Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 okt. 28. - 17:23:18 10/10
(530/1350)
Mindennap izgulunk jó részek jönnek . A kis Nazif okos gyerek , de pechjére túl magasan volt az ablak . Ráadásul hiába ugrott le , a keze eltört és visszavitték .
A baj csöstõl jön Orhán félholtan a kis Nazifot akarja keresni . Osmanba nem csalódtam jó lelkû fiatalember .
Itt még nem volt mobil telefon , pedig néha bizony jól jönne . Meg kellett akkor is oldani a dolgokat .
Salih meddig tudja magát titokban tartani , már egyre szorultabb a helyzete Feride nagyon hiányolja és érdeklõdik utána .

A Menekse és Halil ma azt írták valamikor novemberben kezdõdik . Figyeljük majd .
malvinkicska 2015 okt. 28. - 13:49:37 Előzmény gabus53
(529/1350)
Kenan egy stramm férfi nagyon jól néz ki nekem bajusz nélkül helyesebb, fiatalabb, szóval ez a hapsi szép ée van kisugárzása, köszi az élményt.
malvinkicska 2015 okt. 28. - 11:05:37 Előzmény Érsekvári
(528/1350)
Osman más lelkületû, mint az a rabló Necdet, át gondolta a sanyarú gyerek korát, de ebben csak a rablási vágy szorult. Mahiréknál már mindenki padlón van ott két áldozat, ugye Orhán, magát vádolja, aztán az öreg is képes lenne meghalni, a gyerekért. Az egész család jelenben lelki nyomorékok, aztán Feride is tépelõdik hol van Mahir, a tesója elmondta min mennek keresztül, de nekik Mahir Kara ismeretlen. Az a Turgut hazudni nagyon tud, talán az sem igaz amit kérdez, most meg a kisfiú kiugrott az ablakon biztosan eltört a kis karja, de azok a szemetek nem foglalkoznak vele, csak a nagy összeget várják.
malvinkicska 2015 okt. 27. - 19:30:23
(527/1350)
Az drágám nagyon jó lesz legalább lesz értelmes elfoglaltságunk a TV2-ön újra indul valami trágárság, éden hotel, vagy mi, teljesen nincs értelme már a tvnek.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 27. - 18:44:43 10/10
(526/1350)
Malvinka nem árulok el nagy titkot , de Mahiréknak is lesz sok emberük akik az igazságos cél érdekében segítenek majd nekik.
Amit Gabus összeállított Feride - Mahír zenés rész nagyon tetszett nekem is .
Olvastad a meglepetés hírt ? Ma van Kivanc 32. születésnapja és ebbõl az alkalomból feliratosan tudjuk majd nézni a MENEKSE és HALIL sorozatot ami 36. részes .
Jó kis sorozat törökül láttam , de így még jobb lesz .
KÖSZÖNET a közremûködõknek, úgy olvastam Judit és Anikó és gondolom Gabus is a csapatban.
Azt még nem írták mikortól , de türelmesen várjuk .
malvinkicska 2015 okt. 27. - 12:24:53
(525/1350)
Az lenne jó ha Mahirnak és Yasinnak is lenne emberei, minta férgeknek van mert õk egy teljes sereggel vannak körbe véve, õk ésszel dolgoznak, elég kemény ez nem kell ezt még fokozni de tudom lesz.
malvinkicska 2015 okt. 27. - 12:20:03
(524/1350)
Szia Gabus nagyon szépek Mahir és Feride ahogy egymásra néznek az egy csoda szerintem utánozhatatlanok, szinte repes az ember ilyenek láttán az örömtõl, nagyon kár a valóság más mind kettõjük számára. A zene az is valami csoda nem találok szavakat annyira oda valók a számok nagyon köszönöm, én itt szoktam nem a FB-on, még sok ilyen szép felvétellel örvendeztessetek bennünket.
Jelenben süt a nap szép az idõ további szép napot.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 27. - 11:49:58 10/10
(523/1350)
Nem semmi amit ebben a sorozatban összehoztak , és képzeld ezt ráadásul két NÕ követte el . A török forgatókönyvírók a sorozatokban bámulatos fantáziával rendelkeznek .
Az biztos nagyon izgalmas és idáig csak szinte mese volt , majd ami ezután jön az a igazi .
