9/10
csizi26 2009 máj. 09. - 10:21:12 9/10 Előzmény iR T-800u
(1480/4500)
Az általam látogatott torrentoldalon se nagyon kapkodnak utána.Letöltve eddig 3x .Konnor Sáráéknak ilyenkorra már legalább 25-30 seedere volt.
10/10
iR T-800u 2009 máj. 09. - 02:37:08 10/10
(1479/4500)
Heheheheheheheeh..
Gonoszok vagyunk, gonoszok vagyunk! :P
De a TSCC túlélésért bármit fel lehet áldozni a fox palettáján.
9/10
csizi26 2009 máj. 09. - 00:57:33 9/10
(1478/4500)
9/10
csizi26 2009 máj. 09. - 00:50:58 9/10
(1477/4500)
Ma lesz a Dollhouse fináléja a FOX-on,drukkoljunk hogy minnél szarabb legyen a nézettsége,hogy az kapjon kaszát!)))
9/10
csizi26 2009 máj. 09. - 00:47:25 9/10
(1476/4500)
A tv2 is egyre szarabb,jól elbaszták a mûsorrendet,mióta pl az Aktívot átrakták délutánra, amit este 7 körül néztem annó.Elõször berakták azt az idióta Mr és Mrs celebszarságot.Most a magyar közönség komolyan kiváncsi volt erre?Most meg ez az idióta táskanyitogatós izét,régen néztem de szerintem melléfogás volt visszahozni.A Hal a tortánt hála a jó égnek számûzték.Az is igazi tahóságshow lett a végére.
A korhatárokon én is csak röhögni tudok.Kedvencem a South Park korhatár besorolása,hogy milyen egységes a különbözõ csatornáknál.A comedy-n meg az MTV-n 18-as,ami kész röhej,mivel a Cool Tv-n mindössze 15-ös a korhatár.Az utóbb sokkal reálisabb.A tinik már úgyis csúnyán beszélnek.
Meg a TSCC is 16-os karikás volt a reteken ,mégis kivágták Cromartie tükrös jelenetét.
Letöltés:Én is azt szeretem leginkább,hogy nem kell végigszenvedni a reklámblokkokat.Meg hát a TSCC-t is cseszhettük volna a torrent nélkül.)))
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 máj. 08. - 20:51:36 10/10
(1475/4500)
Fordított összefüggésben a 2 csatorna versus 50+ :)

http://www.dailymotion.com/video/x95gqv_the-death-grind-by-endre-barath_creation

Viszont Mi annak örülhetünk, hogy igényünk van letölteni, mert ez azt jelenti, hogy gondolkodunk még picit, és nem vagyunk elégedettek azzal amit készen tálalnak.

Ezért fáj igazából a "jogvédõknek" a Torrent, nem kizárólag a bevételkiesés miatt.

Ha tévében nézzük a filmeket akkor szembesülünk azzal is amit meg akarnak velünk etetni. (reklámblokkokban "hírek" terrorizmus, válság, világjárvány és barátaik) Ha letöltjük akkor nagyjából azt látjuk amit mi akarunk, tehát csökken a befolyásolásunkra a lehetõségük.

Elképzelem, hogy a "letöltõk" a szemükben olyan haszonállatként jelenik meg ami átugrik az elektromos kerítés felett, és nem nekik tejel. Így én is rohadtul pipa lennék! :D

Szerintem ezért nyomják az internet szabadsága elleni propagandát, és láttatnak bele ebbe is terroristákat.

