Téma: Labdarúgás

offtopic
Meklód fia 2013 jan. 12. - 15:23:35
(2943/4643)
megnéztem a wikipédián és ott úgy írják, hogy középpályás
-csengõzoli-- 2013 jan. 12. - 11:03:24 Előzmény Meklód fia
(2942/4643)
Te mikori fifával játszol? :D
C.Ronaldo csatár! Milyen meccseket nézel te szakértõ? :D
A kedvenc csapatod legjobb játékosának posztját se tudod?
offtopic
Meklód fia 2013 jan. 11. - 12:25:45
(2941/4643)
Van egy rossz hírem. Õk már halottak. Sajnálom, mert én is nagy figyelemmel követtem õket.
Meklód fia 2013 jan. 11. - 12:20:56
(2940/4643)
Arsenal siker lesz számításaim szerint, mert õk a szezon elsõ felében csak 40%-ot
hoztak ki magukból és most megmaradt egy csomó energiájuk. A gyenge bajnoki szereplés csak egy taktika Wenger részérõl, hogy lebecsüljék õket.

Megvizsgáltam azt is, hogy a Fifának mi lenne az érdeke, ki gyõzzön. Ha a Reál nyerné a BL-t, a Barca a bajnokságot, akkor megint azon menne a vita hogy Messié vagy Ronaldóé legyen az aranylabda, és ez a fifának jó mert akkor megint nagy lenne a hype a labdarúgás körül.
Szerinted ki nyer?
danton b 2013 jan. 11. - 00:45:30 Előzmény Meklód fia
(2939/4643)
Szerintem is jobb CR mint Messi ,és õ már több csapatban is bizonyította ,hogy alapember aki meccseket dönt el,míg Messi a Barcán kívül sehol nem bizonyított,pl nagyon valószínû hogy a MU-be nem biztos hogy be tudna illeszkedni,Fergusonnál lehet még kezdõ sem lenne. Apropos pl van Persie sokkal gólérzékenyebb játékos,sokkal nehezebb kikapcsolni a játékból mint Messit.
danton b 2013 jan. 11. - 00:39:22
(2938/4643)
Nem az volt a kérdés hogy mivel kapcsolatban gondolsz túlzásra ,hanem ,hogy miért? Hogy mi a túlzás konkrétan? Mert erre semmit nem mondtál,illetve kiragadtad a "kis gnóm" minõsítést.Pedig hát kétségtelen hogy indokolt ellenszenvet mutat részemrõl ,de ténybelileg még az is igaz .ugyanis a kis Messi nem akart nõni ezért hormont adtak neki ,amitõl némileg megnõtt de izomgyurma is lett .ennek köszönhetõ a kezdõsebessége pl.Tehát igenis ebbõl a szempontból gnóm,és felveti azt is hogy kvázi legális doppingolás eredményeként lett robbanékony csatár.
Eleddig tartotta magát a szavazó brigád ahhoz ,hogy olyannak ítélték az aranylabdát ,aki VB-t vagy Ebt nyert vagy a Blben villogott acsapata és ott húzóembernek számított.Most pedig kizárólag az unalmas ajnározás alapján és a szakmai silányságukat és érdektelenségüket elleplezve szavaztak Messire.A sok buta ember szajkózza a kánont ,hiszen mindig is az a helyzet hogy aki hülye a témához az ájuldozik azon ,amin a többiek is ,mert abból nem lehet baj.
Meklód fia 2013 jan. 10. - 17:48:54
(2937/4643)
logikus hogy gyengébbek a bajnokságban. Ha mindig õk nyernék és nem a barca, akkor mi lenne ami feltûzelné ezeket a játékosokat? - hát semmi, és akkor mindenki eligazolna máshova.
Nyilván a BL-re húzták fel az egész szezont meg a király kupára, mert tavaly azt sem õk nyerték.

Egy nagyon bonyolult matematikai számítást vezettem le, hogy megtudjam ki fog nyerni. Ez alapján kijött a gyõztes csapat neve. De attól tartok hiába mert elõre le van zsírozva az egész BL, mint ahogy a sorsolást is manipulálták, mint az kiderült.
