Scorpionfanhungary 2017 dec. 14. - 22:58:21
(44/64)
A 3x12 epizód tartalmának vége (az elõzõ vélemény folytatása) :
Walter Cabe kórházi ágyánál már a megfelelõ szavakkal fejezi ki érzelmeit "apja" iránt, aki ebben megindító pillanatban hasonlóképpen nyilatkozik. A "gyerekek" örülnek, hogy Cabe jobban van és körbeveszik az ágyát, ahol Toby rávilágít a kén-hidrogén megszerzésének körülményeire. https://www.facebook.com/SkorpioAgymenokAkcioban/
Scorpionfanhungary 2017 dec. 14. - 21:07:55
(43/64)
A 3x12 epizód tartalma: A csapat mai munkája egy sivatagi szivattyútelepre szólítja õket, ahol az államok között futó vízvezetéket kell tesztelniük. Tim távozása mindannyiukat foglalkoztatja, Walter pedig a maga módján magyarázza el a helyzetet.
Walter és Paige Tim miatt összeszólalkoznak, így a nap feszülten indul. Cabe visszaköltözik a lakásába, emiatt Happy elszomorodik, megszokta már a lakótársát.
Munka közben egy kirepülõ rézdarabtól Cabe súlyosan megsebesül és mivel a segítség lassan érkezik, a csapatnak nincs más választása, mint a szuperfagyasztás, mellyel gyakorlatilag a klinikai halál állapotába juttatják szeretett ügynöküket, így mentve meg az életét. Elõtte elköszönnek tõle, ami Walter esetében ismét sajátságosan sikerül.
Toby és Happy alkalmi mûtéti beavatkozását követõen Cabe-t újraélesztik, melyben egy kígyónak és némi kén-hidrogénnek is szerepe van. Sly ismét túllép önmagán, amikor a hüllõ elfogásáról van szó, de ugyanezt kell tennie Walternek is, akinek a kén-hidrogént Paige segítségével egy számára kényelmetlen helyzetben kell megszereznie.
Walter Cabe kórházi ágyánál már a megfelelõ szavakkal fejezi ki érzelmeit "apja" iránt, aki ebben megindító pillanatban hasonlóképpen nyilatkozik. A "gyerekek" örülnek, hogy Cabe jobban van és körbeveszik az ágyát, ahol Toby rávilágít a kén-hidrogén megszerzésének körülményeire.
https://www.facebook.com/SkorpioAgymenokAkcioban/
Scorpionfanhungary 2017 dec. 14. - 20:50:34
(42/64)
A 3x11 epizód tartalma:
Walter sajátos karácsonyi ajándéka alaposan elgondolkoztatja Timet, akivel Cabe egyre inkább egy hullámhosszon van.
A karácsonyt a csapat egy hegyi házikóban, elektronikus eszközök nélkül szeretné eltölteni, de a megfelelõ karácsonyfa keresése közben fegyvercsempészekbe ütköznek. A bûnözõk követik õket, ezért Walterék házi barkácsmódszerekkel veszik fel ellenük a harcot, akárcsak Kevin azon a sok, jól ismert karácsonyon... Szerencséjükre Paige most megszegte a saját maga által felállított elektromos kütyü-tilalmi szabályt, Walter pedig társa a szabályszegésben, így néhány eszköz mégis segítségükre van szorult helyzetükben.
A fegyveresek túszként fogva tartanak egy ügynököt, így a csapatnak õt is mentenie kell, ám törököt fognak vele. Ralph bajba kerül, de találékonysága segít abban, hogy sértetlenül ússza meg a kalandot.
Walter és Tim heves vitába bonyolódnak Paige és minden más eddig eltemetett sérelem miatt, amelynek Paige megjelenése vet véget. Tim meghozza a döntését a korábban kapott állásajánlattal kapcsolatban.
https://www.facebook.com/SkorpioAgymenokAkcioban/
Scorpionfanhungary 2017 dec. 08. - 14:08:50
(41/64)
A 3x10 tartalmának vége (sajnos nem fért el):
Tim állásajánlatot kap egy Jordániában levõ biztonsági cégtõl.
https://www.facebook.com/SkorpioAgymenokAkcioban/
Scorpionfanhungary 2017 dec. 08. - 14:06:16
(40/64)
A 3x10 rész tartalma:
Tim távollétében Ralph, Paige és Walter közös esti mozizással töltik az idõt, melynek alkalmával Walter felhasználja Veronica manipulatív tanácsait Paige megnyerésére.
Cabe és Sly nem tudtak elegendõ pénzt összegyûjteni a választási kampányhoz, ezért további anyagi támogatásra van szükségük.
Mindeközben egy nõ egy kerékpárost kerülve belehajt a Los Angeles mellett levõ La Brea kátrányos vízzel teli gödreinek egyikébe és autójával együtt beszorul a ragacsos mederbe. A Los Angelesi Tûzoltóságnak nincs elegendõ kapacitása az életveszélyes akció lebonyolítására, ezért a csapat segítségét kérik.
Walter életét kockáztatva egy általuk összeállított védõfelszerelésben merül le megkeresni az autót a bennrekedt nõvel. A mentõakcióban Ralph távoli segítségére is szükségük lesz, Paige pedig ismét aggódhat Walter életéért.
Veronica és Ralph nyereséges süteményüzletet bonyolít le, bár Veronica módszerével Ralph nem ért egyet, ezért megszabadul a megszerzett bevételtõl. Walternek nem tetszenek Veronica eszközei Paige visszaszerzésére, ezt a nap végén megbeszéli a nõvel. Tim állásajánlatot kap egy Jordániában levõ biztonsági cégtõl.
Ha többet szeretnél tudni:
https://www.facebook.com/SkorpioAgymenokAkcioban/
Scorpionfanhungary 2017 dec. 08. - 13:43:38
(39/64)
A 3x09 rész tartalma:
Sly szeretett képregényboltját a politika rögös útjára lépve próbálja megmenteni, és Cabe segítségével aláírásokat gyûjt a képviselõválasztásra. Az ellenlábas jelölt kampánymenedzsere felkelti Cabe érdeklõdését.
A csapat a garázsban a hálaadási vacsorára készül, ám Paige kénytelen félbehagyni a fõzést, mivel Walter elvállalja egy ingatlanbefektetõ megbízását. A helyszínre érve kiderül, hogy a "befektetõ" nemcsak egy nukleáris reaktort talált az elhagyatott épületben, hanem a megbízásának személyes célja is van, amelynek Paige egyáltalán nem örül.
A csapatnak mielõbb ki kell juttatnia az épületbõl a felrobbanással fenyegetõ reaktort, hogy a forgalmas városrészt megmentsék. Megbízójukra közben rosszarcú "üzletemberek" vadásznak, akik fegyvereikkel a csapatot is üldözõbe veszik.
A mentõakcióban végül egy Super Fun Guy figurát és egy fánkoskocsit is igénybe vesznek, a nap végén pedig végre befejezhetik a vacsorát, ami az nem egészen Paige tervei szerint sikerül. Walter váratlan segítséget kap Paige visszaszerzésére.
Az epizódokhoz tartozó anyagok itt találhatóak:
https://www.facebook.com/SkorpioAgymenokAkcioban/

