Hajni 85 2012 nov. 09. - 15:06:33
(7344/8584)
A párom cukorbeteg 6 éve, azt mondta ilyen hamar elvileg nem mehet föl a cukra annyira hogy meghaljon stb.
Ha neki felmegy a cukra akkor érzi és akkor megméri mennyi is a cukra és úgy ad inzulint a megfelelõ egységnyit,és elég magas cukornál kómál be valaki.
Van hogy õ néha elcsábul ünnepekkor stb,és megeszik egy sütit ,mégsem kómál be fõleg ilyen gyorsan.
Ez egy kicsit ellet túlozva..
10/10
Milibindi 2012 nov. 09. - 14:59:04 10/10
(7343/8584)
Nem!Ahhoz, hogy meghaljon , (elõbb bekómáljon) nagyon fel kell mennie a vércukorszintnek. Ismerõsöm, akinél a gyerekorvos nem vette észre bekómált 40-e vércukornál. Itt Gergõ tartja a diétát inzulinozza magát, tehát ennyire kizárt, hogy felszaladjon a vércukra egy pohár cukros teától. Bár igaz van, akinek elég csak gyógyszer , súlyosabb esetben kell inzulinoznia magát embernek.
10/10
böbike47 2012 nov. 09. - 13:40:11 10/10
(7342/8584)
Hát kedves forgatókönyv irók. Mégis csak visszahoztátok az egyszer porig égett Budait!!!!! Ennél eszement ötlet esküszöm nincs. Ugy örültünk neki, hogy már végre eltünt Budai, és lám hallotaiból ujra feltámadt, és tovább riogatja Andreát. Sõt, el is fogja rabolni!!!!!! Miért kellet ezt csinálni velünk. Nem elég, hogy Tamás atya miatt is izgulunk, hogy hogy hozzátok vissza, de ez a Budai visszahozása már nekünk is sok. Remélem nem sokáig fog szerepelni. Kivló nyomozóink elkapják, és végre eltünik majd a szinrõl Egy kicsit sok nekünk nézõknek ennyi izgalom!!!!!!! Nem beszélve arról, hogy a nézettség is csökkeni fog. NEM GONDOLJÁK FORGATÓKÖNYV IRÓK!!!!!!!!!!!!!!
2/10
Bob19 2012 nov. 09. - 11:45:27 2/10
(7341/8584)
Vajon Budai tért vissza halottaiból Andreát rémisztgetni, vagy Várnagy?:P Szerintetek?
Bár Várnagynak nem sok köze lenne Andreához.

Meg egy kérdés: egy cukor beteg ha megiszik egy cukros teát abba most komolyan bele lehet halni vagy kómába eshet? Mégha ha allergiás lenne a cukorra vagy valami, akkor elhinném, de ez így eléggé valószerûtlen. Szerintem.
2/10
Bob19 2012 nov. 09. - 08:01:55 2/10
(7340/8584)
Ezen a videón jókat röhögtem.:D
Azt mondja a producer, hogy õ 1360 részt 4 év alatt készített el. Én mondjuk azért erre nem lennék olyan büszke, mert ebbõl a számból is látszik, hogy milyen alacsony a színvonal. Egy színvonalas sorozotatból, ahol a részletekre is figyelnek, 4 év alatt csak 80-90 rész készül el. És õ erre büszke, hogy õ jóval többet tud leforgatni 1 év alatt? Mindig csak a számokkal dobálózik, ahelyett hogy a minõségre törekedne, nagyon utálom ezt a fazont.:) Érdekes módon a port.hu-s pontszámot sohasem említi...:)

Meg azt mondja 40-en írják a sorozatot (ha ez egyáltalán igaz). Mégsem tudnak hibátlanul megírni egy részt sem. Tiszta szégyen. Hülyének nézik a közönséget azzal, hogy 1 jelenetet sem forgatnának újra a bakik miatt, mert úgy állnak hozzá, hogy a hülye nézõ úgysem veszi észre. Olyan részleteken bukik el minden rész ami még egy óvodásnak is egybõl szemet szúr. Például volt ez a fekete lovagos dolog. Ott a macsekban tisztán kivehetõ volt, hogy Növényi Norbert volt a sisak mögött és látszódott az álla is. Az esküvõn meg egy szakállas ipse volt a fekete lovag. Na ne már! Tényleg ennyire hülyének néznek mindenkit?
Amcsi filmekben, sorozatokban próbálj meg ilyen hibát keresni. Ott 1 évad alatt nem találsz annyi bakit mint itt 1 részben. De lehet igaza van, mert tényleg hülye a közönség hogy nézi ezt a sorozatot.

