Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 09:28:09 9/10
(914/2414)
Azért autókáztak egy jó darabig, míg odaértek, nem csak úgy a szálló környékén sétálgattak. Akkor Eda értesítése alapján Mehmet fegyvert vesz magához? Mert Gyöngy kis retiküljében nem volt ilyesmi.
És ki lövi le Engint, Mehmet, vagy netán Gyöngy? Remélem kinyiffan a pofa. Vagy ha életben marad, bezárják jó sok évre.
Sajnos most izgulhatok keddig. Hértfõn viszont megismétlik a mait.
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 09:05:48 9/10
(913/2414)
Én azon gondolkozok, hogy azt a sziklalakást biztos nem Engin rendezte be személyesen, hanem valaki más az õ megbízásából. Ott volt egy vetett ágy, egy aztal, gyümölcsökkel, gyertyák világításnak, meg még ki tudja mi minden.
Ha Mehmet Gyöngy után megy, és véletlenül megtalálja azt a valakit, aki mindezt elrendezte, akkor megtudják, hogy hol lehet a nõ. Persze kérdés, hogy valóban megtalálják-e ezt a személyt, és mikor? és milyen állapotban lesz Gyöngy, mire megtalálják? Na és Engin vele marad-e, vagy megpróbál elmenekülni?
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 08:43:56 9/10
(912/2414)
És mivel lövi le? az ujjával? mert nincs fegyvere.
Amúgy meg ha lenne is, nem bûn, ha az ember megvédi magát. Ha egy elmebeteg állat megtámad és én kicsinálom, tuti nem ültetnek le, mert jogos védelmi helyzetben voltam. Olyan nincs, hogy az elrabolt és megbecstelenített nõt vádolják meg, mert likvidálta a támadóját.
De szerintem kár ezen elmélkedni, mert jelenleg hiányzik az elkövetési eszköz, vagyia a pisztoly, amivel lelõhetné azt a barmot.
10/10
édesmaya 2014 jún. 06. - 08:31:59 10/10
(911/2414)
Ha tényleg lelövi, annyit kap érte, mint más rendes emberért!
10/10
baba82710 2014 jún. 06. - 08:10:38 10/10
(910/2414)
Persze, hogy kiszabadul Gyöngy!!! Engint szépen lelövi és mehet is egyenesen a börtönbe! :-)
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 08:06:10 9/10
(909/2414)
Sajnos Enginnek sikerült elaltatnia Gyöngy gyanakvását azzal a nõvel, akirõl azt állította, hogy szerelmes belé. engin viselkedése nem volt gyanús, legalábbis annyira nem, hogy ne bízzon meg benne. és vajon ki az, aki ilyen elmebeteg dolgot feltételez akárkirõl?
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 08:02:40 9/10
(908/2414)
Hát itt nem sûrûn járnak emberek a barlanglakásoknál, ha Engin otthagyja Gyöngyöt, a nõ meg is halhat, soha nem találják meg. Vagy csak ha már késõ lesz.
És Mehmet hiába megy utána, a szállóban se tudják, hová mentek. Engin jól elõkészítette a nõ elrablását, de vajon hogy akar vele kiutazni Párizsba? Mit gondolt, Gyöngy egy ilyen incidens után örömmel követné? Remélem Engin ezért megbûnhõdik. Legjobb lenne, ha kinyiffantanák, akkor Lara is visszakerülhetne az anyjához.
malvinkicska 2014 jún. 06. - 08:02:27
(907/2414)
Gyöngy naivsága hiszékenysége sajnos ide vezetett, ez az E még ölni is képes lenne úgy elborult az agya, Mehmet inkább hagyta volna a céget és ment volna vele, mikor neki már gyanús volt a helyzet. Gyöngy ha nem mondja, hogy babát vár talán tragikus vége lett volna a dulakodásnak. Seref elég kitartó nõ, inkább a név mint a szerelem. Onur okult a Nilüfer ügy kapcsán nem kér nõi asszisztenst, maradjon meg a családja békéje, nagyon jól teszi. az ünnepen lesz mit emésztgetni a sztorival kapcsolatban.
