Téma: Kim Nam-gil

noncsi93 2011 jan. 31. - 17:52:44
(427/65967)
Egy kis muveszet...
noncsi93 2011 jan. 31. - 17:48:53
(426/65967)
Sziasztok! hoztam megint egy ket KNGs kepet...ha nem baj
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 17:47:00 Előzmény esztokam
(425/65967)
Jaj, eddig csak hölgytársainkkal kellett osztozkodni KNG-en ,most már a fiúk is beszállnak a csatába? :))
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 17:42:01 Előzmény esztokam
(424/65967)
Lee rendezõ úr,csak gratulálni tudok a jó szeméhez ! :)))
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 17:39:01
(423/65967)
Kim Jae Wook igazán szépen beszél KNG-rõl:
"Remek volt a Kim Nam Gil melletti szobában lakni, mert rengeteg rajongója van és a szobáját mindig elárasztotta sütemény és más dolgok. Olyan volt, mint egy import áruk boltja. Soha nem kértem belõle, de õ mindig gondoskodott arról, hogy eleget egyek és már az elején rájöttem, hogy jó ember, ezért igyekeztem nagyon tisztelettudó lenni vele."
rüzi 2011 jan. 31. - 17:30:35
(422/65967)
Érdekes ez a bajusz dolog, sokakon tetszik, KNG-en hol igen, hol nem.Soha nem engedtem az illetékes otthoni elvtársnak.. De nem érte a számat úgy bajusz soha:))Brrrr.
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 17:29:38 Előzmény esztokam
(421/65967)
Jól dolgoztál Oh Yeon Soo, én nagyon is éreztem a borzongást:)
Ráadásul nekem te jobban tetszettél KNG mellett.
rüzi 2011 jan. 31. - 17:24:02
(420/65967)
Úgy néz ki, ahogy csak akarják, hihetetlenül maszkírozható és fotogén.Én egész délután bénázok a Bad Guy-ja, mindig leáll a videó.
dabdi 2011 jan. 31. - 17:12:11
(419/65967)
Én nem bántalak.
Inkább ajándékot adok. Íme:

2010 novemberi készítésû.
Sokkal fiatalabbnak néz ki bajusz nélkül.
dabdi 2011 jan. 31. - 17:08:39
(418/65967)
Belenéztem a Legend-be és kit látok a legelején? A Bad Guy-ban a Won-in-t játszó Shim Eun Kyung -ot. 16 éves és mennyi doramaban és filmben játszott már... Nem semmi!
kymara 2011 jan. 31. - 16:59:54
(417/65967)
Akár meg is kövezhettek, de nem tetszik bajuszosan.
dabdi 2011 jan. 31. - 16:55:02
(416/65967)
nagyon aranyos
rüzi 2011 jan. 31. - 14:44:36
(415/65967)
Ó, te szintén kóbor apáca!
dabdi 2011 jan. 31. - 10:47:04
(414/65967)
még pár szó, hátha sikerül kedvet csinálni a nyelvtanuláshoz, beindíthatnánk egy csoportos tanfolyamot, minden nap 5 perc koreai, úgy nagyobb a motiváció

a szavak:
1. bus 2. coffee 3. coat 4. jazz 5. quiz 6. romance 7. taxi 8. Starbucks (ez nagyon fontos) 9. hot dog 10. sandwich 11. hamburger 12. camera
dabdi 2011 jan. 31. - 10:17:35
(413/65967)
Ahogy nézegetem a nyelvkönyvet, rengeteg szót átvettek az angolból. Azt gondoltam volna, hogy ott mindenki tanul angolul.
Magyarország neve is a Hungary hangul átirata.
dabdi 2011 jan. 31. - 08:35:52
(412/65967)
Na most még korán van, vállalom a virtuális megkövezést.
Szerintem KNG nem az a kifejezetten jóképû pasi. Én ezért egyébként még jobban kedvelem. Ha csak modellként láttam volna, nem álltam volna meg a plakátja elõtt. De ahogy játszik, a szeme, a mimikája, a mozdulatai... Ez teszi ellenállhatatlanul vonzóvá. A rajongást ki kell érdemelni! És õt nem lehet nem szeretni.
dabdi 2011 jan. 31. - 08:23:46
(411/65967)
Te aztán szuper vagy! Köszönjük szépen.
Mielõbb fejezd be, amit nézel, aztán jöhet a Bad Guy.
esztokam 2011 jan. 31. - 04:37:50
(410/65967)
A Bad Guy rendezõje külön is beszélt a színészekrõl és Kim Nam Gilt Alain Delonhoz hasonlította a Plein Soleil c. filmben, amikor yachton napozva csábítja el a nõt. Azt is mondta, hogy a cím is miatta lett Bad Guy, mert mennyire jól hangzik már, hogy Kim Nam Gil Nappun Namja-ja... +Nem túl izmos, de nagyon jó a fizikuma és tetszett neki a külseje, és ahogy az öltönyök mutatnak rajta...
Igazából az tetszett, amit Kim Jae Wookról mondott. "Az elõzõ munkáitól eltérõen valójában nagyon férfias személyiség és nagyon közel került Kim Nam Gilhez, nagyon megszerette õt. (nevet) Na de azért a színésznõket is kedveli."