Meg, hogy 1 hét alatt leforgatnak 3 egész estés mozifilmet. Igen, csakhogy azt a három filmet lehet végig könnyezem ha drámáról van szó, itt meg Tamás atya halálán is jókat lehet röhögni.:D Akkor hogy is van ez? A minõség megint nem számít?

Meg õk a többi 47 csatornával versenyeznek nem a Barátokközttel és ezért elképesztõen sikeres a sorozat mert ezt nézik a legtöbben. Nyugodta elhiheti nekem, ha lenne más a többi adón abban az idõpontban, akkor azt néznénk. De valahogy este az embernek nincs kedve dokumentumfilmeket nézni, hanem kikapcsolódásra vágyik és a legtöbb adón a sorozatok, filmek mind 21 után kezdõdnek és a legtöbb gagyi ismétlés. Tegyék át 21-re a sorozatot, a kutya sem nézné! Vagy hetente csak 1 részt adjanak le!

Zárszó:
"Évtizedek vannak még a sorozatban" - Isten mentsen meg tõle minket!:D Még a végén az unokáim is ezen fognak felnõni.:D
5/10
Crystal 62 2012 nov. 08. - 22:15:17 5/10 Előzmény fo.ma
(7339/8584)
Na igen nem a többi cukor stb-vel tartom egy helyen a fiam édesítõjét,hasonló kis tartóban,nekem sok volt a kiborulása..
5/10
Crystal 62 2012 nov. 08. - 22:11:48 5/10
(7338/8584)
Ebbõl a beszélgetésbõl azt szûrtem le hogy Tamás valami rosszindulatú ,gátlástalan csírkefogó,selyemfiú,nõfaló, vagy gengszter lesz,de mindenképp az Atya ellentéte.
Egyrészt érdekes ha ilyesmi lesz amire gondolok engem érdekel, mert nem a megszokott ,de arra nem gondoltak mi lesz ha ez a nézõknek nem fog tetszeni ,mert õk a papot akarták,meg a Bettys románcot nagyrészt,erre tök mást kapnak majd.

Ebbe az is lehet belefér hogy a Bettys szál a szerelem lassan elmarad ,megszûnik,végül is azt mondták nagy fordulat lesz majd kitudja mire értették,és hát a csaj hogy szerethetne egy negatív embert,a papot a lelkéért önmagáért szerette ,de az új karaktert valami teljesen másnak állítják be.
Tehát nem biztos hogy az új karakterrel lesz ilyen tekintetben közük egymáshoz egyáltalán,tehát lehet teljesen más irányba megy el az egész majd....
2/10
fo.ma 2012 nov. 08. - 21:04:06 2/10
(7337/8584)
Ha azt szeretném, h beteg gyerekem speciális ételei vagy gyógyszerei még véletlenül se keveredjenek össze, nem engednék közel hozzá senkit. Amíg Szilvia ezeket a dolgokat másra bízza, semmi joga ilyen pofátlanul ledorongolnia senkit. Vigyázzon õ a gyerekére!
Hol van ilyen az életben?
6/10
Fenrirson 2012 nov. 08. - 17:48:28 6/10
(7336/8584)
Nem nagyon bírom,nekem õszintén szólva egyik magyar sorozat sem tetszik.Ez és még egy-kettõ még a normálisabbak közé tartoznak,de a Jóban rosszbant nem nagyon szoktam figyelemmel kísérni,mert ami benne van az már inkább valószínûtlen.Kicsit eltúlozzák az izgalmakat,abban a kórházban mindíg történik valami.Igaz,enélkül nem lenne izgalmas-mondhatnák egyesek-de az eltúlzás már inkább fordított hatást szül:rontja a sorozat minõségét.
2/10
wpanni 2012 nov. 08. - 17:17:07 2/10 Előzmény zsofs
(7335/8584)
Most kíváncsivá tettél! Tényleg, írja már meg valaki aki tudja!!!!
Sutherland 2012 nov. 08. - 17:00:48
(7334/8584)
Kiásatnád az Atyát..:D

A csajnak már rég elment az esze szerintem...
Sutherland 2012 nov. 08. - 14:02:10
(7333/8584)
Úgy tudom Konrád nemsokára már visszatér,elég rossz passzban lesz.

