Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 nov. 02. - 08:54:42
(550/1350)
Megint ez a mocsok Turgut gyõzött jól félrevezette Feridét az öreget újra letartóztatták, ezeknek olyan a börtön, mint másnak az üzlet ki, és bejárnak bele, nagyon féreg az az ember. Aztán Feride és Mahir is elég makacsok nem tesznek pontot erre a szerelmi szálra. Az apja egy vad állata ki terrorba tartja a családját, akkora bûnözõ. Feride elköltözött, vajon hol fog lakni, úgy bánik vele , mint egy óvodás gyerekkel, valami szörnyû szülõk ezek a törökök, mert ha nem így lenne nem így szerepelnének, minden sorozatban. A kibéküléshez hány rész kell még csak a mocskos jelenetek vannak, rendre.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 01. - 19:32:55 10/10
(549/1350)
Malvinka igen akkor ha van hozzáfûzni valónk a sorozathoz , oda írjunk . Ne keveredjenek a témák .
Ez úgyis csak vasárnaponként lesz látható .
malvinkicska 2015 nov. 01. - 18:28:19
(548/1350)
Képzeld oda kattintottam, és Gabus írt így már azért még is lehet majd én is ott véleményezem, mert Kivancot szeretem , és szinte mindent megnéztem ami magyarul volt eddig, vele, mert amit nem értek nagyon zavar.
malvinkicska 2015 nov. 01. - 18:06:16
(547/1350)
Tudod drágám nem nagyon van kedvem szinte haldoklanak a fórumok nem máról beszélek úgy általában, majd írok neked privit jó meg ha beindulna akkor talán, ez is olyan hûje apa, mint amásik volt ez is verekszik nem szeretnék ott nõ lenni, nem tudom mikor növik ki ezt a barbárságot, õk szeretnek a gyereküknek. Azt láttam fekete igazi törökök szerintem, és rondán viselkednek terrorizálják a családot, a fiúk is olyan nagy buta emberkék.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 01. - 17:48:52 10/10
(546/1350)
Turgut nagy nyomást gyakorol Feridére nem tudni mi lesz a bírónõ döntése . Úgy néz ki nem hallgat Turgutra .
Melih rátapintott a lényegre apjával kapcsolatban . Remélem Mahirék tisztázni tudják a dolgaikat .

Menekse elsõ részt megnéztem , ebben ronda pofák a férfiak . Az apa itt is egy lópokróc . Az ifjú férj se különb . Szegény lány nem irigylésre méltó a sorsa .
Kivanc helyes , mosolygós jól áll ez a karakter neki .
Sajnos szenvedõs dráma , de már ezt megszoktuk a törököktõl .
Van fórum oldal a Port .hu téma megtekintése Menekse ile Halilnak , de még nincs senki .
Talán oda kéne majd hozzászólni nem gondolod Malvinka ? Minden bizonnyal ott is mi lennénk ketten .
malvinkicska 2015 nov. 01. - 14:26:30
(545/1350)
Köszönet mindenkinek aki ebben a munkában részt vesz itt igazi török színészek vannak elég feketék csak mi szép fiúnk nem, a Kivanc gyerek.
10/10
gabus53 2015 nov. 01. - 11:48:52 10/10
(544/1350)
Kedves Fórumtársak!

Bizonyára már hallottátok azt a jó hírt, hogy a Menekse Ile Halil címû török sorozat is hamarosan látható lesz magyar felirattal. Hát most eljött ez a pillanat.

Judit, a Karadayi-Hungary oldal adminja a Török hírességek-Hungarian Fan Club-bal közösen megkezdték a közös munkát, melynek eredményeként a ma délelõtt felkerült a sorozat 1. epizódjának elsõ része.
A Török hírességek... oldal készíti a fordítást, Judit pedig a felirat és videó készítést, valamint a YouTube-ra való feltöltést csinálja.
A sorozat részei minden héten vasárnap délelõtt kerülnek fel a YouTube-ra, mely a Facebook oldalon kerül meghírdetésre. https://www.youtube.com/watch?v=oTRIUI5xRlw&feature=youtu.be