A fantáziám beindult és elmentem Kim Nam Gil/Kim Jae Wook fanfictiont vadászni, vagy legalább egy Gun Wook/Tae Sungot, de nem jártam sikerrel. Mostanában megint rákaptam a BL filmek ízére és ilyenkor BL fanfictionöket is elõszeretettel olvasok, de sima fanfictiont sem találtam KNGról, nem hogy BLt... Csak Sillás rajongói történetek akadnak más nem igen.

Itt lenne az ideje, hogy megnézzem a Bad Guyt, mert minden riport, cikk és rajongói lelkesedés ezt diktálja, de épp Mawangot nézek Uhm Tae Woonggal és nem akarom félbehagyni, mert nagyon izgalmas...
esztokam 2011 jan. 31. - 04:15:08
(409/65967)
Ezt még valamikor tavaly fordítottam le...

A Bad Guy sajtókonferenciája
A sorozatban szereplõ színészek Jeju szigetén tartották meg a sajtókonferenciát és meséltek a májusban adásba kerülõ sorozatról.

Q: Elmondaná minden szereplõ, hogyan készült fel a karaktere megformálására és milyen elhatározással kezdett neki a forgatásnak?
Kim NG: Néhány nappal azután ajánlották fel nekem a szerepet a sorozatban, hogy a Queen Seon Deok befejezõdött, ezért aggódtam, hogy nem tudom eljátszani az új karaktert, mert még nem "ürült ki" belõlem Bidam szerepe. Végül a Lee Hyung Min rendezõvel való beszélgetés után úgy határoztam, hogy bár néhány területen biztosan nem tudok megszabadulni Bidamtól, sokkal több mélységgel kell játszanom ahelyett, hogy nagyon változtatnék magamon. Ezért különösen sokat fektetek abba, hogy a szerepemet Shi Gun Wookot úgy formáljam meg, mint aki mélyen érzi a fájdalmat és a szomorúságot.
Han Ga In: Már egy jó ideje nem színészkedtem, ezért aggódtam és nyugtalankodtam, de a rendezõvel való találkozás után nagyon akartam a szerepet, mert úgy éreztem olyan környezetbe kerülök majd, amiben sokat beszélgethetek a stábtagokkal. Úgy akartam eljátszani a szerepemet, hogy a olyan sorozatot alkossunk, ami megmarad az emberek emlékezetében Jae Innel, a karakteremmel együtt, akihez talán érezhetnek némi kapcsolatot és végül megszeretik õt.
Oh Yeon Soo: A színésznõk mindig melodrámákban akarnak játszani nem számít hány évesek. Nem tudom, hogy még meddig tudom ezt csinálni, de azért választottam ezt a sorozatot, mert úgy gondoltam jól illik a koromhoz. A környezetem azt mondta, szerencsés vagyok, amiért egy fiatalabb férfivel forgathattam együtt a Bittersweet Lifeban és most pedig Kim Nam Gillel. Keményen fogok dolgozni, hogy a többi háziasszony is érezze a borzongást. [hajrá, hajrá]
Kim Jae Wook: Az a folyamat, ahogy a rendezõ és a színészek kommunikálnak és megosztják a véleményüket és érzéseiket minden nap boldoggá tesz. Az eddigi rendezõk mindig maximálisan elmondtak mindent a megformált karakteremrõl ezért hálás vagyok Lee rendezõnek a teljesen eltérõ hozzáállásáért, ezért is dolgozom keményen, hogy felérjek az elvárásaihoz. Eddig olyan karaktereket játszom, akik megtartották maguknak az érzéseiket, Tae Sung ellenben egyenes és felfedi az érzéseit, ezért remélem jól sikerül ezt megragadnom.
Jung So Min: Amíg a szerepemre, Monet-ra készültem önmagamról is sok mindent megtudtam.Mivel ez az elsõ szerepem, nem próbálok a legjobb lenni, inkább apránként próbálok felengedni.

