Nissi 2009 okt. 28. - 18:27:26 Előzmény Cimmike
(1642/3502)
Nem hiszem hogy lett volna valami közöttük, a sorozatban többször is van utalás arra, hogy a csapat összejár néha vacsizni, bárban iszogatni, mozizni ilyenek. Bár Tony iránti ellenszenve David apunak lehet, hogy innen ered, nemtom, de szerintem meg fogjuk tudni. :D
Millagro 2009 okt. 28. - 13:53:42
(1641/3502)
Hátha valakit érdekel:
Michael Weatherly-s live chat lesz a Favorite TV Shows oldalán, nov. 3-án kedden 11 órától, idõeltolódással az este 7.

http://favorite-tv-shows.com/review/tv-com-news/ncis-chat-with-michael-weatherly.html
Millagro 2009 okt. 28. - 13:45:18
(1640/3502)
Nem jártak, csak mint barátok töltöttek együtt kis idõt. Tony Abby-vel is összejárt, vacsorázni mentek stb. Tony akkor lett vezetõ, Ziva pedig lelkileg kissé kivolt, pl. Ducky megjegyzése miatt, hogy Tony majd biztos tudja, hová vitték Gibbst.
10/10
Cimmike 2009 okt. 28. - 11:11:33 10/10
(1639/3502)
Segítsetek már egy kicsit!

***Spoiler lehet annak, aki nem látta***

Elkezdtem nézni a régebbi részeket és valamit nem értek. A 04x01-ben, amikor Ziva utánaered 2 motorosnak és egy robbantásos merénylet mellett köt ki, utána elmegy valami Moszados fõhadiszállásra (?), ott a hapsi kérdõre vonja, hogy lefeküdt-e Tonyval? Aztán képeket mutogat neki, és azt mondja, hogy 3 hónapja legalább 1x egy héten Tony felmegy Ziva lakására.
Ezzel most mi van? Mert sem elõtte, sem utána nem volt utalás rá, hogy ezek összejártak volna. Szóval a nagy kérdésem az, hogy lehet-e errõl tudni valamit bõvebben?

Bocs, ha már volt errõl szó, de nem fogok több 100 hozzászólást visszaolvasni, hogy megtaláljam a választ...

Köszi elõre is annak, akinek van valami ötlete!
Millagro 2009 okt. 25. - 20:09:03 Előzmény Zsanyecz
(1638/3502)
Még nem jelent meg, de már nincs sok hátra. Ha érdekel a lemez, akkor ajánlom a saját oldalát, ahol sok infót találsz róla, és bele is lehet hallgatni az egyes számokba: http://www.ncismusic.com/

Még Brian Dietzen, aki énekelni szokott, õ jöhet a harmadik korongra. :) Mark Harmon-ról és Sean Murray-rõl nem igazán tudom elképzelni, hogy dalra fakadjanak.
Nissi 2009 okt. 24. - 18:47:52 Előzmény Zsanyecz
(1637/3502)
A 2. NCIS album novemberben fog megjelenni, de gondolom, hogy a torrent oldalakról le lehet majd tölteni, de ha Michael Weatherly dala énekel akkor a tvguidemagazin.com oldalon bele lehet hallgatni, a shows-nál ki kell választani az NCIS-t, de akár youtube-on is megtalálhatod, a dal címe "Bitter and Blue"
10/10
Zsanyecz 2009 okt. 23. - 20:38:59 10/10 Előzmény Millagro
(1636/3502)
Honnan lehet megszerezni a lemezen lévõ számokat??? :D
Millagro 2009 okt. 23. - 14:51:35
(1635/3502)
Hallottátok már Michael Weatherly számát az NCIS új lemezérõl? Hirtelen nem ismertem fel, ki énekel, csak ismerõs volt a hang, utána néztem, ki az elõadó.:D
STKAKTUSZ 2009 okt. 23. - 12:03:57
(1634/3502)
ó meg se néztem hogy mikor adják a következõt, csak mérgelõdök, hogy miért nincs még elõzetes. Hát akkor ezért nincs...:(

télleg, már emlékszem melyik halloween-részre gondolsz, az is nagyon jó volt:)
Millagro 2009 okt. 22. - 22:23:11 Előzmény STKAKTUSZ
(1633/3502)
Volt már egy Halloween-es a negyedik évadban (ha jól emlékszem), amikor a kislányt elrabolják, hogy zsarolják az anyát.

