Téma: Labdarúgás

stenmore 2013 máj. 26. - 11:19:32
(3263/4643)
Nem "kézpénz" ,hanem készpénz,de nekem nem Ribery feje ellen van kifogásom,azt csak azért veszem elõ ,mert a lelke degenerált ,és alattomos ,ezt bizonyította már nem is egyszer.Amit pl a Barca meccsen is elkövetett ,bár útálom a Barcát,de teljes mértékben osztom Puhl akkori véleményét hogy azt tûzzel vassal irtani kell.És ezt tegnap is bizonyította hogy nem teljesen százas a gyerek.Namármot pl Pepe akit állandóan megtalálnak vagy Suarez aki megharapta ellenfelét sokkal kevésbé alattomos játékosok mégis mindenki rajtuk csámcsogott.Ezt a degenerált ipsét pedig már nem elõször fennhagyják a pályán ,mert elég raffináltan csinálja kisded játékait.tehát a gnómfejûség az egy sérült lelket is takar egyben,ezt mint pszichiáter mondom.
-csengõzoli-- 2013 máj. 26. - 11:18:02
(3262/4643)
Te miket össze nem zagyválsz...
Én olyat sehol sem mondtam,hogy a bírókat ne lehetne kritizálni!
A rossz döntésekbõl õk is tanulhatnak,de azzal akkor sem fognak tudni mit kezdeni,amit nem vesznek észre, mert a századmásodperc töredéke alatt zajlik a pálya másik végén.
Ilyen esetek mindig lesznek, én ezt mondtam.
Ehhez Puhlnak és a kritikáinak semmi köze.
Az más kérdés,hogy számodra az õ kritikái is csak akkor érdekesek,mikor neked szimpatikusakat mond, egyébként lehurrogod.
"Ezért is mondasz ilyeneket ,mert önbizalmad aztán van"
Mármint milyen összefüggésben van az én önbizalmammal az,ha leírom,hogy tévedések minden meccsen vannak?
Mirõl zagyválsz már megint? :)
Ahogy korábban is mondtam, te egy, a miénkkel párhuzamos világban élsz, ahol a tények nem számítanak.
Ez a saját kis világod, Ondok World.
Minden egyes tévedésed után ide jössz és elkezded mondogatni,hogy "de mi lett volna ha..."
Ezt most játszod el kb. századjára, csodálkozom,hogy még nem unod.
Persze megint összeesküdtek a bírók ellened :) ,hát persze...
Ebben a furcsa Ondok világban,amiben élsz ez mindig így van,sõt megnyugtatlak, mindig is így lesz.
Összeesküdnek ellened a foci bírók, a kommentátorok, a bírák, a fidesz, a port moderátorok stb. stb.
Õk mind-mind csak téged akarnak bántani,mert neked mindig igazad van. :)
Tényleg az a hlye aki leáll veled beszélgetni, úgyhogy ezt én be is fejeztem.
stenmore 2013 máj. 26. - 00:30:33
(3261/4643)
Hát ebben egyetértünk hogy általában buta embernek van önbizalma,ezért is hordtál össze ennyi zagyvaságot:)Pl:"Minden meccsen van olyan ,ami döntõen befolyásolná amccset ,és abíró elnézi" ehhez nem is kell kommentár ,akkor talán nincs is értelme a bírók munkáját minõsíteni, hiszen minden bíró ember és egyforma,és akkkor biztos Puhl is hülye ,amikor kritizálta többek közt a mai bíró tevékenységét .Ezért is mondasz ilyeneket ,mert önbizalmad aztán van ,éshát ebbõl az következik ,amit ki is osztottál már magadnak,muhahahaa.
-csengõzoli-- 2013 máj. 26. - 00:18:45
(3260/4643)
Jaigen,mikor te politizálsz "az ül" és akkor ugye szabad :D
Mindig is irigyeltem a buta emberek önbizalmát.
Mit kéne cáfolnom? A szokásos "mi lett volna ha..." felvetéseidet, amiket idefirkálsz minden meccs után?
Nem unod így a 413. alkalommal?
Ezek nem léteznek,nem fogod fel?
Minden,azaz minden meccsen történik olyan,amit elnéz a bíró és ami akár döntõ befolyással is lehetne a mérkõzésre.
Ezt a videobíró bevezetéséig el kell fogadni,hisz emberek a bírók is.
Persze a videobíró ellen te ágálsz a legjobban,de hõbörögni azt aztán tudsz.
Egyébként ha azt nézzük, hogy lett volna, ha van videobíró,akkor Ribery sárgát vagy pirosat kapott volna.
A tizenegyest okozó játékosnak nem lett volna sárgája a szabálytalanság elkövetésekor, ugyanis korábban nem érdemelt volna lapot.
Végül Lewandowski is pirosat kapott volna,mikor szándékosan letalpalta Boatenget.
Úgyhogy szó sincs itt kettõs emberelõnyrõl, még elméletben sem!
stenmore 2013 máj. 26. - 00:03:39
(3259/4643)
Amikor én politizálok az ül,és nem propaganda mint amit Te folytatsz,de ne beszélj mellé ,bárki láthatja hogy ki jött elõ most vele ,de neked szabad, bár a fórumfül szerint ezért kitiltás a jussa más közönséges embereknek ,nade nem egy csengõnek.
