Téma: Kim Nam-gil

k.szilvia86 2013 jún. 26. - 20:15:59
(57307/65967)
Elköszönök mára,irány a munka,még 2nap...


Szép estét mindenkinek!


Jó beszélgetést!
k.szilvia86 2013 jún. 26. - 20:13:23 Előzmény 76 babika
(57306/65967)
Tudod babika,Te és hanyíí is nehéz kérdéseket tettetek fel,én boncolgattok rendesen.De mi sajnos csak találgatunk,mi állhat a háttérbe.
Én is leírom,miben hiszek,és mik a félelmeim.

Én hiszek abban, hogy õ nem depressziós,bár megvan benne a hajlam,ezt nem lehet letagadni.
És inkább ráfogom a szerepeire,a katonaságra,és élete szerelmi és egyébb csalódásaira az állapotát.
Miért gondolom ezt? A válasz:a humoros képei,egy mélabús ember,nem képes humoros lenni,megnevettetni másokat.

Szerintem Kim Nam-gilnek,úgy ahogy nekünk,vannak jobb és rosszabb periódusai.
A katonaság megviselte,és az Új-Zélandi út jót tett neki hiszem,visszatért mosolyogva,vidáman.Az más kérdés a Shark képei nem biztatnak igazán,újabb megviselõs szerep...
Én ismertem depis embert,és Oppa nem az hiszem.

Õ egy nagyon erõm jellem,képes megbirkózni a szerepekkel,a hírnévvel,mindennel.:-)Mert ha nem az lenne,nem vállalta volna e szerepeket,a hírnevet...

Miért nincs a nyilvánosság elõtt?Miért nem szerepel annyit,mint más?Elfelejtette a rajongóit?
Szerintem hozott 1 tudatos döntést,mikor kellett segíteni,támogatni másokat,a jó célért,sorozatkampányért,beengedte a nyilvánosságot.
De a magánéletet meghagyta magának.
Én jobban szeretem ezt,mint ha tele lenne vele minden újság,videó a neten.

Mert lehet a sok mai sztár,a kamerák elõtt,nem önmagát mutatja,megjátssza magát.
Oppa ezt sose tenné meg,õ az igazi arcát mutatja,adja mindig.
Olykor szomorú,elkeseredett,de szerintem mi is olyanok vagyunk nap,mint nap.Mert ha minket is fényképeznének,mi se tudnánk mindig nevetni,mosolyogni....
Mert az élet,olykor a fájdalomról,nehézségrõl szól,nem a rivaldafényrõl.

A rajongóit nem felejtette el,én hiszek benne.Ha igaz mit irtok,van facebook,twitter oldala,ott a Gil story is.
Ott van õ mindenütt,és marad is a rajongók szívében még jó sokáig.
k.szilvia86 2013 jún. 26. - 19:50:09 Előzmény Hanyíí
(57305/65967)
Kedves Hanyii!

Olyan jól összeszedted,miért lehet szeretni Oppát,nem is tudom,érdemes e hozzáírni,max ismételni.

Engem is a hangja fogott meg elsõre,meg a tökéletes alakja,a mindent elmesélõ,olykor sejtelmes,szomorú szeme,a szeretni való jelleme,és persze a humora,mi egy férfinél nagyon is fontos.:-)

Imádom még a kezeit is,nagyon szépek.:-)
Olyan igazi 30-as férfi,még mindig nagyon vonzó.:-)és leirom,maradjon is az még sokáig.

A munkásságáról írtál,mi a fontos neki,nekem is szimpatikus nagyon.Mert hiszem,õ az ismertségét jóra,értékesre használja fel.
k.szilvia86 2013 jún. 26. - 19:32:46 Előzmény 76 babika
(57304/65967)
szia babika!

Szívesen küldtem a szülinapi meglepiket.
A hõség megviselt,most meg fázik az ember majdnem.
a Bad Guyt még mindig tologatom,pedig Aninak is írtam be kéne fejeznem már.


Miért Oppa az elsõ a szivünkbe,miért nem képes más elfoglalni az elsõ helyet?!
A válasz egyszerû a hûség.Amelyet megadunk barátnak,szerelmünknek,családunknak,mindenkinek.

De lehet folytatni a sort a kitartással (végsõkig szeretjük,nem tántorít el minket semmi),a hittel (érdemes,nagyszerû ember a kedvencünk),és Oppa iránti szeretetünkkel,mely néha egészséges rajongás is...stb.

És emlékeztek,jöhet sok herceg az életünkbe,de õ marad az egyetlen,az 1. a szívünkbe....
k.szilvia86 2013 jún. 26. - 19:24:09
(57303/65967)
Szép estét mindenkinek!


A kóborló hölgy is elõkerül,de sajna a munka beszippantotta,éjszakás hetem van.

A héten minden összejött ahogy,meg van írva a nagykönyvbe,fogászati gondoktól elkezdve,kisebb ujjsérülésekig,munka is szörnyû...
De bízom benne,minden rendbe jön egyszer

Tudom mikor kell érkezni,érdekes témát feszegettek nagyon,a képek is kedvesek.
Hanyíí 2013 jún. 26. - 15:23:32
(57302/65967)
Ha már az "ökölbeszorítós" kép véletlenül felkerül, itt a mosolygós párja.
Hanyíí 2013 jún. 26. - 15:19:26
(57301/65967)
Na jó, ami nem megy ....