10/10
édesmaya 2014 jún. 06. - 07:54:25 10/10
(906/2414)
Atyaisten, ezt a barmot! Mit mûvelt ez az állat Engin?! Ezt nem lehet ép ésszel felfogni! Mit képzel, így megszerzi magának Gyöngyöt?! Jöjjön már valaki, az leüti ezt a marhát! Szegény Gyöngy, hogy lehetett ilyen meggondolatlan, hogy elment vele a barlanglakásokhoz? A gyomrom egy csomóban a látottak hatására!Valaki mondja már meg, ugye kiszabadul Gyöngy, és ez a baromállat ezer évre börtönbe kerül?!
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 07:52:29 9/10
(905/2414)
Berk új asszisztendét csak hátulról látjuk, de szinte biztosan az a lány az, akivel elõzõ este összeveszett a bárban.
Pinár és Onur Defne szereplésére igyekszik. A család csatlakozik, mindenki kíváncsi defne szereplésére. Mehmet hiába hívja Engin számát, a férfi nem fogadja a hívását. M. aggódik.
Eda a barátnõjével beszélget. Elutazik, de elõtte még szeretné látni a lányát. Megtudja, hogy engin és gy elutaztak. De hiába hívja a lányáék számát, nem veszik föl a telefont. Eda Engin hávezetõnõjét hívja, akitõl megtudja, hogy a lánya Párizsban van.
Engin egy barlanglakásba terelgeti Gy-t, majd megpróbálja megcsókolni. Dulakodni kezdenek. A földre teperi a nõt, meg akarja erõszakolni. Gy. sírva kiabálja, hogy ne bántsa, gyereket vár! Engin erre megkötözi, a közös jövõjükrõl beszél, szidalmazza a nõt, tiszta elmebeteg módon viselkedik. A nõ végül elájul.
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 07:32:08 9/10
(904/2414)
Másnap reggel Engin lehívatja Gyöngyöt a szálló haljába, majd beoson Gy szobájába és ellopja a telefonját, amit aztán ripityára tör. Majd azt mondja Gy-nek, hogy túl sok vendég volt, várniuk kell, amíg a helikopter megfordul, csak másnap mehetnek haza Isztambulba. Majd a közelben lévõ sziklalakások megtekintését javasolja. Gy. a telefonját keresgéli, E. a feledékenységét emlegeti. Gy. elkéri E teloját, fel akarja hívni Mehmetet, hogy elmondja neki, csak késõbb érkezik haza.
Rukiye a kórházban várja Orhánt, aki késik, mert bababútorokat vett. Rukiye mérges rá, hogy elkésett. de amikor meglátja az új babaszobát, nagyon örül.
Seref felhívja Gülszünt, találkozni akar vele. Elmondja neki, hogy jár valakivel. Tanácsot kér, mit tegyen. Gülszün azt mondja, hogy a szerelem ellen nincs mit tenni. De Seref fél, hogy elveszíti a nevét, ha elválik És neki a Sadoglu név nagyon sokat számít.
Onur arra kéri Berket, hogy az új asszisztensnõ neki dolgozzon, mert Pinár még mindig haragszik rá a Nilüfer ügy miatt.
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 07:10:30 9/10
(903/2414)
Gyöngyöt ünneplik a vacsoránál a jól sikerült bemutató után. Engin egy nyakláncot ad neki ajándékba. fel akarja tenni, de Gyöngy nem engedi. Az este után Engin még el akarja vinni valahová, de Gy fáradt, aludni megy. Észreveszi, hogy nincs meg a fülbevalója. Rátelefonál E-re, de a férfi tagadja, hogy látta volna. E kineveti, szenilisnek nevezi.
Mehmet otthon Gyöngy fényképét nézegeti és sms-t küld Gyöngynek. Szerelmi vallomásokat írogatnak egymásnak. Seref este a Dzsihántól kapott kitûzõt nézegeti szomorúan.
