Téma: Luz Maria

Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 15:17:57 Előzmény malvinkicska
(1514/2794)
Igen, ezekről én is olvastam.
Annak idején kissé meg is lepődtem a jóval fiatalabb barátnőn.
Én is úgy gondolom, hogy az újságok megírták volna!
Ismervén a pletykalapokat, azok még akkor is történeteket gyártanak, ha nincs semmi alapjuk.
Ettől függetlenül arra emlékszem, hogy valaki írta annak idején, hogy a színész felesége nem nézte jó szemmel, hogy a férje egy ilyen csinos, fiatal kolléganővel dolgozik együtt. :-)
Részemről ez a téma lezárva, mert őszintén szólva nem nagyon szeretek a színészek magánéletével foglalkozni.
Ezt is csak azért írtam meg, mert emlékeztem rá, hogy valaki felvetette a témát - még évekkel ezelőtt.
malvinkicska 2019 ápr. 09. - 15:10:35 Előzmény Csalarozsika
(1513/2794)
Nem akarok unalmas lenni 2009-ben Genesis Rodriguez, volt a barátnő 17 évvel fiatalabb volt 2011-ben Adamari López, 2015 -ben Ariadne Diaz, ezek a pletykák röppentek fel vele kapcsolatban, szerintem ha lett volna köztük valami akkor megírták volna, de nem lehet olvasni még csak utalást sem erre vonatkozóan.
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 15:05:57 Előzmény malvinkicska
(1512/2794)
Én sem hiszem, hogy némi rokonszenven kívül több lett volna közöttük.
Úgy emlékszem, a feleség mégis féltékeny volt rá! :-)
malvinkicska 2019 ápr. 09. - 15:03:15 Előzmény Csalarozsika
(1511/2794)
Arról nem olvastam sehol sem, hogy egymásba szerettek volna.
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 14:51:22 Előzmény napraforgó
(1510/2794)
:D :D :D
Tényleg bőven elég lenne belőle a fele is!
Egyelőre nagy az eltökéltség bennem, hogy már csak nosztalgiából sem hagyom abba.
Remélem, bírom cérnával! :-)
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 14:49:35 Előzmény malvinkicska
(1509/2794)
Szia!
Tudom, hogy írtad, de a házasságról és a válásról én is tudtam. :-)
A kérdés egyébként sem erre vonatkozott, hanem arra, vajon Angie Cepeda és Christian Meier egymásba szerettek-e a forgatás idején?
Amit írtam, az erre való reagálás volt. :-)
malvinkicska 2019 ápr. 09. - 14:27:19 Előzmény Csalarozsika
(1508/2794)
Szia a múltkor én írtam házas volt Cristian Meier1995- 2008 -ig a felesége Marisol Aguirre, azért adta be a válókeresetet, mert bántalmazta az írások szerint a feleségét, és elváltak utána 3 színész nővel volt kapcsolata de nem tartós, mostanában meg már elég hiányosan vezetik róluk a híreket.
napraforgó 2019 ápr. 09. - 13:58:23 Előzmény Csalarozsika
(1507/2794)
Igazad van, én biztos felére vágnám Lucecita nyarvogását és harmadára Sátánka intrikáit....
Bevallom, hogy a baleset utáni részekre olyan haloványan emlékszem, hogy azokat valóban el lehet felejteni. És én lehet, hogy el is felejtem.... Majd esetleg elolvasom az összefoglalóidat, ha te képes leszel kitartani.
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 13:39:11 Előzmény napraforgó
(1506/2794)
Szia!
A szerzők jobban tették volna, ha a sorozat megduplázása helyett inkább az ilyen ellentmondásokra figyelnek!
Te aztán alaposan megnyirbálnád ! :-)
Egyébként tökéletesen egyetértek, de a gyermek születését azért megvárnám. :-)
Viszont: Az Aldama és a Mirta szálból 5-5 rész is sok, nemhogy kb. 2 X 40. :-(
Én ezeket teljesen egészében kihagynám! :-)
Kb. emiatt hagytam fel én is a sorozatok nézésével, pláne, hogy azóta - ha lehet - csak tovább romlott a színvonal! :-(
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 13:33:10 Előzmény Iri
(1505/2794)
Szia!
A Gustavot alakító színész nős volt a sorozat forgatása idején.
Ha jól emlékszem, valaki azt írta annak idején, hogy a felesége "kissé" féltékeny volt a Lucecitát játszó színésznőre. :-)
Nem tudom, volt-e ennek alapja, de az tény, hogy a színész házassága még jó néhány évig tartott ezután. (Azóta elvált a feleségétől.)
Iri 2019 ápr. 09. - 12:52:40
(1504/2794)

