vállalkozók.
Jól ki van találva az egységes arculata, és nem csak kávázó,hanem ajándék bolt is egyben.
És persze Jae - most már J-Jun termékeket is árulnak, csillagászati áron.
Sztem nem az ő dolga, hogy egészségre nevelje a népet, és ha egyszer a kávé minden mennyiségben eladható, mint tudjuk, akkor miét ne kisebb befektetéssel legyen jelen a piacon..és kaszáljon nagyot...
Tokyoban pl a Shibuyan van a kávézója, ami 5 szinten működik, és rögtön a kerek épület mellett van.
hanguktaekwondoo 2019 aug. 25. - 18:46:43 Előzmény Éva Vidéki
(117949/120438)
Jó. de utána hoznod kell vmi koreai sütit. recepttel. ez a bünti.
hanguktaekwondoo 2019 aug. 25. - 18:45:24 Előzmény JYJ.3
(117948/120438)
A kávézó jól néz ki, de arra gondoltam, hogy nem nyitnak már túl sk kávézót a hírességek? Vmi eredetibbet és egészségesebbet kéne kiötleni. Mittudomén, vmi vegán szendvicsezőt, most szendvics egyébkét is trendi.
Vagy egészséges ramenezőt, csírákkal meghintett kalguksuval ilyenek

Itt egy egészséges ramen, nyam, ez a recept remeknek tűnik

https://umamigirl.com/easy-vegetarian-ramen/
10/10
JYJ.3 2019 aug. 25. - 13:08:21 10/10
(117947/120438)
.
10/10
JYJ.3 2019 aug. 25. - 13:05:52 10/10
(117946/120438)
Nagyon szép kávézó, ízléses, mint a korábbiak.
10/10
JYJ.3 2019 aug. 25. - 13:01:27 10/10
(117945/120438)
Jae tegnap megnyitotta legújabb kávézóját Osakában.
Hatalmas tömeg gyűlt össze, 500 ig osztottak sorszámot... akik bejuthatnak a kávézóba.
Jae is ott volt a megnyitón, többször kiment a tömeghez, köszönni nekik.
10/10
JYJ.3 2019 aug. 23. - 18:20:44 10/10
(117944/120438)

Az Amazonas esőerdőjében közel 73000 tüzet észleltek ebben az évben. Ez közel kétszerese annak, amit tavaly számoltak, 2019-ben tehát rekordról beszélhetünk. A tüzet emberek okozzák. Ebben az évszakban égetik a tarlót a földművesek, a forró, száraz időben pedig a tüzek rendkívül gyorsan terjednek. Jair Bolsonaro elnök pedig nem is próbál meg segíteni a helyzeten.

Figyelmen kívül hagyva a tűzvész miatti aggodalmakat, azt mondta: "Régebben láncfűrész kapitánynak neveztek. Ma Nero vagyok, lángokba borítottam az Amazonast."

Hivatalba lépése óta Bolsonaro tulajdonképpen akadályozza a kormányhivataloknak az esőerdők védelmének érdekében tett erőfeszítéseit. n.

A mostani tüzek olyan füstréteget hoztak létre, melyek becslések szerint 1,2 millió négyzetmérföld szélességű, az erdők elvesztése pedig eszeveszett sebességgel gyorsítja a globális felmelegedést..
10/10
JYJ.3 2019 aug. 23. - 18:15:57 10/10
(117943/120438)
A BTS V lesz az első Kpop bálvány, akinek a nevét a Mars felé küldik a NASA Mars 2020 rover missziójában

A NASA jövőre újabb roverot küld a Marsba, amelyet Mars 2020-nak neveztek.

Bár eltarthat néhány év, amíg az ember lábát állítja a bolygóra, a NASA mindenkinek lehetőséget kínál arra, hogy nevét elküldje szomszédos bolygónknak. A világ minden tájáról felvehetik nevüket a növekvő listához, és ajándékot kaphatnak a Marsra.

A BTS ARMY megragadta az esélyt, hogy korai születésnapi ajándékként elküldje a BTS V valódi nevét, „Kim Taehyung”, hogy neve emlékezetes és ismert legyen a vörös bolygó bármely civilizációjában.

https://www.allkpop.com/article/2019/08/bts-v-becomes-first-kpop-idol-whose-name-is-sent-to-mars-aboard-nasas-mars-2020-rover-mission?fbclid=IwAR2amSaE5YIdOg_RBE6f-b3ruD72do32wvZjcf2l4BOKcrVBwHb0h4pYwCk
10/10
JYJ.3 2019 aug. 23. - 18:13:57 10/10
(117942/120438)
A Junsu díjat kapott...
Gratulálok drága delfin...
Hitel a @ xiaxiaxia1215-nak - nagy díjat kaptam a koreai kultúra díjat, és a rajongók szeretete. Nagyon szépen köszönöm. Szeretném újra megosztani ezt a dicsőséget és örömöt a Dél-Koreában élő zenei.
Az esemény után, élveztem a #Szöul turnét a Park Park nyerte-Sun-val. Ha még nem láttad, kérlek, menj :)
10/10
JYJ.3 2019 aug. 23. - 18:12:09 10/10
(117941/120438)
[VIDEÓ] XIA Junsu megkapta a Hallyu Culture Daesang (Koreai Hullám Kultúra Díj) címet a Newsis 2019 K-Wave Expo-n 2019.08.23-án.

https://www.facebook.com/incrediblexiahtic/videos/2697037557005986/
10/10
JYJ.3 2019 aug. 22. - 10:50:45 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(117940/120438)
A nyaralás csak találgatás...
Mert még a Twitteren is hiába keresni, hogy miért volt ott, pár kép jelent meg, amikor pasikkal ül egy kávézóban.
4-5 napig ott volt, lehet hogy majd később kiderül miért.
Ha nem, akkor lehet hogy vmit a hűvös szállodai szobában intézett)))
De úgy látom a szemben ülő srác az iker testvére..
10/10
Éva Vidéki 2019 aug. 21. - 20:55:28 10/10
(117939/120438)
Elnézést mindenkitől. Most egy pár napig szünetet tartok.