Téma: Kim Nam-gil

noncsi93 2011 jan. 31. - 20:22:37
(467/65967)
egy kicsit szerkesztettem
merkur66 2011 jan. 31. - 20:22:04
(466/65967)
Aranyos jelenet szerintem ez a hazakísérõs.:))
esztokam 2011 jan. 31. - 20:20:55
(465/65967)
Nem teljesen KNG related lesz, de mondjuk, h Bad Guy-jal kapcsolatos. Kim Jae Wook zenekarának megjelenik az elsõ minialbuma...
http://www.youtube.com/watch?v=8wYOKx1CheA
bár úgy emlékszem korábban már jelent meg digitális anyaguk
dabdi 2011 jan. 31. - 20:16:40
(464/65967)
Ha még erõltethetem a Bad Guy témát...
Miután szegény Jae-in kitakarította egy vadidegen lakását, Gun-wook "hazakísérte", aztán útközben még jól odamondogatott neki, pl. nem szégyelli magát, hogy saját magát dicséri?
A szerénység erénye is nemzeti vonás :-)
dabdi 2011 jan. 31. - 20:05:32
(463/65967)
Ezt már próbáltuk felgöngyölíteni, de túl sok van belõlük...
dabdi 2011 jan. 31. - 20:04:22
(462/65967)
Nem lehet, hogy ez inkább az sztepptáncos énje?
Mara60 2011 jan. 31. - 20:04:01
(461/65967)
Igen, ezek a gesztusok nekem is nagyon tetszenek. Elõször azt hittem, az a tiszteletteljes átadás csak történelmi filmekben szokás, de aztán láttam mai történetekben is.
Az is érdekes, hogy ritkán neveznek valakit a nevén. Ezernyi egyéb szavuk van a megszólításokra. Külön megszólítás a családtagokra, a barátokra, munkatársakra. Egész rendszert alakítottak ki.
noncsi93 2011 jan. 31. - 19:55:09
(460/65967)
ha sajnos olyant nem talaltam ahol folytatodna...
de van hasonlo...
micike_MSc 2011 jan. 31. - 19:53:12
(459/65967)
Meg is lepõdött tõle rendesen a stáb! Arany szívem, úgy látszik, nem tud viselkedni, bár balettmozdulatnak nevezni - nem vagy Te egy kissé elfogult?... :)
De utána az az "olaszmaffiózó"-imidzs - na, az sem semmi. :)
(megpróbálom feltenni, de nem biztos, hogy sikerül)
noncsi93 2011 jan. 31. - 19:51:08
(458/65967)
igen nekem is meg van:P
micike_MSc 2011 jan. 31. - 19:47:01
(457/65967)
Hát nem tudom, kire vár ez a gyönyörûség, de nekem erõteljes szívdobogásom lett tõle... Biztos, hogy jobb oldalon nincs tovább ez a kép?!... :)))
dabdi 2011 jan. 31. - 19:45:46
(456/65967)
:-)
Ezt a képet láttátok már?
noncsi93 2011 jan. 31. - 19:31:28
(455/65967)
jaja...bocsi hogy eltuntem csak technikai gondok sokasagaval kuzkodtem...de sikerult megoldani(nagy nehezen)
Jacqui 2011 jan. 31. - 19:21:00
(454/65967)
valaki belinkelte az újévi köszöntõjét korábban koreaiul,én megtaláltam angolul :)

KIM NAM GIL NEW YEAR'S MESSAGE to Fans (January 1, 2011)

