Téma: Kim Nam-gil

Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:59:11
(57267/65967)
Bátyuska és Húgocska a Cápa forgatásán, KNG kezében forgatókönyv.

Kedves KJE és Hunnyi! Köszönöm a fordítást!
(én oda nem tudok írni, ahonnan letölthetõ)

Nagyon gyorsan halad a dolog, pedig tudom, hogy milyen idõ igényes és nehéz. Gratulálok!

Az lesz a jó, amikor már mindenki elkezdi nézni és beszélgethetünk róla!
Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:53:47
(57266/65967)
Valójában nagyon keveset tudunk Kim Nam-gilrõl. Nagyon keveset arról az életérõl, amit - nagyon helyesen - nem akar a nyilvánossággal megosztani.

A rajongók egy része többet szeretne tudni rajongása tárgyáról, nem elégszik meg azzal, amit tárgy- és tényszerûen elérhet.
Talán kicsit sértve is érzik magukat: micsoda dolog, hogy az, akiért így rajonganak és ennyit foglalkoznak vele - egyszerûen kihagyja õket az életének egy szegmensébõl. Logikus módon itt megjelenik a fantázia - érdekes, hogy szinte mindig rosszindulatú. A minden alapot nélkülözõ kitalációk, amikkel ezeket az üres helyeket kitöltik egy idõ után már ellentétesek magával a rajongással: a rajongás mindig pozitív indíttatású, a fantazmagória mindig negatív.

Ilyen feltevés, hogy Kim Nam-gil homoszexuális. Nos, nálam ez nem negatív dolog,ugyanakkor az összes szerelmes verse lánynak szól. Kipróbálni a szexet egy azonos nemûvel létezõ dolog, de maga a párkapcsolati beállítottság nem változtatható. Ugyanakkor mély meggyõzõdésem, hogy semmi közünk hozzá.

Abban biztos vagyok, hogy nem depressziós. Amit felépít maga körül és amilyen tudatosan - az ezt kizárja. A katonaság alatt nagyon pontosan kitalálta, hogy mit akar és mindent el is kezdett, amit maga a katonaság engedélyezett. Mást és másképpen akart a további életében és készült ennek a megvalósítására.

Anival megállapítottuk, hogy bármilyen nehézség is adódik az életében, mi drukkolunk, hogy leküzdje és még sokáig sok örömet adjon nekünk.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:27:58
(57265/65967)
Cápa filmfelvétel.

Képzeljük el - éppen egy intim jelenet felvétele készül - és körülöttük a szûk stáb!

Nekem biztosan semmi nem jutna eszembe!
Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:23:28
(57264/65967)
Az elõbb a képet elfelejtettem hozzátenni.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:21:41
(57263/65967)
Nem korszerû a szónak a mai felszínes és pörgõs értelmében.

Szereti az emberi érzelmeket és gondolatokat. (a kedvenc karaoke dalai mind erõs érzelmi töltetû, inkább sanzon jellegû dalok)

A Lovers Vanished-en látszott - amit õ akart megcsinálni, neki volt fontos -, hogy nem híve annak a filmgyártásnak, ahol az egyszerûség kedvéért úgy nézik le a nézõt, hogy kimondatnak olyan mondatokat a színészekkel, amit normálisan nem mondanánk ki csak azért, hogy gyorsítsák a cselekményt és a nézõ pont azt gondolja, amit a rendezõ akar.

Õ inkább színészi játékkal akarja közvetíteni a mondanivalót és rábízza a nézõre: élje át a számára legtöbbet adó módon.

Tehát a mai világban nem korszerû -

Többek között ezért nem unjuk meg. Az embert az érzelmei teszik emberivé.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:11:56
(57262/65967)
A hangját hagytam utoljára.

Ennek nagy része szerencse, adottság. Borzongatóan férfias hang.

De azt is tudom, hogy nagyon sok idõt fordított a tiszta és érthetõ beszéd elsajátítására - az éneklésébõl meg lehet tanulni a koreai hangtant.

Amikor énekel - különösen ha nem felvétel, ahol a dolgok korrigálhatóak - hallani, hogy az ének tudása és technikája nem tökéletes. (Yves Mondtand-é sem volt az.) DE mint mindenben, ebben is a tökéletességre törekszik, tanul énekelni. Fontos neki ez a kifejezés mód (ezt valahol írta is) és jól akarja csinálni.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 10:04:30
(57261/65967)
Ani mondta és igaza van, hogy milyen természetes a riportoknál - mennyire nem figyel arra, hogy ott is "tökéletes" legyen.
Sokkal inkább a mondanivalójára koncentrál.
A válaszok elõtt kicsit gondolkozik, jól és érthetõen akar fogalmazni - nem elsõsorban a "szereplés" a fontos, hanem az is amit közvetíteni szeretne.
Ugyanakkor minden riportban elneveti magát valamin a kérdezõ - itt is a humor, a kikacsintás.

Még akkor is élvezetes, ha nem is értjük: a hang és a mozgás, a mimika dinamikája. Mint egy egy pantomim.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 09:57:24
(57260/65967)
... és akkor még nem beszéltünk a humoráról, a belõle áradó jókedvbõl. Ezt minden kollégája is állítja, de látszik a forgatási jelenteken. Amint vége a jelenetnek, jön a kacagás, móka.