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,bajnokok-ligaja,manipulaltak-a-bl-sorsolastt,43643
Meklód fia 2013 jan. 10. - 14:01:53
(2936/4643)
már több éve nézek focit tévében és játszok fifával, megtanultam ezt azt. mit sem bizonyít jobban rátermettségem, hogy elõre megjósolom a BL gyõztest évente.
Nem túlzás ha azt mondom: nem érdemelte Messi ki az aranylabdát, legalább is most biztos nem. Csak egyesek ránéznek egy statisztikára, látják hogy 91 gól és akkor már egybõl díjat kell neki adni, hol ott egy középpályás mint CR sokkal nagyobb munkát végez, de hát õ nyilván nem fog annyi gólt lõni mint egy csatár.
beo71 2013 jan. 10. - 11:31:22 Előzmény danton b
(2935/4643)
Az egész buli az év csapata összeállításának bukik be!
Messi!Én sem szeretem a kis ork-ot.( Fõképpen a sportriporterek miatt, ahogyan ezek közvetítenek az felháborító.Példa : GÓÓÓÓÓÓÓL.Messi góóóóóóól!Igen, Messi, Óriási.Ja, nem.pedro.Igen, most látom pedro a gólszerzõ.Így csupa kisbetûvel, lehangolva.Egy vicc. )Az nem lehet vitás, igazán ügyes a kis argentin, zseniális játékos, csak a sok szopadék barcás ömlengése (és totális vaksága a futball más szereplõivel szemben )teszi ellenszenvessé az igazából szerény srácot.
De.
Ez az év csapata, azért szépen elárulja a korrupt bandát.NEVETSÉGES.
danton b 2013 jan. 09. - 23:44:37
(2934/4643)
Konkrétan mi lenne az a túlzás? Mert ahogy elnézem az nem ellenvélemény, hogy teszel egy szubjektív semmi érvet nem tartalmazó megállapítást egy részletes konkrét véleményre,nem beszélve annak a legendásan amatõr és a témában járatlan nicknek a személyeskedésérõl,akinek itt buzgón köszöngeted a semmit.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 jan. 09. - 22:54:03
(2933/4643)
Csak krahácsolt egyet.
Biztos meg van fázva :D
offtopic
-csengõzoli-- 2013 jan. 09. - 22:51:21
(2932/4643)
Õk ketten visszafogott hozzászólásaikról híresek.
Vincének (meklód) mondjuk mentségére szóljon,hogy kb. 10 éves és sosem néz focit :D
danton b 2013 jan. 09. - 22:37:14
(2931/4643)
Nyomgyák Krahácsot!:)
offtopic
-csengõzoli-- 2013 jan. 09. - 22:35:43
(2930/4643)
Jaj dehooooogy :D
Meklód fia 2013 jan. 09. - 12:52:39 Előzmény danton b
(2929/4643)
messi most csak egy jó reklámarc a fifának, nem több. Ha Ronaldó rokonszenvesebb lenne, akkor õ nyerne minden évben mert õ jobb játékos.
danton b 2013 jan. 08. - 20:43:28
(2928/4643)
Röhögök ezen az aranylabda szavazáson,elõre tudható volt hogy Messi lesz abefutó ,ahogy bekonferálták a jelölteket.És legyünk õszinték azért annyira nem zseniális a kis gnóm Messzi,kapásból tudnék sorolni olyan focistákat a jelenleg aktívak közül is ,akik bizonyos szempontból ,pl irányítókészség, váratlan kreativitás stb szempontjából messzi jobbak mint õ.Sõt még azt is megkockáztatom ,hogy ha nem a Barcában játszana nem igazán lenne rá elmondható, hogy egyedül képes megfordítani meccseket.Lám a válogatottban is többnyire szürkén szzerepel.
És akkor még nem beszéltem a történelemrõl,hogy csak Argentínában maradjunk ,Maradona bár emberileg nem csíptem soha ,de mint játékos sokkal nagyobb spiler volt mint Messzi.
