9/10
Bsmarcona 2009 aug. 31. - 12:16:18 9/10
(217/797)
Íme az én listám :D
1. Yoda
2. Sidius
3. Luke Skywalker
4. Anakin-Vader
5. Windu
6. Dooku
7. Obi Van
8. Darth Maul

De mindeggyik elég erõs. Szerintem Yoda a legerõsseb meg Sidius. Luke azért erõs mivel legyõzte vadert is. Anakin meg erõs ezt tudjuk sõt Dookuval is elbánt. Dooku meg Obi vannal. De obi van meg anakinnal. Dart Maul meg Quin Qun Jinnel. Windu meg sidiussal aki aztán legyõzte. Obi van viszont elbánt Griveussal és Maullal.
Nah ez már bonyolult, mindeggyik erõs :D
offtopic
hErO 2009 aug. 13. - 01:03:13
(216/797)
Jók ezek a hasonlítgatások. Jót szórakozok rajta, folytassátok.:D
Ney marsall 2009 aug. 13. - 00:17:17 Előzmény Bsmarcona
(215/797)
"Windu amúgy is legyõzte volna..."!?

Gondolkozz:Yoda maga állt ki Sidius ellen!(bár párbajuk eldöntetlen marad)
Obi-Wan-nak, aki olyan erõs, mint Windu azt mondta:
"Sidius ellen neked nincs esélyed."
A sith nagyúr Yodával van egy szinten. és ha Yodát összeméred Windu-val, hát...
9/10
Bsmarcona 2009 aug. 12. - 09:33:37 9/10
(214/797)
Szerintem Windu amugy is legyõzte volna mert emlékezzünk õ az egyik legtapasztaltabb és legjobb Jedi Yodán kívül.
Ezzel nem is lett volna semmi baj, csak az érthetetlen hogy a másik 3 Jedi miért halt meg ilyen hamar. Ha én lettem volna a rendezõ :D akkor úgy csináltam volna hogy kettõ Jedit egyszerre leszúr Sidius és Kit Fistóval meg Windu mesterrel vív tovább. Kit Fistót is leszúrja de késõbb, aztán a végén Windu gyõz. Utána meg jöhet már Anakin...
szibag 2009 aug. 11. - 06:55:03
(213/797)
szerintem a vége volt a legjobb mikor Anakin és Obi Wan a Mustafaron küzdöttek.
Ney marsall 2009 aug. 10. - 14:42:18 Előzmény Bsmarcona
(212/797)
Én azt hiszem tudom a választ:
Palpatine Anakinnak valahogy üzent, hogy "...ha a jedik megölnek engem..." mert át akarta állítani az õ oldalára, ezért eljátszotta, hogy "kikap" Windu-tól, hogy Anakint választásra kényszerítse.
Ehhez pedig ne kellet mind a négy jedi-mester, gondolom azért õt választotta, mert Windu nagyon jó jedi.
Dros 2009 aug. 09. - 19:17:08
(211/797)
Háááát ezt én se értettem sose.
Bár ami igaz az igaz egy sith mestert nem valami könnyû kinyírni.
De azért egy ideig életben maradhattak volna õk is... :D
9/10
Bsmarcona 2009 aug. 09. - 19:01:20 9/10
(210/797)
Jó film de egy dolgot nem értek benne.

4 Kiváló Jedi mestert küldtek Palpatine elpusztítására. A sith nagyúr rögtön leszúrt kettõt akik csak ott álltak és nem csináltak semmit. Kit Fisto pedig kb 2 másodpercig maradt életben. Hogy lehet hogy õk ilyen hamar meghaltak? Õket nem képezték ki vívásra?
Mace Windu bezzeg sokáig bírta és gyõzött is volna ha nem jön Anakin.

Aki erre tudja a választ mondja nekem el, mert NEM teljesen értem.
Dros 2009 aug. 07. - 23:47:45 Előzmény Obi1
(209/797)
Igen ez volt a lényege a 66-os parancsnak a meglepetés :)
Ki-Adi is csak azért tudott tovább védekezni mert ugye neki dupla agya van és gyorsan reagált :)
10/10
Obi1 2009 aug. 02. - 16:53:29 10/10
(208/797)
"Külön befizetnék arra hogy megtudjam: Obi-wan HOGYAN jutott fel a katlan mélyérõl az összeomló komplexumon keresztül...
vISSZA az ûrhajóhoz meg Padméhez??????"
Katlan mélye? A felszínen lett vége a harcnak, ahonnan könnyen visszajuthatott a leszállóplatformhoz.

"és hogy lehet az hogy a végére mindenki a piszkos ruhájában lébecol?
Nincsenek ott új ruhák vagy mosoda? :)
meg a zuhanyzás is kimúlt?"
Vége a Köztársaságnak, a Jedi Rendnek, erre meg az lenne nekik a legfontosabb teendõjük, hogy lezuhanyozzanak?

"és vajon van e a jediknek fizetése? és ha igen mennyyi? :DDDDDDDDD
(lásd: A.Skywalker lakosztálynak álcázott vityillója :)))))))))"
Nem az övé volt az a lakosztály, hanem a feleségéjé.

"meg az elsõ két rész szerint a jedik képesek több lézersugarat elháritani
a harmadik részre ezt a tulajdonságukat szemlátomást elvesztik."
Gondolom legtöbbjüket meglepte hogy a klónok úgy döntöttek hirtelen hogy porrá lövik õket, így gyengébben harcoltak.