Kedvcsinálónak a filmhez
https://youtu.be/JPJjwHAIny4
Iri 2019 ápr. 09. - 12:43:09
(1503/2794)
Azon monfordirozok hogy a két szerelmes a forgatás alatt vajon egymásba szeretett e.
Most néztem ezt a még csak moziba látható idei Oszkár díjas filmet bizony ott úgy történt...volt utána cirkusz.
Nagyon szép film.....elhoztam nektek. Igaz csak neten de aki szereti megnézheti.
Csillag születik cime...


http://videa.hu/videok/film-animacio/csillag-szuletik-2018-magyar-drama-romantikus-zenes-uFrT6BiprKTa1PWp
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:09:59 Előzmény malvinkicska
(1502/2794)
Erre mondom én, hogy elég hanyagok voltak a szerzők. Én úgy meg tudnám vágni felére-harmadára a mostani részeket, és a sorozat véget is érhetne az esküvővel, esetleg a gyerek megszületésével. Kb 30. rész, és slussz.
Sem az Aldama szál, sem a Mirta -féle ármánykodás nem lenne szükséges, vagy ha mégis, csak nagyon röviden. Mondjuk 5-5 részben. Emiatt a végtelen huzakodás-nyuzakodás miatt nem nézek már sem latin, sem török sorozatokat. Na meg magyarokat sem.
Most elcsábultam a drága örökösökre, mert reméltem kicsit vicces lesz.
malvinkicska 2019 ápr. 09. - 07:35:10 Előzmény napraforgó
(1501/2794)
Régebben már észleltük van rendezői hiba benne rendesen , de ez már jobb sajnos nem lesz. Valóban Gustavoék alig tudtak bemenni Sátánka meg pillanat alatt ott termet Lucinál.Nehezen de most már kezdem megszokni a sok logikátlan dolgot.
napraforgó 2019 ápr. 09. - 07:19:43
(1500/2794)
Nekem volt egy érthetetlen momentum a mostani epizódban.
Először azt hittem, hogy Lucecita egy bérházba költözött, de később panzióként beszéltek róla. De akár bérház, akár panzió, csak kell legyen egy házmester, vagy gondnok. És úgy láttam, hogy legalább éjszakára, de zárva tartják a ház kapuját.
Nem igazán emlékszem rá, hogy éjjel 2-kor hogy jutott be Sátánka? Beengedte valaki? Akkor látniuk kellett a feldúltságát. Mingo engedte be? Honnan tudta Sátánka, rögtön, hogy melyik Lucecita szobája?
Mert Gustavo és Alvaro kénytelen volt betörni a zárt kaput tán negyedórával később. Őket nem engedte be senki.
malvinkicska 2019 ápr. 09. - 06:57:41
(1499/2794)
A tegnap este tisztázódott Lucecita ártatlansága Gustavo mindent megtett annak érdekében, hogy így legyen az az alkoholista Alvaro is azt vallotta , Lucit meg akarta ölni a sátánka. A mama nagyon csodálkozik ennyire gonosz volt Angelina az unokának tartott szeme fénye. a szomszédok is nagyon aranyosak voltak most is, mint mindig segítik Lucit, védik óvják nehogy baja legyen. Az ami tetszett végre volt jelenete Gustavonak Liceitával, most már szerethetik egymást nincs akadálya és belátta Luci is.,
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 05:44:11
(1498/2794)
Folyt.