A Tamásos dologról meg csak annyit,hogy már unom és hogy csak a rajongóit etetik,össze-vissza cikkeznek róla,mi értelme hogy titkolóznak arról hogy hogy tér vissza.Azt írták tuti nem lesz zombi meg szellem ,most egyenlõre mégis látomás,és majd emberként az ikertestvére tér vissza.
Most meg hogy új karakter lesz akinek köze nem lesz az Atyához csak hasonlítani fog rá.

Engem nem zavar ha visszatér de ne már halottaiból feltámasztott pasi legyen ,ezzel a sorozat színvonalát rontják,akkor inkább már tényleg csak hasonlítson rá az új karakter aki visszatér és ennyi az életben is hasonlítanak emberek egymásra pedig közük nincs a másikhoz.
Kíváncsi vagyok Veráék meddig lesznek együtt ...

http://www.borsonline.hu/20120601_peldatlan_fordulat_kiassak_a_sirjabol_tamas_atyat

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/kepzelt-barat-lesz-tamas-atya-2117513
tricia 2012 nov. 08. - 11:52:29 Előzmény Crystal 62
(7332/8584)
Igen, én is elgondolkodtam Bettyn. Vagy a karakter sz@r, vagy maga a színésznõ is (nekem nagyon mesterkélt), igazán nem lehet tudni, kit szeret. Ha Tamás atyával jött volna össze (nem Kardost választja), ki tudja, együtt vannak-e még. Szerintem Kardost az esze és nem a szíve szerint választotta. Pedig Tamás is egy okos, intelligens pasi lett volna férjként. Tényleg: akkor miért is akarta mindkettõ pont ezt a szõke libát elvenni feleségül? Én is eddig Tamás atyát kedveltem a legjobban, jó volt a szerepe, a karaktere és szerintem elég bizalomgerjesztõ Száraz Dénes. Nem baj, hogy visszatér, csak legyen ugyanolyan karakán, mint eddig. Bettyke meg már egy picit megtanulhatna játszani, mert ez borzalom.
2/10
Bob19 2012 nov. 08. - 09:20:49 2/10
(7331/8584)
Tényleg nagyon eredeti ahogy visszahozták Tamás atyát! Tisztára mint Magdi anyus a Barátokköztbõl.:)
Azt írtátok, hogy ikertestvérként fog visszajönni. Ha tényleg így lesz akkor ezek nagyon idióták, mert azt mondta a producer, hogy azt mégegyszer nem fogják eljátszani. Kíváncsian várom, hogy támasztanak fel egy halottat. Én csak szellemként vagy zombiként tudom elképzelni. Esetleg lehetne még a Halál angyala is, az tök jó lenne.:D