"szóval 10/7. De csak azért mert angol szinkronnal láttam.
és mert nem értettem egy kukott se a Császár Birodalomalapítási beszédébõl :((((((((((((((("
Azon felül hogy nincs olyan hogy angol szinkron, feltalálták már a feliratot is. :)
AvatáR Gil Maerth 2009 aug. 02. - 14:42:41
(207/797)
most láttam...
kissé csalódás
úgy érzem senkis em élte át igazán -kivéve az utapaui miniszterelnököt, Grievous-t, meg még pár emberkét.

a vége kissé Frankeinstein-esre sikerült.
Külön befizetnék arra hogy megtudjam: Obi-wan HOGYAN jutott fel a katlan mélyérõl az összeomló komplexumon keresztül...
vISSZA az ûrhajóhoz meg Padméhez??????
:DDDDDDDDDDDDD

és hogy lehet az hogy a végére mindenki a piszkos ruhájában lébecol?
Nincsenek ott új ruhák vagy mosoda? :)
meg a zuhanyzás is kimúlt?

és vajon van e a jediknek fizetése? és ha igen mennyyi? :DDDDDDDDD
(lásd: A.Skywalker lakosztálynak álcázott vityillója :)))))))))

Az ûrhajókra nézve azért mindig arra gondolok: mi munka volt felhúzni! TE JÓ ÉG !
Erre az ûrharcban pár pillanat alatt végük.

meg az elsõ két rész szerint a jedik képesek több lézersugarat elháritani
a harmadik részre ezt a tulajdonságukat szemlátomást elvesztik.

szóval 10/7. De csak azért mert angol szinkronnal láttam.
és mert nem értettem egy kukott se a Császár Birodalomalapítási beszédébõl :(((((((((((((((
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 18. - 11:46:18
(206/797)
Leadhatná mán az ERTÉEL Klább
:(
Fél éve várom !!!
Isabella00 2009 jún. 18. - 11:40:53
(205/797)
Fú de imádtam! Pár éve a szó-szoros értelmében fanatikus rajongó voltam (12 éves koromban)Az összeset megnéztem vagy milliószor! Persze aztán lenyugodtam. De ma is nagyon szeretem nézni.
Cullangka 2009 máj. 07. - 13:26:07
(204/797)
nem voltál durva:) legalábbis én nem olvastam ki belõle:) bár engem is idegesítene ha valaki valami tök alapot nem értene a HP könyvbõl (merrt én annak a rajongója vok:))
zora 2009 máj. 07. - 09:36:27
(203/797)
Bocs, igy visszaolvasva kicsit durva voltam...Szoval, kivänom, hogy legyel nagy rajongo!
norton15 2009 máj. 07. - 06:24:35
(202/797)
Jó, de ez egy klasszikus film, mint annyiszor mondtam már. Egy újraforgatásnál abszolút az eredetihez fogják hasonlítani, és Harrison Ford több, mint egy sármos pasi, ebben a filmben saját magából eredõen hozta a laza, sármos figurát, erre nem tudsz mást találni. A rajongók sem örülnének ennek szerintem. Nem, jól van ez így ez a film.
Cullangka 2009 máj. 07. - 06:04:01 Előzmény norton15
(201/797)
figyi, az újraforgatásnak nem az a lényege hogy a szereplõk kiköpöt ugyanolyanok legyenek! kell egy sármos férfi, egy fiatal helyes srác, egy sármos férfihoz illõ csaj... (az hülyeség, hogy az újraforgatott filmek rosszabbak mint az eredetiek! nézd meg pl hairspray eredetije az 50-60as évekbõl, meg nem bírnám nézni! újraforgatták, és az egyik kedvenc filmem lett)
Cullangka 2009 máj. 07. - 06:00:57 Előzmény zora
(200/797)
télleg nem vagyok nagy rajongó, és komolyan írtam:) nevethetsz miattam! annyi hogy láttam párszor a filmeket és megfogott, de nem annyira, hogy belebolonduljak:)
Cullangka 2009 máj. 07. - 05:59:50 Előzmény Csonger
(199/797)
na jólvan, azért a 3. rész elején a hajón azért nagyon számítógépes! (gyorsan gépeltem és aért lett ibivan! elnyomtam:) bocsi)
norton15 2009 máj. 06. - 14:16:43
(198/797)
Ám van egy kis gond: ez nem trauma, hogy túllépsz rajta. Nem egy olyan kis Vadkanok szintû filmecske, hogy túllépsz rajta. Ez egy klasszikus. Egy olyan klasszikus, amelyet ha valaki látott, el nem felejti, ezért mi, ha megengeded, meg az úgyn. többséged is megengedi, nem lépünk túl rajta.

Nem tudom hogy elmagyarázni. Az látszik, hogy rohadtul nem értékeled a múltat (ennyi erõvel felejtsd el magad is, mert a múltad a részed). Az is, hogy nagyon a látványra mész rá, és szerinted menõ dolog a múlt fikázása.

Egy másik baj az, hogy képtelen vagy felfogni, hogy ez nem csak '77-ben volt nagy szám, most is az, és idõtálló film. Ja, de neked a látvány fontosabb, ó bocsánat. Akkor nézz inkább szemetet, mint a Transformers, mint ahogy Maddox nagyon bölcsen ajánlotta is.