Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 dec. 31. - 15:17:28 10/10
(750/1350)
Malvinka hasonlóképpen én is köszöntelek .

A mai rész igencsak izgalmas . Orhán már szinte nem normális annyira Yasin ellen van . Songül megmenti ugyan , de Orhan most sejti valami lehet köztük és eltiltja tõle . Az kevésbé számít , hogy õ többszörösen majdnem megöli . Most már Mahir is megtudja mi történt Yasinnal, de azt még nem tudja az öccse volt . Szerintem kifog derülni ez is .
Necdet inkább hülyére vereti magát , de nem beszél . Mahir tiszta ideg és kiakar jutni . Most már kiderült kisegítette ebbe a börötönbe és most is segít neki .
Turgut elégeti a bizonyíték ruháját . Necdet szabad, na persze Turgut révén . Most egy szinte palotába szállásolja el ezt a férget. Ahogy mondta a diák túltesz a tanárán és kedveli Necdetet . Az még nem adta tudtára és nem fizetett meg Aytenért , de nem fogja kihagyni a bosszút úgy vélem .
Feride egyetlen barátja támasza Bahar , akiben megbízhat .

Kellemes szilvesztert kívánok !
malvinkicska 2015 dec. 31. - 08:48:40
(749/1350)
Szeretettel köszöntelek az év utolsó napján, ami a rész illeti, nagyon durva volt, nem tudni miért bele eza sok erõszak, mert nem sok értelmét láttam, Necdet hiába kikapott nem beszélt, aztán Orhan az elmebeteg, az biztos és egy hidegvérû gyilkos, telebeszélték azt az aggyal nem létezõ fejét butasággal. Songül jó , hogy megmentette, tõle szegény még az is kapott, azt nézzem egyre durvább a helyzet a történet, meg áll nem történik semmi, csak erõszak erõszak hátán. Az öreg Mahir bent, Necdet szabad, de mire fel ez nekem olyan zavaros, szóval úgy néz ki itt is sokszor már csak rész meglegyen, arra mentek, vagy a felfogásom romlott. A második évadtól többet vártam, de eddig csalódtam.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 30. - 17:26:15 10/10
(748/1350)
Igen a Meneksében sem jó fiú , láttam a Kara Para Ask-ban és ott is negatív nagyon . Nem is tudnám ezt a fazont másnak elképzelni.
Úgy ahogy Necdetet sem , képzeljük el szerelmes szerepben........brrrr kiver tõle a frász .
Nem véletlenül vannak beskatulyázva rosszaknak , ilyen az arcberendezésük ez áll nekik jól ( szerintem ).
Turgutnak is lesz most szilveszterkor egy új sorozata kezdõdik , biztosan olvastad a Török-hírességek Hungary oldalon . Na ez is neki való szerep , de én nagyon várom szerintem jó lehet .
Rengeteg új sorozat indul az új évben szinte ontják õket . Csak Kenan és Berg tette magát pihenõre , semmit nem vállalnak , sajnos . Pedig õk nagyon tudnak az tuti siker .
malvinkicska 2015 dec. 30. - 13:28:29
(747/1350)
Sinan a Meneksében is játszik ott azt hiszem rendõr, az is mindenütt rossz fiú, egyszer azt olvastam interjut adtaka színészek és azért szeretik a gonosz szerepet, mert a környezetükben állandóan jónak kell lenni, és itt meg tombolhatnak. A másik meg az nehezebb egy ilyen velejéig gonoszt alakítani, nem tudom de szerintem magamból kiindulva egy mimóza szerepet én el sem vállalnék, ha úgy lenne ahogy ismerem magam. Turgut egy megosztó személyiség, van aki szereti van aki nem , én ahhoz a táborhoz tartozom, nem csaka szerepe miatt, hanem úgy egészben nem szimpatikus fazon, mert más sorozatban van akit imádok , hogy olyan ravasz. Nem ragozom utálom és kész, amibe ó játszik többet nem nézném.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 30. - 11:11:34 10/10
(746/1350)
Malvinkám már kezdek én is szorongani annyira hatása alatt vagyok . Vannak emlékeim , de csak halványan és teljesen újra élem .

Orhan a cipészüzletbe rejti a fegyvert és Songül betoppan , de mindkettõjüknek titka van , pedig ha tudná Songül , hogy Orhan lõtte le Yasint .
Nagyon fájdalmas ez a szerelem . Feride feladja apja miatt a szerelmet , hogy megfeleljen az elvárásainak .
Ez a Sinan egy nagyon arrogáns öntörvényû alak és unszimpatikus is , szerintem .
Aytenre "szép" kilátások várnak , ha Necdettel paktál . Ibo nõjét és megölette .
Turgut majd meg õrül be van gerjedve milyen bizonyíték lehet Serránál , aztán rájön a gomb az .
Orhan besurran Yasinhoz , de a húga rajtakapja...........mi lesz ebbõl ?
Mahir találkozója nagyon izgalmas , de ez a rohadt féreg Necdet csak ködösít . Legalább olyan aljas mint Turgut vagy rosszabb ??
Kire gondolt ki fog meghalni ? / már megint / .

