topikos8 2009 jún. 17. - 10:03:37 Előzmény Tilda36
(52/72)
Igen megírt forgatókönyv alapján dolgoznak. És igenis olvassák ezt a fórumot, a TV2-nél is, ha megnézitek a port.hu-t, akkor láthatjátok, hogy erre a topikra már nem mutat link, ezt csak a TV2 kérhette, hogy vegyék le.

Amikor beírtam az indexfórumra, hogy 200,000 forint felajánlása után már csak a mûsor legvégén kapcsolnak be, akkor másnap, hogy rám cáfoljanak ketten is nyertek 200,000-et.
5/10
zs9302 2009 jún. 16. - 13:17:51 5/10
(51/72)
Nagyon vicces mûsor. Fõleg a képernyõrángások. S. Fédra is állandóan elröhögi magát!
tiborz007 2009 jún. 12. - 18:07:30
(50/72)
Szemét, rabló mûsor, remélem a készítõi megbûnhõdnek érte
Marky21 2009 jún. 04. - 15:01:33
(49/72)
Azért engem érdekelne hogy mi folyik a kulisszák mögött, a Naplóba abba szokott ilyen leleplezõs hírriport lenni ,csinálhatnának ezzel a mûsorral is egy leleplezõs riportot hogy hogyan mûködnek valójában.Kiváncsi vagyok hogy menyien telefonálnak be egy adás alatt,de viszont aki ezt kitalálta az nem volt annyira ostoba tudta hogy a hülyékbõl kell meggazdagodni :D.
Marky21 2009 jún. 04. - 15:01:18 Előzmény egabor
(48/72)
MEGÉRDEMELTED
Marky21 2009 jún. 04. - 15:00:31
(47/72)
Azért engem érdekelne hogy mi folyik a kulisszák mögött, a Naplóba abba szokott ilyen leleplezõs hírriport lenni ,csinálhatnának ezzel a mûsorral is egy leleplezõs riportot hogy hogyan mûködnek valójában.Kiváncsi vagyok hogy menyien telefonálnak be egy adás alatt,de viszont aki ezt kitalálta az nem volt annyira ostoba tudta hogy a hülyékbõl kell meggazdagodni :D.
1/10
dorysboy 2009 máj. 11. - 09:57:46 1/10
(46/72)
Kell normális médiatörvény.
Az ilyen aljas, kizsákmányoló hulladék tévészennyet pedig hamar betiltani.
Ferrer 2009 máj. 06. - 10:14:29 Előzmény egabor
(45/72)
Bocsi, de ezek a játékok pont az ilyeneknek készültek, mint te!
Mert az emberek csak nyerni akarnak, és el is hiszik, hogy majd a szájukba repül a sült galamb. Megdolgozni persze senki nem akar az eredményéért, nyerni egyszerûbb.
Tilda36 2009 ápr. 30. - 12:31:16
(44/72)
Szerintem a forgatókönyv minden nap ugyanaz. A kisebb összegeket kiadják játékidõn belül, de amikor bevillantják a 200-300 eFt-os nyereményt kb. mûsoridõ lejárta elõtt 20-30 perccel, utána csak a mûsor legvégén kapcsolnak be 1 nyertest. Közben kábítanak mindenkit akit lehet és hazudoznak össze-vissza csak hogy minél nagyobb bevételük legyen.

Az emberek jórésze nyomorog, kilátástalan helyzetben van ezek meg legálisan minden nap milliókat kaszálhatnak különféle trükkök és csalások kapcsán. Undorító világot élünk!!!
EdiT0r 2009 ápr. 30. - 09:53:55
(43/72)
Tisztelt "játékosok"!

Szeretném, felhívni a figyelmüket egy háttérinfóra! Ebbe a játékba addíg nem kapcsolnak be olyan embert aki tudja a választ amíg a számlálójuk el nem éri legalább a 2 000 000 Ft-ot, ez csatornánként, és mûsoronként változhat. Ez nem csak erre a csatornára vonatkozik, hanem az összesre ahol egy nõ vagy férfi önkívületi állapotban örjöng, hogy mért nem hívja senki! És igen ez egy nyilványos rablás, de nem lehet ellene tenni semmit, mint azok ellen a a "cégek" ellen se akik csengõhangokkal kábítják az embert, majd úgymond regisztráció után (csengõhang megrendelés)ezreket húznek le a megrendelõrõl a küldött sms-eikkel! Sajnos ezek a magyar törvények! Nem hiszem, hogy ezt bármelyik másik országban meg lehetne csinálni!