K: A Bad Guy-on kívül a filmje, a The Day Before/Lovers Vanished szintén melodráma, és hamarosan bemutatják. Van valami oka, hogy melodrámákban vállal szerepet?
Kim NG: Õszintén szólva a melodráma szörnyen nehéz mûfaj, de már megmutattam korábbi munkáimmal mire vagyok képes a kapcsolatokban és szerelemben, miközben persze a színészi tapasztalatom miatt ez is változott [mármint a szerepei megformálása]. Ahelyett, hogy állandóan melodrámák forgatókönyveit kapnám meg, azt hiszem én keresek olyan könyveket, amik elég melodramatikusak. A Queen Seon Deokban volt pár romantikus jelenetem Lee Yo Wonnal, de azelõtt az MBC 5 Republic-jában sok jelenetet férfiakkal forgattam [fogalmam sincs, hogy ez mi lehetett], ezért abban reménykedtem, hogy legalább a munkában együtt lehetek nõkkel... (nevet) Azt is gondolom, hogy rengeteg egyéb dolgot is kifejezhetünk a melodráma mûfajában. A Bad Guy-ban van egy szenvedélyes romantikus jelent köztem és Oh Yeo Soo között és óvatos próbáltam lenni, mert már elég sok ágyjelenetet forgattam, és játszottam fedetlen testtel [a legnagyobb örömünkre]. (nevet) Mivel ez egy sorozat ehhez kell igazodnunk, ezért még akkor is szexinek kell látszanom, ha minden ruha rajtam van, illetve alig vettem le valamit.

K: Korábban együtt forgatott Lee Yo Wonnal, aki házas, a mostani partnerei Han Ga In és Oh Yeon Soo szintén házasok. Van ennek valami elõnye?
Kim NG: Amikor Lee Yo Wonnal forgattam azt hiszem nem igen figyeltem a férjére, mivel õ nem színész. De Han Ga In [a férj: Yun Jung Hoon] és Oh Yeon Soo [a férj: Son Ji Chang] férjei színészek, így megkérdeztem õk hogy vannak. A különbség abban, hogy a melodrámát egy házas vagy egy hajadon színésznõvel forgatja az ember abban van, hogy a házasok sokkal nyugodtabbak és nyíltan beszélnek. Ez esélyt jelent arra, hogy közel kerüljünk egymáshoz és mégsem kell aggódnunk, hogy ebbõl botrány lesz. Bizonyos szempontból, az életben a házas emberek felettem állnak, így sokat tanulhatok tõlük. Mostantól még több melodrámát szeretnék házas színésznõkkel forgatni. (nevet)

K: A sorozatbeli karaktere Shin Gun Wook tapasztalt sportembernek tûnik, hiszen olyan extrém sportokat ûz, mint a siklóernyõzés és a búvárkodás. Ön valóban szereti az ilyen extrém sportokat?
Kim NG: Gun Wook kaszkadõr és azok, akiknek valóban ez a munkájuk történelmi és napjainkban játszódó sorozatokban is hasznát vehetik az ilyen sporttapasztalatnak. Tehát úgy gondolom, hogy nekem is meg kell ezt tapasztalnom. Mikor elõször megkaptam a forgatókönyvet még aggódtam, mert nem tudtam, hogy formáljak meg egy ilyen karaktert, de szeretem a sportokat és bár nem volt sok idõm, mindent megteszek, hogy tanuljak és megformáljam a szerepet.

