Marvin02 2007 márc. 16. - 19:49:26
(164/404)
Ryan-el, terhes lett, de elvetélt, ha jól emlékszem, érettségi után elköltözött, és tovább tanult.
Erika16 2007 márc. 16. - 19:31:26
(163/404)
Boccs ,de nem tudná valaki röviden elmondani mi történt Katerinával ,mert már 3 honapja nem néztem.???????????
Most kivel van eggyütt?
Perdikkas 2007 márc. 16. - 17:47:34
(162/404)
hopp, egy kis javítás a végére: ,...meg kiváló színészek és felejthetetlen poénok.
Perdikkas 2007 márc. 16. - 17:44:50 Előzmény Marvin02
(161/404)
Hát a felhozatal valóban nem volt vmi nagy szám, Anitát és Katherinát leszámítva.(elsõ 3 szezon nálam kimaradt, úgyhogy nemtom ott milyen volt). Bár Sophie és Tess azért nem olyan vészesek, inkább átlagosak(persze nem Tess öltözködése), és az is igaz, hogy a sori alkotói valszeg egy átlagos kinézetû társaságot akartak összehozni, nem pedig modelleket, és azért így is bejött, mert ennek ellenére világsiker lett, persze ehhez kellett egy zseniális alkotói gárda is, mert kiváló színészek és felejthetetlen poénok.
Perdikkas 2007 márc. 16. - 17:37:00
(160/404)
A mai rész egyetlen pozitívuma, hogy Gemet végre kicsapták. Egyébként viszont sajnálom, hogy egy kicsit szappanoperásra sikeredett a sorozat vége, abban az értelemben, hogy volt egy szemétláda(Gem), akit sikerült kellõképpen ellenszenvesen megformálni, és volt néhány jó fiú meg jó kislány, akik ostobák és naivak és jó sokáig lehetett az orruknál fogva vezetni õket. Kifejezetten bosszantó volt, hogy Marco, Thania és Tess ennyire gyengék és naivak voltak és Gem gyakorlatilag azt csinálhatott velük, amit akart. Mindenesetre örülök, hogy Gemnek a végén nem maradt senkije és el kellett kullognia, mint egy kivert kutyának. Más kérdés, hogy sztem hülyeség, hogy ilyen könnyen megúszta, mert ha Marco akár sittre is kerülhetett volna miatta, akkor úgy lett volna fair, ha ezért Gemet tették volna hûvösre, vagy a sittre vagy javítóba, akkor lett volna neki való társaságban része.
Az egyébként elgondolkodtató, hogy úgy látszik, az angolszász országokban olyen a jogállam, hogy elég egy rágalmazás, hogy nemi erõszak történt és az ürge már rács mögött is találhatja magát, ha nincs ilyen szerencséje mint most Marconak. Nem is kell bizonyíték. Legalábbis hasonló történetet már más angolszász filmekben is lehetett látni, meg hall ilyeneket az ember.
Egyébként Gem története már elsõ hallásra is röhejes volt. Most õszintén: ki hinne el olyan hülyeséget, hogy egy Gem-félét bárkinek is lenne kedve megfogdosni, még ha õ lenne az utolsó nõ is a világon? :-)))
Marvin02 2007 márc. 16. - 10:55:30
(159/404)
Végre Gem is elment!:D úgy ahogy megérdemelte, senki nem hullatott könnyeket érte. Egy pofon még belefért volna, vagy nyilvános lealázás, de így is happy rész volt. :D
Marvin02 2007 márc. 14. - 22:46:03
(158/404)
Mi egy kis verés a fenékmutogatáshoz képest? :D És ilyenkor nem értem a készítõket: ha mutatnak férfi felsõ testet és fenekeket a nõknél mért kockázzák ki? Anitát szívesen megnézném. xD Õ az egyetlen jó csaj a sorozatban, a többi mind kikent ribancnak néz ki, és még is rájuk hajtanak. Dennist se értem, elõször egy dagadt csaj, majd egy sátáni külsejû nõ, ki jöhet még? :D Viszont örülök, h. a gimibõl kiamaradt a szex rész, gondolom ez betudható annak, h. köztévé gyártotta, de így sokkal élvezhetõbb is, mint az eddig leadott csak a szexrõl szóló tinisorozatok (Dawson, beverly és társai).
Perdikkas 2007 márc. 14. - 21:17:45
(157/404)
Hát a mai részben azért a seggmutogatást mellõzhették volna, bár nyilván a nõi nézõk nem így gondolják:-)
A mai meg a tegnapi rész sem volt rossz, bár voltak azért ennél jobb részek is. A tegnapiban baromi jó volt, ahogy a végén Gem lebukott, hogy nincs is hapsija, ezekután viszont elég bosszantó, hogy a mai részben meg hitt neki Thania, mikor annyira nyilvánvalóak Gem mesterkedései.
Nemtom, hogy Marco és Thania hogy nem tudták lekoptatni magukról azt a férget, teljesen rájuk tapadt. Az biztos, hogy Gemnek érik egy hatalmas verés, bár sztem biztos nem fognak odáig eljutni, sajnos.
Marvin02 2007 márc. 14. - 21:01:54
(156/404)
Egyre jobbak a részek. A függõséges is ott volt, de a mai, amikor a hajótúrán belekötöttek Zackbe meg Dennis magánszáma, Gem is megszívta végre, de sajna visszavágott Marconak, remélem a hátralévõ 2 részben bemosnak neki egyet vagy többet. :D Nem hiszem el, h. vége, nem úgy néz ki, mint akik leakarják zárni, simán beleférne még 40 rész :p
9/10
balu83 2007 márc. 13. - 20:03:31 9/10
(155/404)
thank you Perdikkas az infót!
Perdikkas 2007 márc. 12. - 18:53:16
(154/404)
boc, javítás: nem Carsonnka, nanem Carsonnak:-)