Baromi izgalmas és folyton fokozódik nincs megállás .
malvinkicska 2015 dec. 30. - 08:59:21
(745/1350)
Ami volt a mai részben is lélegzet elállító dolgok történek, szinte az emberi aljasságra nincsenek szavak, azta férget bûntudat gyötri, mert megölte a fõügyészt, most mindenütt azt látja, csak zavarodna bele a bûntudatba. Aztán Feride vívódása azt sem értem tanult nõ, van keresete mit érdekli a bûnözõ apja, csak zsarolja, magáról tereli a figyelmet, az egész család egy banda nem család, már a tesó is egy patkány. Aztán ott van Orhan miért akarja megölni Yasint nem tudok rá jönni az is elmebeteg. Necdet az egy férgek férge az már az is marad, nem , hogy felnyomta, volna a falra Mahir. Amíg élek és az emlékeim megmaradnak, nem fogom feledni ezt a brutál sorozatot, amik ebben történek.
malvinkicska 2015 dec. 29. - 20:05:42
(744/1350)
Tudod drágám engem az zavar a legjobban aza mocsok mindent elsõ kézbõl tud, meg aki ezt így csinálta elkerülte, a figyelmét olyan dolgok amire, mi nézõk jobban kíváncsiak lennénk , minta mit mutatnak. A legjobb sorozatokat az Olaszok csinálják azok nem lovagolnak egy témán ennyit tömör lényegre törõ, de itt csak szenvedések vannak szinte akárhogy is szereti az ember , egyszer besokall, a másik Brazil amit mos nézek abba is van huncutság, meg sok minden de pörgõs szórakoztató, és alig várom, kezdõdjön, itt meg mindig görcsben van a gyomrom, fõleg mikor elképzelhetetlen butaság van benne.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 29. - 18:46:52 10/10
(743/1350)
Malvinkám nem akarlak vigasztalni, de ez csak egyre ilyenebb lesz . Tudod Te is a Törökök börtön , kórház, temetõ nélkül nem csinálnak sorozatot , mindbe van .

A lényegre térve az újságban megjelent kép róluk mindenkit megdöbbent . MS-nek a szemei is kidülledtek amikor olvasta . Ennek a Cetin laptulajdonosnak a fia ez a Sinan nem ájul el MS -tõl és nemet mond neki . Ez már sok a miniszternek és az intenzíven köt ki . Az egész "kedves" család elfordul Feridétõl . Az anyja megint undorító egy nõ , amiket mond a lányának .
Mahir nem hagyja nyugton Necdetet nyitott könyv elõtte ennek a szemétnek az élete . Minden aljasságot tud róla .
Szegény Feride most aztán magára maradt .
Orhan szaladgál mint pók a falon azt se tudja mitévõ legyen . Osmannak se lehet könnyû elviselni , hogy kisérgeti Songült aki másba szerelmes , de ez a srác teljesen más mint a bátyja .
Ilknur a családügyvédjét egész biztos a válásról fogja kérdezni , mert Bülent nem ok nélkül esélyes rá .