Egyébként: "A terrorizmus az erõszak alkalmazásának, vagy az azzal való fenyegetésnek olyan stratégiája, melynek elsõdleges célja félelem, zavar keltése és ennek révén meghatározott politikai eredmények elérése, vagy a hatalom megtartása." (wikipedia)

Szóval aki terroristát kiált az maga is terrorista, ez az én primitív véleményem. :)
9/10
Hunterboy 2009 máj. 08. - 19:22:48 9/10
(1474/4500)
9/10
Hunterboy 2009 máj. 08. - 19:18:43 9/10
(1473/4500)
Mért végül is s Bluray meg a hddvd nem ugyanaz? Lényegében ugyanaz... Baromi nagy felbontású...
Ja így igaz, különösen a retekklubbon nem lehet megnézni egy filmet se. Ha véletlen megy valami jo akkor azonnal nézek rá hogy fent van e valahol és töltöm le megnézni. Szanaszét vágják, meg a kedvencük az újra szinkronizálás hogy ne legyenek benne csúnya szavak. Nem tudom a South Park-ot pl hogy adnák le. Lemenne a fõcím aztán a szereposztás kb.
A karikák meg azért vannak mert az ORTT-nek van erre egy szabályzata hogy mikor mit lehet leadni, és milyen nézõkorosztályt lehet vele megcélozni, és azért vágják agyon meg van ott 30-as korhatár mert különben fõmûsoridõben ahogy azt látni is szoktuk elég sûrûn van ugy hogy fél, háromnegyed órára mûsorszünet bünti miatt.
De ha észreveszitek olyan mûsorok is vannak amiken nincs karika...
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 máj. 08. - 18:22:46 10/10 Előzmény Hunterboy
(1472/4500)
Szerintem csak kiírják, hogy BluRay vagy HDdvd-bõl rippelték.
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 máj. 08. - 18:10:10 10/10
(1471/4500)
Már csak "egy"? Wow, rég néztem tv2tõt is! :D House 4x vége után többet nem kapcsoltam rájuk.

Tévéshoppolás, azt de rühellem, mert se logó se semmi, aztán döntsd el melyik csatorna (a sok közül ami mind ezt nyomja) ha éppen a tévét hangolod át mert mondjuk a szolgáltató csak úgy felcserélt párat mialatt egy hónapig ki volt kapcsolva a tévéd..

Logók. Pár éve amikor megjelent a (12) és egyéb karikák, nagyon elborultam, de aztán sorra megjelentek a szponzorok logói is, meg hogy milyen "premier" lesz, meg visszaszámláló valami hülyeséghez.
4:3as képarány mellet kicsit kevés hely marad a képernyõn 'hasznos' tartalomnak. Feliratos filmeknél külön élvezet, hogy itt ott takarják a szöveget.

Ha már fikázok, akkor a korhatárt is célba veszem.
Mégis, mibõl gondolják, hogy bárki komolyan veszi?
Meg mi alapján döntik el, hogy 12, helyett 16? Mert káromkodnak benne? Fúú, mintha általánosban nem használnák a gyerekek a bazmeg és társait kötõszónak.. Csak tudom, mi használtuk. A 18, na az az ûberkedvenc, szarrácenzúrázzák, lényegében a filmbõl hiányzik 5-15 perc, semmit sem értesz emiatt, aztán még korhatárt is van pofájuk kirakni! Minek? Így még óvodában is le lehet adni, mert nem durvább mint egy népmese. :D:D
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 máj. 08. - 17:38:25 10/10 Előzmény wukovsky
(1470/4500)
Jaja, és nagyon bátrak is!

Na igen, lásd "Müszi" a mai napig nem tudom mi volt az! De hogy beégett a memóriámba az biztos! :D

Análpatrióták, és médiagoauldok. Ezek most vagy egymásnak csinálnak filmeket, vagy minket próbálnak meg átkonvertálni olyanná mint õk. Szerintem utóbbi.

