Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 jan. 15. - 14:18:40 10/10
(790/1350)
Vannak szép részek , de nehezen megy elõre a cselekmény . Biztos türelmetlen vagyok a héten .
Az irodás Ümit úr nagyon szépen jellemezte Feridét . Yasin az akkori idõkhöz mérten udvarolgat .
Ki a fene lehet ez a Yaver ? Most már Ayten is nyomoz , de most biztos jön Necdet .
Nézem , várom a folytatást .
malvinkicska 2016 jan. 15. - 10:44:06
(789/1350)
Ezen a héten még nem sok minden történt benne ezeket nyugodtan kihagyhatta volna belõle aki írta, Orhan oda semmi nem mozdul csak turgut szemétkedik a szokásához híven arra meg nem nagyon vagyok vevõ, remélem változik, mert kezd nem sokat mondani.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 14. - 16:28:34 10/10
(788/1350)
Nem tudni Feride meddig hajlandó még a menyasszonyszerepét játszani . Húzzák nagyon . Ayten látja mekkora gengszter Necdet mégis marad ahol van . A húgának több esze van , de nem tehet mást az sem .
Orhan úgy látni vigyorogva tûri a verést szegény bolondja . A két kakas megint egymásnak ugrik , de Yasin legalább segít nyomozni Mahirnak . Aki végre kicsit hazatért .
malvinkicska 2016 jan. 14. - 08:32:47
(787/1350)
Ayten még rá fog fázni ezzela Necdettel, de a csillogás elvette az eszét. Mahirnak nem hisz, aztán Feride nem boldog miért csinálta ezt a nagy ökörséget. Orhant ütik vágják ne keveredett volna közéjük, jól teszik. Mahir végre haza ment nagy boldogság volt a családnak.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 13. - 17:58:54 10/10
(786/1350)
Szép rész volt sok szerelmi vallomással meg visszaemlékezéssel , de mindketten tovább szenvedhetnek . Megint eltávolodnak egymástól ? Nem egyszerû .
Feride folytatja a színjátékot a szüleinek nagyon tetszik ez , a sok sznob elõtti parádézás . Egyedül Melih az aki fel sem fogja mi is történik itt és a nõvére mire képes .
Aytenen nagyon meglepõdik Mahir hogyan került Necdet közelébe , pláne házasság is szóba jött ezzel a bûnözõvel .
malvinkicska 2016 jan. 13. - 14:50:13 Előzmény Érsekvári
(785/1350)
Mahirt ma nagyon sajnáltam ahogy, szerelmet vallott Feridének, nagyon igaza volt mindenben, de utána mikor elment F meg csak sírt, az apját anyját nézi , hol az õ boldogsága. Az nagyon tetszett Yasin elfogta Aytent, és nagyot nézett Mahir mikor meglátta. és megtudta kivel akar házasodni. Az biztos vannak benne olyan fordulatok, cska kapkodom a fejem. Remélem rendezõdik ez a kuszaság szeretném.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 12. - 16:40:33 10/10
(784/1350)
Üdvözöllek ! Turgut csak azért ilyen bátor , mert rács választja el Mahirtól , aki nagyon jól megmondta a véleményét az ügyész "úrról" . Osman okos fiú félreteszi a féltékenységét és Yasinnak fontos információt mond el . Necdet úgy él mint egy kiskirály , Yasin eltökélt abban porba taszítja ezt a szemetet . Orhan megint alaposan megkapta a magáét .
Mahir újra szabad és elsõ útja Feridéhez vezet , aki megdöbben a felhajtás a sok ember láttán .
A hazug Sinan tetteti magát mintha nem tudna semmirõl , undorító ellenszenves alak .
Végre Mahir határozottsága ez kell Feridének . Várom mit lépnek , hogyan vetnek véget ennek a színjátéknak .