K: Milyen érzés ennyi év kihagyás után visszatérni a színészethez és mit szólt ehhez a családja?
Han: Valahogy sikerült három évig pihennem és ez nagyon gyorsan telt el. Megvolt a normális napi rutinom, ami annyira lefoglalt, hogy észre sem vettem, hogy ennyi idõ telt el. Nagyon akartam a szerepet a Bad Guyban, mert már régóta nem éreztem ilyen erõsen egy szereppel kapcsolatban. A családom természetesen nagyon örül, támogatnak és megértenek, tehát nem jelent majd gondot a forgatás.

K: Egy cikkben azt írták, hogy sokkolóan erotikus oldalát mutatja majd a Bad Guy-ban - a legsokkolóbbat 20 éves pályafutása alatt.
Oh: El sem tudja képzelni, én hogy megdöbbentem, mikor olvastam azt a cikket. Persze lesznek romantikus jelenetek, de mivel ez egy sorozat és nem film ezért eléggé behatárolt, mit mutathatunk... Nem így van, rendezõ úr? (nevet) A forgatókönyv még el sem készült eddig, de az elején a karakterem Tae Ra inkább elkerülni próbálja Gun Wookot és nem kedveli. Azonban azt hiszem eljön majd az a pillanat, amikor kifejezi a szívdobogtató szerelmet, amit soha nem tapasztalt korábban, mivel elrendezett házasság miatt ment férjhez. Nem készültem különösebben erre a szerepre.

K: Bizonyára különleges élmény volt azoknak, akik február közepétõl a Japán helyszínen forgattak, ami Koreához képest viszonylag elzárt volt.
Kim NG: Lehet, hogy nehéz vidéken vagy külföldön forgatni, de ez remek lehetõséget ad a színészeknek és a stábtagoknak, hogy összeszokjanak és megnyíljanak egymásnak. Mikor elõször mentünk Japánba, kénytelen voltam közel kerülni Kim Jae Wookhoz, mivel õ Japánban nõtt fel és folyékonyan beszéli a nyelvet. (nevet) Ga In és én csak egyszerû kifejezéseket tudunk japánul és nem tudtunk kommunikálni. És mikor étteremben mentünk az étlapot sem tudtuk elolvasni, ezért a szakács jött és képeket mutatott az ételekrõl. De minden könnyebb volt, ha Jae Wookkal mentünk ezért azt hiszem ez segített, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Egymást segítve lettünk barátok és szerintem ezt a nézõk is észre fogják venni, mert egy ilyen kötelék segíti a színész koncentrációját. Új emberekkel találkozni, kapcsolatot kialakítani velük a munkán kívül mindig jó dolog. Ezért a forgatás után mindig összegyûltünk egy szobába és átbeszéltük mi történt aznap, mi lesz holnap, megnéztük egymás jeleneteit, sõt idõnként a rendezõt is szidtuk. Elnézést, rendezõ úr! (nevet)
Han: Azt hiszem azért tudom jól érezni magam mindenkivel, mert a legelsõ jelenetem egy veszekedés volt. Koreában a munkanap végén általában mindenki megy haza, de Japánban majd 20 napig egy szállodában éltünk ezért kezdtük úgy érezni, hogy egymás közeli szomszédai vagyunk. Kiderült, hogy Kim Nam Gil és köztem csak egy év a korkülönbség, ugyanaz a vércsoportunk és másban is hasonlítunk. Annyira szórakoztató volt és a forgatás légköre is remek volt, hogy már azt kezdtük mondogatni, mennyire jó lenne, ha végig így forgatnánk le a sorozatot. (nevet)
Kim JW: Az idõsebb színészek és színésznõk jól vigyáztak rám. Remek volt a Kim Nam Gil melletti szobában lakni, mert rengeteg rajongója van és a szobáját mindig elárasztotta sütemény és más dolgok. Olyan volt, mint egy import áruk boltja. Soha nem kértem belõle, de õ mindig gondoskodott arról, hogy eleget egyek és már az elején rájöttem, hogy jó ember, ezért igyekeztem nagyon tisztelettudó lenni vele. (nevet) Han Ga In , akit a reklámok alapján szinte istennõnek képzeltem, szintén gondoskodott rólam miközben együtt viccelõdtünk és forgattunk. Azt hiszem mindenki kedves volt velem, mert én vagyok a legfiatalabb.

forrás: http://10.asiae.co.kr/Articles/new_view.htm?sec=ent0&a_id=2010033115481555139
vondermonarchia 2011 jan. 31. - 00:47:08
(408/65967)
Jó éjt mindenkinek !