mihenike 2019 márc. 23. - 07:39:08 Előzmény Alberia
(527/1547)
Szia!
ez a 226-os rész... annyit nevetek rajta, hogy lassan már nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak???? :D Amikor a nyüzüge Cemal és a maffiózó Kenan emberei találkoztak a villában! Ugyebár Kenan szerint Ardát ùgy nevelte Hülya mint egy kislányt és Arda nem tudja megvédeni magát és tùl sok zselét használ :D imádom ezt a humort :D
Efsun: Cemal te még jól jártál hogy megvertek és nem temettek el :D
Ezt at Arzut kiírhatnák végre a sorozatból, elmebeteg! Legyen Doruknak testvére!!!!!
mihenike 2019 márc. 23. - 07:04:52
(526/1547)
.... jaj Cemal és Kemal egyszerre indulnak el a villába....
ezen nagyot jót nevettem:
Beyza kinyitja az ajtót és tátott szájjal nézi Kenant, erre Kenan beszólása óriási :)
„emlékszem magára kisbaba korából akkor is mindig ilyen döbbent arcot vágott“ :D haha
mihenike 2019 márc. 23. - 06:42:05
(525/1547)
sziasztok! most nézem a 225. részt...

ezt eddig sem értettem, hogy Arda mikor szeretett bele ennyire Zeynepbe?!? most meg hívogatja és részegen álmodozik róla...
Cemal és Zeynep külön ágyban alszanak?!?!? :D

Jaaaaj ettöl kikészültem, hogy Efsun és Szultán oda vitték Ilyas házába a részeg Ardát! :D a reggeli közben, amilyen szöveget levágott neki Efsun :D „hagyományos reggeli földön ülve...“ imádom ahogy affektál!

annyira ùtálja egymást Arda es Efsun, ugyan hogy lesz ebböl szerelem?!?



Arda kilibben a házból és bele fut Zeynepbbe, az anyós meg leselkedik! kész vagyok :D Ez a forgatókönyvíró tényleg megbolondult :D

Azt lehet tudni hogy ki üzenget Atesnek???
Még csak 15 perc ment le ebböl a részböl, de ez kész káosz :)

Ez a két boszorka beàllít a villába hogy a válásról beszéljenek Hülyával és meghalok a röhögéstöl, Arda részegen aláírtaaaaaa :D ez csodás :D ez a Szultán annyira félelmetes :D
Efsun „mi bajod van velem? nem
vagyok rossz feleséged“ haha :D
mihenike 2019 márc. 20. - 20:49:21
(524/1547)
sziasztok!

nem tudtam most 2 részt megnézni... szerintem már csak hétvégén fogom pótolni mert egy pillanatot sem szeretnék elszalasztani, mert így sem tudom mindig követni :D