Caruca és a többiek is örömmel fogadják a csendőrségről visszatérő Lucecitát.
Végül észbe kapnak és kettesben hagyják Lucecitát és Gustavot.
Lucecita azon nyomban Gustavo nyakába borul, és többször is elismételi, mennyire szereti őt.
Természetesen a csókok sem maradhatnak el! :-)

Sergio visszaérkezik a csendőrségről.
Modesta rögtön Lucecita felől érdeklődik.
Sergio beszámol a fejleményekről, s arról, hogy nem akart zavarni, ezért nem beszélt Lucecitáékkal.
Kicsit szomorú, ugyanakkor örül is, hogy a lány végre boldog!

Gustavo és Lucecita eközben szinte a fellegekben járnak.
Lucecitának végre nincs lelkifurdalása amiatt, hogy Gustavoval van, és szereti a férfit.
Gustavo nagyon boldog, hogy a lány végre beadta a derekát!
Ismét szerelmet vall Lucecitának, s elmondja, mennyire fontos neki Lucecita, s mennyire örül, hogy elnyerhette a szerelmét!

Alvaro faggatja Emiliot, miért jött ki olyan szomorúan Sátánkától.
Emilio elmondja, hogy az orvosok feladata az emberi test meggyógyítása, az övé pedig lélek meggyógyítása.
Alvaro a jelek szerint pontosan érti, mit akar mondani.
Graciela zokog, hogy ő csak azt szeretné, ha Sátánka élne!
Emilio szerint Sátánkának szüksége lesz az imára és mindannyiuk szeretetére!
(Sajnos rajta nincs az az ima, ami segítene!)
Majd elmondja, hogy a szülők szeretetére is szüksége lesz!
Graciela megdöbben, hogy Emilio tudja az igazságot!
Alvaro bevallja, hogy ő gyónta meg a vétkét!

Lucecita és Gustavo boldogan turbékolnak.
Gustavo arra biztatja Lucecitát, hogy pihenjen!
Lucecita azt találgatja, vajon mi lehet Sátánkával?
Gustavo megígéri, majd érdeklődik iránta!
Lucecita elmondja neki, amit Sátánkától hallott, miszerint Sátánka már régóta nem szereti őt.
Gustavot mindez nem éri váratlanul, hisz régóta tisztában volt vele!
Lucecita nem érti, hogy lehet ilyen valaki.
Gustavo szerint Sátánka képtelen bárkit is szeretni!
(Ez egybecseng Dona Maria szavaival!)
Lucecita azt szeretné, hogy Sátánka ne haljon meg!
Gustavo arra kéri, ne gondoljon erre, inkább pihenjen!
Lucecita megígéri, hogy pihenni fog, Gustavo ezután elmegy.

Sergio Martinnal beszéli meg a történteket.
Martin szokás szerint komolytalan, s tömi a fejét.
Érdeklődik, Sergio volt-e már a lánynál és Lucecita megköszönte-e már a segítségét?
Sergio nem akar a lányhoz menni, azt szeretné, hogy legyenek boldogok Gustavoval...
Közben kopognak, s Gustavo érkezik.
Sergio közli, hogy az édesanyja nincs odahaza, de Gustavo Sergiohoz jött...
Csalarozsika 2019 ápr. 09. - 05:10:18
(1497/2794)
A csendőrségen Lucecitát gyilkossággal gyanúsítják. (Sajnos a buta viselkedése ide vezetett!)
Gustavo igyekszik érveket felhozni a lány ártatlansága mellett, s közli, egyedül Sátánka a felelős.
A hatóság embere sem áll éppen a helyzet magaslatán, amikor arról beszél, hogy Lucecita "mindent előre kitervelt..."
Azért ez az okfejtés is nélkülöz némi logikát!
Elvégre nem Lucecita ment Sátánkához késő éjjel, hanem fordítva!
Szóval: Lucecita "kitervelte", Sátánka pedig "házhoz jött"... Ez igen!
Ráadásul egyelőre tanú sincs, de Gustavonak eszébe jut, hogy Caruca férje látta a történteket!
Ezt Lucecita is megerősíti, s Gustavo rögtön el is megy, hogy elhozza magával a tanúskodás végett!
Lucecita magára marad a rendőrségen.
A rendőr is biztatja, hogy azt szeretné, ha sikerülne tisztázni a helyzetét!

