Téma: Mojo Cafe Étterem

IE1234 2014 jan. 20. - 22:38:15
(3/3)
Remélem mindenki elolvassa, aki itt jár, ÉRDEMES!

Ma rendeltem tõlük elõször és az biztos hogy utoljára is. Majdnem 2 órát vártam a gyros tálamra úgy, hogy 2 utcára lakom az étteremtõl és szerintem le sem kell írnom hogy milyen állapotban kaptam meg ennyi idõ elteltével. Megrendelésemtõl számítva másfél óra múlva kaptam egy telefont, hogy a kedves futár nem találja a megadott nevet a kapucsengõk között, ugyanis mint késõbb kiderült, aki felvette az adataimat (foodbook.hu-n keresztül adtam le rendelésem) 201-es házszám helyett 210-et írt fel, majd egy pizzát akart rám sózni, mert hogy azt küldettek el vele. Ezt sikerült tisztázni majd ezek után NAGY NEHEZEN megérkezett a futár, aki a kezembe adott egy kihûlt kb 10x5 cm-es dobozt, amibe 10 szál krumpli és pár szem hús volt található, természetesen mind összeaszalódva az eltelt idõ miatt. Nyújtom neki a pénzt amivel szeretnék fizetni, erre tátott szájjal mered rám, hogy úristen mekkora pénzzel akarok fizetni és hogy nem tud visszaadni. Közöltem vele, hogy a neten közöltem hogy ekkora pénzzel fogok fizetni, pont azért hogy ne essék ebbõl félreértés, de gondolom ezért is van feltüntetve az oldalakon. Megkért hogy valahogy kerítsek kisebbet, ekkora kivittem neki 2000 Ft-ot, és még abból sem tudott vissza adni úgy hogy 1200-at kellett fizetnem. Tehát sok sikert mindenkinek aki itt szeretne enni, vagy csak megfordul a fejében hogy itt fogyasszon akármit is, ugyanis a kaja és a kiszolgálás is ritka szar.
derienne 2009 jan. 02. - 21:16:56
(2/3)
még csináltunk pár képe azt megmutatom :) ha érdekel valakit :)
derienne 2009 jan. 02. - 21:15:34
(1/3)
A barátnõimmel mentünk a flórián tér közelében és két pálmafa volt az ajtaja elõtt . Gondoltuk benézünk mert már farkaséhesek voltunk. Képzeljétek el amikor bementünk teljesen olyan volt mintha egy erdõbe csöppentünk volna, de nem is inkább dzsungelre hasonlitott. nagyon barátságos hely az tuti. és rendeltünk egy egy fõételt amihez ajándék kotkélt is kaptunk!!! Nagyon nagyon finom volt minden és ráadásul nagy adagok voltak, szóval jól lehet lakni . nem is nagyon drága inkább ilyen közép árkategóriás de elsõ osztályú a kiszolgálás és az étel is . a baj csak az hogy nem lehet leparkolni napközben szerintem mert mi se találtunk parkolóhelyet csak a lakótelepen . de ez sem nagy baj. Érdemes kipróbálni. mindenkinek csak ajánlani tudom!