STKAKTUSZ 2010 febr. 12. - 16:21:12
(1882/3502)
Nanana, azért "Diva" még nekem is sokXD

---spoiler 7x15---

Fornell nagyon feldobta az egészet, valami haláli volt a kis köntösében és hálópapucsában:D Hát még ahogy Gibbs meg is jegyezte hogy milyen nice slippers, azon szakadtam:D Több Fornell kéne, hiába (meg ha már szóba hoztam, több Trent Kort kéne, hiába:)). Az igazgató 'színes' egyénisége meg sem közelíti az övéket. Franks-t is remélem még szerepeltetik, elvégre valamennyi köze csak volt az ügyvédnõs szálhoz. Szvsz tetszett a rész, fõleg a rengeteg Gibbs-Fornell jelenet és civakodás miatt:D Annak viszont örülök, hogy Ziva és Damon csak egyetlen mondat erejéig érintettek kényes témát. Megõrülnék ha neki öntené ki a lelkét a szomáliai fogságáról, amikor azt egy csapattagnak kell majd végighallgatnia (ideális esetben Gibbs-nek, de még Tonyval vagy Abbyvel is megbarátkoznék:))

Amúgy visszatérve a Damon-problémára: akkor most neki mi is a viszonya Gibbs-el? Mert az elsõ részben elõször csalódást okozott neki, aztán Gibbs mégis neki adta a medált. A második részben pedig igaz, hogy a "rossz oldalon" állt, de a végén Gibbs mégis megdícsérte. Most meg megint úgy viselkedett vele, mint egy rosszfiúval. Nemtom, furi...:S
10/10
szmerci 2010 febr. 12. - 15:39:54 10/10 Előzmény Cimmike
(1881/3502)
spoileres
" "depizzünk együtt és nyalogassuk a sebeinket" klub..." ez tetszett. igen amúgy én is valami ilyesmire számítanék:D bár lehet jól ellennének egy ideig, de nem akarom h bármi is legyen kettejükbõl(nem kell több kavarás. Zivának volt Michael, Tonynak Jeanne.oké kicsit más volt a kettõ de nem kell több..) nekem amúgy semmi bajom a Damon sráccal, hosszú hajjal jobban tetszett, de jó volt h már nincs annyira kigyúrva, mint a legelsõ részében. Viszont nekem megfelelne, ha nem térne vissza. Érdekes szereplõ, de nem kéne tovább feszíteni..Bárki más epizód szereplõnek is van utóélete azokat sem követjük, õt sem kell.. Egyébként nem volt semmi célzás az ügyvédnõre. Ez zavart. Fornell jól nézett kiXD
hát ennyi. ha Damon nem lesz többet (amiben reménykedek) nem volt nagy jelentõségû rész, de kell ilyen is. összevetve azért tetszett!
10/10
Cimmike 2010 febr. 11. - 21:42:09 10/10
(1880/3502)
Szerintem nem feltétlenül kell minden részletében életszerûnek lennie a filmnek. A lényeg, hogy szórakoztató legyen! Emlékezzünk csak a 3x01-re, mikor is a banda tagjai mind Kate-rõl fantáziáltak.
Kb. mennyi a valószínûsége annak, hogy úgy emlékezzünk egy elveszített kollégánkra (Kate), hogy mind (Tony, Abby, McGee) magunk elõtt látjuk õt különféle ruhákban és szituációkban? (Arról nem is beszélve, hogy a hullája "visszabeszél" nekünk!) Ugye, hogy nagyon közelít a nullához?
Szóval Gibbs igenis lehet Superman, Ziva ninja, stb. :-)
LadyBella 2010 febr. 11. - 21:33:49
(1879/3502)
hello mindenki, nekem is Gibbs a kedvencem, de a legjobb dumája a Tonynak van, és az Abby is nagyon cuki. Viszont itt is a részek már nagyon kiszámíthatóak legalábbis én minden rész elején már tudom ki a tettes. Arról nem beszélve hogy a Gibbs karaktere már olyan mint a Terminátoré. Egy csomó forumon olvastam hogy másnak sem tetszik ez. Az is mikor egy sima puskával lelõtt egy helikoptert jaj szoval és ehhez hasonlók, nekem már túl valószerûtlen. ti hogy látjátok?
10/10
Cimmike 2010 febr. 11. - 17:40:33 10/10
(1878/3502)
***Spoilert tartalmazhat***