Elkorcsosulás. Na mit gondolsz miért röhögök én a fotelben ülve várva a világvégét? Mert ezek a degenerált szarok is rákefélnek nem csak a normális ember! :D

Az igazi ok, hogy ne legyen ütõképesnek a közelében sem a hadsereg, így bármikor belehet fenyíteni a népet, hogy kuss, vagy kaptok békefenntartókat! (nem beszélve arról, hogy szlotákia, és románia (meg bárki) lazán átgyalogol az országon ha akar)

A magam részérõl sorozásellenes vagyok, inkább önkéntes/hivatásos katonák kellenének, és õket kéne fenntartanunk, nem azt a több ezer tetvet a parlament és vonzáskörzetében.
De hát én is csak jártatom a pofám mint a sarokba szorított állat. Tenni bármit még túl korai, még bõven vannak olyanok az országban akinek még nem megy elég szarul (csak fog) és azok öntudatlanul is a rendszer oldalán állnak. Tiszta Mátrix ejj.. :)
9/10
csizi26 2009 máj. 08. - 11:53:04 9/10 Előzmény wukovsky
(1469/4500)
Jaj de rég volt már ez a két csatornás dolog.Emlékszem olyan is volt,hogy hétfõnként nem volt adás.Mai szemmel ez már milyen gáznak tûnik.)))Manapság meg ittvan 50 valahány csatorna , mégis sokmindent a netrõl kell töltögetni.(((
9/10
csizi26 2009 máj. 08. - 11:42:31 9/10 Előzmény iR T-800u
(1468/4500)
A tv2-õt bírom ezzel a "csak 1 reklámmal", aztán még jön a mûsor közepén a negyedórás reklámblokk.De hát ilyen világban élünk,csak az érdekli õket,hogy minnél több reklámidõt értékesítsenek.Van még a story tv,ahol retrosorozatokat nyomnak,azt akár elnevezhetnék akár "TV Shop tévének" is.(((
9/10
Hunterboy 2009 máj. 08. - 11:15:53 9/10
(1467/4500)
És eddig erre sosem gondoltam... De attól függetlenül imádom, mert nagyon jó mókás film. És nagyon tetszik az a kép amit az 50-es és 80-as évekrõl tükröz.
Apropo tudom hogy ezt nem itt kéne megtárgyalni, de tudja valaki mi a különbség a "HDRIP" és a "BRRIP" között? (sztem semmi mert mindkettõt ugyanazokról a nagy felbontású filmekrõl rippelik csak más nevet adnak neki, de hátha nem jól tudom)
1/10
pingvincorpse 2009 máj. 08. - 11:02:37 1/10
(1466/4500)
Én azt mondom hogy amibe átugrottak, egy másik dimenzió nyúlványa. Nem annak az idõtérnek a nyúlványai, tér idõ variációi amelybõl õk jöttek.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 08. - 10:55:32 9/10
(1465/4500)
Ez egy baki a filmben, mert csak a korrábbi éneddel futhatsz össze, hiszen ha elugrasz a jövõbe, akkor valóban nem létezhetsz ott kétszer, mert nem élted át azt az idõszakot :é

A másik fele, hogy a filmben csak vissza fele lehetett utazni a T filmekben, mert az a biztos, a jövõbe csak a sorozatban kezdtünk el utazni, ezzel végképp felborítva mindent :)


Viszont amikor a fiatal barátnõjét beazonosítják, hogy már 50 éves körüli, és milyen jól nézz ki, hát igen, ezek a mai plasztikai sebészek :D Az elég vicces volt :D
9/10
Hunterboy 2009 máj. 08. - 09:56:06 9/10
(1464/4500)
Bocs hogy félbeszakítom az elmélkedést. De...
Idõutazás témakörben: Ha John átmegy pl 20 éven, a saját jövõjén, akkor ugye azért nem ismerik õt a jövõben.
De a Vissza a jövõbe 2. részében mikor Marty a doki meg a csaj elugranak 2015-be akkor ugyanúgy átugorják a saját jövõjüket, csak abban ott 2015-be találkoznak saját magukkal. Érdekes ebbõl a szempontból az kicsit zavaros lehet, hiszen hogy lehetnek ott a 30 évvel idõsebb kivitelei hogyha átugrották azt a 30 évet és még le sem élték...
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 08. - 08:06:01 9/10
(1463/4500)
Az operatõrök azért nagyon kemény gyerekek :D

VAlóban, régen még élvezettel nézted a reklámokat, mert jók voltak, ma már az is olyan mély szintre süllyed.

