Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 dec. 25. - 00:25:19 10/10
(730/1350)
Éjszakai nézés volt , de nem hagyom ki .
Szerencsére Feride nem hagyja most már befolyásolni magát , még öccse sem tudja befolyásolni . Kezdi látni mi a helyzet , bízom benne az idõs ember megerõsíti , hogy szándékos volt a gyújtogatás.
Mahir nagyon elszánt odament a temetésre és szándékosan feladja magát ? Lehet így akar Necdet közelébe férkõzni , hogy kiszedje belõle amit tud ? Vajon mit tervelt ki ?
malvinkicska 2015 dec. 24. - 09:08:59 Előzmény Érsekvári
(729/1350)
köszöntelek nagyon szomorú az egész, Feride most nyomoztat a tûz után, várom az eredményt, a tesója is Melih is nagyon megváltozott, miért gyûlöli annyira Mahirt nem tudni. Turgut meggyõzõdésem egy gyáva féreg, mert mindig csaka másik ember társát uszítja, mint valami kutyát, ez a gyenge jellemû emberekre jellemzõ, nem szeretem de a játékát sem érdemlegesen nem tartom sokra mivel a mások bõrébe van bújva állandóan, önálló gondolata nincs, csakaz ölés körül forog a gondolata, ez azért nagy jellemtelenségre vall, részérõl, sajnos nekem az énképe a szemembe nagyon rossz. Ahogy halad a sztori annál jobban gyûlölöm a amilyen féreg, azok közül akiket el kellene minél elõbb taposni, a bíróság szégyene.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 23. - 19:59:32 10/10 Előzmény gabus53
(728/1350)
Szia Gabus ! Köszönöm én is a meglepetés mai filmet és a másikat is / amiben Baris játszik / még nem láttam , de talonba
tettem õket , amint tudom nézem :)
malvinkicska 2015 dec. 23. - 16:13:44
(727/1350)
Drága Gabu megnéztem a meglepetés filmet nagyon tetszett, azt hiszem a két fõszereplõ a való életben egy pár, ha lehet hinni a róluk szóló híreknek, mivel a férfi a Szulejmanban is játszik. Nagyon köszönöm az élményt.
malvinkicska 2015 dec. 23. - 12:58:21
(726/1350)
Köszöntelek benneteket mifelénk, kisütött a nap, nagyon boldog vagyok. a mai rész tragédia ami a fõ kezd Megvilágosodni Feride, hogy ennyi már nem véletlen halál, a tesójának levezette a dolgokat, nagyon szomorú véget írtak Kadernek és lányának annyira nem voltak gonoszak, akkor Turgutot lábbal kellene felakasztani és naponta sózni az oldalait, kínok kínját élje át, rengeteg család ember életét tönkre tette, eza dráma rá van írva ilyen rabló gyilkosra, mint õ meg a társai, a rendes emberek szenvednek, és azt hiányolom, ez még csak meg sem sérül nekem azért hiteltelen, ilyen nincs. A mondás is azt tartja addig jár a korsó a kútra egyszer eltörik, ez meg él és virul soha semmi nem éri. További szép napot.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 23. - 11:44:33 10/10
(725/1350)
Szép napot Nektek !

Annyira vártam a folytatást ami nagyon szomorú volt . Sajnos Mahir tehetetlen volt a tûzzel szemben és elvesztette anyját és mindenki megsérült Safiye mama is , aztán kiderült nem csak Kader asszony , de a lánya is meghalt .
Mahir lelkileg nagyon összetört . Turgut lelkén , ha van egyáltalán neki már sok gyilkosság szárad .
Necdet a bírónõnek egyfolytában pofátlanul hazudik . Feride rááll erre az emberre és Baharral nyomoztat utána . Az egyetlen bizalmasa jó barátja ez a kedves lány.
Megtudja öccsétõl , hogy meghalt Kader és a lánya és egyre több a "véletlen" halál ebben az ügyben , ezek után Feride is gyanakodni kezd már .
Orhan otthon rejtegeti a pisztolyt és zavaros neki amit Yasin mondott a visszaemlékezésben .
Safiye mama rossz hírei megerõsítik a többiekben , hogy ez nem véletlen mûve lehetett.
Orhán kijelentése megijeszti õket amire célozgatott .
Aztán Safye mama ágyánál Mahir hirtelen megjelenik.........
Felkavaró rész volt , de egyben szép érzelmekrõl is szólt .

BOLDOG , KELLEMES KARÁCSONYT MINDENKINEK !
malvinkicska 2015 dec. 23. - 07:27:20
(724/1350)
Nagyon drága vagy eztán fogom nézni mivel megyek sütöm a _Bejgliket, igazi ajándék számomra, hogy ilyen emberekkel hozott össze az Isten, nagyon szép készülõdést szép napot neked .
10/10
gabus53 2015 dec. 23. - 01:37:10 10/10
(723/1350)
Szia malvinkicska!

Tudod, hogy sosem zavarsz, csak mostanában nem sûrün tudok felnézni az oldalra.
Remélem, azóta sikerült már megnézned a Kösem-et.
Úgy látom, egyetlen oldalt és fórumot sem kerülhetik el a beteg emberek. Bár úgy gondolom, ez egy összefogott kis támadás volt.
Én mondanám, hogy mit kezdjenek magukkal és a két kezükkel, de nem akarom, hogy letiltsanak...

