Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 okt. 20. - 13:10:35
(490/1350)
Érdekesen alakulnak a dolgok Feride apja az a mocsok kérette Mahirt és közölte vele, nem kívánt vendég a szülinapon, de ezt a lánya nem tudhatja, mert egy gerinctelen féreg, csak az õ rablói a fontosak, a lánya érzése nála nem számít. A nagyapa és a kis kölyök aranyosak együtt, állandóan kerülgetik a pandúrok, eddig még nem sikerült elrabolni.
malvinkicska 2015 okt. 19. - 12:59:29
(489/1350)
A mai rész szép jelenetekkel volt jó volt nagyon, ahogy a gyerek és a papa beszélget, aztán Feride nagyon szerelmes Mahirba ahogy egymásra néznek az csoda. Az apja mit fog szólni ha megjelenik a bulin. Orhant is behálózta aza mocsok akasztani való Necdet, annak sem fül a foga a munkához.
10/10
gabus53 2015 okt. 19. - 12:56:09 10/10
(488/1350)
Szia Érsekvári!
Köszönöm szépen, egy kicsit el voltam maradva, úgyhogy ideje volt már újat készítenem.
Remélem, azóta már sikerült megnézned a filmet. Judit a YouTube-ra szerette volna feltenni, de sajnos feltöltés után azonnal törölték szerzõi jogok megsértése miatt, ezért kellett a Facebookra feltenni.
Kellemes napot :-)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 19. - 11:23:10 10/10 Előzmény malvinkicska
(487/1350)
Jó kis rész volt . A két " jóarcú " nem tágít a kis Nazif mellõl .
Bülent után Orhánt is behálózza Necdet , megvette õt simán . A cipész munka nem derogál a fiatalúrnak .
A néhai Szulejmán fõbírónak ez a nõ volt a szeretõje ? Nem létezik ez is meg a felesége is egyik rondább mint a másik .
Viszont a nõi topánka amit látni lehetett ....talán van más nõ is abban a házban ? Majd kiderül .
Megint egy szomorú , de gyönyörû jelenet a két Nazif között ami lejátszódott . Az öreg annyira szépen szívhez szólóan, szeretettel és türelemmel meséli , tanítja a gyereknek az élet dolgait .
Feride nagyon szép , Mahir meg álompasi . Várom mi lesz a születésnapon lesz e nagy találkozás .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 19. - 11:07:59 10/10 Előzmény gabus53
(486/1350)
Szia Gabus !

Tetszik az új Karadayi fõcím kép . Annyira jók a színészek teljesen elvarázsolnak . A filmet este próbáltam nézni , de "túlterhelt " volt , így nem erõltettem megvárom a szabad jelzést . Azt is köszönöm , még nem láttam ezt a filmet .
Köszi mindent , kellemes hetet kívánok neked :)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 18. - 22:31:10 10/10
(485/1350)
Mahir lecseréli a zárat megszûnik Necdetnek a ki-be mászkálás . Az a két jómadár környékezi a gyereket , de mindig a családból valaki megzavarja õket . Orhán túlságosan Ayten pártján van .
malvinkicska 2015 okt. 18. - 12:37:35
(484/1350)
A kis Nazif addig addig, míg el fogják lopni a gyereket, azok a szemetek, már párszor megmenekült ebben a részben, nagyon aljasok a gyerekkel akarnak bosszút állni. Orhan elég szépen hallgatta az apja tanácsát, remélem betartja.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 17. - 17:51:27 10/10
(483/1350)
Bocsánat ! Utólag vettem észre elõttem írtál pár perccel .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 17. - 17:48:44 10/10
(482/1350)
Biztosan nem tudtad nézni ma sem .
Sok minden nem történt , örül a család a papának . Feridének jó , hogy van az öccse legalább rajta kívül is van egy értelmes a családban . Amikor a bírónõ benézett Nazif család ablakán azt hittem meglátja Mahirt , szerencsére nem .
Necdet beosont a házba nem sok kellett , hogy elkapja Mahir , aki tök cuki volt a pizsamájában .
malvinkicska 2015 okt. 17. - 17:46:26 Előzmény Érsekvári
(481/1350)
A mai résztõl a hideg futkosott a hátamon, mikor az a szemét Necdet bemerészkedett, jól jött Mahir szomjas volt, és így nem lett baj. A Feride apja a szemetek szemete, amit az is követ a lányával az már borzalom, mikor már kész bírónõ, mit akar vele, a nézése is nagyon ronda annak a színésznek annyi utálatos ember van benne az már nem sok, rengeteg. az az érdekes és még is várjuk a következõ részt pedig tele van durvasággal.
malvinkicska 2015 okt. 16. - 16:59:49 Előzmény gabus53
(480/1350)
Aranyos vagy felkészülök eztán a legrosszabbra is megemberelem magam, az öcsém is kötekedik velem, azt mondja a szép lelkemnek árt, embereljem meg magam csak film.
Üdv nektek.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 16. - 16:27:49 10/10
(479/1350)
A mai részben is bebizonyosodott akkor még jó volt a közbiztonság . Sosem zárják az ajtót és most is tárva hagyták . Illetlen személy úgysem megy be , csak ez a hívatlan kétszínû Necdet ilyen bunkó , hogy a lopás miatt eljátsza az alázatos tisztelõt . A szemétláda simán lenyúlta a kulcsot .
Turgutnak miért nem elég jó a vöröske , pedig az a igazán hozzávaló . Kívül belül egyformák .
Ayten megint kapar Mahir felé az öreg Nazif meg reményt is kelt benne .
Nem tudom mi a folytatás , de a kis srác okos , bármi történik nem lehet könnyû dolguk vele a felnõtteknek .
Izgulok elõre is .