Majd este nézem meg a többit .
malvinkicska 2016 jan. 12. - 14:57:06 Előzmény Érsekvári
(783/1350)
Az elõbb azt elfeledtem az a mocsok Turgut, milyeneket mondott akkor még bent volt Mahir a börtönbe, az a kalyán mosoly, most már biztos lefagy a pofájáról, már ítéltette elfele azért amit õk raboltak el. Nem tehetek róla hányhatnékom van attól a féregtõl. Megnéztem mind két film következõ részét, Kösem és a szerelmest is.
malvinkicska 2016 jan. 12. - 14:06:35 Előzmény Érsekvári
(782/1350)
Gondoltam nem fog könnyen menni eza lehetetlen eljegyzés, mert a szülõk is nagy dobra akarták verni, amikor látta a tömeget Feride akkor kapcsolt mit csinált. Amikor kint volt Bahar sírjánál, még örült az általános amnesztiának. Aztán Mahir ott termet és elmondta mit akar miért, és meg akarja akadályozni, jól teszi. Orhan kapott ne ment volna bele a hülyeségbe. A rablókkal nincs könnyû dolga biztos, a másik fegyver lerakatért kapott.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 11. - 13:24:29 10/10
(781/1350)
Érdekes fordulat , hogy ez a Cetin a fiával szövetkezve MS ellen bosszút forral . Valami régi sérelmet akar megfizetni , az meg nem is sejt semmit .
Mahir nem ilyen levélre számított Feridétõl . Serra közvetlenül Turgut besúgója lett és a bírónõ minden tevékenységét figyelik . A verekedést végül is Osman kezdeményezte , de nem jutottak semmire a sérüléseken kívül .
Most mindenkiben él a remény az amnesztiát várják .
malvinkicska 2016 jan. 11. - 10:20:49
(780/1350)
A miniszter úr nem tudja, hogy Sinan, és az apja ártani akarnak neki, valami sérelemért, mi lesz ebbõl az áll jegyességbõl, miért ment Feride egy ilyen zavaros ügybe bele. A levél tartalmától nem volt boldog Mahir, el is hiszem, amiket írt neki Feride. Ami most mentheti az az általános amnesztia, ha átmegy a parlamenti, szavazáson, hogy szabad legyen Mahir, akkor már könnyeben mozogna a civil életben. Az a mocsok Turguta feleségét tette meg titkárnõnek, az azért nem hiszem el, hogy törökbe is minden hivatalos papírt meg lehet hamisítani ahogy itt van, ez túlzás benne. Serra látja Feride nem csipi a fejét, ami érthetõ is. Aztán a két fiú összeverekedtek, Yasin nem akarja elhinni, nem tud Necdetrõl a tesója, pedig tényleg ott hagyta, nem ért vele egyet, mint a kakasok verekednek a jércén, már mint Songülön. Az biztos jól bekevertek elég lesz kibogozni.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 10. - 16:30:48 10/10
(779/1350)
Mahir az ügyvédjüktõl megtudja Feride milyen tervet eszelt ki , sürgõsen találkozni akar vele . A börtönbe állandóan az a kép van elõtte Sinan fogja Feride kezét . Melih rájön nõvére csak eszközként használja Sinant , elõször kérdõre vonja , de aztán Feride érvei után megérti emberileg , lelkileg õt .
Az amnesztia híre remélem megvalósul a két fõgazember meg dühönghet .
A törökök szeretik a bokszot legalábbis sok filmben visszatér .
Sinan mire edz ennyire vagy ki ellen készül ? Mahirral nagy meccs lenne , péppé verné a tenyérbemászó képét ennek az ellenszenves alaknak.
malvinkicska 2016 jan. 10. - 15:34:04
(778/1350)
Kedves Gabu Judit és a többiek akik részt vesznek ebben a munkában hálás köszönet érte, minden nap tudtok valami újat felrakni, igaz ezek a török sorozatok elég kemények, mert õk mások, mint mi nekem, sokat van görcsbe a gyomrom, egy, egy jelenetnél. További jó egészséget kívánok nektek.
malvinkicska 2016 jan. 10. - 11:52:15
(777/1350)
Feride elmondta az igazat a testvérének, hogy szenved, az is tudja ez csak butaság amit csinál. Az apja lelkendezik örül neki, meg a Senin anyja is. Mahir mikor megtudta mit akar Feride teljesen szinte néma lett, el is hiszem. Az öreg jól látja miatta van ez a sok ereszd el a hajamat az õ védelméért. Az amnesztia jól jönne Mahirnak, meg annak a buta Orhannak is. A mocsok láda fogta azta buta fejét, mikor meghallotta, ki szabadulhat Mahir, nagyon jó lenne , biztos úgy is lesz, remélem ezekhez is szegõdhet egy kis szerencse. Nekem most nagyon meglassult, elég nehezen haladnak, az események.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 09. - 17:14:14 10/10 Előzmény malvinkicska
(776/1350)
Orhant rákényszeríti ez a félszemû , azt meg Turgut , hogy a fiú a bandájukba legyen , jó kis társaságba keveredett . Gondolom nem jóságból teszik .