meridian74 2017 nov. 03. - 05:38:33
(38/64)
Érdekes sorozat, de mûszakilag gagyi.

Eddig 3 részt láttam, de mindegyikben oltári nagy baromságok voltak. Én az informatikai részhez értek, abban ordító nagy baromságok voltak eddig... pl az egyik részben egy egyedi és személyre szabott vírussal fertõztek meg egy laptopot... a mûszaki zseni srác felkiáltott: lefutattam az AVG víruskeresõvel de az sem találta meg... What? AVG víruskeresõvel...? LOL!

A másik, én is a \"zsenik\" közé tartozom, bár nekem biztosan nincs 197-es IQ-m, csak kb 156-160 közötti (12 évig Mensa tag is voltam) de éppen ezért nekem fájóan szúrta a szememet az az ordas nagy logikai bukfenc, hogy az egyik repülõgép pilótája kiállt a repülõgép kiengedett kerekére és onnan lógatott le egy kábelt (tekintsünk el attól, hogy 300km/h-ás haladási sebesség esetén pont 300km/h-ás ellenszél fúj, ami kapásból lehetetlenné tenné bármiféle kábel \"lelógatását\", hacsak az nem egy hajóhorgonyt tartó vaslánc) rögtön az elsõ részben... nos, ha erre a bravúrra képes volt az a pilóta, akkor miért nem tette le rögtön a repülõgépet és szálltak le azonnal \"rendesen\" a leszállópályán, amit már amúgy rendesen szabaddá tettek...?
Majd a nyugvó repülõgéprõl meg már legálisan azt tölthettek volna le amit csak akartak volna... nem? Ugye?
Ja persze, az nem lett volna annyira látványos, izgalmas... és oltári nagy baromság.

