Téma: Kim Nam-gil

Sarah Joó 2017 márc. 01. - 00:29:58
(65587/65967)
Úgy lettem KNG rajongó, ahogy mindenki. A Magyar TV vetítette a Sillát. Eleinte nem néztem, mert az eleje nagyon idegesített, a nõk állandóan rinyáltak, hangoskodtak, szóval nem tetszett. Viszont a férjem valamiért nézte. Éppen be volt kapcsolva a TV, mikor KNG elõször megjelent a filmben, én éppen ott mászkáltam a mosott ruhákkal a TV elõtt, aztán szájtátva ott maradtam a film végéig. Mikor vége lett a filmnek kerestem az interneten a filmjeit. Akkor volt fordítás alatt a Bad Guy, a végén összevesztek a fordítók, úgyhogy emailban könyörögtem ki az egyiktõl a jó linket, mert nem tudtam volna tovább nézni. Nekem is ez a két dorama a kedvencem, de minden régebbit szeretek. Állítólag Koreában nem volt nagy szám a BG, nem tudom elképzelni miért. Van egy pár koreai ismerõsöm, akik nem szeretik KNG-t, írta is az egyik miért, de nem értettem sajnos, õ se tud tökéletesen angolul, meg én sem. Egy levelet írt kézzel KNG az oldalán nem tudtam rendesen elolvasni, mert összemosódott. Ennek kapcsán kérdeztem az ismerõstõl, aztán nem értettem a választ. Nagyon nem merek kérdezõsködni, mert úgyse írják meg az igazat, összetartás van a külföldiekkel szemben.
Sarah Joó 2017 márc. 01. - 00:09:06
(65586/65967)
Szia Maryu!
KNG már egy éve az O & Entertainmentnél van, pár nap különbséggel igazolt oda, mint ahogy az elõzõbõl kilépett. Viszont azokat a filmjeit, ami még fiókban van, az elõzõ ügynökségen forgatta. Barátságosan váltak el, azok letették a nagyesküt, hogy nem gördítenek akadályokat a bemutatók elé, aztán, hogy mi van, azt csak õk tudják.
KNG vitte magával a régi csapatát, a menedzserét is, amit szerintem rosszul csinált, a srác nagyon jól éldegél mellette, "hawajozik" klassz kocsikat vált, de, hogy mit dolgozik az új japán Road Shown kívül, annak látszatja nincs. Az sem biztos, hogy azt õ hozta össze.
Lehet, hogy nem KNG-n múlik, hogy nem játszik sorozatokban, a menedzser dolga lenne összehozni a jó forgatókönyvvel, nem arra várni, hogy valamelyik rendezõnek eszébe jut , és meghívja a filmjébe.
Nem vagyok megelégedve azzal a krapekkal. /menedzser/
Úgy érzem KNG életében nagy szerepe van a barátságnak, viszont üzletben nincs barátság.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 28. - 23:02:08
(65585/65967)
Persze, hogy lankad, mikor így van lejátszva. Meg a beton koreaiak ülnek a seggükön, azt hiszik, pár filmmel örökké hull már a manna. Egy ideig hull is, de odáig már nem terjed, hogy itt nem konfuce az isten. Az öreg nem arról volt híres hogy a megújulást meg a kreativitást tanította
Maryu 2017 febr. 28. - 21:15:35
(65584/65967)
Sajnos ügynökség nélkül nehéz. Õk kemény munkát végeznek azért, hogy a sztárt ne felejtsék el. KNG meg úgy tudom, hogy nem kötött új szerzõdést egyik ügynökséggel sem. Ráadásul nem vállal sorozatokban szerepet. Vagy valamiért nem kap. De én inkább az elsõ variációra szavaznék.
Az is lehet, hogy az ügynökségek betartanak neki. Volt már ilyesmire példa.
Sarah Joó 2017 febr. 28. - 20:33:14
(65583/65967)
Sziasztok!
Köszi, hogy válaszoltatok, sajnálom, hogy senki sem vállalja. Köszönöm a linkeket is.Teljesen el vagyok keseredve, leginkább megszüntetném az Oldalt, csak a volt adminom miatt tartom még, mert rengeteget dolgozott rajta, mielõtt meghalt.
Nem gondoltam volna 5 éve, mikor nyitottam, hogy egyszer ilyen lankadt lesz az érdeklõdés Kim Nam Gil iránt. Évekre fiókban vannak a filmjei a bemutatás elõtt, nem értem miért, mióta színészkedik azóta így van.
Visszaolvastam kicsit a fórumon, láttam valaki írta, hogy tréning ruhában járja a közönségtalálkozókat, ez azért van, mert a Pandorában is az otthoni jelenetekben melegítõben van. Az egyik közönségtalálkozón a sok közül, kapott is egy új zöld tréninget.
Köszönöm a meghívást, idõnként ha nagyon egyedül érzem magam a rajongással, majd jelentkezem.
Sziasztok.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 28. - 15:17:42
(65582/65967)
Hátnem velem kezdõdött minden?
Maryu 2017 febr. 27. - 23:51:53
(65581/65967)
Ez nagyon klassz. Nem tudod a Pandorát fordítja valaki? Ahhoz már van jó angol felirat.
Maryu 2017 febr. 27. - 23:50:27
(65580/65967)
Szia!
Kedves tõled, hogy ránk gondoltál és remélem, hogy jelentkezik valaki majd. Én azt hiszem maradok csak a fordításnál. Az a nekem való, és idõm sincs nagyon másra már.