De most már szerencsére újra fel tud tölteni videót, mert nem találtak semmi kivetni valót a videókban. Azért belinkelem a biztonság kedvéért:
https://www.facebook.com/kosemhun/videos/1052509724783154/?video_source=pages_finch_main_video&theater

Nem is tudom... talán jó reggelt? Szép napot nektek :-)
malvinkicska 2015 dec. 22. - 21:15:09
(722/1350)
A FB-on megnéztem a filmet KEndime íyí bak a cime és képzeld Barisa fõszereplõ teljesen más oldaláról ismertem meg, kellemes csalódás a nõ pedig a Szív útjaiból LAmiat alakító színésznõ, érdemes volt megnézni.
malvinkicska 2015 dec. 22. - 18:57:02
(721/1350)
Köszönöm szép és önzetlen válaszod, légyszíves segíts ha tudsz a Kösemnek soks FB oldala nem találom a soros részt tudod én nem szoktam követelõzni, de nagy rajongója vagyok a török sorozatoknak, ha néha egy kicsit vastagon fogalmazok, de ilyen vagyok nem rejtem véka alá, a véleményem, elnézésed, ha netán zavartalak, elõre is köszönöm.
10/10
gabus53 2015 dec. 22. - 16:41:59 10/10
(720/1350)
Szia malvinkicska!

Nem, nem... ezt nem mi csináltuk, a mi meglepetésünk holnap jön, hiszen azt mondtuk, hogy 23-án!

Mi csak belinkeltük, a videó a Çağdaº Onur Öztürk Hungarian & English Page oldalról származik, õk készítették. És valahol fantasztikusnak tartom, hogy ennyi önzetlen és jóindulatú ember van. Én is már lementettem, úgyhogy hamarosan megnézem.

A mi meglepetésünk pedig holnap érkezik...

Szép estét mindenkinek :-)
malvinkicska 2015 dec. 22. - 16:16:45 Előzmény gabus53
(719/1350)
Szia Gabu meglepetésnek szántátok sikerült, mikor oda kattintottam, csak lestem egy film lefordítva, ez aztán nem semmi, elfogyott a dicsérõ szavaim nem ismétlem magam, nagyon köszönöm, áldás a kezetekre.
malvinkicska 2015 dec. 22. - 10:44:01
(718/1350)
Amikor Turgut megjelenik a színen, szinte kezdek rosszul lenni a szimpla látásától filmben még embert nem gyûlöltem így mióta sorozatokat nézek, ami legjobban felkavar, neki minden sikerül, azért is fogadom kétkedva, mert azért ilyen nincs ez, egy agy szüleménye ami egyoldalú, mindig õ gyõz, most is felgyújtatta a Káder lakását az már elment otthonról, csak az a kis szemét lány van otthon, ment Safye a papírért, remélem nem ég meg. Az a másik Necdet attól régen sokkal rendesebbet, akasztottak fel, annyi féreg van benne, az már nem sok egyenesen rengeteg.
Szép napot neked nekem megint vacakol a net sajnos, de remélem jól csinálják meg az ünnepre.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 22. - 10:28:44 10/10
(717/1350)
Mahir merész amikor Feridével szemben leült , közben Turgut a tükör elõtt próbálja a jelenetét .
Sikerül elmondania megint a történteket Feridének és a gyûrût is visszaadta neki . Megjelenik Turgut aki nem hisz a szemének ,majd leakarja lõni Mahirt . Feride elé áll így nem sikerül neki és eltud menekülni Mahir.
Bülentre már nincs szó , hogy miféle aljas alak . Feride Necdetet próbálja kikérdezni , de nem fog semmit mondani az már látszik . Turgut kiadja a parancsot Kader asszony házát gyújtsák fel .
Közben Safie mama is oda ment . Mahir remélem idõben érkezett és azt kiabálta anyám , de kire gondolt melyik nõre ?
Nagyon izgalmas az biztos .
malvinkicska 2015 dec. 21. - 19:48:36
(716/1350)
Gyönyörû ez az Ady vers, ahogy Szabó Gyula volt mûvészünk mondta utánozhatatlan, az a hang beleélés, nagyon köszönöm.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 19:31:11 10/10
(715/1350)
Természetesen GABUSNAK is küldöm és minden kedves ismerõsnek aki a fórumra látogat .
Ebben a rohanó világban legalább Karácsonykor áldozzunk kis idõt ennek a gyönyörûséges versnek .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 19:19:32 10/10
(714/1350)
Malvinka szeretnék meglepetést küldeni , fogadd szeretettel .

https://www.youtube.com/watch?v=QYGrHuVo-fY
malvinkicska 2015 dec. 21. - 18:47:07
(713/1350)
Aranyos vagy rám is gondoltál, megnéztem köszike.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 16:59:18 10/10
(712/1350)
A legkönnyebben úgy érhetõ el a keresõbe középen a -haberleri magazin- ezt kell beütni és akkor egybõl az jön ki , illetve az apró betükre , majd a fordításra . Hátha Malvinkának nem sikerült , mert nekem is próbálkoznom kellett több variációból .
Az nekem is furcsa , hogy Berg annyira eltávolodott , Kenanról nem is beszélve a Karadayi-s kollégáktól .
További kellemes estét kívánok .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 16:17:15 10/10 Előzmény gabus53
(711/1350)
Bocsi Gabus , de ezt a témát még kikel beszélni . Most már videók is vannak az eseményrõl .
Érdekes , hogy sok Karadayi szereplõ volt , de Berg nem . Az is kiderült a Halit család Franciaországba van éppen /fotóval/ .
Van egy hosszabb cikk Kenanról a - haberler.com/magazin oldalon . Többek között azt is írja 2016 elsõ hetében utaznak Amerikába.
Olvassátok el , ha érdekel benneteket .

Köszönet a sorozat részekért és a képekért is !