Üdv mindenkinek
egabor 2009 ápr. 28. - 23:02:30
(42/72)
Tisztelt mûsorvezetõk és fõszerkesztõ úr!! ***moderálva*** a mûsorotokkal együtt!!!! Eltelefonáltam 46.000 forintot a semmiért, mert természetesen egyszer se választott be az a ***moderálva*** a játékba, ***moderálva*** Természetesen közben a két nagyon aranyos szóf*só mûsorvezetõ megállás nélkül csak azt pofázta hogy hívjanak. Hogy lehettem ekkora marha. De majd küldöm a számlát! Ha ezt a mûsort meg még egyszer meglátom, kibaszom a TV-t a gecibe utána pedig megkeresem azt a két bõ szavú mûsorvezetõt és egyiket verem agyon a másikkal.
mummy61 2009 márc. 19. - 19:20:50
(41/72)
sziasztok!
Tudom úgy sem figyel ránk senki, de én ez helyett a visítozós mûsor helyett szeretném visszakapni a sorozatomat! /Perzselõ szenvedélyek/
1/10
Goped 2009 márc. 16. - 10:49:44 1/10
(40/72)
CSALÁS!! Ez a legnyilvánosabb nappali rablás. Valaki tehetne valamit ez ellen a csaló mûsor ellen. Tudom hogy sok pénzt keresnek, és el lehet kapcsolni, de nekem hányingert okoz ahogy mindenkit átvernek.
tundibaba 2009 jan. 23. - 13:17:35 Előzmény bnj48
(39/72)
sziasztok!engem a déli kvízio döbbentett meg
nem tudok telefonálni szerencsére a telefonszolgáltató letilta.
ha nem néztétek dióhéjban:
4 betüs szavak
a már felhasznált betûket nem lehet újra mondani
fel van írva a táblára:
BÉLA
KIVI
EGER
a 400000 ft-os kérdésnél legutolsó pillanatban bekapcsolnak egy ürgét ,azt modja:
SAKK

elfogadja a buta mûsorvezetõ pedig téves az Abetü már volt
arcátlanság
mit lehet tenni GVH??,
bnj48 2009 jan. 20. - 09:54:41 Előzmény Optimum
(38/72)
Ostobaság?
Nem, szemétség!!!
Sajnos a gyerekeket is kihasználják, mivel örül, hogy õ tudja a biztosan jó választ, de nem tudja a mögötte lévõ biztos átverést és egy csomó pénzt eltelefonál.
1/10
ChimeraPredator 2009 jan. 16. - 16:22:41 1/10
(37/72)
Így megy egy adás:

Ádám / Mia 25 ezer forinttal nyit
Perceken belül megvan az elsõ nyertes
Aztán egybõl visszaszámlálás (kamu!) és:
- ha megvan a nyertes, akkor ötvenezer vagy 100 ezerre emelnek
- ha nincs meg, akkor ötvenezerre, és akkor van egy nyertes

Ezek után százezret nyer valaki, és most járunk kb. az adás 30%-ánál. Ekkor jön az emelgetés 200-250 ezerrel, de észrevettem, hogy az össznyereménykeret mindig fél millió forint körül van, illetve, hogy gyakori a négy nyertes.
És ilyenkor már lehet hallani a fõszerkesztõ urat, aki régebben "kézzel" nyitott vonalat (egyszer öt, egyszer négy billentyû a vonalnyitás? hmhm)

Illetve epillepsziát tud okozni az a rezgés kameraváltogatás satöbbi, amikor belelendülnek mert nincs telefonáló - naná, hiszen minek engedjük be? Így legalább kaszálunk...

Nagyon kiszámítható. Meg miért kvízió ha nevetséges feladványokat adnak...
peter1980 2009 jan. 12. - 13:00:36
(36/72)
Hát igen!
Aki annyira hiszékeny és buta(tisztelet a kivételnek!) hogy azt hiszi hogy 2000ft-bol bekerul és nyer hát az vessen magára!Eddig olyanrol nem hallotam hogy valaki nyert volna nagyobb osszeget kevés pénzbol!a másik meg az hogy olyan nincs hogy játékszenvedély -beteg ez hu**ég!Ha tényleg létezik ilyen fajta betegség akkor magyaráza el nekem hogy miért a "pénzes"-dolgok tartoznak a betegség kozpontjába!Én is szeretek játszani(pc,ps3,mobilon.)!
De egyszeruen elképzelhetettlenek tartom azt ha valaki olyan aki "ilyen"-beteg elvezi -e az efféle játékot!
Vissza térve a telefonos -játékokhoz:
Hogy egyáltalán nem sajnálom azt aki tobb ezreket kidob a semmiért!Ha valakit idegesit a musor az kapcsoljon átt valami másra vagy csináljon addig mást amig tart a musor!
1/10
Optimum 2009 jan. 12. - 10:06:50 1/10
(35/72)
Ostoba mûsor ostoba embereknek!

Az írni olvasni tudóknak ajánlom az M1 és M2-t. Meg még jónéhány mást.
egabor 2009 jan. 07. - 20:40:38
(34/72)
Nem értem miért törlik ki az egyes hozzászólásokat? Mi van buzik fáj az igazság?
topikos8 2008 aug. 30. - 01:13:25
(33/72)
Mai Kvízióban volt:
"Minket csak szellemi fogyatékosok hívnak. Csak egy dalból idéztem!"

"Mit képzelnek magukról? Egy hívásból nem viszik el az nyereményt!"

Ez már tényleg a pofátlanság csúcsa, hogy a nézõkkel/játékosokkal szemben ilyen hangot engednek meg. A másik ami érdekes volt, hogy nyert a játékos, erre megszakad a vonal. Régi trükk, de most azt mondta a mûsorvezetõ, hogy hívja vissza õket az adás után, aztán meg azt, hogy õk hívják majd vissza. Kicsit zavaros volt, annyi viszont tuti, hogy az illetõ a nyereményéhez nem fog hozzájutni...