Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 jún. 10. - 14:35:59 9/10
(934/2414)
Ma reggel nem láttam élõben, most nézem vissza. Hát ez is nagyon izgalmas rész.
Mehmet aggódik. Megjelenik Eda, Õ a kislányát akarja megtalálni. Azt hitte, engin magával vitte. Edától megtudjuk, hogy Engin pszichiátriai eset. Engin változatlanul fogolyként tartja Gyöngyöt (de legalább eddig nem erõszakolta meg), az új, közös életükrõl fantáziál.
Mehmet és Onur végül arra jutnak, hogy Gyöngy nem véletlenül tûnt el. A gyanújukat végül elmondják a családi vacsorán. Erre Pinár kiböki, hogy Gyöngy terhes. Attól félnek, talán rosszul lett és kórházba került. A nagyi rosszul lesz, elájul. Persze kórházba rohannak vele. Talán agyvérzést kapott. Berk a kappadókiai kórházakat hívja, hátha valamelyikben lesz Gyöngy. A rendõrséggel is felveszik a kapcsolatot, habár a nyomozó elég pikírten tesz megjegyzést, hogy csak 24 órája tûnt el a fiatalasszony, annak más oka is lehet, nem feltétlenül emberrablás. Mehmet és Onur Kappadókiába utaznak. A szállodában épp akkor találták meg Gyöngy telefonját Engin zsebkendõjével. Megtudják azt is, hogy a bérelt autót nem vitték vissza.
Engin megint próbálkozik Gyöngynél, de a nõ újra és újra visszautasítja. Engin erre dührohamot kap és majdnem megfojtja a nõt, aki elájul.
Mehmet és Onur mindenfelé érdeklõdnek, a nõ fényképét mutaogatva, hogy nem látták-e a feleségét (túristavezetõk, éttermek, stb). Végül egy kotnyeles kisfiú információval szolgál (aki süteményt csent a bemutatóhoz szánt büféasztalról). Így megtudják, melyik étteremben ebédelt Engin és Gyöngy.
10/10
baba82710 2014 jún. 10. - 09:24:09 10/10
(933/2414)
Igen, tegnap olvastam én is, hogy a twitteren cáfolta a hírt Songül. Én olvastam régebben olyan interjút is Songüllel, hogy már nem akar gyereket... Épp ezért tartottam én is érdekesnek ezt...
malvinkicska 2014 jún. 09. - 17:16:09
(932/2414)
Érsekvári valahol érthetõ több részen keresztül megy a keresés, nem olyan egyszerû helyre vitte Engin jól kitervelt mindent elõre, az elõzõekben írtam nagyot alakított ez a színész, és tökéletesen formálta meg.
9/10
Érsekvári 2014 jún. 09. - 16:51:30 9/10
(931/2414)
A kiváncsiságomat csillapítva megnéztem a török részeket ( gümüs 60-61 eredeti rész ).
spoiler:
még pár részen keresztül megy ez az õrület Enginnek teljesen elborult az agya , ha szeretné Gyöngyöt ilyet nem tenne vele. Közveszélyes beteg ember. Mehmet és Onur hosszas nem egyszerû nyomozás után megtalálja , de nagy izgalmak árán végre sikerül ártalmatlanná tenni Engint, végül is Gyöngy az utolsó pillanatban , hogy Mehmetet megmentse lelövi a férfit . Végleg eltünik a sorozatból. Nem volt hálás szerep a karaktere , de jó színészi alakítás volt
spoiler vége.
Nálunk még egy pár rész mire megtudjuk , mert attól függ , hogy vágják meg .
Most újra nézem a szöveg is érdekes ,így egész a történet. Gyöngy is meg a baba remélem rendben lesz . Aztán folytatódik a Sadoglu család tagjainak mozgalmas élete.
10/10
feketeagi 2014 jún. 09. - 10:44:12 10/10 Előzmény napraforgó
(930/2414)
Kappadókiába kiadják ezeket a barlanglakásokat turistáknak meg is lehet benne 1-1 éjszakára szállni, de látványosságkép is mutogatják, gyöngyõrû hely különben!

Szerintem senki nem hibáztatható Engim miatt kialakult helyzetért, én emlékszem, hogy Mehmet leinformáltam Engimet, de teljesen tisztának találták, nagypapa is ismerte régrõl és nagyon dicsérõen nyilatkozott róla. Gyönggyel szemben pedig mindig megértõ volt, talán a volt feleség lehetett volna kicsit bátrabb és felnyithatta volna Gyöngy szemét, de hát õ meg félt! Mehmet is csak féltékeny volt, nem sejthette, hogy Engim mire képes.....