Kellemes hétvégét kívánok !
10/10
Érsekvári 2015 okt. 16. - 16:12:25 10/10
(478/1350)
Gabus nagyon szépen köszönjük ! Neked és Juditnak meg a fordítóknak is . Sokat dolgoztok vele mindig és elõfordult a moziban is , hogy elszakadt olykor a film , technikai ok mindig adódik . Türelmesek vagyunk , mert érdemes várni .
Kellemes hétvégét kívánok jó pihenéssel és filmnézéssel .
Az idõ förtelmes most is szakad az esõ , ma már többször is .
10/10
gabus53 2015 okt. 16. - 13:25:45 10/10
(477/1350)
Szia Malvinka!
Sajnos fel kell készülnöd, hogy még brutálisabb lesz a sorozat. Megértem, hogy nehezedre esik így nézni a sorozatot, viszont e miatt nem szabadna abbahagyni, mert nagyon nagy sorozat. Azért lesznek szép dolgok is benne, de tény, hogy alapvetõen ez egy krimi.
Az is igaz, hogy én most már más szempontból nézem a sorozatot, mert egyszer már láttam törökül, majd a feliratok javításakor látom másodszorra, és harmadszorra, mikor már fent van az oldalon. Én most már inkább a színészi játékot helyezem elõtérbe, tehát nekem már nem annyira brutál.
Jó pihenést kívánok. :-)
malvinkicska 2015 okt. 16. - 13:01:19
(476/1350)
Amik itt történek elég megemészteni borzalom, pedig már nagyon régen gyõzködöm magam, de nem nagy sikerrel, ez na gyerek téma kiborított, vajon mi lesz vele bele gondolni is rossz, mikor nekem is két gyönyörû unokám van, lelkileg nagyon érint sajnos. Az a három mocsadék amit követ le kellene lõni már õket, tudom nem így lesz sajnos.
malvinkicska 2015 okt. 16. - 12:56:13
(475/1350)
Szia Gabus nagyon köszönjük a becsületes munkátokat nem kell elnézést kérni, tévedni emberi dolog. A másik amit írni szeretnék a mi a sorozattal kapcsolatos az ugye annak szól, és nem nektek, de gyomorforgató dolgok történek benne, és tudod lelkileg, ezt nem mindenki tolerálja, többek között én sem, most a gyereket készülnek elrabolni ez szörnyû, egy sorozatban sem a kedvencem. További jó munkát szép hétvégét nektek.
10/10
gabus53 2015 okt. 16. - 10:58:30 10/10
(474/1350)
Kedves Fórumtársak!
Már nézhetõ a mai rész, sikerült megoldanunk csapat munkával. :-)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 16. - 08:32:08 10/10
(473/1350)
Próbáltam volna nézni , de valami technikai ok lehet , mert nem volt felirat .
A Fb-n mások is ugyanezt írták .
Most már csak délután tudom megnézni .

Szép napot Neked .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 15. - 18:10:43 10/10
(472/1350)
Malvinka végre egy boldog rész volt . Ahogy készülõdnek a kisfiú készíti a papucsot nagyapjának . Erre a papucs dologra nagyon kényesen ügyelnek megfigyeltem . Szép jelenet amikor a beszélõn Mahir elmondja apjának hazamegy , az ember szíve szakad meg és szól alatta a szép zene . Meg amikor búcsúzik a sorstársaktól , Dalyant amúgy is kedvelem , de annyira jó ember és szimpatikus . Mindennek értéke van és nem anyagi jellegûre gondolok . A család itt szent és elsõ a szeretet irányít mindent . Könnyeket csalt az ember szemébe szinte velük örültünk .
Mindenki az öreget élteti ünnepli . Addig a két gazember fõleg Turgut valami nagyon szörnyû dologra készül . Nem nézem most elõre és régrõl sem emlékszem a folytatásban mi lesz , úgyhogy végig izgulom majd .
Várom nagyon a következõ részt .
malvinkicska 2015 okt. 15. - 12:43:25
(471/1350)
Ez a rész csodálatos volt különös érzelmek vannak az emberben ahogy nézzük, hazajött a várva várt hõn szeretett imádott, férj, apa , nagyapa, és már a sátán dolgozik a hátérben, remélem a gyereknek nem lesz baja, mert akkor fel kell akasztania ki csinál vele valamit. A FB-on olvasom ott is elég nehezen víselik a nézõk ezta sok megpróbáltatást ami történik, és igazságtalanság, igaz dráma de sokszor krimi is ez, nekem is nagy lelki erõ kell hozzá, hogy tudjam nézni, nem nagyon tudom elvonatkoztatni sajnos sokszor a valóságtól.