10/10
moncsa94 2011 jún. 05. - 18:21:12 10/10 Előzmény könnycseppek
(2802/3502)
... mert (ha jól emlékszem) a 7. és 8. évad közötti idõszakban az utolsó levetített epizód az Ügynök a fedélzeten volt, ami a 6. évad második része, ezért itt folytatják. :)
könnycseppek 2011 máj. 31. - 13:30:08 Előzmény moncsa94
(2801/3502)
Nekem pedig "csak" az a furcsa, ha már ismételnek, miért éppen a 6. évad 3. részével kezdik...?...
Bár ahhoz képest tényleg "logikus", hogy az utolsó kettõt már nem adják le.:-/:-)

(Bezzeg a zertéelklub megint egyben adja le a Vészhelyzet utolsó két részét:-))
Nissi 2011 máj. 31. - 06:23:52 Előzmény Cimmike
(2800/3502)
hát én is rég írtam, de most megteszem

összességében csalódás az évad, legalábbis számomra, igaz a gyenge kezdés valahogy végigterjedt az egész évadon, majd ezzel a P2P szállal és EJ megérkezésével valahogy felpörgött az egész, na de ahogy lezárták ez a sorozatgyilkosos szálat.........hát........szörnyû volt, ennél sablonosabb nem is lehetett volna, simán átívelõ szálat lehetett volna belõle csinálni, mint anno az Ari-s szálból, de ezt nem lépték meg, amit sajnálok

szóval az évad végi részek már jobbak voltak, és a baltimore-os rész nagyon tetszett, ahogy bemutatták a rendõr Tony-t, szóval ezért jár a piros pont

EJ-vel nekem nincs különösebb bajom, és azért is jó, hogy jött, mert kicsit felrázta Tony-t, ami azért valljuk be, hogy szükségszerû volt, CIRay-Ziva.....ezzel sincs különösebb bajom, de ez a Ray valahogy nem tiszta

hogy ki volt a fényképen......passz, 9x01-ben az ígéretek szerint kiderül, nagyon azt akarják elhitetni hogy EJ, viszont valahol azt olvastam, hogy EJ visszatérése a kövi évad második feléig nem várható, akkor most ki lesz a képen, talán McGee, Abby, vagy ki tudja, Palmer az õ Breenájával, nemtom, de ez a szál egyáltalán "Tony titkos küldetése" nem tetszik, Franks kinyírása kár volt, hogy feláldozták, csak azért, hogy szegény Gibbs már megint valamilyen módon kapcsolódjon a fõszálhoz, és hogy szegény már megint összetörjön....:S

sajnos nálam a sorozat eljutott arra a szintre, hogy valószínûleg nem lesz heti nézõs szeptembertõl, marad a dara, vagy ha éppen úgy vannak a spoilerek, akkor bekapcsolódok, sajnos látni a sorozaton, hogy öreg, kár érte, mert az NCIS számomra az elsõ igazi rajongói õrületem volt, de a 4. évad után elindult a lejtõn és ez most csúcsosodott ki
10/10
Cimmike 2011 máj. 29. - 15:14:23 10/10
(2799/3502)
Na drágáim! Én sem szóltam hozzá már jó ideje... Igen, egyrészt azért, mert Tony "hangváltása" óta szinte semmi másról nem szólt itt az élet, csak arról, hogy vissza mindent a régi kerékvágásba! Ami teljesen érthetõ, én is így érzek. Azóta egyszer sem néztem a hétfõi TV2-s részeket, csak felvettem õket és amikor már "nagyon unatkoztam", akkor visszanéztem. Ennek megvan az az elõnye, hogy el lehet tekerni azt a rengeteg reklámot. :-)
A 8. évad kinti részeit természetesen figyelemmel kísértem. Tényleg ez volt az utolsó? Akkor most õszig izgulhatunk, hogy mi lesz a folytatás? De ezek szerint lesz folytatás, és ez a lényeg! :-)


SPIOLER 8. évad végefelé...