10/10
feketeagi 2014 jún. 09. - 10:37:58 10/10
(929/2414)
Ma már cáfolták, hogy nem igaz, nem is terhes. Eszméletlenek ezek az újságírók pár hónapja is felröppent ez a hír, amikor rosszul lett a színpadon. Ha mondjuk próbálkoznak a babával és nem jön össze elég szörnyû lehet ezeket olvasni.
10/10
Bözsemama 2014 jún. 08. - 22:00:33 10/10 Előzmény napraforgó
(928/2414)
Netán, és nem nyiffan ki.
10/10
baba82710 2014 jún. 08. - 17:52:07 10/10
(927/2414)
Sziasztok!

Tegnapi hír, miszerint Songül Öden babát vár, 10 hetes terhes, barátjától, Kerem Alisiktól, csak még titokban tartják. Szép napot Nektek! - kifejezetten jó, hogy a magyar részek is itt járnak, hogy Gyöngy terhes!!!
zyro 2014 jún. 07. - 16:33:59
(926/2414)
Sziasztok!
Akit érdekel hogy mi lesz Gyönggyel, és van lehetõsége, a Facebook-on van oldala a filmnek, ott van írva tartalom, ha nem akarja magát agyon izgulni elolvashatja a kommentekbõl. én elolvastam, de akkor is nagyon izgulok! ---hajmeresztõ! ---
9/10
napraforgó 2014 jún. 07. - 10:44:00 9/10
(925/2414)
Én is kívánok szép pünkösdi ünnepeket mondenkinek. Remélem mindenki találkozik a szeretett családtagjaival, rokonaival, barátaival.
Viszlát kedden!
malvinkicska 2014 jún. 07. - 10:34:41
(924/2414)
Napraforgo vigasztaljon nem vagy egyedül nagyon sokan várjuk az izgalmas folytatást, én most éppen kalácsot sütök, a sütit már elkészítettem, kellemes ünnepet szép hosszú hét végét kívánok.
9/10
napraforgó 2014 jún. 07. - 06:15:00 9/10
(923/2414)
Hát én nem tudom, hogy Kappadókiában kiadják-e túristáknak a sziklalakásokat, olyan szállodaszerû rendszerben, vagy sem, de ha igen, akkor csak kell lenni valahol egy szállodaigazgatóságnak, központnak, amely gondoskodik a szállóvendégekrõl (kaja, meg tiszta ágynemû, ilyesmi). Akkor azt is kell tudni, ki hol van, melyik lakásban, stb. De semmi ilyesmit nem láttunk.
Bár én nem nagyon hiszem, hogy ezeket a lakásokat rendszeresen kiadnák, hiszen itt nincs meg az alapvetõ higiénia lehetõsége, nincs angol WC, fürdõszoba. Ezek nélkül ma már elképzelhetetlen a szállásközvetítés. Na és kell étterem, meg pár egyéb kiszolgáló létesítmény (mosoda, stb). Ahogy elnéztem, ott a semmi közepén nem voltak boltok, fõleg élelmiszerboltok, és hát ha úgy 50 km-re kell beugrani némi élelmiszerért, vagy akár vízért, ami a sivatagban elengedhetetlen.... Nem nagyon hiszem, hogy ortt akár csak egy-egy éjszakára is megszállnának túristák, még a kuriózum kedvéért sem.

Te már láttad törökül, de nekem elképzelhetetlen, hogy ezekkel a lakásokkal üzleteljenek. Sokkal inkább úgy tûnik, hogy Engin megszervezte, hogy az az egy, kívülrõl is zárható (!) lakás be legyen rendezve Gyöngy fogadására.
-------
Most azon töröm a fejem, hogy Engin hová és mikorra kérette a helikoptert. Mert azt ugye láttuk, hogy mondta a pilótának (?), hogy legyenek pontosak.
A szállást, amelyrõl Gyöngy úgy tudta, hogy még egy éjszakát ott töltenek, felmondta. A csomagokat nyilván valahová elszállíttatta.
--------
Megesz a kíváncsiság keddig.
9/10
Érsekvári 2014 jún. 06. - 22:42:41 9/10
(922/2414)
Nem semmi a mai rész , egyszerüen rossz volt nézni mit mûvel ez az õrült, ezzel a védtelen Gyönggyel. Idáig vezetett , hogy Gyöngy vakon megbízott ebben az emberben , mindent elhitt neki . Pedig ,ha sejtette volna Engin az elsõ perctõl erre készült és mindent elkövetett , hogy véghez vigye. Sajnos Mehmet sem volt kellöen elõvigyázatos , hogy Gyöngyöt ne engedje el az útra , mert voltak rossz elõérzetei . Nagy ára lett a sikeres közös munkának. Remélhetõleg megtalálják (else tudom képzelni ebben a labirintusban hogyan ) minél elöbb és nem lesz baja se neki se a babának . Izgalmas nagyon, keddig hosszú a várakozás.
khajni87 2014 jún. 06. - 21:48:53
(921/2414)
Sziasztok.
