zizioo11 2008 júl. 18. - 10:32:19
(544/8584)
Ez a fordulat szerintem issszoonyu gááz h a Barbi anya elindul v mi halálszirt felé... jesszusom..azért ezt kihagyhatták volna...olyant mintha v mi amerikai filmet probálnának utánozni...
issszonyúúú...
BeniGirl 2008 júl. 17. - 20:07:18
(543/8584)
Én már nagyon várom, hogy visszajöjjön "kis szerelmem"
Zólyom Iván/Lengyel Tamás.
5/10
Dolli-nagyi 2008 júl. 17. - 20:06:08 5/10 Előzmény szklarissz
(542/8584)
Arra várok, hogy a számító, érdek-Lindácskát mikor írják ki a sorozatból? Nekem a legellenszenvesebb szereplõ, szegény Dávidot vezeti az orránál fogva...
szklarissz 2008 júl. 17. - 16:20:47
(541/8584)
Azt nem csodálom, hogy szereplõket keresnek. Amekkora ritkítás most megy a sorozatban...
Az összes mellékszereplõt lecserélik? Elment Zoé, most Akan meg a kis "Vadangyal", hogy Rinóról már ne is beszéljünk. Ja, Krisztát kihagytam, az õ röptetése sem volt semmi.
Szegény Emesét játszó színésznõ meg csak átjáróháznak használhatja a sorozatot (vagy éppen túl jó színésznõ ahhoz, hogy csak ebbõl kelljen megélnie?!).

De igazán azt várom már, hogy a fõorvosok mikor kerülnek be a saját kórházukba. Mert lassan nem lesz olyan szereplõje a sorozatnak, aki ki ne próbálta már a vendéglátást. Magdikát meg már akkor is ágybadugják, ha csak tüsszent egyet.
Kíváncsi lennék, melyik magyarországi kórházban adnak azonnal ágyat, ha valaki lázasan vagy hasgörccsel bemegy. Ja, nem VIP ügyfélnek!!!
8/10
csodabogár 2008 júl. 16. - 22:25:04 8/10
(540/8584)
Dóricica tényleg nem nyavalyog, csak monden mondatát ezzel kezdi: "Jajjjjjjj, Viktor...". És ezután meg csak simán manipulál. Viktor meg egy hülye és bedõl neki.
Margit maximum a vizsgái miatt nyavalyog, de azt hiszem ezt bárki megérti, aki már mondjuk legalább egyszer vizsgázott az életében, pláne, ha mondjuk van orvosit végzõ ismerõse. Nem tudom, Te milyen idõs vagy, és erre gondolsz-e, de az orvosi nagyon kemény, még a kitûnõknek is. A munka pedig...persze egy kórházban dolgozó könnyebben vesz néhány akadályt, mint mondjuk, aki csak könyvben lát beteget, de meló mellett tanulni, és idõt beosztani se egyszerû.
Persze, lehet, hogy Dóricica a jó döntés. Bár magán véleményem az, hogy õ a szerelembe szerelmes, ami nem géz tizenévesen, de egy doktornõnek...hajjaj.
Tessék velem vitatkozni, kivi vagyok, én látom-e a dolgokat hüljén, vagy más is osztja véleményemet. És ha nenm, akkor miért nem?
zizioo11 2008 júl. 16. - 21:08:09 Előzmény csodabogár
(539/8584)
hát remélem végleg szakit azzal a nyomorék margittal mer rohadt idegesitõ nõ szerintem!a Dóra legalább nem nyávog,és jo fej...!Szal ha esze van a Vikinek akor öt választja..:) XD XD...
10/10
HarisnyásPippy 2008 júl. 15. - 12:11:41 10/10 Előzmény csodabogár
(538/8584)
Augusztus feléjig szokott tartani a szünet. Kardos és Réka között se nem valami a kapcsolat. Valyon mi fog történni,ha visszajön Iván?