Ma szinte tavaszias, napos szép idõ volt , remélem felétek is . Mintha nem is szilveszter jönne .
malvinkicska 2015 dec. 29. - 10:38:44 Előzmény Érsekvári
(742/1350)
A sorozatot mikor elkezdtem nézni gondoltam nem egy leány álom lesz, na de ami ebben történik ahhoz már gyomor kell, ha nem a bíróság, akkor a kórház, ez valami egy dolog. Feride családja terrorban tartják, lelkileg már teljesen ki van, és hála az Istenek az apja kapott szív rohamot de nem jót, mert él.Orhan meglõtte Yasint nem gondolkodik az sem, csak cselekszik annak is annyi esze van, mint egy zsák szárított lepkének, semmi, a bajt csak fokozza. Mahir jól csipkedi azt kis mitugrász Necdetet, annyi Mahir mellett , mint egy kutya ülve, a rossz indulat az hatalmas benne sajnos. Azt nem mondom jól szórakozok, mert akkor hazudnék, de elviselem, amik történek benne el gondolkodtató, igaz sok ebben a mondva kreált dolgok. Az az újság cikk is Feridérõl megjelent, de az nem szándékosan gyújtották fel a korona tanú házát, és ketten égtek bele, az nem hír, de a bírónõ szerelmes az igen, ki a bûnözõ az meg megint egy másik téma.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 28. - 12:10:29 10/10
(741/1350)
Szia szép hetet neked .
Tömény izgalom a mostani rész . A tûzszakértõ úrtól ezt a jelentést vártuk . Turgut rohadt ideges . Végre idõhöz jutnak megint Mahirék .
Az elhunyt Szuleyman bíró feleségének az a baja Feride nem törte el a ceruzát.......az igazi gyilkos megtalálása nem fontos ennek a nõnek .
Turgut most Necdetet félemlíti , de igazából õ jobban fél , hogy kiderül egy s más . Azon munkálkodik ne találkozhasson a börtönbe Necdet Mahirral . Azt nem tudni , hogy kerül oda Mahir , mert Feridének sem árulta el .
Megtörtént a nagy találkozás amit Mahir nyomatékossá tesz Necdetnek .
Nem mellékesen Bülent mekkora sz@r ember az nem kifejezés .
Orhan mikor szembesül a szörnyû tettével , hogy tévedett . Yasinról nem tudni egyenlõre semmit .
Feridét az ügy és fõleg Mahir jobban érdekli mint az apja.......ez jó jel .
malvinkicska 2015 dec. 28. - 09:46:19
(740/1350)
Köszöntelek, folytatódott a tárgyalás, nem olyan rózsás a helyzet ez a féreg Turgut mindent elõbb tud meg, mint kellene nekem azért ez egy kicsit sántit. Az mindent megtesz, csak róla terelõdjön a figyelem az nagyon jó a tûz ki van derítve nem véletlen hanem, szándékos volt, remélem ezt már csak nem tudják, meg másítani, mert ezektõl a rablóktól minden kitelik, Feride nem törõdik a kedves papa ünnepével, elég rossz passzban van vívódik a szerelem és a hívatása között nehéz a dolga, de Mahir is konok nem könyörög, mint eddig. Necdet is egy másik féreg, mert nem mondja el amiket tud, most emberérre akadt, itt nem a jellemtelen Turguttal van dolga, mert Mahir hamar felragasztja ha kell a falra is, amit persze megérdemelne. Annyira nehezen bomlik az esemény sok apró cseprõ dolog benne ami nem fontos, nem mindig lényegre törõ. A Bülent veszekedése is , az is sok idõt elvett. Aztán Yasim állapotáról semmit nem tudunk, inkább az fontosabb, mint a hájas nõ ügye.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 27. - 18:03:39 10/10
(739/1350)
Csodálatos , hogy nézhetjük tovább a folytatást . Nagyon feszült rész volt , annyi váratlan esemény van benne .
Serrát lelki terrorba tartja Turgut , tudja mivel lehet sarokba szorítani a nõt . Kíváncsi vagyok meddig bírja majd ezt .
Feride nincs könnyû helyzetben , hogy Mahir ennyire eltökélten állítja õ követte el .
Ez a mocsok Turgut mindig ott van ahol nem kéne....õ vette fel Feride telefonját és megtudja Necdet hívta .
Nagyon szép jelenet volt kettõjük között , de a fotós letudta õket fényképezni , ebbõl még nagy baj lehet .
Feride okosan , de jól betartott Mahirnak , mert tudja nem õ a tettes . Mostani részben megint feltûnõen szép volt Feride / a színésznõ /. A kettõjük játéka egyszerûen csodálatos .
Ebbõl ezek után mi lesz ?
malvinkicska 2015 dec. 27. - 11:31:36
(738/1350)
Köszöntelek, el kezdtem nézni a második évadot, a tárgyalás érdekes volt, szegény Mahirt Necdet annyira szerette volna menteni, de nem sikerült, akkor nagyon dühös vagyok, mikor az a szemét mindig elõbb ott van , mint kellene. Aztán Serrat érzelmileg a gyerekével zsarolta, ez az ember a férgeknél is utálatosabb. Amikor beszélgettek Mahir és Feride, azok a tekintetetek, sok mindenrõl árulkodtak , és ezt A bírónõ is észlelte, most szerencsére, ma úgy viselkedett, ahogy egy bírónõ, volt egy kis finesz benne, a kávés dologgal. Az tetszett, nem változtatta mega vallomását, Mahir, csak õ így leplezte le. Turgut elõre nevetett, miket mondott Feridének, hogy az egzisztenciája, forog kockán, nem õt kellene felakasztani, és minden nap egy részét sózni, megérdemelné, én elhiszem ez egy szerep, de akkor is utálatosnak tartom, mivel soha nincs önálló gondolata, a más tollával ékeskedik.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 26. - 17:30:05 10/10 Előzmény malvinkicska
(737/1350)
Turgut ünnepli Mahir letartoztatását a másik fehérgalléros bûnözõ meg is jegyzi úgy csinál mintha az õ érdeme lenne , holott Mahir Kara a saját lábán ment feladni magát . Az idõs férfi egyenlõre nem talált semmi gyanúsat a gyújtogatással kapcsolatban .
Feride megint elbizonytalanodik ettõl a hírtõl. Bülent lebukott .
Ayten végre elmondja Necdetnek ki tette vele , a férfi õrjöng és a bírónõvel akar beszélni . Kitálal Turgutról , nem hiszem akkor neki annyi .
Orhan az eszetlen most jó nagy baromságot csinált .
Mahir bejelentése mindenkit meglep . Õ tudja ezzel mit akar elérni . Apját megmenti így a kötéltõl és Õ nem áll le ,folytatja
majd tovább a nyomozást .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 26. - 13:25:46 10/10
(736/1350)
Sziasztok !