Sajnos Lucecita ismét hibát követett el, amikor nem mondta el rögtön a csendőrségen, hogy Sátánka meg akarta ölni.
Végül addig csűrték-csavarták a dolgot, hogy áldozatból gyanúsítottá vált!

A Mendoza - házban eközben Modesta érdeklődik Fefától, Amadortól és Azucenától a történtek felől.
Aggódik a fiáért, mivel Sergio nem ment haza.
Fefa és a többiek töviről hegyire elmesélik Modestának, mi is történt a házban az elmúlt órákban.
Kezdve "Sergio akciójától" - Sátánka leleplezésétől kezdve a Lucecita elleni gyilkossági kísérletig, illetve Sátánka balesetéig.
Modesta döbbenten hallgatja őket.
Sátánka igazi apja is szóba kerül, de ez már nem éri meglepetésként, hiszen erről korábban tudomása volt.
Fefa és Modesta Dona Maria és Miguel miatt aggódnak.
Az alkalmazottak kommentálják az eseményeket.
Azucena a "gőgös Gracielára" tesz megjegyzést.
Utóbbi bizony jogos megállapítás!

Modesta örömét fejezi ki, hogy győzött az igazság, s bebizonyosodott, hogy van isteni igazság!
Amador ugyanakkor arról beszél, hogy a gonosz mindenütt ott van!
Modesta igazat ad neki, ugyanakkor továbbra is aggódik Sergio miatt!
Fefa elmondja, hogy Sergio Lucecia szállására ment.

Eközben Lucecita szomszédai is az eseményekről beszélgetnek.
Caruca férje - aki látta az eseményeket - tart beszámolót a többieknek. (Caruca, Carmen és az idős hölgy alkotja a "hallgatóságot".)
A hölgyek - miután mindnyájan felfogják a hallottakat - szintén nagyon megdöbbennek Sátánka gonoszságán.
Caruca férje elmondja azt is, hogy Sátánka még élt, amikor ő látta, de nem biztos benne, hogy túléli!
(Ebben bizony nem lesz igaza! Sátánka életben marad! (A gyűlölet éltet, s ő tele van gyűlölettel!)

Sátánka állapota súlyos, az orvos szerint sokkot kapott.
Graciela és Alvaro mindketten nagyon aggódnak érte, s beavatkozást sürgetnek.

Caruca férje folytatja a "beszámolót", elmondja, hogy Sátánka még súlyos állapotában is csak átkozódni tudott.
A többiek azon lamentálnak, hogy mindebből ők semmit nem vettek észre!
Domingo, Caruca férje Alvarot is megemlíti, feltűnt neki, milyen szomorú volt.
Caruca arról beszél, hogy tovább kellett volna maradnia Lucecitánál, s akkor Sátánka érkezésekor nem lett volna egyedül.
Közben Gustavo jön lóhalálában, s megkéri Caruca férjét, menjen vele tanúskodni a csendőrségre, mert Lucecitát gyilkossággal vádolják.