10/10
HarisnyásPippy 2008 júl. 15. - 12:02:57 10/10 Előzmény FrancziskaAaAa
(537/8584)
Köszi szépen!Nem mindenre emlékeztem vissza, mert nem ép követem már a sorozatot. :D
8/10
csodabogár 2008 júl. 14. - 19:53:31 8/10
(536/8584)
Hello, engem most az érdekelne nagyon, mi lesz Margittal? Mert, hogy kiderül, hogy ûdóricica van a szakítás mögött az tuti fix...
Tippek?
Ja, és a nyári zünet az szeptemberig szokik lenni, vagy csak aug. feléig?
Eszty81220 2008 júl. 13. - 15:50:00 Előzmény movieking
(535/8584)
Abban igazad van,hogy ez egy igénytelen szar,de attól még ne húzd le azokat,akik nézik!Ez a sorozat nem arra szolgál,hogy pl:példát mutasson,vagy tanulságos legyen stb...csak szimplán szórakoztatni,kikapcsolni akar...spec. nem ezt,de én is megnézek idõnként 1-2 olyan filmet vagy sorozatot,amirõl tudom,hogy primitív,de ettõl még nem fogom magam szégyellni.Persze fontos,hogy nézzünk,olvassunk színvonalas mûveket,de úgy gondolom,hogy nem bûn,ha néha becsúszik egy lightosabb mûsor is!:))
10/10
FrancziskaAaAa 2008 júl. 13. - 12:48:28 10/10 Előzmény HarisnyásPippy
(534/8584)
Bocsi nem akarok okoskodni csak kijavítom . Na !:
A Kriszta meg a Rónai nem jártak csak egyszer lefeküdtek ( A Kriszta még nem volt 14 ezért a Rónai lecsukhatták volna mert a 14 alatti gyerekkel testi kapcsolat létesítése megrontásnak bizonyul és erre jött még egy gyerek ) mert a Rónai kihasználta a helyzetet és a Kriszta teherbe esett ... É s elvetélt de nem akarta elmondani hogy kitõl lett volna a gyerek . Aztán egyszer csak megtalálta azt a fréfit akit egész életében keresett és akibe halálosan szerelmes volt . De ez a férfi vagyis hát a Rónai nem akarta megismerni . A Kriszta megprobálta elcsábítani de nem ment . Aztán kitalálta hogy plasztikáztatja a mellét és ugy talán felfigyel de a Viktor meg a Viola lefujták a mûtétet . Erre a Kriszta kitalálta hogy beveszi a gyógyszereket pont akkor amikor a Rónai lesz az ügyeletes és majd a Rónai megmenti az életét ... Bevette a gyógyszreket és küldött egy SMS-t a Violának hogy megtalálják . De a Viola nem látta az SMS-t és így késõn találták meg . Amikor bevitték egy csomó beteg volt a kórházban igy nem is jutott neki akkor figyelem ... Én mondjuk nem mondanám azt hogy nem tett semmit a Rónai csak õ sem tudott 5 felé szakadni és így azért nem lehet ( Mert akkor éjjel két orvos volt bent a Réka és a Rónai ) Mert mondták hogy mennyi betegük volt és azért 2 emberre ennyit ... Ezen kívül meg ott volt a Réka aki azért szerintem észre vette volna ha direkt hagyja meghalni ...
Na naygjábol ennyi !
Remélem érthetõ volt :)
10/10
HarisnyásPippy 2008 júl. 12. - 12:57:55 10/10
(533/8584)
Én azt tudom a dologgal kapcsolatba, hogy régebben Kriszta együtt volt Rónaival és várandós is volt tõle, de elvetélt.Késõbb elváltak az útjaik, de Kriszta még mindig szerelmes volt Rónaiba és más pasi nem is érdekelte csak õ.Amikor meg váratlanul rátalált Lenke és Füredi esküvõjén a pasi úgy tett, mintha nem is ismerné.Kriszta beszélt is vele, hogy mi is történt velük régebben, de õ csak mindenre azt mondta, hogy ez nem igaz.(pedig igaz volt).Krisztát ez nagyon bántotta többször is elakarta csábítani Rónait, de az nem figyelt oda, nem érdekelte és végül Kriszta a bánatában beszedett sok gyógyszer, bekerült a kórházba és aznap este ép Rónai ügyelt.Kriszta meghalt és mindenki Rónait vádolta, mert meglehetett volna menteni csak õ nem tett semmit.