Úgyhogy feldughatja magának az aranylabdáját a Fifa ,még jobban lejáratja ,mint a filmesek sokszor az Oszkárt.dehát egyre megy a két díj,reklámra szükség van,ezért van az, hogy dicsõítenek sokszor túlzottan teljesítményeket ,mert akkor lehet nagy felhajtást csapni.A mai foci meg nem más mint üzlet.
danton b 2013 jan. 08. - 20:32:53
(2927/4643)
Azért van kbség az ellenfél általános szidása (ld újpest -fradi) és az antiszemita fajgyûlöleten alapuló mocskolódás között.Mert egy fradista nem vonja kétségbe az újpest szurkoló magyarságát és nem másért gyûlöli csupán azért mert az ellencsapat szurkolója.Ez is primitív dolog ,de mégsem fajgyûlölet.
Ahelyett hogy aszurkolók kivetnék maguk közül anáci elemeket ,akiknek semmi kerenivalójuk ,pláne a propagandájuknak egy meccsen.Úgyhogy ne is menjünk bele a másik átlátszó süketelésedbe ,hogy Izrael milyen agressív ,csupán csak azért ,mert nem hagyja magát eltörölni a föld színérõl ,ahogy az arabok ezt deklarálják is.
Nagyon is megérdemeljük és megérdemli az MLSz a büntetést tekintve ,hogy az egész ügyet a szõnyeg alá akarta seperni gusztustalan módon.
-csengõzoli-- 2013 jan. 08. - 20:13:10
(2926/4643)
Azért arra kíváncsi lennék,hogy,mikor a Moldávok kiírták egy transzparensre,hogy "szar magyarország" illetve,hogy "gyûlölünk titeket", az miért nem sértette a Fifát?
http://sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2011/09/07/gyulolunk-titeket-nem-lesz-valaszlepes-a-sertegetesre/
Ez egy teljesen egyértelmû dolog volt, mindenféle következmény nélkül
Nálunk meg állítólag szurkolók egy csoportja ilyen-olyan megnyilvánulásokat tett.
Na, ez az,amit soha nem lehet majd cáfolni,mert az X ezer emberbõl biztos volt olyan,aki szidta a zsidókat.
Hozzáteszem nagyon gyorsan,hogy szerintem a hazai szurkolók általában szidják az ellenfelet.
Az El Classicokon hányszor megy a katalán-spanyol zászló és szópárbaj?
Végül utoljára tenném hozzá,mintegy zárójelesen,hogy egy olyan agresszív ország,mint Izrael, ne csodálkozzon,ha ellenérzéseket vált ki.
Persze tudjuk rájuk semmiféle jog nem vonatkozik,de azért ne kelljen már kötelezõen szeretni õket!
-csengõzoli-- 2013 jan. 08. - 19:41:24
(2925/4643)
Hát ,hogy az angol bajnokságban mi lenne vele,azt nem tudom,abszolute nem passzol abba a stílusba,de minek menne oda?
Ezzel érvelni kb. olyan,mintha azt mondanám Charlienak,hogy bezzeg mi lenne vele, ha Britney Spears számokat kéne énekelnie a seggét riszálva, na az biztos nem menne! Nem hát,de feltételezem esze ágában sincs emiatt bánkódni.
Iniestáék nélkül persze,hogy nem rúgna ennyi gólt,de ez megint egy tévút,ezzel megint nincs mit kezdeni.
Õ egy csatár, persze,hogy nem tudna annyi gólt rúgni,ha a saját 16osról kéne egyedül felhoznia a labdát :)
Minél jobbak a társak,annál több gólt lõ, ez tuti.
De ez kb olyan,mintha azt mondanánk,hogy Iker Kasiljas biztos több gólt kapna,ha rosszabb lenne a csapat!
Hát tuti, mert hogy ez egy csapatjáték!
Ilyen hülyeségeket nem tudom ki vet fel, de ezeknek már nagyon izzadtság szaga van.:)
-csengõzoli-- 2013 jan. 08. - 19:20:33
(2924/4643)
Hát ez döbbenet!
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/01/08/lab_fifa_hun_rou6

Simon Wiesenthal Központ elmehet a jó k.é.a.-ba!