Téma: Proud Mary

szavazat: 2/10 június 16. 11:19:46
június 16. 11:19:46
(5/5)
Egyszer meg lehet nézni - de minek? Piszok jót aludtam közben...
szavazat: 4/10 március 20. 08:21:49
március 20. 08:21:49
(4/5)
Szimpla bóvli kategória szót sem érdemes vesztegetni rá. Amit mondok az nem is csak erre a filmre jellemző, hanem filmek sokaságára. Van egy főhős, aki mindenkit lekaszabol, de soha senki nem találja el, képtelenek kárt tenni benne.
Én tudom, hogy az emberek – velem ellentétben – szeretik a meséket és a mesebeli hősök előtt nem létezhet akadály. Nincs a világon olyan sárkány vagy olyan sátán, amelyik kárt tehet egy mesebeli hősben. Na, de könyörgöm, álljunk már meg egy polgári szóra. Hát itt már mindenki hülye? Az összes rendező, az összes író, az összes filmes csak és kizárólag mesefilmet akar csinálni?
Oké, vettem a lapot. Ahelyett, hogy nézem ezt a sok bénaságot, kénytelen leszek írni egyet. Egy folytatásos mesét. Manapság úgyis mindenki sorozatokat néz, és ostoba meséken érzeleg. Összekötik a haszontalant az értelmetlennel.
szavazat: 6/10 2018 júl. 17. - 10:44:46
2018 júl. 17. - 10:44:46
(3/5)
Egyszerű, mint egy szög. Nincsenek csavarok, nincsen popcorn-látvány, de legalább nem mutatja magát többnek, mint ami. A legfontosabb, hogy nem gagyi, itt nem rágják szánkba a karakterek motivációit, nincsenek poénos beszólások, csak szomorkás hangulat, ami végén felpörög és kellemes perceket okoz, akárcsak egy Tina Turner szám. 6/10.
szavazat: 2/10 2018 júl. 04. - 15:50:59
2018 júl. 04. - 15:50:59
(2/5)
No, hát igen. Az alábbi a leírás. 90 %-ban négerek játszák, főleg sötétben. Egy kis beszélgetés, egy kis lövöldözés, hot dog evés, beszélgetés, lövöldözés. Kb a huszadik hulla után meguntam.
2018 jún. 06. - 15:20:20
2018 jún. 06. - 15:20:20
(1/5)
Leírás:

Mary (Taraji P. Henson) hivatásos bérgyilkos, aki Boston legádázabb maffiacsaládjának dolgozik, amit egy Benny nevű bűnöző (Danny Glover) irányít. Amikor Mary lelő egy védelem alatt álló gengsztert, hogy megmentsen egy fiatal fiút, magára haragítja a fél alvilágot, köztük az orosz maffiát és a volt szeretőjét is… szerencsére nem az a könnyen ijedős fajta, ezért egész paróka- és fegyverarzenálját felvonultatva szembeszáll a gazfickókkal: Mary bármire képes, hogy ő maradjon utoljára talpon ebben az izgalmas és pörgős akció-thrillerben.