A humor talán az egyik legfontosabb tulajdonság, amiért lehet szeretni.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 09:54:28
(57259/65967)
- sokat beszélgettünk arról is, hogy mik azok a tulajdonságai, amik vonzóvá teszik, érdekessé ennyi év után.

Nem csak a filmek. Sõt, lassan azt kell mondani, nem elsõsorban a filmek. A színészi kvalitása és tehetsége nem kérdés - majd egyszer eljátssza Leart is és eldõl a világ.

Az a rengeteg minden, amit csinál, amiért küzd - és amiken keresztül mi is bepillantunk egy másik kultúra másik világába.
Van mondanivalója a világ számára: ír és jól ír. Az írásairól már rengetegszer volt szó.

Felvállalt egy komolyzenei kamarazenekart - nem csak a producerséget, hanem a teljes menedzselést. Most megy a zenekarral majd Japánba, a saját nevével adja el a koncerteket.

Kitalálta és mûködteti a Gil Story-t, amivel talán nincs is idõtök foglalkozni, de hatalmas az ötlet és pörög. Az volt az indítéka, hogy felismerte a híres és népszerû embernek az ebbõl fakadó felelõsségét és tenni akar valamit az ügyben. (lassan felkerül minden angolul is, érdemes nézegetni)

Valamint a katonaságnál az alapkiképzés után beiratkozott az egyetemre (amit anno abbahagyott, hogy színész legyen) és bár errõl nem beszélünk, de csinálja.

Mindez együtt egy olyan rendszer amit õ nagyon tudatosan épít.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 09:37:50
(57258/65967)
Sziasztok! Szép napot, hetet ... !
Szia Babika!

Az igazság az, hogy én voltam Aninál 2 napot és sok egyéb mellett jól kitárgyaltuk Kim Nam-gil iránti rajongásunkat is. Nem volt szép tõlünk, hogy nem írtunk a portra, de annyi minden történt, annyi mondanivalónk volt ....

Kitárgyaltuk a külsejét is és megállapítottuk, hogy bár nem a tökéletes szépség - mégis nagyon sármos, vonzó és izgalmas jelenség.

Ma több helyen is olvastam, hogy az új CD borító képeket a legjobbaknak tartják az utóbb megjelent képek közül ....
Pattika69 2013 jún. 24. - 07:54:56
(57257/65967)
Sziasztok!!!Szép jó reggelt, szép hetet mindenkinek!!:))

Drága Kje!
Köszi a jó hírt!!!:)
Mégy egy picit várok, de lassan ideje lesz elkezdeni a Shark-ot!!!:)))
kje 2013 jún. 24. - 06:01:52
(57256/65967)
Jó reggelt, szép napot!

A Shark 3. részének magyar felirata:

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_136139.htm
76 babika 2013 jún. 23. - 22:27:33
(57255/65967)
Sziasztok!
Drága ani.net, én tudom, miért szeretem KNG!:-)))) Csodálatos embernek tartom Õt. Kiváló színésznek, nagyon sokoldalú, sok karitatív tevékenységben részt vesz, segít másokon!
Mindig tud újat mutatni magából, képes a megújulásra, olyan, mint egy kaméleon! Ezer arca van, de ezt már sokszor írtuk!
Mindig tanul, rendezõ, színész, narrátor, most jelenik meg a zenei albuma! Könyveket ír, és még sorolhatnám!
Külsõ tulajdonságai sem elhanyagolhatók! Szerintem a katonaság jót tett neki, még férfiasabb lett, mint volt! Szerintem nagyon sok mindent nem tudunk róla, mindig van meglepetés, amit elõ vesz a „tarsolyából”. Kedves, nyíltszívû, humoros embernek gondolom Õt!
Sokat tudnék még írni róla! Én csak azért tettem föl ezt a költõi kérdést, hogy hátha a többiek is leírják, miért szeretik KNG!:-)))
Szinte, mindenki csak úgymond átutazik a fórumon, alig van beszélgetés.:-(((
Talán, ha meglesz a Shark felirata, akkor lesz mirõl beszélgetni!
Szép álmokat kívánok mindenkinek!
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:47:44 Előzmény 76 babika
(57254/65967)
Teljesen egyetértek!!!

Hogy miért???....aki szereti az tudja, a válasz mindenkiben benne van:)
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:34:48 Előzmény Hanyíí
(57253/65967)
Nagyon jó képek, akár én is rendelhettem volna:))))

DrágaActoromBaba piszok jól mutatna a telefonomon:))))...akkor a ténylegesen a tenyeremen hordozhatnám..hihi
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:15:48
(57252/65967)
nem tudom mi van velem ma:)))...ma még a melegre sem tudom fogni!

http://www.youtube.com/watch?v=EEnMTllwxBk
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:14:36 Előzmény Hanyíí
(57251/65967)
Az okinawai vidi folytatása...

Actorunk egy gentlamen...ez eddig sem volt kérdéses:))))
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:07:20
(57250/65967)
...hanem ezt....dadadadadam
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:03:23
(57249/65967)
bocs:)))hihi.... csak nem ezt
ani.net54 2013 jún. 23. - 20:02:07 Előzmény kje
(57248/65967)
Wao....ez klassz:))))kéretik kinagyítani!!!