Sajnos sok értelmes ember leírta már hogy veled nem érdemes leállni ,mert nem érvelsz, hanem sóderolsz .Miközben én a meccsrõl konkrétumokat írtam hogy milyen hibákat követett el a bíró,aközben te érdemben nem cáfolod, hanem hadoválsz.
-csengõzoli-- 2013 máj. 25. - 23:48:39
(3258/4643)
Igen én mindenbe politikát keverek veled ellentétben, aki nagyon ritkán politizál.
Tényleg csak olykor-olykor...
Ja,hát igen a "talán", meg a "ha", meg a "volna".
Szóval a szokásos lemez...
stenmore 2013 máj. 25. - 23:42:55
(3257/4643)
Hát egy töröknek biztos:)
stenmore 2013 máj. 25. - 23:41:48
(3256/4643)
Nem tudsz kibújni a bõrödbõl,és mindenbe politikát keversz,ráadásul falsul ,mert a Magyar Nemzet bizonyítottan a legnagyobb hazug ,a legtöbb elvesztett perrel.
Másrészt halkan mondom a gnómfejû Ribery nem elõször csinált büntetelenül olyat ,amiért azonnal le kellett volna zavarni a pályáról,ld Barca elleni szándékos taposás ,meg a mai szándékos ütés.Valamint a tizit okozó játékosnak is dukált volna a sárga ,ami szintén kiállítás ,és akkor kettõs emberelõnyben símán nyert volna a Dortmund még akkor is ha el kell ismerni, hogy nekik nincsen egy Drogbájuk.Ez tény.
-csengõzoli-- 2013 máj. 25. - 22:49:01
(3255/4643)
Hát.., sokmindenkit nem tudtak tartani sajnos.
Inkább a szíve viszi elõre ezt a csapatot, tudásban veri õket a Bayern.
Sajnos..., mert egyébként nekem is sokkal szimpatikusabbak.
AvatáR Gil Maerth 2013 máj. 25. - 22:47:22
(3254/4643)
Úgy látszik feleslegesen szurkoltam a Dortmundnak :(

Ott bukták el szerintem, hogy Javi Martinezt egyszerûen NEM tudták tartani. NEM tudtak vele mihez kezdni.
(Van ilyen amúgy. A Gyõr is Coulibaly-n bukta el a kupafinálét)
-csengõzoli-- 2013 máj. 25. - 22:44:55
(3253/4643)
Bár a Dortmundnak szurkoltam, el kell,hogy ismerjem,hogy ez a Bayern jobb, gyakorlatilag volt még vagy 5db 200%-os helyzetük,ami a csodával határos módon maradt ki.
A Dortmund sem volt rossz,de nekik kevesebb és kisebb helyzeteik voltak.
Nembaj, így sem kell szégyenkezniük, nagy csata volt papírforma eredménnyel.
-csengõzoli-- 2013 máj. 25. - 22:42:56
(3252/4643)
Ez max a Népszabadság cikke lesz, ott szoktak ekkorákat hazudni :D
stenmore 2013 máj. 25. - 21:21:55
(3251/4643)
Egyébként én már látom a holnapi újságcímeket: "Nagy csatában a Dortmundé a BL gyõzelem",pedig jelenleg még 0:0.
stenmore 2013 máj. 25. - 21:16:54
(3250/4643)
Mennyivel izgibb lett volna egy Reál-Bayern döntõ.
10/10
Hellas 1903 2013 máj. 25. - 14:51:40 10/10
(3249/4643)
A srácok már melegitenek és még az angol mobok nem csatlakoztak a bulihoz , jó lesz ez !
http://www.youtube.com/watch?v=IgWvCmBxfwQ
Meklód fia 2013 máj. 25. - 13:38:36
(3248/4643)
még ha igazad is van, mert valamennyire meggyõztél, de jövõre akkor sem lesz sehol a Dortmund, mert sem Levandowski sem Götze nem lesz már. csak egy tékozló csapat most, mint 2004-ben a Portó.
-csengõzoli-- 2013 máj. 25. - 13:21:29
(3247/4643)
Négyszer találkoztak idén, abból egyszer tudott nyerni a Madrid, kétszer kikapott.
Ez egy szezonban bõven elég,hogy megállapítsuk idén sokkal jobb csapat a Dortmund.
Meklód fia 2013 máj. 25. - 13:04:35
(3246/4643)
kifogtak egy jó meccset pont, de majd akkor derül ki hogy melyik a jobb csapat amikor már 5-6x találkoztak egymással
-csengõzoli-- 2013 máj. 25. - 11:53:18
(3245/4643)
Annál cikibb,hogy simán kitömte a Madridot...
Meklód fia 2013 máj. 25. - 11:07:19
(3244/4643)
érdekes hogy a fifában meg sehol nem vannak, ennyit arról hogy milyen nagy csapat a Dortmund