Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 okt. 03. - 09:03:25 Előzmény janderka
(3482/4882)

Az lehet, de legalább pár napot várhattál volna ezzel az információval, amíg abban reménykedhettem volna, hogy felhív. Aztán előbb-utóbb úgyis leesett volna, hogy hiszen nem is tudod a telefonszámom, hogyan adhattad volna meg neki?! :)



No, de visszatérve: vajon ebből a Libás sztoriból akarják kihozni azt, hogy Szabi a sitten majd észhez tér? Mert már Emmánál is többször megfogadta, aztán az évad elején megint nagyjából két percig foglalkozott Emmával (ja, meg LL ügyében felhasználta, mint valami konzumnőt), aztán az előző évad végének nagy akarása igen gyorsan eltűnt.
És Szabi luxuscellája olyan lesz, mint a Körösztanyádban látott cella vagy inkább fog hasonlítani Danika aprócska szobájához, csak rajzolnak az üvegfalra rácsokat filctollal?
3/10
offtopic
janderka 2021 okt. 03. - 08:50:08 3/10 Előzmény guess.who
(3481/4882)
De hisz épp beleillene a soriba vele.
offtopic
guess.who 2021 okt. 03. - 08:38:47 Előzmény janderka
(3480/4882)

És képes vagy tönkretenni a tegnapi illúzióimat. Áááh! Utállak! :D


3/10
offtopic
janderka 2021 okt. 03. - 08:30:10 3/10
(3479/4882)
A takkerlány kisgyerekes anyuka. Tele minennapi gondokkal. Örül, ha mesélhet róla valakinek :)
https://youtube.com/channel/UC8aZBw_4HWhB74QeboXe8Ig
offtopic
guess.who 2021 okt. 03. - 07:19:49 Előzmény napraforgó
(3478/4882)
Igazság szerint a takarítás csak ürügy lett volna, beszélgetni szerettem volna Szabi kirúgott takarítónőjével - de hát Jandi belealudt az ügybe, úgyhogy nem lett semmi végül.
Pedig az sem zavart volna, ha Pető Zsófia tulajdonképpen nem tudja bekapcsolni a sárga nagy porszívót. :)
offtopic
guess.who 2021 okt. 03. - 07:12:51
(3477/4882)
Szegény tévéd. Márpedig szinte biztos, hogy akkora baromság lesz: vagy kiderül Szabi szerepe, végleg szakítanak, de aztán Szabi vesz a piros kocsija helyett egy rózsaszínűt LL-nek (vagy bármi mást, ami eltúlzott, feltűnő és amiről úgy érzi, hogy sikeresen kompenzálhatja a bűnét*), erre meg nyilván jön a hepiend és az örök szerelem. Legalábbis még két részig, mert utána megint elkezdik a menetrendszerű dráááámát: összeveszés-kibékülés-nagyszerelem-félreértés-összeveszés-kibékülés ésatöbbi... Pont úgy, ahogy a Linda-Tamás, a Vera-Maki vagy a Dorka-Máté párosok csinálják.
Ha meg nem derül ki, hanem szépen elalszik ez az egyre unalmasabbá váló LL-ügy, akkor jön majd más (például LL meglátja Szabit az utcán, ahogy Emmával megbeszélik a másnapi melót, de a magas zajszint miatt mindketten közel hajolnak egymás füléhez; vagy Szabi meglátja LL-t, hogy a tévészékháznál elmélyülten beszélget azzal a figurával, aki a portást letolta, hogy nem engedte be a "művésznőt" - és kész a félreértés, jöhet a dráma, l. fentebb.

Bár én sokkal jobban örülnék, ha legkésőbb a jövő héten lebukna végre Szabi, LL meg úgy megsértődne, hogy azonnal kivenné az antipatikus gyerekét is az iskolából, és soha többé nem kellene látnunk például Veráéknál sem a tévében.
(Az is egy érdekes jelenet volt: hosszú percekig beszélgettek a tévé előtt Makival a nappaliban, de mindvégig ugyanaz a 2-3 képsor ment a tévében újra és újra. Valószínűleg ennyire nem tud tartalmat gyártani az ominózus tévé(kettő), hogy kénytelenek ugyanazt rotálni egész nap.)

* - Érdekes, hogy a sztárügyvéd(!) Szabinak még mindig nem esett le, hogy bűncselekményt követett el azzal, hogy szándékosan lelopta(!) a liba telefonjáról a képeket/videot, majd önös érdekből segített nyilvánosságra is hozni. Persze úgy adják elő, mintha csak a törtető másik nő hibája lenne az egész, és Szabi az empatikus-együttérző vigasztaló, de ha jól emlékszem, senki nem kényszerítette a lopásra, teljesen önállóan, előre megfontoltan, aljas indokból cselekedett, szóval kétlem, hogy létezne olyan bíróság, ami felmentené. És ezt neki kellene a legjobban tudnia.
4/10
offtopic
napraforgó 2021 okt. 03. - 03:58:30 4/10 Előzmény guess.who
(3476/4882)
No, ez engem is érdekelne. és én garantáltan CSAK takaritást kérnék tőle. Ablakpucolás (útálom). porszivózás (azt sem szeretem), portörlés (na azt végképp), egyszóval azt a csinos kis takaritónőt lehet hozzám is irányitani.
Sőt, nekem egy idősebb, tapasztaltabb nőszemély is megfelelne....
3/10
janderka 2021 okt. 02. - 20:01:14 3/10 Előzmény guess.who
(3475/4882)
:))))
offtopic
guess.who 2021 okt. 02. - 19:54:54 Előzmény janderka
(3474/4882)
Óóóóóó, nagyon zavarba hoztál! :)