Osman remélem végleg hátat fordít és ott hagyja ezt a piszok gyilkos bátyját . Nem is tudom melyik aljasabb Turgut vagy ez a féreg törpe . Mahir a megoldás kulcsa mindenre és Yasin , Õk ketten szuper csapat . Hajrá fiúk !
malvinkicska 2015 okt. 27. - 10:47:56
(522/1350)
Erdal Turgut együtt a megtestesült ördögök, amit azok követnek Mahir családjával az valami borzalom, nincs elege az öregnek, most meg zsarolják telefonon, hogy mondjon olyat amit nem õ csinált hanem az a mocsok Turgut. Ezek úgy össze vannak sokan fonódva azért bírnak el mindenkivel, ezek még ott is kelnek ahol nem vetik õket. Az biztos ez egy nagyon bonyolult téma, nehezen is bomlik ami persze érthetõ. A sorozat nézésével látok olyan emberi galádságokat amit eddig még álmomban sem.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 26. - 19:15:18 10/10
(521/1350)
Szia Gabus ! Látom halmozzuk az élvezeteket én is nézem . Nem rossz , de fõleg a két fõszereplõ miatt nézem . A lány és a fiú nagyon helyes és " Gülten anyu "is tetszik itt nem vihorászik és kimondottan jól néz ki .
Láttam egy sorozatot nem rég ezzel a szép kis színésznõvel ,ott szegény lány volt és a fiú szerelme gazdag volt gazdag . A család ellenezte , konfliktus hegyén hátán , szokásos történet . Valahol ezek olyan egy kaptafára készülnek némi kis változtatással .
A másik sorozatba nem néztél még bele ?
10/10
Érsekvári 2015 okt. 26. - 19:06:45 10/10
(520/1350)
Örülök Mahirnak , hogy intézkedik és Yasin rendes segít neki . Feride olyan sértõdõs tud lenni , persze az eszébe sem jutna , hogy valami történhet is Mahirral.....hiába a szerelem ezt teszi vele csak azt látja Mahir mellõzi . Pedig szegény feje fáradhatatlanul keresi a gazembereket .
Ilknuron is nagy a nyomás az Õ állapotában fõleg . Nazif papának is sok ez már , elfáradt lelkileg testileg .
A török férfiak nem szégyellenek sírni , nagyon érzelmesek ki is mutatják . A dal amiben fütyülés szól nagyon szép .
Yasin rendes ember csak a borzalmas haján kéne változtatni , úgy emlékszem késõbb meg is történik .
10/10
gabus53 2015 okt. 26. - 12:11:42 10/10
(519/1350)
Szia Malvinka!
Igen õ van rajta, és szépek együtt. Nagyon tehetségesnek tûnik Fahriye, szép hangja van. Megnéztem Burak új sorozatának elsõ 2 epizódját (Kara Sevda). Jónak tûnik.
Szép napot :-)
malvinkicska 2015 okt. 26. - 08:27:33
(518/1350)
Szia Gabu Judit, azt hiszem a Szulejman Bali Bégje Burak Özcivit van a videon az is nagyon helyes szépek együtt ezeknek a törököknek a zenéje valami csoda, köszi szépen ezt az élményt is.
malvinkicska 2015 okt. 26. - 07:42:06 Előzmény Érsekvári
(517/1350)
Egyre feszültebb a helyzet a gyerek miatt, az öreg teljesen ki van, most meg a telefon rátett neki egy lapáttal, szemetek de az a Necdet nagyon rabló, még a saját testvérét sem sokba nézi. Mahir nem ijedt meg tõle, még pisztolyt ránt a mocsadék. A családnak nem könnyû a helyzete amik körülöttük zajlanak, fõleg a terhes nõ az a csoda nem vetél el az izgalomtól. Feride teljesen ki van de az a mocsok apja nem törõdik vele, csak a tesója vigasztalja, szép szülõk mondhatom, az anyja biztos fél attól az állatias embertõl.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 25. - 18:48:07 10/10
(516/1350)
Malvinka köszönöm szépen majd megy válasz egy kicsit késõbb . Igen láttam a Karadayi oldalon a képet . Érdekes a vörös nõ is milyen kedves szép itt . Mindig olyan negatív szerepeket kap . Annyira jól játszanak , hogy szinte a szerepen keresztül nem szeretjük vagy szeretjük a színészeket . Egyébként a 2. és a 3. évadban még nagyon sok új színész- nõ lesz a sorozatban .