- Tony Baltimore-os történetében engem is zavart, hogy nem fiatalították õket vissza úgy, mint az "Enemies domestic"-ben (ugye ez volt az a rész?), pedig úgy hitelesebb lett volna az egész.
- Nem, szerintem Ziva pasija sok mindennek mondható, de õszintének nem. Valami nem stimmel körülötte, éppen úgy, ahogy a szõke csajjal sem. Viszont EJ-nél már ki is derült, hogy simlis (pl. lásd a bonctermes jelenet), de szerintem Ray-nél sem kell sokáig várni arra, hogy elõbukkanjon valami disznóság. Zivának is lehetne több esze ahelyett, hogy egy ilyenre pazarolja az idejét! És az az üres doboz a múltkor... Szerintem piszokság! Én Ziva helyében jól tökön rúgtam volna a hapsit.
- Igen, az nagyon édes volt, amikor ezek négyen összeborultak, elõször 2-2, aztán meg mind a 4. Látszik, hogy mennyire jó barátok és törõdnek egymással. Bár Tony kicsit tovább is ölelgethette volna Zivát, nem kellett volna szinte rögtön "ellöknie"...
- Bizony, a 8x23 eleje engem is majdnem bevitt a málnásba, amikor Ziva sehol, Gibbs sirat valakit... De mivel Tony és McGee ahhoz képest jól voltak, rögtön tudtam, hogy nem Ziva a hulla. Még EJ is eszembe jutott, de õt minek siratná Gibbs annyira, max. azért lehetne maga alatt, mert esetleg elszúrta az ügyet és miatta halt meg a csaj. Amikor Franks elkezdett Gibbs-hez beszélni és mindig ott volt mellette, akkor kezdett gyanús lenni a dolog. Tisztára olyan érzésem volt, mint amikor Kate-et lelõtték és utána mindenki maga elõtt látta és beszélt vele. Akkor vált nyilvánvalóvá a dolog, amikor egyértelmûsítették, hogy csak Gibbs látja Mike-ot, a többiek nem...
- Az utolsó rész megint jó néhány kérdést hagyott maga után, de nyilvánvalóan ez volt az alkotók szándéka. Többek között: EJ miben mesterkedik? Miért pont Tony-t választották ki a feladatra? És ugyan ki volt a képen??? Remélem, hogy Ziva nem kerül bajba a pasija miatt, mert még az is kiderülhet, hogy tudtán kívül valamikor valahogy valamit... Értitek, mire gondolok? De lehet, hogy csak üldözési mániám van. Mondjuk engem az sem lepne meg, ha kiderülne, hogy EJ azért kavart Tony-val, Ray meg Zivával, mert valami hátsó szándékuk volt vele... Nos, majd õsszel kiderül. Vagy nem...


Amúgy Ziva, vagyis Cote, nem terhes? Tényleg ki van gömbölyödve! Tudom, egyszer már felvetettem, de most tényleg! Ray meg nem azért megy el, hogy Ziva kövesse õt? Lehet, hogy csak pár hónapra tûnne el, de lehet, hogy többre. Bár õszig még akár vissza is térhetne... Valaki nem olvasott errõl valamit?
10/10
duckshoot 2011 máj. 28. - 12:21:55 10/10 Előzmény moncsa94
(2798/3502)
Nyári szünet. Hamarabb is kezdték mint általában, még befért volna 2 rész.
Mindegy, lefekhetek 9-kor.
szoradi 2011 máj. 28. - 11:33:21 Előzmény zora
(2797/3502)
hát benne van a pakliban hogy E.J-t kell kiiktatnia, gondolok itt arra hogy kiszedett valamit Levin holttestéböl.
10/10
moncsa94 2011 máj. 26. - 18:40:29 10/10
(2796/3502)
...és kedves NCIS-t nézõk! A tv2-n május 30-ától nagy meglepetésünkre folytatódik az ISMÉTLÉS! :)
mengyan 2011 máj. 26. - 08:49:33 Előzmény oldbone
(2795/3502)
Szia!