Berk bulizni készül a barátaival, még a bevonulás elõtt. (hová lett a 30 ezer dolcsi?) Egy bárban iszogatnak, a lányokat stírölik. Épp rámozdulna egy lányra, de leönti a sörével. A lány felháborodik és keresetlen szavakkal kezdik szidalmazni egymást.
9/10
napraforgó 2014 jún. 06. - 06:55:09 9/10
(902/2414)
Elég érdekes ez a kappadókiai táj. Csupasz sziklák, kopár táj, érdekes, égnek meredõ sziklatömbök. némelyik kifejezetten úgy néz ki, mint az égnek meredõ fallosz...
vajon milyen tervei vannak Enginnek Gyöngy fülbevalóival?
offtopic
ildimix 2014 jún. 06. - 05:47:16
(901/2414)
Nagyon izgalmas ez a sorozat ma megtudom nézni a részt nem kell a netrõl nézni. Engin 1 gátlástalan szemétláda jobb szó nem jut az eszembe. Családok életét tette tönkre a tûzzel csak azért, hogy mehmed nehogy Gyöngy után menyjen. Már nagyon várom a folytatást. A viasaton pótoltam a részeket.
malvinkicska 2014 jún. 05. - 15:13:54
(900/2414)
Mankos tudom sokan nézik ezt a sorozatot, én eddig úgy voltam vele másiknál elmaradtam pótoltam de ez nem így van.
malvinkicska 2014 jún. 05. - 14:28:35
(899/2414)
Azon gondolkodom lehet úgy vágják meg a részeket, csak kedden fogunk többet tudni, esküszöm már Gyöngy függõ vagyok. A mai rész fent van Viasaton.
9/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 13:17:02 9/10
(898/2414)
Mehmet figyeli Gyöngyöt, az anyját, úgy általában a családtagjait. Az rendben van, hogy vigyáz rájuk, de hogy minden lépésüket figyeli ???
Most biztos jól jönne egy kis ellenõrzés Engin mellett... Jó lett volna, ha tudott volna menni.

Ha hivatalos program végére odaérne, meg tudná menteni Gyöngyöt. Kíváncsi vagyok, mit akar csinálni Gyönggyel, hogy akarja rávenni, hogy vele menjen Párizsba.
9/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 10:30:59 9/10
(897/2414)
Igen, szerintem is Engin nem véletlenül tereli Gyöngy figyelmét Nihán kezelésére, nyilván szertné erõsíteni a féltékenykedését.
Na most már tudjuk, hogy Engin keze benne volt a gyújtogatásban. Õ adta a megbízást akárkiknek is.
Én ebben már biztos voltam, különben ha Mehmet megérkezik pár órával Gyöngy után (meglepetés! jajj szívem, sikerült szabaddá tenni magam nem sokkal az elutazásod után...) hát... mennyire lett volna hihetõ....
Szerintem Mehmet húzásai idegesítõek. Ha akar, jöjjön velem, ha meg nem, hát nem. De ne okozzon ilyen hirtelen meglepetéseket.
Én biztos nem örülnék a váratlan megjelenéseinek.
malvinkicska 2014 jún. 05. - 09:59:15
(896/2414)
Napraforgo figyelted Engin már arra is célzott, hogy lehet M Nihannal van járni tanítja ami igaz csak, épp Mehmed most nem volt ott, és azért szomorú a hangja M-nek, fineszes egy ürge.
9/10
napraforgó 2014 jún. 05. - 08:15:44 9/10
(895/2414)
A család nõtagjai otthon izgulnak. Még semmi hírük, a férfiak nem hívják õket és a telefonjuk nem elérhetõ.---> na itt látszik jól a török mentalitás, a régi patriarcális felfogás: a nõknek nem kell tudni, hogy mi történt, hogy történt. Elvileg õket kímélik a megpróbáltatásoktól, gyakorlatilag meg információk nélkül, tudatlanságban tartják õket.
Egy nõ nem tudja, hogy a férje tönkrement, de éppúgy azt sem, hogy baromi jó üzletet kötött és meggazdagodott. Ezek ugye nem tartoznak rá....