Meg ami még kimaradt: Az ANTSZ-esek bezárták D'espo büféjét, mert lejárt szavatosságú kaját, meg piát árult, úgyhogy a fél iskola a WC-be járt.
Perdikkas 2007 márc. 12. - 18:49:06
(153/404)
Elõadták a Cyrano de Bergerac-os darabot, Dennis volt Cyrano, Tess pedig Roxán. Gem hozta a szokásos formáját, megint szemét volt, meg akarta kapna a nõi fõszerepet(mert ugyebár Gem nem éri be fõszerepnél kevesebbel), ezért bezárta Tess-t a WC-be, Zac persze kiszabadította, úgyhogy Gem megszívta, mert nem tudott beugrani Tess helyett a fõszerepbe. Dennis a színdarabban igaziból szerelmet valllott Tessnek, Carson meg a többiek elõtt. Persze csak hülyét csinált magából, mert Tess meg Zac-be van belezúgva, úgyhogy Dennisnek már megint nem jöt össze.
Marco és Draz elvállatak egy reklámfotózást, kettejük közül Marco lett a befutó, amivel mint utóbb kiderült, csak Draz járt jól, mert vmilyen pattanás elleni szert reklámoztak Marcoval, úgyhogy a végén eléggé ciki volt végig mennie az utcán, mert mindenki felismerte.

A mai részbõl is azt hiányoltam, mint eddig: vkinek már be kéne mosnia egy jó nagyot Gemnek, hogy ne legyen olyan nagy a pofája, ehhez képest még csak nem is szóltak Carsonnka sem a szemétkedéseirõl, pedig az lenne a minimum.
Egyébként a Gemet alakító csaj nem hinném, hogy túl nagy népszerûséget szerzett magának ezzel a szereppel...
9/10
balu83 2007 márc. 12. - 11:21:36 9/10
(152/404)
plíz valaki irja le pár sorban h milyen volt a mai rész! tenkjú!
Marvin02 2007 márc. 09. - 15:33:29
(151/404)
Gemnek szólhatna már valaki, h. nézzen tükörbe mielõtt Tess-t és Dennis-t kulázza a kinézete miatt, vagy az ausztráloknál a Gem félék a jó nõk?
mayer 2007 márc. 09. - 09:10:45
(150/404)
Nekem hálistennek sikerült még tavaly õsszel.
Perdikkas 2007 márc. 08. - 19:50:51
(149/404)
Újabban a port.hu kicsillagozza a szerintük nem szalonképes szavakat? Nevetséges.
Perdikkas 2007 márc. 08. - 19:48:45
(148/404)
Amúgy Draz jó sokat trógerolhat, ha valóban ki akarja fizetni a 60 rongy adósságot (én a helyébe kétségbe vontam volna az aláírás hitelességét).Mert azt mondta, hogy ez az 500 dolcsi az elsõ részlet volt. Ha viszont megtartja a mûhelyet, akkor meg nem nagyon tud suliba járni, úgyhogy elvileg elbúcsúzhat az érettségitõl.
Perdikkas 2007 márc. 08. - 19:43:07
(147/404)
Drazic-nek tényleg nagyon jó szinkronhangot találtak(amúgy a többieknek is). Amikor néhány részig lecserélték Drazic hangját, már megijedtem, hogy úgy marad(az a hang nagyon nem passzolt hozzá).

Amúgy Draz mostanában kicsit megkomolyodott, most is jó fej, bár egy kicsit jobb volt, amikor még dilisebb volt. Dennis viszont hülyébb lett, mint valaha:-) jó értelemben persze, elviszi a vállán az egész sorozatot:-) Utánozhatatlan, amilyen grimaszokat vág, meg ahogy forgatja a szemeit. Kár, hogy már nem fér bele ebbe a szezonban az érettségi, mert kizártnak tartanám, hogy Dennis valaha is átmenne. A mai rész is nagyon jó volt, lehet, hogy Dennisnek van igaza, és egy zseni, csak évekig mindenkit átvert:-)
Perdikkas 2007 márc. 08. - 19:33:02
(146/404)
<a target="_blank" href="http://www.heartbreak-high.com" title="www.heartbreak-high.com">www.heartbreak-high.com</a>

Sajnos még mindig azt írja ki, hogy pillanatnyilag nem lehet regisztrálni...Nemtom miért csinálják ezt némelyik weboldalnál, hogy bizonytalan idõre lezárják a regisztrációt. Így a members-only dolgokhoz nem lehet hozzáférni.Nemtom mire jó ez?
Egyébként van köztetek vki akinek régebben sikerült már magát regisztrálnia a honlapon?
Marvin02 2007 márc. 08. - 00:15:51
(145/404)
A fõcímben benne van az a rendõrgyerek (Dominic Prucell), ahogy kosarazik, viszont nincs se Drazic, se Anita, és a rendõr se volt kiírva, tehát szerintem is fanop.