Milibindi:
Te érteni szoktad amit írsz? Használhatnál egy kicsit több írásjelet (és azt jó helyen), mert én alig tudtam kibogozni a hozzászólásod. Ez csak egy jó tanács volt.
10/10
Milibindi 2012 nov. 07. - 23:18:10 10/10 Előzmény wpanni
(7330/8584)
Olyan, minta Judás asszonyában ott eleinte csak a lányának Gloriának jelent meg a pap szelleme késõbb, a vége felé szerelmének Altagraciának is.Ott az a szerelem múltban 20 évve a történet elõtt volt, még nem volt pap Sebastian csak növendék , aztán a a lány apja elválasztotta õket. Aztán szintén az volt, hogy a papnak kellett volna összeadnia szerelmét egy másik férfival, szintén telefonon értesítették, engedélyezik a kilépését az egyházból, és szintén az esküvõn halt meg a pap, csak ott a szellemileg nem teljesen ép édesanya féltette lányát az apja haragjától, hogy megakadályozza a pappal a kibékülést és az esküvõt is munkással leütötte a papot beültette a gyóntatószékbe , mivel az eszmáletlen Sebestian feje kilátszódott, ezért gondolta odaköti csak , hogy ami a keze ügyébe került egy drót volt... A fõhõsnõnek Gloriának szintén voltak látomásai, mint Zsuzsannának, bár az inkább Perla látomásaihoz hasonlítanak a Szerelem ösvényeibõl,akinél szintén kézfogásra voltak.
5/10
Crystal 62 2012 nov. 07. - 21:56:45 5/10
(7329/8584)
Na igen ezt olvastam a cikkben hogy a szellemesdivel kicsit bosszantják az Atya rajongókat,de új karakterként is visszatér majd.
Szerintem már egy új karakter is jobb mint egy látomás ,ha már csak visszahozzák,erre már kíváncsi leszek misül ki belõle,igaz e.
Már csak azért is kíváncsi vagyok mert a Bodolaiéknál már ez is jobban izgat,addig sem kellene õket bámulnom,mostanában kicsit megcsömöltem tõlük..:S
Ez a Betty meg egy ribi,az már régen rossz ha egy szellemnek kell észhez téríteni, ha szeretné Kardost nem csalná meg minden apróság miatt.
Talán sose szeretett még senkit igazán,mióta a karaktere a soriban van.a Tamást sem akkor is mindig csak magára gondolt hogy neki jó legyen,sokszor megalázta a papot csak mert az a hivatását választotta.
...
noecska 2012 nov. 07. - 20:23:08
(7328/8584)
Dóra meg miért forral bosszút? Õ akaszkodott Dávidra, õ erõltette rá a segítségét. A pasi egy szóval sem kérte. Aztán részegen lefektette. A csaj egy cseppet sem tiltakozott. Akkor most mit akar?
zsofs 2012 nov. 07. - 19:13:26
(7327/8584)
Sziasztok! Valaki meg tudná írni, hogy milyen fajta telefonja van Andreának. :DD (akkor látható a sorozatban, amikor az "ismeretlen ismerõs" hívogatja, sárga a hátlapja) :)
Köszi. :D
2/10
wpanni 2012 nov. 07. - 18:13:16 2/10
(7326/8584)
Nekem is szimpatikus Száraz Dénes, de ha nem az atya szerepében tér vissza, akkor inkább ne is jöjjön, minek még egy figura? Talán Konrád is jó lenne, ha már visszajönne, hogy értelme legyen nézni a mûsort,vagy õt is elakarják velünk felejtetni? Bodolaiék jó fejek, de inkább külön sorozatot kellene indítani róluk, mert már lassan, fõ szereplõk lesznek!

Még annyit Tamás Atyáról, ha esetleg szellem képében fog játszani,akkor ilyen marhaságot nem is érdemes nézni!

Szégyen a forgatókönyv íróra nézve, hogy nem tudott valamit kitalálni! A hozzászólások, levélírások nem Száraz Dénesnek szóltak, hanem Tamás Atyának,- Betti szerelmének!
Gitta 111 2012 nov. 07. - 14:19:22
(7325/8584)
Tamás visszatérése nekem most semleges.
Anno nagyon szerettem,sok jó dolgot mondott,lelkiismeretes volt és végtelenül jó,de mégis ember aki néha hibázott.
Szerettem ahogy terelgette Szabit,tanácsokat adott ,bárki fordulhatott hozzá.

A karakterébõl többet ki lehetett volna hozni ,akár a reverendát is levehette volna nem kell ahoz szerelem és sokan szerették ,ott rontották el hogy sose kellet volna összeboronálni Bettyvel ,akinek a ragaszkodása Tatyához már beteges volt és azóta sem normális.Egyik kapcsolatból mászik a másikba mégse boldog,lehettek volna olyan õszinte barátok akik ha kell támogatják egymást így Tatyának se kellet volna meghalnia,és akármerre fejlõdhetett volna a karakterük õk maradtak volna igaz barátok.
Most csak arra vagyok kíváncsi a látomásozás után hogy tér vissza,de sok jóra nem számítok.