Egyébként maga a sorozat, mint alapötlet nem lenne rossz... nekem tetszik. Csak a sztori írók, és a technológiai ismereteket átadók komplett idióták, ami nagyon nagy baj, ha az egész sztori sorozat rendkívül értelmes emberekrõl szól(na).

A The big bang theory -t készítõ csapat ennél sokkal profibb volt.
8/10
kkanai 2017 okt. 26. - 21:34:57 8/10
(37/64)
Természetesen 2017-ben :-)
8/10
kkanai 2017 okt. 26. - 21:33:55 8/10
(36/64)
Indul a szinkronizált 3. évad az AXN-en: 2010.11.10.
Scorpionfanhungary 2017 jún. 24. - 16:01:27
(35/64)
A második évad sokadik ismétlése látható, de az elsõ vetítés óta nem lett korrigálva a téves epizódsorszámozás: a 6. epizód kétrészes, ennélfogva a jelenleg hetedikként megjelölt epizód a 6. második része. Az évad 24 részes, talán még nem késõ javítani a számozást. A sorozat valamennyi aktuális hírét, a www.faceebook.com/Scorpionfanhungary/ oldalon találhatjátok. Követjük a hazai ismétléseket, illetve az USA-ban futó évadot, illetve annak forgatását is.
8/10
kkanai 2017 márc. 14. - 20:38:51 8/10 Előzmény tundymary
(34/64)
Egyelõre sehol...
tundymary 2017 márc. 13. - 08:30:45
(33/64)
Im`adom ezt a filmet !!! hol van a 3-dik epizod részei magyar szinkronnal,?
8/10
kkanai 2017 febr. 11. - 20:04:19 8/10
(32/64)
Ez a Tim Armstrong karakter komoly ? Cabe majd' 40 éves gyakornoka ? Az elsõ évadban még Toby kérdezte Waltert: "mikor lettünk akcióhõsök" ? Tim Armstrong felbukkanása mi célt szolgál ? Több akciót ? Jobban szeretném, ha inkább a fizikát és a kémiát domborítanák, mint az izmokat.
Kit Fisto 2017 jan. 30. - 00:26:09
(31/64)
Jujj de szánalmas ez a cím az agymenõkkel. Tényleg azt hiszik, hogy emiatt majd többen nézik? Úgy, hogy elõtte a skorpió is ott van? :DD
8/10
kkanai 2017 jan. 08. - 21:55:53 8/10 Előzmény Scorpionfanhungary
(30/64)
Decemberben véletlenül elcsíptem 2 részt a második évadból (illetve hármat, de egy ugye csehül ment vagy mi), és most, ahogy korábbi hozzászólók javasolták, elkezdtem az AXN-nel az elejétõl. Nagyon tetszik. Érdekes, izgalmas, a férfi (fõ)szereplõk, sztem, jól eltaláltak, jól játszanak (a nõk nekem valahogy nem annyira hitelesek). Egyelõre nem túl véres (remélem így marad), viszont pörög. Nem sok akciós sorozatot nézek, így nem tudom megítélni a színvonalát, egyszerûen élvezem.
8/10
Andó Gertrúd 2016 dec. 06. - 13:27:57
(29/64)
Legnagyobb kedvencem :)
Andó Gertrúd 2016 dec. 06. - 13:26:00
(28/64)
Igen :)
Papp Sándorné 2016 dec. 06. - 13:04:24
(27/64)
Oké, nem jól írtam, de a lényeg, hogy nem magyar szinkron volt.
Andó Gertrúd 2016 dec. 06. - 01:45:11
(26/64)
Legaläbbis nälunk a cseh verzio ment :)
Andó Gertrúd 2016 dec. 06. - 01:41:47
(25/64)
Nem roman volt a nyelv, ezert ezt nem lehetett eszre venni :)