Ha van kedved KNG-rõl beszélgetni nagyon örülnénk neki!
76 babika 2017 febr. 27. - 23:47:31
(65579/65967)
Pont most akartam kilépni, én tudok egy fordítót, akkor írok neki, azt írta nekem, ha nem lesz a filmnek aki lefordítja, akkor Õ megcsinálja. Meglátjuk mit ír,most két sorozatot és egy filmet fordít. Köszönöm hogy válaszoltál! Jó éjt!
76 babika 2017 febr. 27. - 23:42:57
(65578/65967)
.
Maryu 2017 febr. 27. - 23:40:38
(65577/65967)
Szia Babika!
Nem valószínû, mert én most két sorozatot is fordítok. Elõbb azokat kell befejeznem. Addig meg biztos bevállalja majd valaki más.
76 babika 2017 febr. 27. - 23:39:30
(65576/65967)
Üdvözöllek,nem ismerjük egymást,mégis sokszor a nevemet említed itt a fórumon. Vagy mégis ismernénk egymást? Kim Nam Gil "örök szerelem" marad! Nincs veszteség,csak most másik oldalon aktiváltam magam,de nagyon örülök hogy a KNG fórum él és virul. Sokáig vittem ezt a fórumot egyedül,nem bántam meg,mert KNG egy olyan pluszt adott amit egyik színész sem,és hát ne felejtsük el,Õ vele kezdõdött minden! Egy csodálatos utazás, sok szívbemarkoló sorozat,film,és még sorolhatnám tovább! Olvasom a fórumot,de már keveset vagy alig írok,miért is lennék én veszteség? Hidd el nekem,én ezen a fórumon egy "senki" voltam!
További szép estét kívánok!
76 babika 2017 febr. 27. - 23:28:27 Előzmény Maryu
(65575/65967)
Szép estét kívánok!
Maryu megnéztem a The Shameless filmet,nem ezt vártam. De végig néztem mert KNG szerepel benne. Kérdezni szeretnék, nagyon várom az új filmjét, "ONE DAY", esetleg Te fogod fordítani?Köszönöm!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 27. - 19:03:03
(65574/65967)
Babika már nem rajong? Aishcsincsa. nagy a veszteség
Sarah Joó 2017 febr. 27. - 16:11:45
(65573/65967)
Szervusztok!
Az egyik legnagyobb magyar Kim Nam Gil oldal adminja vagyok. / https://www.facebook.com/kng.topstar.ko/ / Látom, van aki rendszeresen látogatja az oldalt, tehát nem vagyunk ismeretlenek számotokra. Illetve vagyok, mert sajnos egyedüli fenntartója maradtam az oldalnak.
Esetleg lenne-e kedve valakinek társ-adminnak lenni az oldalon, egyenlõre próbaidõre. Olyan valakit várok, aki szeret új hírek után kutatni Kim Nam Gillel kapcsolatban. Most pl. áprilisban fogják vetíteni az "One Day" c. filmjét, aminek a gyártási címe "My Angel" volt Ezzel kapcsolatos híreket, képeket, beharangozó videókat kellene keresni, és persze közben bármilyen új hírt, ami felbukkan kedvencünkkel kapcsolatosan. Ha valaki megtalálja a Pandorát magyar felirattal, azt is szívesen venném.
Nagyon reménykedem, hogy valaki a segítségemre lesz, mert egyedül ez nagyon nagy feladat.
Ha valaki válaszol, lehet az oldalon is oldalüzenetben.
Köszönöm, hogy elolvastátok, és reménykedem a pozitív válaszban.
Sziasztok.
Maryu 2017 febr. 27. - 00:27:54
(65572/65967)
Most olvastam a másik topikban, hogy nem tudod végig nézni a kosztümös filmeket. Még a "Sungkyunkwan Scandal"-t sem? Pedig az tüneményes.

A "Jumong"-ot már próbáltad? Az olyasmi, mint a Shilla. Az elsõ három részt nagyon úntam és már majdnem abbahagytam, amikor a 4. résztõl beindult. Egyszerûen letehetetlen. És SIG (Song Il Gook) nagyon vonzó pasi.
Maryu 2017 febr. 27. - 00:17:13
(65571/65967)
Rain megtanította rendesen tangózni. A legjobb tanára volt. Én is szívesen tangóznék vele. Igaz, hogy nem tudok tangózni. Valamikor még olyan 12 évesen jártam tánciskolába, és akkor tanultuk, de hol van az már?
Maryu 2017 febr. 27. - 00:14:44
(65570/65967)
A The Greatest Love nekem is nagyon tetszett. A másikat még nem láttam. Az is vidám darab?

A színész nálam is a nyerõk közé tartozik.
Maryu 2017 febr. 24. - 18:15:06
(65569/65967)
Szia, sajnos még én se találtam. Most megkérdeztem a FB-n, hátha valaki látta valahol betervezve.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 09:09:09
(65568/65967)
A kutya? Nos, igen. Annak a legzsengébb a húsa kétségtelenül.