Csak a facebookon láttam, hogy a nyomortelep lakói bevették az Atahan villàt :D

Ez jó, tényleg nem lehet elmesélni, hogy miröl szól, mert már rég eltértünk az alapsztoritól.
1/10
Alberia 2019 márc. 20. - 19:39:55 1/10
(523/1547)
Hogy is mondta Pósalaki bácsi? Ugorgyunk...!!! Na ezt a mai részt simán átugorhattuk volna, dramaturgiailag észre sem lehetett volna venni. A holdpont.hu-n előre olvastam, a youtubon előre néztem már 3-4 bölüm-öt, ami magyar léptékkel úgy április közepéig tart és nem véletlenül írtam a katyvasz kifejezést korábban. A sorozat elején őszintén drukkoltam a Bahar - Ates párosnak, mára már idegesít Bahar lelkizése (vagy ilyen az igazi szerelem és én 46 éve házasságban úgy élek , hogy nem éltem át az igaz szerelmet?) Ates pipogyasága???! Ezt a fickót mindenki hülyére veszi? Anno Efsun, most Arzu? de a titkos telefonáló is? Az elején utáltam Efsunt , a szerepét, mert a színészi alakítása minden alkalommal elvarázsol. Most Efsun a kedvenc, ahogy ott ült a szökőkút peremén és amikor Hülya észrevette olyan ártatlan arcot vágott, hogy ma az volt nálam a film poénja :))
1/10
Alberia 2019 márc. 20. - 18:39:03 1/10
(522/1547)
...hát ( tudom így nem szabad mondatot kezdeni) én komolyan mondom ma este mielőtt elkezdődött a film, bele néztem a tegnapi részbe, mert már olyan összevisszaság van, hogy így talán tudom követni.
A vicc, a férjem nem nézi, és megkérdezte, hogy miről szól. Próbáltam volna tömören megfogalmazni és nem tudtam :)) Na kezdődik megyek nézni. majd jövök.
ninjago 2019 márc. 19. - 08:03:12
(521/1547)
Sziasztok! Én is azért imádkoztam, hogy Arzu tűnjön már el a fenébe, de nem ez lesz, Isten tuja, mi lesz, bár elolvasom az előzetes ismertetőket, nem tudok dűlőre jutni. A szereplők felsorolásában Bahar úgy szerepel, mint Bahar Atahan German, tehát valamikor összekerül Atessel, de ez még a nagyon távoli jövő zenéje, hogy ebből az útvesztőből hogy jön ki Bahar győztesen, az titok, különben is, egyre halványabb, már ő is kezd idegesítő lenni az állandó zokogásával. Szörnyű, hogy ezt a bájos kis színésznőt állandóan csak kisírt arccal látjuk. Ennél még az ordítozó Efsun is karakteresebb.
mihenike 2019 márc. 18. - 22:25:50 Előzmény Alberia
(520/1547)
*nagyon találó a megnevezés, amit kitalàltál* ezt akartam
írni!
mihenike 2019 márc. 18. - 22:24:58 Előzmény Alberia
(519/1547)
szia! én mindig kitartóan írok és nagyon találó a megnevezés :) én szerintem sincs vagyis nem volt nagyon magánál a forgatókönyvíró :) lassan az alapsztorit teljesen elfelejtjük, már senkit sem érdekel, hogy Efsun elvette Bahar életét... Efsun mindenhol ott van, ahol nem is kellene!
Nem beszélve Kenanról... most megint teljesen màs írányt vett a történet...
1/10
Alberia 2019 márc. 18. - 21:05:32 1/10
(518/1547)
A hozzászólások gyakoriságából ítélve másnak is nézhetetlen már ez a sorozat.
A címe is helytelen, szerintem az "Amikor a forgatókönyv írója elveszíti a fonalat" sokkal inkább illene erre a katyvaszra. :(
mihenike 2019 márc. 16. - 08:57:44
(517/1547)
Sziasztok!

nos ez a temetés sem volt semmi... boldog-boldogtalan részvétet nyilvánított Arzunak és Atesnek...

Mehmet&Fülya:
„Umut Doruk Atahan“ :D

Arzu teljesen megkattant! ez a nö nagyon idegesítö, jó lenne, ha már öt is kiírnák a sorozatból.

Kenan is megjelent a temetésen, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy oda ment!
mihenike 2019 márc. 14. - 14:55:53
(516/1547)
Sziasztok :D ez a tegnapi rész tényleg egy katasztrófa!!!!! ahogy írta @ninjango, az még rendben, hogy Atesttöl és Arzutól elbùcsùzott Doruk, de a többieket nem is ismerte... Baharral, Hasrettel, Nedimmel meg talán 1x találkozott Efsunnal....
Arzu miért nem ment be elbùcsùzni a gyerektöl?! miért csak Ates ment be...?
Jaaaaj és amikor Cevrije meg Muzzafer támogattàk Arzut.... nem is ismerik egymást!!!!! aztán Bahar „megmentette“ Arzut a nagy öngyilkossági kísérlet után és most a 4 nö ott van Ates házában... és Efsunt továbbra sem küldi el senki :D
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a Kenan mit fog tenni a nagy büntudatában?!
ninjago 2019 márc. 14. - 07:58:07
(515/1547)
Hát a tegnapi aztán mindennek a teteje. A gyermek megjelenik Atesnek - ez még érthető, az apa fájdalmában képzelhet ilyesmit, de az összes többihez miért ment oda? Kenannak meg lelkiismeret-furdalása van? Akkor most lemond a tervéről, és nem akar részesedést szerezni a holdingban? Hogy miért nézzük annyian? mert más normális sorozat nincs. Mindig reménykedem, hogy majd valami normálisabb rész jön...
mihenike 2019 márc. 13. - 22:27:58
(514/1547)
Fülyával kapcsolatban... nekem mániàm, hogy valami köze van Kenanhoz. pl amikor Kenan bement a villába, Mehmet szobájába, akkor Fülya meg sem kérdezte, hogy ez meg ki volt...stb...és az, hogy Fülyát ki ejtette teherbe?!? 20
év után?!? :D
mihenike 2019 márc. 13. - 20:29:13
(513/1547)
sziasztok :) már alig várom, hogy lássam holnap a ma esti részt. kíváncsi vagyok hogy tényleg ennyire szörnyü volt????
Egyébként tényleg tele van hibával, amiket nap mint nap kielemzek itt... szinte mindennap felteszem magamnak a kérdést, hogy miért is nézem? :) de nekem azóta tetszik jobban, amióta felgyorsították az eseményeket... mert nekem pont az elsö 100 rész volt kínszenvedés ... :D de ízlések és pofonok :D
Az is egy érthetetlen dolog, hogy Efsun oda cipelte a fél nyomortelepet... de az meg aztán végképp érthetetlen, hogy Efsunnak mostmár mindenki megbocsátott?!? mindenhol ott van és ölelgeti Bahart...
mihenike 2019 márc. 12. - 22:03:14
(512/1547)
sziasztok! a mai részt jól megcsinálták, érzelmileg felkavart...

