HarisnyásPippy 2008 aug. 27. - 16:05:06
(32/72)
Ez egy akkora hülyeség szerintem, fõleg a szirénázás örjít meg.
elisabet 2008 aug. 27. - 08:43:54
(31/72)
Miért olyan nehéz bekerülni ? Annyi a jelentkezõ? És van "elõválogatás" is? Tudjátok ki menne el... én nem az biztos.
elisabet 2008 aug. 27. - 08:42:46 Előzmény Theine
(30/72)
Ugyanez a véleményem! Mikor véletlenül rákeveredek erre a mûsornak nevezett förmedvényre, majd megõrülök !!! Annyira idegesítõ, hogy eszméletlen. Ráadásul sztem oltári bugyuta is, mert olyan egyszerû kérdéseket, ill. megfejtést tesznek fel, hogy nem hiszem el, hogy ezt senki sem tudja. Felháborító, mikor mondja a mûsorvezetõ, hogy nincs senki telefonáló, mikor tuti, hogy a fél ország - aki nézi -, tárcsáz egymás után, mint az õrült. Utána persze megnézheti a telcsiszámláját! Rémes!!!!
Ildikó31 2008 aug. 27. - 08:31:20 Előzmény Theine
(29/72)
Szia!

Bekierülni pokoli nehéz és amio még ennél is idegesitõbb hogy mindez ekmeltdijas mind
Theine 2008 júl. 09. - 08:52:13
(28/72)
Még annyit az ATV mûsorpolitikájáról, feladnak megfejtésnek egy keresztnevet, aminek "A" a vége, ilyenkor szinte minden telefont bekapcsolnak. A mangalica mûsorvezetõ mindenkit megdícsér, hogy milyen jól játszik, de egyik megfejtést sem fogadja el....ez megy több mint egy órán keresztül, közben mondja, hogy ennél egyszerûbb a megoldás, persze a játék végéig senki nem tudja megfejteni, a végén benyög egy ritka angol keresztnevet, amit az emberek többsége nem hallott. Mi ez ha nem csalás?

Egy másik: "Mi található a konyhában?" hasonló a forgatókönyv, sok telefon, de senki nem tudja, a mûsorvezetõ rendszeresen bedobja, hogy csodálkozik, hogy ezt senki nem tudja, holott minden háztartásban megtalálható.....mondanom se kell a megfejtés: kókusztej.

Szégyellem, de én még soha nem vettem kókusztejet.

A másik verziót már említettem, hogy lehet "játéknak" nevezni valamit, ha másfél órán keresztül nem kapcsolnak be senkit, csak a mûsorvezetõ nyomja a sódert és sértegeti a nézõket?! Mondanom se kell, a szerkesztõ ott gubbaszt a számláló elõtt és sóváran lesi, hogy mennyi lóvé jött be aznap a sok hiszékeny, játékszenvedély-beteg emberektõl....
Theine 2008 júl. 08. - 22:46:01 Előzmény pavlov007
(27/72)
Ezek a vérszívók pont a szerencsétlen játékszenvedély-beteg, buta és hiszékeny nézõket célozza meg. Egyszerûen remegnek a lóvéért.
Theine 2008 júl. 08. - 22:41:54
(26/72)
Ugyan nem a TV2-vel kapcsolatos, de rá is vonatkozó hozzászólást tettem be az egyik linken található témához, amit sajnos nem tettek közzé.

"Szégyen és gyalázat, hogy ebben az országban nincs felelõse ennek a tarháló "mûsor"-nak.
Teljesen nyilvánvaló, hogy a ker. csatornák mûsorvezetõi csalnak és folyamatosan hazudnak a játékosok megnyerése érdekében. Mind között a legelvetemûltebb az ATV. Képesek naponta d.u. és éjjel 4 órát tarhálni ráadásul agresszív modorban. Õk még halottak napján és szent estén se mondtak le a harácsolásról, ráadásul több nyertes visszatelefonált, hogy nem kapta meg a nyereményét, mert rögtön lecsapták a kagylót. Ez nyilvánvaló csalás, mért nem lehet ebben az ügyben eljárni? Tudom kell a pénz az APEH-nak, ezért kussol a Pénzügyminisztérium. Azt sem értem, hogy mitõl betelefonálós "mûsor" ez, amikor van, hogy másfél órán keresztül nem engednek be senkit adásba csak a mûmosolyú mûsorvezetõ beszél mint egy papagáj. Persze a szerkesztõ egész idõ alatt figyeli a számlálót és kivár a mûsor végéig, ugyanakkor összejátszik a mûsorvezetõvel, hogy csak szidja a játékosokat, hogy miért nem telefonálnak, annyira buták, hogy még a megfejtés is nehéz nekik? Közben ömlik az emeltdíjas telefon a csatorna zsebébe.
Undorító, hogy ezt megengedik, közben egy csomó honfitársunk éhezik, alig bírja kifizetni a rezsit, ezek meg naponta milliókat kaszálnak! Rohadt vadkapitalizmus!!!"
topikos8 2008 júl. 03. - 20:12:46
(25/72)
Mondanom sem kell, délután megint nem vitték el a félmillió forintos nyereményt, pedig a TV2 azt vállalta a GVH-nak, hogy minden nyereményt kiad (addig kapcsolnak be nézõt, míg el nem viszik a nyereményeket.) Arra azért kiváncsi lennék, hogy ilyenkor mi történik a nyereménnyel? Gondolom szétosztják, egyfajta prémiumként a mûsor készítõi között. Talált pénz.
topikos8 2008 júl. 01. - 12:31:27 Előzmény West
(24/72)
topikos8 2008 júl. 01. - 12:27:51
(23/72)
Érdekes, mindkét link hiányzik már a port.hu-n a Kvízióról. Remélem nem a TV2 vetette le, hogy a fórumozók ne találjanak ide.....
topikos8 2008 jún. 26. - 19:23:32
(22/72)
Magyar Wikipedia-n új lap van a betelefonálós (csaló) mûsorokról:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Betelefon%C3%A1l%C3%B3s_m%C5%B1sor