Én azt nem értem hogy ha Mehmet érzi hogy baj van mert Gyöngy mindig felveszi a telefonját miért nem indul ahelyett hogy vár és csak telefonál a recepcióra hogy hol lehetnek, már rég úton kellene lennie , hogy ilyen legyen már az hihetetlen....Engin meg nagyon beteg ha azt képzeli majd Gyöngy szeretni fogja, azért remélem Gyöngynek nem lesz baja és a babája is egészségesen megszületik....Nagyon izgulok, alig birtam nézni ahogy Engin bántja, tudom csak sorozat de akkor is :( Nagyon várom mi lesz , nem szeretek izgulni
malvinkicska 2014 jún. 06. - 15:52:04
(920/2414)
Emira a történet a második évad vége fele tart 60-as török epizód megy most azt tudni kell itt egyik rész 68-p a másik 94-p úgy vágják össze, szerintem nehéz kiszámolni hány rész van hátra. A török részbõl 40 van még hátra.
offtopic
ildimix 2014 jún. 06. - 15:26:12
(919/2414)
Sajnálom, hogy hétfõn nem lesz a sorozat az ismétlés helyett adhattak volna új részt. Most várhatunk keddig.
Emira 2014 jún. 06. - 14:34:06 Előzmény baba82710
(918/2414)
Ez most komoly? Gyöngy lelövi azt az állatot és még õ megy börtönbe??? Ha valaki tudja, mi fog történni a továbbiakban, megírná? Egyáltalán hány magyar rész van még hátra? Köszi!
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 10:00:37 9/10
(917/2414)
Én Mehmetet is hibásnak tartom, amiért idáig fajultak a dolgok. Õ tudta, hogy Engin szerelmes a nejébe. Miért nem informálta le a pasit? A nagyapa bezzeg mindenkit, a munkatársakat és az ügyfeleket éppúgy leinformálta. ebben még Tarik is segítségére volt (az akkor még nem ismert alvilági kapcsolataival - apropo, hová lett Tarik? már nem kerül elõ?)
Gyöngy csak naív volt, amikor Mehmet figyelmeztette, õ is gyanakodni kezdett, de Engin ugye elaltatta a gyanúját. De Mehmet sejtette, hogy a pasi elõbb-utóbb lépni fog. Azt talán nem sejtette, hogy ilyen ocsmány módon, de az tudnia kellett, hogy szerelmet fog vallani a feleségének.
9/10
Érsekvári 2014 jún. 06. - 09:39:06 9/10
(916/2414)
A heti részekkel levagyok maradva . Tegnap elkezdtem nézni a viasatplayen ,de akadozott nagyon , ezért a sorozatbaráton folytattam . ....képzeljétek el ott minden fordítva van , mármint a viasaton pl : balrol van minden itt pedig jobbrol . Érdekes nem tudom valaki észrevette, aki azon nézi. Na mindegy nem annyira zavaró . Ez a Kappadókia nem egy szokványos hely. Különleges, nagyon elmennék, ha csak rajtam múlna. Utána néztem a neten sok turista vonzó videó van fenn a gyönyörü õsi sziklavárosról.
Mehmet viselkedése elég borzasztó amit az anyjával mûvel az apja egy cseppet sem hibás , hogy lelépett ....Férfinek mindent lehet ? Engin féle szörnyûség lassan bekövetkezik ....Szegény Gyöngy , fõleg most az állapotában . Már rengeteg török sorozatban látjuk amikor autóval elindulnak hosszabb útra a kocsi után kancsóbol vizet öntenek utánuk . Valami speciális török szokás , babona lehet. Itt is Zeher (személyzet) ezt csinálta. Este vissza nézem a mai részt ( alig várom )
Kellemes Pünkösdi ünnepet , jó hétvégét Mindenkinek !
malvinkicska 2014 jún. 06. - 09:31:45
(915/2414)
Napraforgo megfigyeltem ez az elmebeteg mindent elõre kitervelt, akkor is mikor a telefonját összetörte, hívatta õ meg eltûnt, mindig beszélt egy kövérkés idõs úrral gondolom volt aki elkészítette a terepet elõre, amúgy dicséretesen alakítja az igazi elmebeteget Engin.