9/10
doomsnight 2013 ápr. 14. - 09:41:06 9/10
(18/58)
trashbe oltott mûvészfilm

aki csak a seggrázás miatt nézi meg, az 20 perc után unatkozni fog
culas25 2013 ápr. 11. - 10:20:37 Előzmény Joycee
(17/58)
Sajnos szerintem sem groteszk, és nem is mély. Egyszerûen szar... de nagyon. Persze beletesznek némi zongorázást, meg pár életbölcsességet, de ettõl még nem lesz jobb. Egy 14 éves tini számára talán tartalmaz mély gondolatokat, meg fedetlen melleket, de így 20 fölött rendkívül unalmas.
És egy nagy kamu, hogy a fiatalok életét mutatja be. Inkább az elhízott és az európaiakhoz képest egy fokkal erkölcsösebben keretek közé szorított amerikai fiatalok vágyálmait mutatja be, messze messze a valóságtól.

A mondanivalóját egy 3 perces Skrillex klipben is összegezhették volna, az nem lenne ilyen unalmas legalább. Aki ebben a filmben mélységeket talál, az vagy összekeveri valamivel, vagy eddig csak a Die Hard-ot látta életében.
10/10
Joycee 2013 ápr. 09. - 13:34:11 10/10
(16/58)
Zseniális film, sokkal mélyebb annál, mint hogy tini lányok buliznak össze-vissza. Nagyon groteszk módon mutatja be a fiatalok életét. Kifejezetten elvont, szürreális, csak az nézze meg, aki el tud mélyülni egy filmben, mert nagyon elgondolkodtató. Nem lehet, és nem is szabad benne mindent szó szerint értelmezni. Semmikép se nézze meg az aki vígjátékot akar látni.
1/10
bandolero 2013 ápr. 07. - 20:45:31 1/10
(15/58)
Ez a film rettentõen szánalmas. Semmi másról nem szól, mint hogy tinilányok ribanckodnak, kokóznak, meg locsolják egymásra a piát. Beteg elme beteg szüleménye.
justsophiegirl 2013 ápr. 07. - 01:34:33
(14/58)
Már akkor sem tudtam komolyan venni mikor megnéztem a bemutatót hónapokkal ezelõtt. Az egyik youtube-os komment jól összegezte a filmet "Disney girls gone wild. plus James Franco". Szerintem az egész egy vicc volt és a "nagy" színészi alakítások egyszerûen röhejesek voltak, fõleg James Franco alakítása pedig õt más szerepekben szerettem itt viszont nem tudta hitelesen alakítani ezt a hozzá kicsit sem illõ szerepet. Mégis mikor beültem a moziba legalább abban reménykedtem, hogy a film teremt valami jó bulizós hangulatot fõleg, hogy a film zenéjét részben Skrillex készítette. Ehelyett a film melankolikus, nyomott, olykor zavaros a történet elmesélése szempontjából. Biztos van valami mélyebb mondanivalója, de hozzám az nem jutott el.
huhasz 2013 ápr. 01. - 00:41:22
(13/58)
Háát... Alapvetõen nagyon tetszett a film elsõ fele, kb addig a zongorajelenetig... de aztán... számomra teljesen logikátlan lett a vége... én egyáltalán nem ezt vártam... Ha a filmet a mondanivalója alapján értékelném, akkor 9/10.
Ha a megvalósítás alapján akkor 10*/10. Viszont ha a történet alapján, akkor maximum egy jóindulatú 6/10...
Horcsogg 2013 márc. 27. - 23:07:29
(12/58)
Amiatt a zongorajelenet miatt újra fogom nézni lol
10/10
seanpreston 2013 márc. 25. - 23:43:20 10/10
(11/58)
sziasztok. nem tudjátok hogy miskolcon moziba mikor adják? miért van az, hogy április 21-e van a promóvideóban amit a tv-ben leadnak, s közbe már megy 3 napja Budapesten 4 moziba is? 1 hónapot kell még várni, hogy legyen Miskolcon?:S
10/10
Xenomorph92 2013 márc. 25. - 22:21:50 10/10
(10/58)
Egyszerûen borzalmas, hogy mennyire hiteltelen ez a pontszám. Tessék kritikákat olvasgatni, amennyiben hozzáértõk tanácsára vágytok. Én kiosztottam rá a 10-est, de csak hogy feljebb lendítsem az átlagot. Egyébként a film egy nagyon erõs 8-as. Az elõzetes csalóka lehet, ugyanis ez nem egy bulifilm. Ez a mai fiatal lányok önkeresésérõl, illetve egy generáció szeletjének a bulizási szokásait mutatja be. Ezen keresztül kitér az olyan problémákra, mint a meggondolatlanság, illetve a túlzott vágy a függetlenségre. Vanessa Hudgens és James Franco zseniálisat alakít benne, valamint végig annyira igényes képsorokkal van bemutatva a film mondanivalója, hogy hihetetlen. Ezen felül elképesztõen mesteri jeleneteket tartalmaz, elég csak arra a bizonyos zongorajátékra gondolni. Garantáltan férfiak ezreivel fogja megszerettetni Britney Spears - Everytime címû slágerét. Nem kis dolog :)