Fõleg a linkeket nézzétek meg, nagyon jók...
West 2008 jún. 25. - 19:46:24
(21/72)
Ez a müsör télleg egy borzalom egyszerûen elviselhetetlen az a sok hülyeség amit össze hordanak.egyszer nem tom megye még a sprektrumon egy hasonló mûsörba(Telefortuna) betele fonáltam harmadik hívásra bekerültem nyertem 5000 forintot amibõl levontak adót meg még isten tudja mit postaköltség stb és a végén vhogy csak 1500 Ft lett belõle amibõl ha kivonam a 3 hívás árát 600 Ft marad nagyon megérte:D:D:D
1/10
pavlov007 2008 jún. 24. - 12:44:45 1/10
(20/72)
ez egy nagy szar...egy dögunalom.csak a sok barmot sajnálom aki képes a telefonon lógni emiatt...és már olyan hangulatú mint azok az erõszakos piacos trógerek akik arra is rá akarnak beszélni ami 1általán nem kell...
Ferrer 2008 jún. 20. - 10:06:21
(19/72)
Hogy lehet kibírni ezt a kiabálós majmot meg azt a hisztériás hangú nõt? Istenem XD
Ádáááááááám, félmillióóóóó XDD
davids83 2008 jún. 16. - 14:29:55 Előzmény topikos8
(18/72)
Én csak a Phaedra miatt nézem, nagyon szép csaj! :D Kár hogy egy ilyen mûsorban domborít! De ha csak nézem, és nem hallgatom mit mond, akkor nagyon bejön! :D
topikos8 2008 jún. 11. - 15:39:26 Előzmény topikos8
(17/72)
Ma sem vitták el délelõtt a félmilliót. Végülis ez a tuti módszer. Így 0 kiadásuk van a *nyereményekre*.
topikos8 2008 jún. 09. - 13:58:47
(16/72)
Régebbi TV2-s betelefonálós csaló mûsorról a honlapom (az újak kedvéért):
http://topikos8.googlepages.com/

A Kvízió ennek az utódja. Bár itt már újabban egy telefonló sem nyer, mint ma reggel, fél millió volt a tét, naná, hogy nem vitték el.

A legdurvább, hogy már azt mondják, hogy hívjuk õket adásonként százszor! Persze, 30000 forintért... Havi telszámla lenne 1 millió.

Eszetekbe ne jusson telefonálni! Legújabban a következõ az adásmenet, de folyamatosan változtatják:

1. Nyitva van a vonal. Hívjanak!
2. Kijelölnek egy idõpontot, például 10 óra 5 perc, ekkor lesz biztos vonalnyitás, de elõtte is lehet.
3. Adás legvégén meg bekapcsolnak egyetlen nézõt, fél órás adás alatt viszont egyet sem. Magyarul végig hazudnak, amikor azt mondják, hogy nyitott a vonal.
1/10
ninane 2008 jún. 01. - 22:10:11 1/10
(15/72)
Még ha valóban torásztatná is az agyamat, akkor is képtelen lennék nézni ilyen tehetségtelen, elviselehetetlen mûsorvezetõkkel. Nem is értem némelyik hogy kerülhetett a képernyõre. Akkor inkább nézném a másikon pl. a Szakál Mikit õ legalább nézhetõ és szórakoztató, bár agytornának az a mûsor sem nevezhetõ éppen.
kevinspéci 2008 máj. 21. - 17:11:02
(14/72)
Embert lehet ölni ezzel a szöveggel.
pozsizsuzsi 2008 máj. 21. - 15:43:51
(13/72)
Na ez az. Már megint majd' összecsináltam magam hirtelen :D