Nem tudod véletlenül: másnál is vállal takarítást? :)
offtopic
guess.who 2021 okt. 02. - 19:52:13 Előzmény janderka
(3473/4882)
A baj az, hogy már MINDEN beszélgetés ócska dramaturgiai eszközzé van silányítva, nincs egy épkézláb társalgás, mindenki csak pont annyit és pont akkor mond ki, ami a következő marhaság felvezetéséhez kell, egyetlen szó többlet nem hangzik el.
3/10
janderka 2021 okt. 02. - 19:50:26 3/10 Előzmény guess.who
(3472/4882)
Megadtam neki a számodat is :)))))
offtopic
guess.who 2021 okt. 02. - 19:49:55 Előzmény janderka
(3471/4882)
Hálásan köszönöm! :)
3/10
janderka 2021 okt. 02. - 19:20:54 3/10 Előzmény napraforgó
(3470/4882)
Csakis azért nem engedte beszélni Álommanó papát, mert kellett a félreérthetőség húzhatósága. De hát ez tipikus dramaturgiai eszköz.
4/10
napraforgó 2021 okt. 02. - 19:19:15 4/10 Előzmény guess.who
(3469/4882)
Nem hallottam, sajnos. Majd megnézem az ismétélst.
3/10
janderka 2021 okt. 02. - 19:05:23 3/10 Előzmény guess.who
(3468/4882)
offtopic
guess.who 2021 okt. 02. - 18:57:30
(3467/4882)

Ja, akartam kérdezni, hogy ez a Tóth Andi csak nem a tévékettő helyiérdekű celebje, akit meg kellett kínálni valami szereppel egyéb szolgálatáért cserébe?
Viszont iszonyat irritáló, ahogy elnyeli a hangokat. Valószínűleg én gondolom rosszul, de úgy tanultam, hogy egy színész(nő)nél a legfontosabb, hogy szépen és érthetően, artikuláltan beszél... Aki erre nem képes, az legalább ne nevezze magát színésznőnek.


offtopic
guess.who 2021 okt. 02. - 18:49:36 Előzmény napraforgó
(3466/4882)
Egyébként mit mondott Linda apja (mármint az előzetesben)? Rálőtt a felesége?!?!
offtopic
guess.who 2021 okt. 02. - 18:47:42
(3465/4882)
A kettő (padtárs egy napig és a hosszú ideig tartó, "kijelölt" "szerelem) azért nagyon nem ugyanaz. Bár a vége általában igen. :)

Viszont simán megléphette volna a tévékettő ezt a modernizált hamupipőkés játékot a takarítónővel (hihetetlen, de egyszerűen nyoma sincs annak, hogy ki játszotta, pedig ide akartam írni a színésznő nevét!), szerintem százszor jobb lett volna, mint most ez a Lufilibás vergődés.
De ha már: örülhetsz, mert úgy tűnik, hogy az utóbbi illető immár epizódszereplőből kvázi-főszereplővé (mintaanyává?) lépett elő, ugyanis tegnap volt egy olyan jelenete, amiben a főszereplők NÉLKÜL, önállóan futott. A tévé(kettő) székházába való bejutós jelenetre gondolok, aminél Szabi nem volt ott. Szerintem ilyesmit a mellékszereplőkkel SOHA nem csináltak. Ha mégis úgy indult egy jelenet, hogy egyedül volt az illető, akkor biztosan betoppant valamelyik főszereplő is a díszletbe...
4/10
napraforgó 2021 okt. 02. - 18:43:50 4/10 Előzmény luci87
(3464/4882)
Éva nem hazudott, csak hagyta, hogy Linda azt higgyje, hogy a férje lépett félre. De hamar le fog bukni, mert az előzetesben Linda észreveszi, hogy egy férfi hozza haza és nagyon bizalmasan búcsúzkodnak.
Ha igaz, hogy ez a kapcsolat évek óta tart, akkor nem értem, hogy miért nem váltak el már korábban.

Azon meglepődtem, hogy Linda úgy nekiesett az apjának, hogy szóhoz sem hagyta jutni. Ez rá eddig nem volt jellemző.
7/10
luci87 2021 okt. 02. - 18:22:42 7/10
(3463/4882)
Azert az durva volt Linda anyjatol,hogy azt hazudta,a ferje lépett félre! Viszont a ferje tenyleg egy pipogya,nyamnyila alak,engem is idegesitene! Meg se szolalt,mikor szapulta Linda,ill.öööö probált volna,de csak szerencsetlenkedett...

Más ,épp figyeltem,hogy Horváth Lili mennyire hasonlit az edesanyjára!! Multkor néztem a Gyáva c.filmjét (ajánlom mindenkinek)epp igy nezett ki x évvel ezelött!!!