Kellemes napot mindenkinek!
Gabus
malvinkicska 2015 nov. 01. - 09:42:08
(543/1350)
Ahogy megy elõre a történet valóban érdekes szülõk ezek a törökök teljesen, õk bitorolják, a gyerekeik érzelmét, mosta az a mocsok Feride apja, már a fiát is terrorban tartja micsoda dolog. Feridének olyan felemás szerepet szántak õ nem igazi bírónõ, mert egy másik bûnözõnek, mindent elhisz nem néz utána, ez nekem fura, mert egy bíró az szerintem más ész járású, mint õ. Aztán a szerelmi szál az is nem hideg nem meleg, egy kitarti nõ, ez még rendben is van, legyen kitartása, azért a másikat meghallgathatná, úgy ítélkezik, nem tud semmit csak a Turgut buta dumáinak bedõl, de Mahirt szereti, nem tudom most ez , hogy is van, mikor a szemétre hallgat, a másikat szinte semmibe veszi, itt lehetett volna egy kicsit az írója körültekintõbb, nem tisztem, hogy bíráljam, de úgy látom vagy a leves, vagy a tál itt görbe. Azt is elgondoltam ennyi részen boncolgatni egy témát, nem kis dolog, de ne lenne ilyen hosszú, talán nekem jobb lett volna, nem beszélve tele álnoksággal.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 31. - 17:19:42 10/10
(542/1350)
Még annyit Dalyan kijöhetne már a börtönbõl és vegye kézbe újra az irányítást , Necdetet távolítsa el .
Sajnáltam Osmant amikor a paraván mögött végig hallotta Songül - Yasin szerelmi vallomását .
Szegény fiú.....neki drukkolok , hiába szimpatikus Yasin .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 31. - 17:14:16 10/10
(541/1350)
Turgut a saját bõrét menti , ezért beáldoz mindent és mindenkit . Sajnos a 3. évad végéig el kell viselni ezt az aljas férget .
Feride sokszor érthetetlenül viselkedik , Turgut azt tesz vele amit csak akar . Jöhetne már Mahir és térítse észhez Feridét .
Folytatni kellene neki a nyomozást , mert megint veszélyben az apja . Turgut aljas módon mindenáron a fejét akarja .
Bülent is egy szemét ember , mit keres még ott abban a családban . Mahir kirakhatná a szûrét onnan .
malvinkicska 2015 okt. 31. - 12:30:39 Előzmény Érsekvári
(540/1350)
Azt elfeledtem ez a szemetes láda egyszer lemondott akkor most miért kavarja a szája íze szerint a kakit, Feride olyan naiv , mint egy gyerek orránál fogva vezeti az a szemét hisz neki szép egy bírónõ, egyáltalán nem gondolkodik úgy csinál, mintha most lenne elõször bíróságon, amit itt csinálnak ez már nekem sok.
malvinkicska 2015 okt. 31. - 12:08:10 Előzmény Érsekvári
(539/1350)
Szia esküszöm a mai részben gyomorforgató dolgok történtek úgy bekavartak szinte elveszti az ember a fonalat, hol tart a történet. Amit az a Turgut követ nem bírom elhinni nem lenne törvénye, csak õ és õ ez mesének is rossz, nagyon felkavart az egész.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 30. - 18:55:19 10/10
(538/1350)
Ez a rész jó véget ért hála Allahnak megvan a kis Nazif .
Osman jól döntött távol marad az ördögtõl .
Turgut egy képmutató pojáca , de sajnos nagy hatalma van amivel vissza is él .
Kerime szerintem se szimpatikus ahogy a lányával beszél , egy anya nem így viselkedik .
Öreg Nazif nagyon makacs , de az unokája miatt mindenre képes lenne . Szerencsére minden jól alakult .
malvinkicska 2015 okt. 30. - 14:03:39
(537/1350)
Szia Gabus szemet gyönyörködtetõ, nagyon helyes mindenütt bármilyen ruha van rajt. Amilyen jól néz ki nem lehet elégszer leírni.
Nagyon szép hétvégét igaz ez most azoké kik már nem lehetnek köztünk a fellobbanó gyertya láng adjon nekik örök nyugalmat oda át, nekünk meg békét a lelkünkben.
malvinkicska 2015 okt. 30. - 08:31:56
(536/1350)
Szia Érsekem hála az Istenek végre meg lett a gyerek, és Yasin is megsérült, mindig a védtelenek szenvednek. Az öreg már magára vállalta volna a nem létezõ bûnét a gyerekért. A Feride anyja egy minõsíthetetlen féreg, amit követa lánya érzelmeivel, azt hiszi, az csak úgy van. Turgut az neki az ideális férj jelölt menjen hozzá õ, de megmondta Feride, az már el van jegyezve, gondolkodhat rajta. A kisfiú egy nagyon tehetséges gyerek színész az biztos õ erre született, szerintem , nagy jövõje lesz ha folytatja. Azt várom most már találkozzanak Mahir és Feride, mit fognak egymásnak mondani, mert M nem nagyon akar hazudozni, de eddig így kellet.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 29. - 16:50:14 10/10
(535/1350)
Igen láttam és olvastam , több helyen is vannak fotók amik a temetésen készültek Kenanról .
Sajnos az õ magánéletüket sem kerülik el ezek a szomorú események .
Kivancról is van képes beszámoló a szülinapjáról , sok ismert színész barátja ott volt . A torta biztos finom és különleges lehetett , de látványra nem nagy szám . Egy 8 szám volt , mert ez a kabala száma az Ezelben is úgy hívták .
Basaktól nagyobb kreatívitást gondoltam volna. Kivanc rendesen meghízott jó husis az arca . Majd lefogy neki könnyen megy , fõleg ha olyan szerepe van .
malvinkicska 2015 okt. 29. - 12:58:56
(534/1350)
Olvastad a FB-on Kenan temetésen volt mivel meghalt csajnak a mamája, Gabuék minden érdekes hírt feltesznek, így nagyon jó értesülve vagyunk köszönet érte.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 29. - 11:30:05 10/10
(533/1350)
Sajnos durva emberek mindig is voltak vannak és lesznek . A film próbálja a jó és rossz jellemeket bemutatni . Sajnos felzaklató jelenetek is akadnak .
Mahirék egyre közelebb járnak a gyerekhez ez a legfontosabb , hogy megtalálják . Mahir megérzései mindig bejönnek . Nazif papa további sorsa is nagyban függ ettõl . Feride ideges Salih miatt kíváncsi leszek , hogyan számol be a távolmaradásáról a szerelmének . Most már egyre nehezebb hazudnia Mahirnak , nem az Õ mûfaja a hazugság .
malvinkicska 2015 okt. 29. - 11:07:20
(532/1350)
Izgalmas de azért itt is vannak olyan részek amik nem kellettek volna, nagyon körülményes aprólékosan írták meg, na de ez van.
10/10
gabus53 2015 okt. 28. - 23:15:57 10/10
(531/1350)
Szia Malvinka!
Most folyamatosan fogom feltenni ezeket a fotókat róla, szerencsére még van két sorozat, fantasztikusan néz ki rajtuk. A következõ majd pénteken lesz.
Szép estét :-)