Ez a "morcosan elegáns" kép. Mellényúltam.
Hanyíí 2013 jún. 26. - 15:17:53 Előzmény 76 babika
(57300/65967)
Sziasztok!

Morcosan elegáns!

Bocsi, házat keresek, az agyamban pakolászok - néha leszek-néha nem. Igyekszem!
Pattika69 2013 jún. 25. - 20:28:01
(57299/65967)
"Fegyvere" a szeme!!!!:))
Pattika69 2013 jún. 25. - 20:15:50
(57298/65967)
.
Pattika69 2013 jún. 25. - 20:00:09 Előzmény Hanyíí
(57297/65967)
Csudaszép képek vannak itt, de mivel nekem nem engedte kimásolni, kénytelen voltam "cselhez" folyamodni!:))
Pattika69 2013 jún. 25. - 19:56:17 Előzmény Hanyíí
(57296/65967)
Sziasztok!!:)
Szép estét!
Olyan jók ezek a kulisszatitkok, háttérinfók!!
Nagyon ügyes vagy Hanyí, és köszi, hogy hoztad õket!
76 babika 2013 jún. 25. - 17:54:27
(57295/65967)
HUH! A palack és a szellem esete.
Milyen vonatkozásban?

De ha úgy értelmezzük, hogy a szellem = értelem, és az van palackba zárva, akkor érthetünk ezalatt szûklátókörûséget.

Én így gondolom, ha esetleg tévednék akkor elnézést kérek!
76 babika 2013 jún. 25. - 17:44:33
(57294/65967)
A kettõ vidit ismerem, köszi.
76 babika 2013 jún. 25. - 17:43:51
(57293/65967)
Köszönjük a sok munkádat ma is! Ha jól látom, és KNG ül középen, fekete baseball sapkában,akkor a magán életében nincs bajusza.:-))) Vagy Ti látjátok azt a kicsi bajuszt?:-))
76 babika 2013 jún. 25. - 17:36:18
(57292/65967)
Sziasztok!

Kedves Hanyíí, ebben teljesen egyetértünk, amit írtál: a” szerepel való azonosulás nem Õ” hanem a szerep.”De ezek a szerepek Õt megviselik, még ír is róla az Intó könyvben.
Pontosan ezektõl lesz, annyira élethû, kiváló a színészi játéka. Oké, teljesen igazad van, a depresszió az más, az betegség.
De kérdezem én tõled, ha ilyen borongós, gondolatok foglalkoztatják szerinted ez természetes? Õ még egy nagyon fiatal ereje teljében lévõ fiatal férfi!
A katonaság után nagyon sok hír, pletyka keringet róla, a leszerelése sem volt szokásos. Sõt ha jól olvastam, már elõtte egy nappal kiengedték, hogy elkerüljék a sajtó „hiénáit”.
Miért? 10x is miért?
Miért nem volt Fanmeeting? Beteg volt, nem volt kedve?
Azt írod erõs jellem!
Akkor miért nem lehetet egy szokásos katonaság utáni leszerelés? Több színész még a katonaság ideje alatt is szerepelt, Õ nem.
 Nagyon sok színész, a katonaság alatt eredményeket ér el. Ez csak egy pl.: YSH alig van bent pár hónapja, és már helyettes kiképzõ tiszt.
Ok, ez nem kötelezõ, hogy valaki a katonaság alatt a ranglétrán följebb menjen. Tovább megyek, parkoló õr lett, aki jegyeket osztogatott.
Miért??
Mi lehetett az oka? Hidd el nekem valami biztosan történhetett vele a katonaságban eltöltött évek alatt.  És amikor a katonaságból leszerelt, nem a rajongóit kereste meg, hanem utazásokba kezdet!
Igaz?
Igen!
Hanyíí tudod mennyi ilyen kérdés nem hagy engem nyugodni?! De most végre le is merem írni!
A katonaságban, és a katonaság utáni viselkedésére lennék kíváncsi. Ha megtennéd nekem, hogy fölhomályosítanál, hogy miért tette ezeket, amikor a rajongói annyira várták Õt vissza!
Vagy miért maradt el a szülinapi partija? Ennyire nem foglalkozna velünk rajongóival?
Nem hiszem, itt teljesen más dolog az, ami a háttérben zajlik!
Tudom, hogy ezek régen történtek, de nem tudom hova tenni, ezeket a dolgokat! Ezért szeretnék ezekre a kérdéseimre választ kapni, hogy helyre tegyem õket, magamban!
Nem szeret minket rajongóit?? Ezt is kétlem!!
Kedves Hanyíí, nekem elhiheted, hogy nagyon szeretem Kim Nam Gilt! Különben ennyi vihar, és káosz, után stb. Amit én itt megéltem, már régen nem lennék itt!
De hiszek abban, hogy az emberek igenis képesek a változásra!!
És vannak bocsánatos bûnök is, ha ezt annak lehet nevezni, mert kik vagyunk mi, hogy mások fölött ítélkezünk?! Mert egyszer hibát követünk el!/ Itt magamról írtam./
Itt a földön csak egy életünk van, és túl kevés az idõ arra, hogy haragudjunk egymásra.
Én ezt így gondolom!
Ebben a pár mondatban magamról írtam!
Pontosan a Te mondatod adott nekem erõt ahhoz, hogy tovább folytassam, és csak KNG-re koncentráljak és ne másra! Az a bizonyos egy mondatod, ami helyre tett bennem sok mindent!
Szerintem most biztosan emlegetnek sokan!:-))))
Csak ennyit szerettem volna leírni, õszinteségi rohamom véget ért.:-))
Ezt mindet le kellet írnom, aztán eldöntöd, tudsz nekem választ adni a kérdéseimre vagy nem.:-)))Köszönöm.:-)
.................................................................................................................