Nem borzasztó már negyed hatkor sötét van :( Remélem holnap sütni fog a napocska kárpótlásul :)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 25. - 17:14:52 10/10
(515/1350)
Sajna elszállt nem jött át a levél .
Nem tudom amit Turgutról írsz , mert van a FB-n Karadayi oldal és ott már a forgatások óta mindig tettek fel a szünetekben készült képeket ami privát és a színész sokat vigyorgott meg jó pofizott . Itt a sorozatban nagyon idióta , de jól alakítja nagyon illik hozzá . Orhánt azért is bírom nagyon , mert a fiamra hasonlít arcra és alkatra is , talán ez is közrejátszik . Mindenképpen jó karakter és jó a fiatal színész . Most a Analar ve Anneler sorozatba szerepel ott az elsõ részbe még nem tudom megítélni , nagyon más a szerepe . Sinem Kobal nekem nem tetszik sehogy sem , Simay vagyis Hazar Ergüclü a másik fõszereplõ benne . Sajna törökül nézhetõ , de a lényeg érthetõ . Nem tudom hány részes valójában . Majd eldõl nézem e , egyenlõre kíváncsivá tett az elsõ rész befejezése .
Bocsánat a kitérõért :)
malvinkicska 2015 okt. 25. - 16:55:20
(514/1350)
Vissza az egészet még sem szált el célba ért, amit írtam.
malvinkicska 2015 okt. 25. - 16:49:07
(513/1350)
A Feride szüleit mások sem szeretik nem vagyunk egyedül különösen aza pja egy féreg, az anyja mintha szerelmes lenne Abba a másik szemét Turgutba, a mit Gabuék feltettek csoport képet a FB-ra azon sem nevet, az egy ilyen konok valaki lehet, azért azonosul a szereppel, annyira nem nagyon szoktam tévedni, ami a karaktereket illeti. Írtam neked privit de vacakolt a net és biztos elszállt.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 25. - 16:21:20 10/10
(512/1350)
Nagyon mozgalmas a mai rész . Feride agyon izgulja magát , már az apja is õt figyeli . Igaz Mahir a verekedés és Yasinnal a raktárba menés miatt nem tudott elmenni , de jobb is neki . A sok sznob között nem érezte volna jól magát .
Kerime feltûnõen kedves Turguttal , néha olyan érzése van az embernek szerelmes belé . Osmán rendes inkább Mahirék felé közeledik . Ezek a szemetek jól kiterveltek mindent az öreg még a vesztébe rohanna , az ügyvédnek igaza van . Aytent megint ott eszi a fene nem elég a sok síró nõ a családba .
Melih és az apja között még látszik nincsenek jóban . Az apja tánc közben provokálja a lányát , pedig nagyon is jól tudja miért nincs ott Salih . Mi tudjuk nem azért , mert fél tõle .
A kórházban megint a családi kivonulás , de Orhán megérdemli , nekem a szívem csücske a srác Mahir után .
malvinkicska 2015 okt. 25. - 07:44:57
(511/1350)
Az egész család ki van a kisfiú miatt azok, a szemetek szegény Orhant,3 helyen is meglõtték épp idõben érkezett Mahir, hogy kórházba vitette, addig a gyereket újra máshova vitték azok a rabló pandúrok. Necdet még több gyilkosságot fontolgat azzal a dülledt szemû Iboval. Az estély folyt az a másik aljas Turgut élvezte a helyzetet, mivel Feride egyedül volt nagyon szomorúan, az a mocsok apja tovább rontotta a hangulatát, az ugye nem tudja milyen nagy baj van Mahiréknál, mivel õ Salit szereti. Az öreg megfontolt természetes reakciói van, agyerekkel kapcsolatban, az õ lelke is nagyon fáj de a szeretteit vigasztalja. Az a hájas disznó Bülent csak lapit, mint aki betojt. Aranyos volt Osman is nagyon megérintette a gyerek rablása. Osman magát okolja a történtekért, de Mahir ki áll mellette, fõ, hogy meggyógyuljon, a testvére.