De hát istenem, mit várunk akkor, amikor a médiában szinte már csak ratyik vannak. Ez a kettõ van, ratyi, és Isten kiválasztott gyermekei.


Egy szomorú tény, minden birodalom akkor omlik össze, amikor az ilyen elkorcsosult dolgok elõtérbe kerülnek, legjobb példa a római társadalom, amikor már nem volt menõ a férfi nõvel, a jólétben nem tudták mit csináljanak az emberek, elgyengültek, elhíztak, nem voltak már küzdõ szellemek. Jöttek a germánok, akik még vadállatok voltak, nem volt aki harcoljon, és szétverték öket darabokra.


Ma nálunk ugyan ez van. bemész egy középiskolába, és végig csekkolod a kölyköket, 10bõl 7-8 alkalmatlan katonának.

A sorkötelességet nem azért törölték el, mert milyen jó fejek, hanem effektíve feleslegessé vált, úgysem lehetett volna kit besorozni. Nem születnek már olyan gyerekek, mint Arnie fiatal korában:

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/090508/Orebic_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090508/Orebic_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 08. - 07:44:56 9/10
(1462/4500)
Nekem még a harckocsigyár is tetszett, meg a különbözõ gyárakról szóló ismertetõk, de valahogy az 5. ismétlés után már azt is meguntam. Igen hosszú ideig a második világháború nagyon jó alapot adott a spektrumnak is, meg a Nationalnak, de olyan szinten lett már végig vesézve, hogy kész.

Arra a hazugságra pedig, amit mostanában tálalnak a második VH-ról nagyon nem vagyok már kiváncsi. Engem a harc része érdekelt, nem pedig az, hogy amerika, meg anglia mit ármánykodott.


Milyen vicces, hogy régen még beértük két adóval, és amit felvettünk, azt 10szer megtudtuk nézni. Lehet, hogy azért mert még tartalmasabbak voltak a sorozatok, és a filmek.

Tegnap volt szerencsém találkozni Koncz Gáborral. Ha magyar termijelöltet kellene mondanom, Õ lenne, 70 éves, de még mindig olyan kondija van.

Szóval panaszkodott elég keményen, hogy micsoda világban élünk, pedig Õ nem ma született.


JC filmjének propagálásán is meglátszott, hogy milyen idióta irányban vagyunk, vajon Lugosi Béla úgy jelent meg a bemutaton, hogy véres volt az arca. Ez meg jött, mint egy kiss ratyi emos. Kezem közé kaphatnék pár ilyen kis emós hülyegyereket, egybõl értelmet adnék az életüknek.


Na jól van, befejeztem, mert csak felidegesítem magam.


Bízzunk a rajongókban, hiszen Õk értelmes emberek, mert aki TSCC-t nézz, annak jóval jóval magasabb értelmi szinttel kell rendelkezni, mint egy szüli feli rajongónak
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 08. - 07:33:29 9/10
(1461/4500)
Hát igen, Claire :))))))

Azért masszív alkat, csak van két nagy cella neki beépítve a hosszabb élettartam kedvéért :)

Ursula minden idök legszebb Bond lányának választották. Honey Ryder-ként láthattuk nem éppen kecses alakját, de szerepe szerint, egy erõs, sportos, könnyûbúvár hölgyet kellett alakítani, aki nem lehet olyan kis nyeszlett.

Kim elsõ komoly szerepe a soha ne mond, hogy soha volt Sean Connery-vel, és Barbarával. Sajnos nem találtam róla jó képeket, de:

http://www.youtube.com/watch?v=5VuMprbYzyY
http://www.youtube.com/watch?v=mwM1JQVjfks&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2Iuy0THIvVs ez elég hosszú verzió, és látszik, hogy miért gondoltam ideális terminátornak :)


Most, hogy mondod, már emlékszem arra a listára :)