Attól még szerepelhet pár részben, hogy nekünk nem nagyon tetszik. És Zivára is ráférne egy jó nagy flörtölés. Na nem kell hozzámenni feleségül (bár lehet, hogy akkor megkapná az állampolgárságot, nem?), de kicsit szórakozni azért lehet. Bár ahogy a Damon gyereket elnézem, ebbõl a kapcsolatból inkább lenne egy "depizzünk együtt és nyalogassuk a sebeinket" klub...
Nissi 2010 febr. 11. - 17:18:29
(1877/3502)
sajnos valóban elég szegényes a dvd kínálata, de én úgy tudom, hogy az amerikai változat is ilyen volt anno, csak késõbb jöttek az extrák

máshol is olvastam, hogy milyen jó dolognak tartanának egy esetleges Ziva-Damon kapcsolatot, már Diva-t emlegetnek sokan, lehet hogy velem van a baj, de én nem látom közöttük a kémiát, korábban sem és a heti részben sem, még Tony és Kort között is szembetûnõbb volt számomra, hát én nem tudom, de nekem ez a Damon gyerek nem tetszik, már az 5. évadban mikor feltûnt akkor se nagyon szerettem, és az egész úgy tûnik, hogy okkal hozták vissza, lehet, hogy még lesz szerepe a késõbbiekben, de remélem, hogy nem csinálnak majd belõle valami mártírt
Millagro 2010 febr. 11. - 12:56:16 Előzmény duckshoot
(1876/3502)
Az elején meg akartam venni, de kiderült, hogy sima sztereó, és semmi extra sem lesz rajta; így már nem éri meg.
Millagro 2010 febr. 11. - 12:54:49
(1875/3502)
SPOILER

Gibbs-nek aranyhala van!!:D Ettõl függetlenül nem volt akkora rész, sajnos sok volt a kiszámítható klisé. Kezd úgy tûnni, GI Jane megtalálta GI Joe-ját.
STKAKTUSZ 2010 febr. 10. - 22:30:48
(1874/3502)
---SPOILER 7x15---

Én is még csak most töltöm, de áááááááááá! Damon visszajön?? Bocsi de nekem tényleg õ volt a kedvenc epizódszereplõm, már a múltkor is úgy megörültem hogy visszatért, ilyet nem nagyon szoktak csinálni:) Ha tényleg fontos szerepe van (és biztos lesz neki, hamár így visszahozzák) még van remény egy nagyszabású évadzáróra. Zivával összejöhetne, mindig is érdekelt, hogy alakulnának a dolgok kettejük között:)
10/10
duckshoot 2010 febr. 10. - 19:08:07 10/10
(1873/3502)
Megjelent az elsõ évad dvd-n. Aki szeretné az tépjen(bár ráér) mer lehet, hogy ettõl függ kijön-e a többi évad. Sajnos.
10/10
szmerci 2010 febr. 10. - 18:01:01 10/10
(1872/3502)
most töltöm a 7x15-öt. majd meglátjuk..

és akkor most én is válaszolnék:
1.hmm.. nekem mondjuk Tony meg Ziva. Tony azért mert szeretem, hogy ilyen laza (néha gyerekes) meg vicces de közben tud nagyon komoly is lenni. engem ez vonzz. Ziva meeg.. hát õ fura. az elején nem bírtam, de aztán pár rész alatt mikor kiderült róla egy-két dolog a harmadik évadban, h mért ilyen.. akkor már õ is kedvenccé vált:) szerintem elképesztõ a karaktere:)
2.valószínû h nem nagyon nézném tovább ha most bárkit kiraknának, de a legfontosabb az alapcsapat [Gibbs, Tony, Abby(+Ducky)]
Nissi 2010 febr. 10. - 17:27:04
(1871/3502)
***SPOILER 7x15****