I love my family...
First, to begin my greetings, Happy New Year...long time no message so I do find it so awkward. keke.~~
Here is my space, our space, right? ... Keke .. far too long It's really weird ... They're going to see this <flick >....
Did you eat a lot of rice cake? And once i saw a kid ate a rice cake who is only one year old in order for him to grow faster. I want to eat quickly, being brother to my friends they wanted to know how much I ate a lot..then I think the rice cake soup, really.
Ha ha ha ha ha .. don't you remember this? Only I had ah ... Well ... Well ... Ahem ... but how will this sad topic end?
Sour nose suddenly become very serious ... .. Oh the innocence may be ... .. I was too far away from it has been unable to recover. ... Looking back ... I did not find the footprints of childhood innocence through the ... footprints too much ... because I instinctively know ... these times it is irreversible. ... how? my family ...?
Recently I like it ... Happy New Year, to have regards to health and the like, before I was blessed to hear words from others, I want to do it. So it always someone else to care with regards to others For this .... share the happiness, it would be like the Happy viruses can spread even further?
I seem to have thought so ... Today is the first day of New Year, it would be more pleasant topic to talk about it ....?? Oh hey hey as I said, our family will regret for the passage of time, there will be fascination with it ..? not the people ...??
I'm doing really crazy, no regrets, have been very good ~ ~ ~ ~? Show of hands??? Well ... .. my fans are not that much. not bad, but we are still a family ..hehe
Even better is this obsession you must have it ... This year we remember the past ... to minimize the time will make people feel sad, so how to spend a year? Be mature, to get a little too deep, then a more careful way of doing things, but also support and encourage honestly ... when you free yourself to look back ... look at the first stop here !!!!! Do not look back too soon!! Oh get the idea ... that day will I always come back ..to Let your smile ... in a year from now promise me to spend this year to wait for me. well over a year now, can you?
My father did not say anything in here but he is telling me not to doze off at the back and do something else!!! But i am not beaten now.
Corporal punishment in schools is prohibited and now routinely banned at home. But my dad is even better to teach me. But Hey are my children supposed to hear a good home schooling !! why not?
Ha ha ha ha I suddenly think about the idea of the "head master one", that is it .... Ha ha ha ( I presume he is imagining himself as a teacher here since he post some pieces of advice from the above paragraph. LOL~l)
I wish you health, happiness, my dear family members.
dabdi 2011 jan. 31. - 19:16:09
(453/65967)
Nekem nagyon tetszik az, ahogy Koreában kifejezésre juttatják az egymás iránti tiszteletet. (Ez nálunk ma már teljesen hiányzik.) Az apró meghajlások, amikor köszönnek, hogy nem lépnek be cipõvel a házba, illetve ahogy átnyújtanak egymásnak bizonyos dolgokat: az a legtiszteletteljesebb, ha két kézzel nyújtanak át valamit, de leggyakrabban azt látni, ahogy az egyik kezükkel átnyújtják, a másikkal pedig megérintik a kinyújtott karjukat. Nekem ez borzasztóan tetszik.
Lehet, hogy bevezetem a családban és az ismerõseim körében :-) Nyilván ott is van, hogy csak megszokásból, vagy az elvárások miatt tesznek úgy, és nem gondolják komolyan.
De ez is egy "kétélû fegyver". Gondoljatok bele, hogy ha jó kedvünk van, akkor mosolygunk. Viszont, ha nincs jó kedvünk, de a szánkat mosolyra húzzuk, akkor is az valahogy jó érzés, megnyugtató, ha csak egy pillanatra is. A mosolygással "kikényszeríthetünk" egy kis jókedvet magunkból és másokból is. Ha valaki ránk mosolyog, akkor visszamosolygunk. És ez szerintem mûködik ezekre a koreai gesztusokra is. Maga a mozdulat is generálja az agyukban vagy a lelkükben vagy a szívükben a tisztelet érzését.
Jacqui 2011 jan. 31. - 19:13:07
(452/65967)
ha az olyan könnyû lenne :))
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 19:04:16
(451/65967)
Cd + tartalom füzet
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 18:58:26
(450/65967)
Van idõd, most még másfél évig úgyis katonáskodik :)
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 18:57:24
(449/65967)
Nekünk ilyet miért nem osztogatnak?:
Jacqui 2011 jan. 31. - 18:56:56
(448/65967)
szegény.de úgy látom nem nagyon próbálkozik,bár lehet megviselte a dolog..én lennék a barátnõje :)) csak túl fiatal vagyok hozzá =(