Téma: Savior

9/10
Stillnes 2016 nov. 30. - 00:30:57 9/10
(8/48)
Érthetetlen, hogy miért nem szinkronizálták le. Kiváló alkotás!
9/10.
9/10
NADALFAN 2016 jún. 30. - 17:07:45 9/10 Előzmény m.kaladze
(7/48)
Ebben a témában nem sok olyan film van amit nem láttam,nemrég találtam rá erre is.Sokban nem különbözik a többitõl ,talán igen abban hogy kevesebb háborús eseményeket mutat be. Azok az emberiség elleni rémtetteket viszont igen amit elkövettek mind2 oldalról.Na és az emberi élet mennyit ért hmmm ,pár száz dollárt biztos ,hiszen ennyit kértek a buszjegyre a filmben.Az viszont megint elszörnyülködtetett hogy ez ember saját fajtájának milyen aljas farkasa.
Szegény baba aki kárvallottja az egésznek mégis 1 centet nem ért az élete.A halál büntetés eltörlése Európában egyik legnagyobb baklövés , hiszen ma már a háborús büntettek sem érnek egy golyót ,én kötelet azt megszavaznék nekik!
9/10.
m.kaladze 2015 jan. 23. - 18:59:07
(6/48)
Az egyik legkiválóbb háborús film és film egyébként is...Talán azért is mert ugyan nem a harcokról folyik annyira a szerbek, horvátok, bosnyákok (muzulmánok) között, inkább úgy helyezi elõtérbe a háborút hogy a civil lakosságon mutatja meg a rémtetteket. Igaz a fõhõs a szerbeknél harcol hogy bosszút áljon a muzulmánokon, de a rendezõ úgy csinálta meg a filmet hogy szörnyedjen el az ember és mégis mérje fel hogy mennyit érhet egy emberi élet, illetve megmutatja hogy ahogy a szerbek, a muzulmánok és a horvátok is követtek el háborús bûnöket. *SPOILER* a végén amikor a fõhõs majdnem megfojtja a babát hogy megmentse az életét *SPOILER VÉGE* Tehát szerintem a Schindler listája után az egyik legmegindítóbb háborús film.
10/10
Jampec 2013 ápr. 02. - 18:53:27 10/10 Előzmény Jampec
(5/48)
Megvan:-)
10/10
Jampec 2013 ápr. 01. - 22:06:20 10/10 Előzmény Wolfskin
(4/48)
Megvan magyarul is? Hol?
Wolfskin 2013 febr. 22. - 03:02:54
(3/48)
gyerekkoromban ez ott zajlott tõlünk 20 km-re. ma oda járunk nyaralni. minden, mintha misem történt volna...
a legmegrázóbb háborús film, mait láttam.

(németül fenn van a youtube-on, (Soldat der Hölle), de megvan magyarul is)
10/10
visnja 2011 szept. 15. - 13:10:36 10/10 Előzmény osotromb
(2/48)
Csak ajánlani tudom mindenkinek,nagyon jó film. Nem álszent,közel állhat a valósághoz. Kár,hogy nem jut el a magyar közönséghez. Érdemes lenne szinkronizálni vagy feliratozni.
osotromb 2010 aug. 28. - 12:25:57
(1/48)
Ezt a filmet egyáltalán játszották a magyar mozikban? Olyan nagy a csend körülötte. Lehet, az a baj, hogy nem nyal egyik oldalnak sem, vagyis hálivúdi mércével mérve értékelhetetlen. Amúgy meg nagyon jó film. Azoknak ajánlom, akik egy pillanatképet szeretnének a balkáni valóságról és nincs semmilyen káros politikai kattanásuk. Ez a film az emberekrõl szól, hogy milyen lehetetlen körülmények között kellett élniük és megtalálniuk a reményt, hogy folytatni akarják. Ok, a színészi játék azért lehetne jobb itt-ott, de ezt van mi ellensúlyozza.