de az érthetetlen számomra, hogy Efsun miért aggódott ennyire a gyerekért és miért cibálta oda a kórházba a szomszédságot...?!?

mint láthattuk Kenant is megviselte, ami Dorukkal történt. de miért is rabolta el?!? hiszen még csak meg sem zsarolta Atest... vagy Ö Atest is gyülöli....?!?

Hülya továbbra sem tud megszabadulni a 3-fös bünbandától... szerintem Efsun soha nem fog belemenni a válásba... az az Arda borzalmasan unalmas figura...
Már kíváncsi vagyok, hogy mikor kapják elö az ùjabb felvételt Ardáról :D
mihenike 2019 márc. 12. - 15:26:13 Előzmény Alberia
(511/1547)
SZIA!

Hihetetlen, hogy már a 220. résznél járunk :)

A forgatókönyvíró mániàja az „ellopott élet“.
Most éppen Kenan mantrázza, hogy Mehmet ellopta az Ö életét...

ezek a nyomortelepi nök hogy összefogtak Hülya ellen :)
én mindig olyan jót röhögök rajtuk, hogy ezek mit képzelnek magukról :D Itt senki még csak el sem gondolkozik azon, hogy milyen házasságban él Efsun és Arda... mindenki asszisztál a hülyeséghez!!!!! és még Efsunt állítják be áldozatként, hogy öt is átverte Arda... :D

Igen érdekes, hogy Zeynepet és Cemalt sem nagyon mutatják, nekik is micsoda hàzassàguk van... :D Hanife addig idegesítette Ganimét, amíg az rosszul lett, de Muzzafer csodaszerétöl jobban lett.

Efsun nagyon aranyos, ahogy aggódik a gyerek miatt.
mihenike 2019 márc. 11. - 22:27:05
(510/1547)
szia :) jaj ettöl a Fülyàtól idegbeteg leszek... annyira feleslegesen van a sorozatban!!!!
:)
mihenike 2019 márc. 09. - 10:10:00 Előzmény Alberia
(509/1547)
szia :D

a tegnapi rész nagyon jó volt! Szultán-Ganime-Zeynep szálat ùgy hùzzák, mint a rétes tésztàt...

De amikor Efsun megjelent a busznyi emberrel, könnyes lett a szemem!

Végre fény derült Doruk eltünésének részleteire... ùgy látom Kenan is lelkileg sérült és öt is Edibe tette tönkre, mint anno Ates családját...

Emlékszel, hogy mielött kiderült Fülya terhessége, elötte eltünt pár napra illetve válni akart Hasret miatt, aztán hirtelen felbukkant... Most arra gondolok, hogy lehet, hogy öt is Kenan irányítja és a gyerek is Kenané :) de ezt csak én gondolom, nem olvastam sehol :)

Már alig várom a hétföi részt!
mihenike 2019 márc. 09. - 09:35:44
(508/1547)
Szia :) tényleg :) amikor Efsun megjelent a busszal meg az egész nyomorteleppel, akkor komolyan mondom, hogy könnyes lett a szemem! Ez a színésznö, aki Efsunt alakítja valami fantasztikus, ahogy ezt a lelki zavarodott nöt megformálja! iszonyat, amikor affektál és imádom, amikor elötörnek belöle az érzelmek!!! Még Arda és Müge is mentek keresni! És ahogy Bahart támogatta...