Modesta Lucecitáért és Sátánkáért is imádkozik.
Közben végre megérkezik Sergio.
Modesta azon meditál, hogy nem hittek Sergionak, majd Lucecita felől érdeklődik.
Sergio elmondja, hogy bevitték a csendőrségre, s Gustavo vele van!
Ő nem ment a csendőrségre, inkább a Mendoza - házba ment vissza, hisz tudta, hogy az édesanyja aggódik érte.
Elmondja Modestának, hogy felelősnek érzi magát a történtekért.
A dolgok nem úgy alakultak, ahogyan szerette volna, mert ő csak az igazságot akarta felfedni!
(Ráadásul akár rosszabb vége is lehetett volna, de szerencsére Lucecitának nem esett baja!)

Miguel eközben készülődik, feltett szándéka, hogy elmegy Lucecitához, mert a lánya mellett a helye!
Dona Maria megpróbálja ugyan lebeszélni, de Miguel nem tágít!
Közben Emilio érkezik a házba, s Dona Maria rögtön elkezdi mesélni a történteket, kezdve Sátánka tettetett bénaságával, ami Emilio számára már nem újdonság.
Szeretne beszélni Sátánkával, de Miguel felvilágosítja Sátánka legújabb aljas tettéről, a Lucecita elleni gyilkossági kísérletről.
Miguel elindul a csendőrségre, Emilio pedig arra kéri Dona Mariát, mesélje el részletesen, mi történt.

Alvaro és Graciela továbbra is a kórházban vannak.
Nagyon aggódnak, de az orvosok nem mondanak nekik semmit Sátánka állapotáról.

Miguel eközben megérkezett a csendőrségre, ahol Lucecita sírva meséli el neki, hogy Sátánka megpróbálta megölni.
Miguel nyugtatgatja, hogy minden rendben lesz!
Ezt nemcsak az apjának, hanem a kihallgatótisztnek is rögtön el kellett volna mondania, s akkor nem került volna ebbe a helyzetbe!

Dona Maria elmeséli Emilionak, hogy Sátánka becsapott mindenkit, hisz soha nem volt mozgássérült!
El van keseredve amiatt, hogy Sátánka mennyi gonoszságot követett el!
Ráadásul arra is rá kellett jönnie, hogy Sátánka nem az unokája!
Emilio az iránt érdeklődik, hogy Dona Maria szereti-e Sátánkát?
Dona Maria Gracielát és Alvarot hibáztatja a történtekért.
Elmondja Emilionak, hogy megrémíti Sátánka gonoszsága!
Ha nem lenne ilyen gonosz, talán tudná szeretni, de így már nem!
Felidézi, hogy Sátánka mennyi szeretetet kapott tőlük!
Mesélt neki, sétálni vitte, s minden kívánságát teljesítette.
Ezért is keseríti el Sátánka végtelen gonoszsága!
Szerinte Sátánka senkit sem képes szeretni!
Emilio szerint imádkozniuk kell a lelkéért!
(Sajnos nem lehet imádkozni olyasmiért, ami nincs!)

Végre Dona Maria szeméről is lehullt a hályog!
Ő mindig védte az ő "angyalkáját", de Sátánka őt sem szerette soha!

Lucecita kétségbe van esve amiatt, hogy gyilkossággal vádolják.
Apja megnyugtatja, hogy ő hisz neki!
Eközben Alvaro lép be a terembe, s kinyilvánítja, hogy vallomást szeretne tenni.
Vallomásában leszögezi, hogy Lucecita ártatlan!
Sátánka szándéka pedig az volt, hogy megölje a lányt!
Arra a kérdésre, hogy mivel tudja ezt bizonyítani, elmondja, hogy Sátánka maga vallotta be, amikor rátaláltak a lépcsőn.
Kérdésre azt is elmondja, hogy ő Sátánka apja.
Utóbbi igencsak sokat nyom a latban, s ezzel tisztázza Lucecitát a vádak alól!

Közben Gustavo is megérkezik Caruca férjével, aki szintén megerősíti, hogy Lucecita ártatlan!

Miguel kezet nyújt és köszönetet mond Alvaronak!

Alvaro tisztességesen viselkedett, ezúttal le a kalappal előtte!
Nehéz lehetett neki megvádolni Sátánkát, főleg annak ismeretében, hogy mennyire elfogult vele szemben!