Aki ezt a filmet lepontozza, az a Projekt X szintjét várta. Itt nem a bulizásról van szó, hanem a mögöttes tartalommal. Már-már mûvészfilm jellegû a dolog, ugyanis elgondolkodtat és érzelmet vált ki az emberbõl. Akik ezt nem képesek befogadni, azoknak persze, hogy 1 pontos film. De annak az Életrevalók sem fog tetszeni például... De megkockáztatom, hogy aki ezt a filmet lehúzza, az még csak nem is sejti, hogy ez a film mély tartalommal bír. Mindenképp érdemes megnézni annak, akit érdekel a hedonizmus bemutatása egy generáción keresztül.

Nem igazán szoktam leírni ide az agymenésem, de nem szeretem, ha igazán jó filmek kerülnek a süllyesztõbe, csak mert egy-két laikus nemes egyszerûséggel nem értette a filmet.
8/10
La Diosa 2013 márc. 25. - 17:24:18 8/10
(9/58)
Nem értem miért van ennyire lehúzva ez a film... Gondolom a 15-16 éves kislánykák osztogatják rá a 2 pontokat, mert azt várták, hogy egy csajos, bulis tinifilmecskét kapnak. De nem, és ez benne a jó. Végre nem egy tucatfilm.Ez valami más. Nagyon ajánlom!
Warzone Blog 2013 márc. 24. - 20:15:54
(8/58)
MolnarErik 2013 márc. 23. - 20:20:18 Előzmény 2SY
(7/58)
Az a kérdés, h mi kellett volna egészen pontosan ahhoz, h 5,2 adj, és pontosan mi volt az a plusz, amitõl nem 5,0 a számodra?
Mr. D 2013 márc. 21. - 23:05:23
(6/58)
Nem gondoltam volna, de imádtam ezt a filmet! Elõször mondjuk nem árt letisztázni, hogy mi is ez. Ez egy modern szerzõi film. Mint olyan, pedig egy jóval fogékonyabb közönséget igényel, mint amit az elõzetes sugall. A kezdõ képsorok szinte sokkolják a retinát. Harsány képeivel, õrült tempójú vágásával, szabados idõkezelésével, brutális zenei aláfestésével és hangkeverésével elképesztõen stílusos darab kerekedik ki. Igazi lázadó film a mai bepunnyadt filmvilágban. Aki megunta már, hogy melltartóban szexelõ tinédzsereket és makulátlan fõszereplõket lásson az a tíz ujját megnyalja a film után. Erõsen megidézõdnek benne a francia újhullám újító eszközei, de az egész mai, modern környezetben. Tulajdonképpen korrajz is. A szereplõk mind karikatúraszerûen elnagyolt lenyomatai napjaink semmirekellõ, pusztító ifjúságának (tisztelet a kivételnek...). Jó ötlet volt a feslett luvnyák szerepére Disney-hercegnõket szerzõdtetni, de igazából a legjobb (mind színészi, mind kinézeti értelemben) csaj közülük a tök ismeretlen Rachel Korine (a rendezõ felesége!), aki amellett hogy baromi természetes a vásznon, még abszolút gátlások nélkül vetkõzik is (a többi csaj semmit nem mutat nagyrészt).
10/10
2SY 2013 márc. 21. - 11:19:39 10/10
(5/58)
Nos ez viszonylag nem bonyolult. Vígjátéknak 7.8/10 (tehát minden poénon röhögsz és még azokon is amit komoly dolgonak gondoltak ) ha pedig drámaként( tehát a pár poént leszámítva próbálsz valami értelmet keresni vagy mondani valót a filmben, mert az nem van benne vagyis próbálkoznak valamit kibontani a film végén, de azt egyszerûen nem lehet komolyan venni.) veszed a filmet akkor 5.1/10 (a számozási rendszer 1-10-ig tart és tizedest is használok.)
freek82 2013 márc. 20. - 22:02:52 Előzmény Horcsogg
(4/58)
ez tényleg hülyeség.Most 7.8-t adott rá, akkor ennyi erõvel miért ne lehetne 7.7, vagy 7.9? xD
Horcsogg 2013 márc. 20. - 20:46:07
(3/58)
5,1? Milyen matematikai függvénnyel kalkuláltad azt ki barátom? :P
10/10
2SY 2013 márc. 20. - 09:52:10 10/10
(2/58)
Nekem tetszett ez a film, mert úgy néztem mint egy abszurd vígjátékot.7,8/10 Ha valaki véletlenül a drámai filmként nézné és vagy valami mélyebb értelmû mûvészfilm szerûségként akkor, csak egy olyan 5.1/10 osztana ki rá.
James Francot sosem szerettem de ebben a filmben nagyot alkít. Továbbá a fõszereplõ lányok is egész jó alakítást nyomnak leszámítva Selena Gomez õ uncsi bár a szerepe is az. És a zene na az frenetikus.
somersby 2012 okt. 10. - 21:32:02
(1/58)