Most csak beugrottam , mert megnéztem a meglepetést........nagyon örülök nagyon jó választás .
Én nézem a 9. bölümnél tartok , de sok minden kissé homályos , így már világos lesz .
A zene ebben is nagyon szuper nemhiába Toygar mesteri munkája ez is .

Köszönet az önzetlen kedves létrehozóknak Gabusnak és Juditnak meg a fordító-k-nak .

További kellemes Karácsonyozást !

Karadayi rész után jövök :))
malvinkicska 2015 dec. 26. - 11:25:20
(735/1350)
Megnéztem az utolsó részt az elsõ évadból nem nagyon tetszett, a fordulat, mert Mahir inkább hazudott az apja miatt, azt a szemetes ládát, meg mentik mindig. Nagy fordulat, hogy magára vállalta mit el sem követett, meddig húzzák ezt a rovott múltú ügyész halálát, nem tudom, de már nekem nem mindig érdekes, sok benne az olyan rész ami mellõzhetõ lett volna, sok olyan dolog van benne aminek nem sok értelmét látom, persze ez csak az én véleményem.
Gabuka nektek köszönöm azt a nagy munkát amit belefektettek.
malvinkicska 2015 dec. 25. - 17:58:35
(734/1350)
Azért annyi vigaszom van jól látok dolgokat, Kenan egy különleges színész aki szinte mindent eljátszik az arc mimikája tekintete, meg sorolhatnám, hogyan éli át az adott szitukat, nem egy darab fa, és eza sorozat is õnélküle, meg az apja , nem sokat érne, mert õ viszi Feridét is mivel az már több hete, csak töpreng, meg hit annak a szemétnek, aztán bénázik, legalább is nekem.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 25. - 17:05:25 10/10 Előzmény gabus53
(733/1350)
Szia Gabus !

Köszönök mindent a filmeket is és kíváncsian várom a 26. meglepetést .
További kellemes Ünnepet kívánok .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 25. - 16:54:49 10/10
(732/1350)
A temetésen Mahir becsülettel részt vesz és Turgut alig várja lecsapjon rá ,ami be is következik innen nincs menekülés .Turgut szerelmi vallomása teljesen beteges és egyoldalú , az ajtó elõtt Serra is végighallgatja . Mindent tud már Turgutról mégsem lázad ellene , de lehet majd ez is bekövetkezik .
Osmannak elege van a féreg Necdetbõl és beolvas neki .
Mahir a börtönbe találkozik apjával és a rossz híreket elmondja neki . A tárgyalás biztos nagyon izgalmas lesz .

Megnéztem az egyik filmet a Te vagy a szerelmem , nagyon hasonlított a már látott Egy kis szeptemberi probléma címû filmre , szép volt , de a Sümbül aga nagyon nem hiányzott semmilyen formába / nagyon béna volt a karakter meg a színész is / .

További Kellemes Karácsonyt .
malvinkicska 2015 dec. 25. - 11:09:44
(731/1350)
A temetés megható volt, Mahir elveszítette az anyját féltestvérét, utána önként átadta magát a hatóságnak. Aza ocsok a bajsza alatt nevetett, nagyon gyûlölik a karakterét, én az egész lényét, úgy ahogy van, egy szava sem igaz. Feride már kezd észre térni unja a sok hazugságát, Serra megtudta, ki jelentette fel de az is egy jellemtelen valaki, csak hallgatózott, nem merte, neki a szemébe mondani, nem õt hanem Feridét szeretné, csak annak egy ilyen féreg nem kell. Bahar mellette van jókat mond neki remélem a tárgyaláson sok minden kiderül, ha nem nagyon csalódott leszek.
Köszönöm az ünnepen is láthattam, mindenkinek további békés ünnepet az ételek fogyasztásához jó étvágyat kívánok, én most megyek a templomba a gyerekek fognak, betlehemes játékot bemutatni.