SPOILER

Szegény Palmer is beállt a taslisok sorába, Gibbs nem kivételezik senkivel, Abby-n és Ducky-n kívül persze:D Igazán a következõ részt várom, mert abban láthatjuk Gibbs lakását, ill. a hajó is elõkerül majd, kár hogy többet kell rá várni.
Nissi 2009 okt. 22. - 18:27:19
(1632/3502)
A Tonys dolgot én is leakartam már írni, hogy milyen jól néz ki mostanában DiNozzo. Én személy szerint imádtam mikor a sorozat elején hosszabb volt a haja, és nagyon örülök, hogy ismét megnövesztette egy kicsit. De Tony egész új stílusa bejön, igaz nyakkendõvel, öltönyben is jól nézett ki, de ez a nyakkendõ nélküli, kissé lezser stílus a fegyvertáskával nagyon bejön. McGee-rõl már nem is beszélve, látványosan fogyott néhány kilót, és jól áll neki :D

SPOILER 7x05

Hát remek rész volt, együtt a csapat, megvan a dinamika, Palmer igazi színes egyénisége a sorozatnak, jókat nevettem rajta, meg a többieken is. Tony-nak külön pont jár a probie sandwitc és a mobile campfire szavakért. Kedvenc Palmer-es jelenetem a 4. évadból a szexuális zaklatásról szóló elõadásos jelenet, hát azon mindig kifekszek :D Sajna jövõ7en pihen a sorozat, köv rész november 3án lesz.
STKAKTUSZ 2009 okt. 22. - 16:12:15
(1631/3502)
Már a hetedik évad eleje óta akarok leírni két dolgot, de annyira nem voltak fontosak összehasonlítva a történtekkel, úgyhogy valahogy mindig lemaradtak. de most leírom: 1) miért nincs új fõcím a hetedik évadban? minden rész elején várom hátha új képkockák lesznek de nem:S mondjuk kb ez az egyetlen amit az új évadban meg tudok kritizálni úgyhogy inkább befogom:) 2) Tony eszméletlenül jól néz ki ezzel a hosszabb hajjal...

---SPOILER 7x05---

ez a halloween-rész nagyon bejött:) Palmer végre kicsit többet szerepelt, valahányszor meglátom szakadok a röhögéstõl:D olyan sok évadon át egyetlen "temmatikás" részt sem csináltak, aztán végre a hatodikban volt egy karácsonyi, a most pedig a halloween-esen kívül még hálaadásos és karácsonyi részek is készülnek, már alig várom:) végül nem is írtam spoilert... mindegy.
mellon 2009 okt. 20. - 22:56:58
(1630/3502)
Sziasztok! Szükségem lenne a sorozatra az 5. évadtól fölfelé szinkronosan, vagy ahol még nincs, ott felirattal. Tud vki segíteni nekem ez ügyben? Fontos lenne (ajándék)! Ha vki tud segíteni, akkor írjon nekem egy mélt a mellon29@gmail.com címre, ahol meg tudjuk beszélni a részleteket. Nagyon szépen köszönöm! :)
10/10
florka 2009 okt. 19. - 19:38:45 10/10 Előzmény kisficok
(1629/3502)
és melyik szám volt az? :D
fria76 2009 okt. 19. - 16:23:14 Előzmény ronika1989
(1628/3502)
Millagro 2009 okt. 16. - 19:14:47
(1627/3502)
Kíváncsi vagyok a hatodik részre, végre megtudhatjuk, milyen Gibbs háza belülrõl. Láttam már egy forgatási képet, olyan 50-es, 60-as évek hangulatú volt a bútor.