Ismerõs a szitu, csak nekem még ott a Dr. Csont is. NCIS-t felveszem tévékártyával, Dr. Csontot megnézem a normál tévén, a Gyilkos elméket meg letöltöm. A Jancsiwebrõl szoktam leszedni. Rákeresel a "jancsiweb sorozatok" szavakra, és meglesz. Egyetlen hátránya, hogy az FSX-en vannak a fájlok, és az olyan, mint a rapidshare, tehát vagy fizetsz, vagy várakozol. Elvileg létezik hozzá olyan letöltõ, ami kivárja helyetted. Nagyon ritkán töltök le, + sokat netezek, így inkább várok.
oldbone 2011 máj. 24. - 12:53:10
(2794/3502)
Köszönöm! (Ezt a kérdést - elnézést így utólag - mindkét topikban feltettem a biztonság kedvéért.)
9/10
orion.anna 2011 máj. 24. - 12:43:49 9/10 Előzmény oldbone
(2793/3502)
Vannak oldalak, ahonnan le lehet tölteni a részeket és nem torrent (megupload, mediafire, fileserve).
Adry87 2011 máj. 23. - 19:43:22
(2792/3502)
A Gyilkos elméket szombaton 22 órakor ismétlik
oldbone 2011 máj. 23. - 19:33:31
(2791/3502)
Dilemma, azaz bökkenõ (talán csak nekem, ui. csak ’UPC silver’em van):
A legújabbak a kedvenceim közül hétfõnként:
- NCIS 21:25 TV2
- Gyilkos elmék 21:00 AXN
Vagy elnéztem volna, és van máskor ismétlés?
(Nem szeretnék „torrentezni”, ha elkerülhetõ.)
oldbone 2011 máj. 23. - 18:31:11 Előzmény orion.anna
(2790/3502)
"próbálom magam kordában tartani magam, h ne õröljek meg"
- annyit nem ér meg! :D
9/10
orion.anna 2011 máj. 22. - 11:47:38 9/10 Előzmény zora
(2789/3502)
SPOILER 8x24
Hát nem tudom... Tony arckifejezésébõl ítélve, hozzá közel álló személy-> vagyis bárki lehet. XD
Részemrõl ez a rész több kérdést hagyott maga után, mint amit megválaszolt. Amikor elõször néztem, mindig azt vártam, h Jenny belép. (Nagyon visszasírom Jennyt, nekem vele volt teljes volt az NCIS. :() :$ Nem tudom miért, lehet azért, mert Frank elhozta Decker-biztosítékát. Kíváncsi vagyok lesz-e vmi szerepe a köv. évadban.
Másrészt pedig kicsit kaotikus volt a rész... Cobb ezt vitte el, azt vitte el. Kiderült, h Vance nagyobb kutya, mint sejthetõ volt. De Gibbsnek is megvannak a forrásai. Kíváncsian várom a köv. évadot és próbálom magam kordában tartani magam, h ne õröljek meg.
10/10
zora 2011 máj. 21. - 21:34:35 10/10
(2788/3502)
SPOILER 8x24

Szerintem a mappában EJ neve volt.
10/10
moncsa94 2011 máj. 21. - 12:55:18 10/10 Előzmény zora
(2787/3502)
Sajnos ez így van! Hirtelen csak a havi fizetéshez képest számoltam... de ez gyalázatos, hogy mi ilyen keveset kapunk. Persze kicsit sokallom ezt a majdnem 100 milliót egy epizódért (ennyiért én is elvállalnék egy sorozatfõszerepet)... Igen, megértem, hogy színész, de én is tudok színészkedni, sõt mindenki tud, csak abban van különbség, hogy ki és mennyire jól csinálja... DE EZ MÁR TÚLZÁS AKKOR IS!
9/10
orion.anna 2011 máj. 20. - 16:13:33 9/10 Előzmény szoradi
(2786/3502)
Igen, a 24. rész (Pyranmid) a 8. évad záró epizódja.
szoradi 2011 máj. 19. - 12:19:31
(2785/3502)
a 24. rész lehet az évadzáró? tudja valaki?
10/10
zora 2011 máj. 17. - 18:50:18 10/10
(2784/3502)
Ezt egy átlag magyar ÉLETÉBEN! nem keresi meg... Ha 45 évig dolgozik, évente 2 milliót keresve... Ez azért elkeserítõ...
10/10
moncsa94 2011 máj. 17. - 17:54:14 10/10 Előzmény oldbone
(2783/3502)
189,17 Ft(mai adat)*500000= 94 585 000 ha minden igaz... és ezt epizódonként? ez már túlzás egy magyar ember HAVI fizetéséhez képest! ja persze. elfelejtettem, hogy ez amerika!