Sergio nagyon ideges, Modesta és Fefa sikertelenül próbálják megnyugtatni.
Végül elhatározza, hogy elmegy a csendőrségre vallomást tenni.
(Erre persze már nem lesz szükség!)
Modesta próbálja visszatartani, hisz Lucecita Gustavoval van, és nem akarja, hogy a fia lássa ezt!
Fefa szerint viszont az a legfontosabb, hogy Lucecita boldog legyen - még ha másik férfival is!
Modesta végül igazat ad neki.
Fefa Dona Maria miatt aggódik, mivel nem hajlandó enni.

Dona Maria amiatt kesereg, hogy a Jóisten meg akarja büntetni a házukat!
Emilio szerint ez nem így van, az Úr csupán próbák elé állítja őket, s arra biztatja, imádkozniuk kell, hogy az Úr adjon erőt a próbatételek elviseléséhez!
Ezután elmegy - Sátánkához a kórházba.

Modesta levest visz Dona Mariának, aki érdeklődik, hogy Modesta mindent tud-e a történtekről?
Elpanaszolja, hogy mennyit kellett szenvednie Sátánka miatt!
Ráadásul Miguelért is nagyon aggódik, fél, hogy újra rosszul lesz.
Sátánka pedig súlyos állapotban fekszik a kórházban.
Modesta arra kéri Dona Mariát, pihenjen egy kicsit.
Dona Maria Sergio felől érdeklődik.
Modesta elmondja, hogy a csendőrségre ment.
Dona Maria dicséri Sergiot, amiért annyi mindent megtett Lucecitáért.
Modesta szerint a fia felelősnek érzi magát a történtekért.

Az orvosok szerint Sátánka állapota nagyon aggasztó, valószínűleg kómába esett.
(Dehogy esett!)
Beszámolnak Gracielának és Emilionak Sátánka állapotáról.
Elmondja, hogy a sokk hatására eszméletvesztés lépett fel.
Két eset lehetséges: Vagy magához tér, vagy végleg kómába esik.
Elmondása szerint Sátánkától függ, akar-e élni!
(Persze, hogy akar! Ahogy korábban írtam, a gyűlölet élteti!)
Az orvos szerint sok imádságra lesz szükség.
Emilio azt kéri, hadd mehessen be Sátánkához!
Az egyik orvos elutasítja, a másik viszont végül megengedi neki, hogy néhány percre bemenjen hozzá.
Közben megérkezik Alvaro, s Graciela elkeseredve mondja el neki, milyen rosszul van Sátánka.

Emilio bemegy Sátánkához, imát mond érte, majd beszél hozzá.
Sátánka reagál a szavaira, megfogja a kezét!
Emilio arra kéri, bánja meg bűneit, s ezáltal elnyeri Isten bocsánatát!
Kéri Sátánkát, hogy szorítsa meg a kezét, ha egyetért a szavaival, de hiába, Sátánka nem teljesíti a kérését!
Hiába minden könyörgés, a jelek szerint Sátánka nem bánt meg semmit!
Emilio Sátánkától kijőve beszámol Gracielának és Alvaronak.
Reménykedik a felépülésben, de attól tart, a lelkét elveszítik!
Alvaronak is feltűnik Emilio szomorúsága!

Hiába, Emilio soha nem változik meg!
Nem képes belátni, hogy ami nincs, azt nem lehet megmenteni!
Sátánka már régóta menthetetlen, mivel velejéig gonosz!
Iri 2019 ápr. 08. - 21:59:10
(1496/2794)
malvinkicska 2019 ápr. 07. - 13:36:36 Előzmény napraforgó
(1495/2794)
Miért zavarna a fórum azért van véleményt nyilvánítunk, valóban nekem nem csak a fkönyvel van gondom de a rendező sem áll a tudása magaslatán, nagyon hiteltelen sok helyen, akik nézzük látjuk.