SPOILER
ZIva apja még tuti visszatér kicsit kakit kevergetni. Ziva, mint Probie 2:) Ebbõl még jó viccek lehetnek, Tony biztos elsüt majd néhányat.
Nissi 2009 okt. 16. - 09:32:18
(1626/3502)
Pont az a jó benne, hogy olyan ködös az a 3-4 hónap, ahogyan sok más is. Véleményem szerint "olyan" nem volt közöttük, de az írók nagyon jól kijátszották ezt a "most-akkor-igen-nem" dolgot, szépen építkeztek belõle a 4. évadban.

***SPOILER 7x04***

Remek rész volt ismét, az egész ahogy fel volt építve, megválaszoltak néhány kérdést, de azért sokat függõben is hagytak. Pl. még mindig nem tudjuk, hogy mi történt Zivával a terrorista táborban, miért kérdezték õt az NCIS-rõl. Remélem azért egyszer ezekre is választ kapunk.

Most jött csak igazán át, hogy mit érezhetett Ziva akkor, ahogy úgy érezte, hogy Gibbs és a többiek elhagyták õt, az apja pedig egy ilyen küldetést bíz rá, mert Eli David-nak sokkal fontosabb a bosszú, a saját céljai, mint a saját lánya. Aztán csapdába esik, és várja, hogy érte jöjjenek, de nem jön senki, és mikor már nem volt reménye sem, akkor megjelenik a Csipet csapat! Nem lehetett könnyû, az biztos. De ahogy Gibbs mondta neki, az a Ziva meghalt ott, aki addig volt, és kezdjen új életet a moszad és az apja nélkül. David apuka ezt nem fogja hagyni, már most várom a következõ fellépését. Egyszerûen imádom, ahogy felépítik a karaktereket és a kapcsolatukat ebben a sorozatban. Várom a folytatást!
STKAKTUSZ 2009 okt. 15. - 21:28:52 Előzmény tyg
(1625/3502)
Ziva-Tony spoiler!!!

Hát a 7x04-ig nem jöttek össze egyszer sem és ez a legfrissebb rész. (Mondjuk én még mindig vitatkoznék, hogy amikor Gibbs a 3-4. évad között elment Mexikóba, volt valami köztük, de már többen leoltottak, hogy nem voltXD de szerintem elég ködös az az idõszak:P)

---SPOILER 7x04---

Kezdem azt hinni, hogy nem bírják ki a készítõk, hogy minden információt megosszanak a nézõkkelXD Persze ezt bóknak szántam, a legeslegjobb volt, hogy nem tudjuk, mit mondott Gibbs (remélem nem is tudjuk meg), mert egyszerûen nincsen mondat, ami abba a helyzetbe beleillett volna. Megint egy hihetetlen jó rész volt, az eddigiek pozitívumait megtartották (pl Tony-McGee), Duckyt is végre kicsit elõtérbe hozták, már hiányoltam:) Vance szerzett nálam egy jópontot, bár ijesztõ, mennyire meg tudja magát játszani:S Nem csodálom, hogy mindenkit elvert pókerban:D És végre kiderült hogy mi is történt azon a hajón, meg hogy David apuka ki is valójában, és mire képes. Nem is értettem, ezek után hogy van bõr a képén visszakérni a lányát és hogy gondolja, hogy majd ezek után vissza is megy a Mossadhoz... Most már tényleg megérthetõ mit értett az alatt Ziva, hogy 'It was justified'. A legdurvább, hogy szó szerint azt értette, hogy az apja az egészrõl tudott, hiszen Ziva társa(i) hazamentek és elmondták neki hova ment a lánya, mire Eli csak szép csendben keresztet vetett és folytatta az életét... (Egyébként amikor Ziva a kihallgatóban mondta az ex-társának, hogy ne kérjen bocsánatot, mert az a gyengeség jele, teljesen olyan érzésem volt, mint mikor Harry mondta Scrimegour-nak, hogy "még mindig ízi-vérig Dumbledore embere vagyok". Nagyon megható volt:))
kisficok 2009 okt. 14. - 15:30:29 Előzmény kisficok
(1624/3502)
már megtaláltam
10/10
chosette 2009 okt. 13. - 18:01:43 10/10
(1623/3502)
Ilyenkor sajnálom,hogy nem vagyok fiatal és szép.