hát igazat megvallva, nem volt valami nagy rész, az egészet Fornell ügynök feltûnése tette érdekessé, és a Gibb-Fornell jelenetek voltak a rész fénypontjai, még a történet sem tetszett, na mindegy. Ennek a Damon gyereknek a feltûnését nem értem, számomra nem érdekes a karakter, nem értem, hogy miért hozzák ennyiszer vissza ezt a felturbózott G.I.Joe-t, és van egy olyan érzésem, hogy még látjuk, még azt is el tudom képzelni, hogy Bell küldte, hogy Gibbs és a csapat bizalmába férkõzzön. Összességében egy átlagos epizód, de Fornell-Gibbs párbeszédek és jelenetek nélkül még talán annyi sem lenne. És valahogy McGee ezzel a tartozom Gibbs-nek dologgal kezd számomra idegesítõ lenni, valamint az epizód végén a féltékenységi kártya kijátszását feleslegesnek találtam.
10/10
sziszkó69 2010 febr. 09. - 18:01:03 10/10
(1870/3502)
1.Nálam Gibbs az elsõ, a többieket után egyformán birom
2. Szintén Gibbs. De egyetértek azzal, hogy bárkit kiirnának nem lenne ugyanaz.
10/10
Cimmike 2010 febr. 08. - 22:02:08 10/10
(1869/3502)
Akkor mégis csak van köze a levegõhöz? :-) Feltéve persze, hogy a levegõ légnemû...


1. Nekem Tony a kedvencem, mert olyan szép ember! :-D
2. Igen, szerintem is Gibbs... Mármint fõleg.


***Spoiler éppen most vetített 6xnemtomhanyadik epizód***

Nemsokára jön a legjobb rész! Nézzétek majd mit "alkot" Ziva! Beáll a kéró közepére és... Nagyon vad! :-)
Marcipáncica_ 2010 febr. 08. - 21:31:20
(1868/3502)
én is, én is!!! :)

1. kérdés:Gibbs,Abby,Tony,McGee,Ziva,
2. kérdés: Gibbs, de összességében számomra az alábbi hármas jelenti az "NCIS"-t: Gibbs,Abby,Tony - bárki kiesik vége! :P
STKAKTUSZ 2010 febr. 08. - 21:21:51
(1867/3502)
naja az "új" igazgatót én se bírom, hiába vannak néha jó megmozdulásai
Vica 09 2010 febr. 08. - 20:25:05
(1866/3502)
1. kérdés: Ziva, Gibbs, McGee, nekem csak aztán Tony (bár õt is nagyon bírom), Abby, Ducky és Mr. Palmer-t se felejtsük el... :)
2. kérdés: Egyértelmûen Gibbs. De csatlakozom az elõttem szólókhoz, mindenki hiányozna.
spargarepa 2010 febr. 08. - 19:50:31
(1865/3502)
1 nekem Abby nagyon bírom a stílusát a zenéit amit hallgat meg amit játszik a rendes együttesébe is, utána Tony, McGee, Gibbs kb egyszinten
2 egyértelmûen Gibbs nélküóle nem lenne ugyanaz az NCIS
6Réka1 2010 febr. 08. - 19:33:58
(1864/3502)
1. Nekem Ziva és Tony a kedvencem, aztán Gibbs, Abby, Ducky, Lion(õt utálom).
2. Egyértelmûen Gibbs. A többi szereplõt csak hiányolnám, de simán le lehetne õket cserélni, ha a viccelõdés, és a szivatás megmaradna. Elõször mindenki utálná az újakat, de aztán megszeretnék õket szerintem.
Millagro 2010 febr. 08. - 19:13:48
(1863/3502)
Minden folyadék párolog, nem kell hozzá sem különös dolog, csak hogy érintkezzen valamilyen légnemû anyaggal.