miratulipán 2008 júl. 10. - 23:06:07 Előzmény movieking
(532/8584)
Miért szégyellje magát, aki nézi? Én mindennap olvasok este, vagy tankönyveket (jelenleg pl. pszichológia, grafológia) vagy szépirodalmat, de mégis ha tehetem belenézek a sorozatba. Az öt éves fiam és a 8 hónapos lányom mellett ez is egy kikapcsolódás. És nem szégyenlem magam, mert nézem a sorozatot. Bocs.
evelyn00 2008 júl. 10. - 21:33:41
(531/8584)
jó nem azt mondtam h a kedvencem(Culakapitány vok)csak azt h tetszett ez a rész...am meg barátok köztös vok úgyhogy gondolom,az ilyen strigókon kívül már ti is utáltok(jóban rosszbanosok)nah.....szóval ne tegyétek mert most dícsértem a sorit,és az tényleg igaz h 40 percbe nem férbe olyan sok minden...
10/10
FrancziskaAaAa 2008 júl. 09. - 08:29:38 10/10
(530/8584)
Tényleg nem a legjobb sorozat de nekem attol még nagyon tetszik ... Nekem SOKKAL jobban tetszik mint a Barátok Közt ahol az emberek azzal sértegetik egymást hogy a fehér kenyértõl el fog hízni ( lásd Tegnapi rész ! ) ! Az már teljesen gáz ...
Mellesleg tényleg lehetne kicsit pörgõsebb de sajna a mûsor idõ miatt nem lehet mert hétkor adják ( meg van hogy melyik idõben milyen " gyorsfolyásu " sorozatot adhatnak ) szoval igy ...
Mellesleg szerintem Magdika története igen megindító ... Az azért becsülendõ hogy annak ellenére az anyukája mellett marad hogy beteg . Látszik hogy szereti :)
Hát igen a Laura tényleg nagyon hülye ... Odamegy a Péter meg a Klári nyakára és akkor még sértegeti is a Klárit ! Meg milyen hülye már ! Õis elvette másnak a Barátját ( ugye a Rékátol a Nándit ) és akkor nem gondolt arra hogy fájdalmat okoz . Csak azt kapta amit megérdemel ... Bár az tény hogy ott a Vili is ...
4/10
bayswater 2008 júl. 08. - 15:53:58 4/10
(529/8584)
Sokszor az ember nem vágyik másra, mint tingli-tangli hülyeségekkel "terhelni" az agyát, hogy a napi stressz után valamin ellazulhasson. Ez egy agypihentetõ produkció, arra tökéletesen megfelel, hogy kikapcsoljuk az agyunkat néhány percre.

Vagy te mindig Zolát olvasol?
Merle mûvei pedig nem sorolhatók a szépirodalmi kategóriába....
1/10
movieking 2008 júl. 08. - 15:26:57 1/10
(528/8584)
Uramisten..nem régen értem haza magyarországra és ezt kell látni hogy ilyen szinvonaltalan fosok mennek a tv-ben..te jó ég..ugye senki nem mondja komolyan hogy nézi ezt valaki...csaj szánni tudom..Emberek..tudja máég valaki ki az a Zola vagy éppen Merle?? vegyetek elõ egy jó könyvet és olvassatok..elhihetitek jobb mint ez a..hm..nem is tudom mihez hasonlítani...talán igénytelen szennynek..Szégyelje magát aki nézi..lényegében ennyi lenne!
Dr.Mouse 2008 júl. 05. - 00:13:46
(527/8584)
Szerintem, meg a legvisszataszítóbb... ;-)
Vince Vega 2008 júl. 04. - 23:48:33
(526/8584)
Mondjuk még Wild az egyetlen nézhetõ figura benne.
Vince Vega 2008 júl. 04. - 23:47:50
(525/8584)
Növényi,aki már 98 évesen a birkózás közelébe sem férhet,meg a kifulladásig szopatott Michelle Wild...Soroljam tovább?