Sinan jól kitervelte ezt a játékot , Feride , hogyan mászik ki ebbõl amikor a szülei már az eljegyzést beszélik . Melih egyenlõre csak csendben ámuldozik . Feride megbízik vajon még benne és elmondja majd neki ez "csak játék ". Sajnos az apja komolyan gondolja , meg az anyja is . Mahir meg semmit nem is sejt . Szegény feje mikor tudja meg .
Nazif papa nagyon ellenzi a Necdet kapcsolatot , de Safiye sem tudja lebeszélni Aytent róla .
Nem hiszem csak ez az egy útja lenne Aytennek , hiszen úgy megy mint egy mártír . Jobb lenne neki még egyedül is , mint azzal a féreggel .

Megkaptam nincs gond , kellemes hétvégét kívánok .
malvinkicska 2016 jan. 09. - 12:30:38
(775/1350)
Feridének miért jó ez a Sinan jegyesség, most nem értem mi ebben a ráció, mivel egyáltalán nem szereti, na majd látjuk. Azért az apja, mintha nem nagyon hinne ebben a frigyben, az anyja az nem százas. Orhan meg beáll a rablók közzé, a saját családja ellensége ez is sántít nekem egy kicsit. Ayten eszét elvette a jólét, azt gondolja fenékig tejföl ne hogy a végén savó legyen, a tesója okosabb. Mahir mikor a börtönben képzelõdött érdekes volt.
10/10
Érsekvári 2016 jan. 08. - 17:21:14 10/10
(774/1350)
Feridének jól jött most ez a " játék " ahogy õ nevezi , de ez a Sinan többet akar majd ettõl . Látszik rajta , hogy nyeregbe érzi magát és arra játszik tényleg egy pár legyenek . Feride úgysem menne bele , amikor Mahir után epekedik most is . Csak sejtem , mert egyáltalán ezekre a részekre nem emlékszem .
Turgut próbálta visszafogni magát a bejelentésnél Sinan elõtt , de Kerime kijelentése után már csapkodott .
Yasin Osmanra hajt szerencsétlen fiú majd duplán kap tõle , remélem nem így lesz .
Mahir csak látta Sinan Feridével bizalmas , de nem tudja mi van pontosan . Lesz oka többszörösen is megszökni , ha kiderül .
malvinkicska 2016 jan. 08. - 10:41:18
(773/1350)
Feride csak formaságnak veszi, hogy Senin menyasszony, de vajon a férfi mit érez iránta, és késõbb gond lesz belõle, szegény Mahir mikor látta, hogy együtt vannak csak nézett, mint jani a moziban mi van most. Az viszont tetszik, hogy Turgut kiesett a mézes kosárból, mert a Feride anyja is úgy beszélt ahogy érdemli a piszok, mit akar õ Feridétõl nõs ember és kész ott van neki a kis vöri. Az lesz nagy szám, hogy majd késõbb, a gyerekek átlátják az apjuk mocskát amitõl mind a ketten tartanak, akkor, hogy fognak majd mosakodni, a miniszter úr, meg a másik jobbik.
malvinkicska 2016 jan. 07. - 20:32:48
(772/1350)
Írtam privit nem kaptad meg akkor elszállt.
malvinkicska 2016 jan. 07. - 13:15:39
(771/1350)
Szia úgy bekavartak, hogy jó , hogy nézem mert máskülönben eltévednék, nagyon zavarossá n tették nekem, miért ez a sok minden bele, nem értem, nekem ez az évad nem jön be egyáltalán nincs is véleményem, most már az egészrõl.