AB vércsoport + Halak

"Mindegy, hogy ki az, és hogy mennyire szeretem azt, aki hátráltat abban,

amit teszek,

Kifejezetten nem tûröm, ha beleavatkoznak a privát szférámba.
Mindegy, milyen körülmények között, de kell egy

saját tér nekem,

Mindezek miatt lehetek-e olyan, mint bárki más?

Mindegy, ki az, de ha nehezíti a dolgomat, vagy valamiben akadályoz,

Úgy én azt az embert szeretni nem fogom.

Ha valaki olyan, mint én, az talán belém szeret.

Még akkor is, ha ez a helyzet,

Gyakran úgy érzem, magányos vagyok és szerelemre vágyom.
/ részlet/ /Fordította: '56'/
................................................................................................................

Goodbye Solo

"Amikor a forgatás legjava folyt,
úgy éreztem, kimerültem, esetleg meg is betegszem.

Miután megváltam a <Goodbye Solo>
Ji An karakterének szerepétõl,
a szívem fájt, annyira rosszul éreztem magam.

Elmentem egy pszichiáterhez,
mert nem volt kedvem találkozni senkivel .
Ebben az idõszakban a
magasságom nõtt egy tenyérnyit,
mint a felhalmozódott hó, ami még el sem olvadt.

A szegénység fala,
becsapott barátok,
és a sebek egyedül kell, hogy gyógyuljanak,
Ji An, aki mindig magányos.

Miután Min Hotól elveszi Soo Heet,
Ji An ezt mondja:
"Ha volna egy ember ebben a világban
aki megértene engem, az remek lenne."

Miután ezt kimondtam,
sírtam három napig.

Azonban Min Ho kijelentette,
"Ha eljön az idõ, amikor el akarsz dobni, akkor dobj el,
de elhagy a szerelem, vége lesz, próbáld csak ki."

Ha ez a mondat nem Ji Ané lenne,
Lehet, hogy feladnám az életem."



/Fordította: '56'/
Ez a kettõ részlet, nagyon fontos szerintem, azért is tettem ide!
..............................................................................................................
http://youtu.be/UK-2kc34MFw

http://youtu.be/7Gm7YiWTFgo

http://youtu.be/Lufev2_Emho
..............................................................................................................
Elnézést hogy sokat írtam, és másoltam.:-))
Hanyíí 2013 jún. 25. - 11:14:59
(57291/65967)
ARCHÍV sorozat elsõ rész - akkor lesz több, ha találok - találunk!!!!!

2008. november 06.-án az SBS Rádió egyik mûsorában a Mindo két szereplõje volt a vendég: Kim Nam-gil az egyik.

A rádiófelvételrõl video is készült:

http://www.tudou.com/programs/view/Hid3ARxUGow/?resourceId=60527327_06_02_99
13,5 perc
http://www.tudou.com/programs/view/mDJCpik0dV0/?resourceId=60527327_06_02_99
11 perc

Csak erõs idegzetûeknek! Elõször is hosszú, másodszor is rengeteg a kacagás - sajnos nem értjük, de valamit mond a mûsorvezetõ, erre Kim Nam-gil odavet egy félmondatot és mindannyian szó szerint dûlnek a nevetéstõl!
Hanyíí 2013 jún. 25. - 11:08:25
(57290/65967)
Itt is.

Egyébként a koreai média folyamatosan ír a Cápáról, itt a mai napi termés (mármint amit megtaláltam). A szöveg szerint a 10. részben jelentõs fordulat várható!

http://news.nate.com/view/20130625n07602
http://news.nate.com/view/20130625n12681
Hanyíí 2013 jún. 25. - 11:06:14
(57289/65967)
Kim Nam-gil a forgatások során "természetesen" nem tagadja meg önmagát, beáll a kamera mögé is benézni a teret.
Hanyíí 2013 jún. 25. - 11:03:33
(57288/65967)
Azt, hogy mindenkinek "véletlenül" Samsung Galaxy S4-es telefonja van, értjük, errõl volt szó.

Viszont mindent szponzorok adnak - például ezt a bõrkabátot a VanHart di Albazar adta.

Õk azok, sok a jó cucc, az tény: http://www.vanhartdialbazar.com