Téma: The Flash

7/10
rajdi 2023 júl. 23. - 20:36:21 7/10
(18/38)
Ezt is megértük, egy szuperhős filmre 7-et adok.
Sz. Péter 2023 júl. 23. - 18:40:41 Előzmény Filmcriticsbyme
(17/38)
"egy szürke, 20 éves filmnek kinéző filmet"

Talán nem a fekete/fehér verziót kellett volna megnézned hanem a színeset és átállítani a képarányt.
2160p, Dolby Vision-ben.
10/10
Filmcriticsbyme 2023 júl. 23. - 16:42:29 10/10 Előzmény Sz. Péter
(16/38)
Hát ez eléggé egy kinek mi. Én alig vártam azt a filmet, majd kaptam egy szürke, 20 éves filmnek kinéző filmet, fura cgi-al, kevés bunyóval és visszafogott szuperhősökkel. De ez az én szememmel nézve, sok másnak tetszett. Sőt.. én sem mondom, hogy rossz volt, csak jobban vártam. +Ez a sima. A snyder cut a képarány, a hossz és a szürkés sötét kép miatt nálam teljesen kívül esett az "oké" kategórián.
Sz. Péter 2023 júl. 23. - 16:38:28 Előzmény Filmcriticsbyme
(15/38)
Szerintem közelébe nem ér "Az Igazság Ligája"-nak.
(természetesen a Snyder cut)
10/10
Filmcriticsbyme 2023 júl. 23. - 11:04:54 10/10
(14/38)
Nos az első húszperc után úgy voltam vele, hogy ez is egy elrontott DC film lesz, de végignézve, majd átgondolva az egészet, nálam ez lett a kedvenc DC filmem. Végre látok kis esélyt, hogy javulhatnak a dolgok náluk is.
7/10
szentipatrik94@gmail.com 2023 júl. 23. - 10:50:03 7/10
(13/38)
Eléggé pörgős a film és helyenként eléggé vicces is ami jól működik, szerintem a története is egyben van, talán egy picit a CGI lehet zavaró benne. Michael Keaton Batmanje csak hab a tortán volt!
Sz. Péter 2023 júl. 16. - 22:34:30 Előzmény Atis88
(12/38)
Szerintem nem azzal van gond, hogy Ezra gyerek civilben mit csinál/csinált a hétköznapokban.
Hanem, hogy az általa megformált karakter egy szerencsétlen balfék.
Flash pedig eredetileg nem ilyen volt.
8/10
Atis88 2023 júl. 16. - 17:56:05 8/10
(11/38)
Nem értem miért húzták ezt le ennyire. Azt értem én, hogy a főszereplő Ezra gyerek sokaknál kiverte a biztosítékot azzal, amit csinált mostanában. Nekem sem tetszik és az sem, hogy a Warnernél ezt így elnézték, hiszen ott van Johnny Depp esete, akit kevesebbért is kivágtak, főleg, hogy mint kiderült, nem is csak ő volt a hunyó, sőt... De, mint színész, hozta a karaktert, ahogy kell. Ráadásul, egy filmet nem lehet csupán a főszereplő magánélete miatt elitélni. A színészek, mitöbb a stáb is kitett magáért. Volt itt minden, amit elvárhatunk a képregényfilmektől: dráma, akció, elgondolkodtató mondanivaló és még a sztorit is egészen jól összerakták. Ráadásul nem kevés cameozás is van benne, ami a régi batman rajongóknak biztos tetszeni fog. Egyszer kötelező mindenkinek, aki egy kicsit is szereti a képregényfilmeket. Nekem pedig többször nézős. Kifejezetten örülök, hogy moziban néztük párommal, akinek szintén bejött a film.
4/10
Istvan010 2023 júl. 03. - 09:28:09 4/10
(10/38)
Nem volt nagy dobás ez az egész. Egy klisékkel tarkított, kizárólag a rajongóknak gyártott film. Sok pozitívumot nem fedeztem fel benne, idegesítő karaktert viszont annál inkább.
10/10
buncow 2023 jún. 23. - 21:44:15 10/10
(9/38)
Rühellem a nembináris gyereket, a korábbi filmekben iszonyat bénán és erőltetetten játszott, de ebben elviselhető volt. A CGI hulladék volt sokszor, de igazából még az sem zavart különösebben. Kizárólag Michael Keaton miatt mentem megnézni, hogy láthassam mégegyszer a nagy vásznon mint Batman és, hogy hallhassam az ikonikus Elfman zenét, vigyorogva futott könny a szemembe, mikor ahhoz a részhez ért a film, egy kis libabőrrel megspékelve. Már ezért megérte megnézni a filmet, legalábbis nekem biztosan. Hollywood elbszta, hogy nem fordított nagyobb figyelmet Keatonra eddig, annyira szórakoztató nézni őt bármilyen filmben, és annyira hiányoznak az ilyen karakteres színészek Hollywoodból. De Keaton mellett számos olyan karakter feltűnt még, akinek majdnem annyira örültem, korábbi filmekből, illetve elkaszált produkciókból, mégha kicsit gagyi módon is, de hiánypótló volt, a vége pedig nagy poén szerintem. Wonderwoman és Batfleck voltak nekem a gyenge pont, nem hiányoztak a filmbe, szerencsére nem sokat voltak képernyőn, de az is elég volt, hogy megidézze a Justice League cringe légkörét, főleg amit Batflecket illeti, a nagy ostoba óvodás verzióját Batmannek. Kis öröm, hogy Aquaman és a vállalhatatlan Cyborg kimaradtak. A történet nem tökéletes, de lendületes, szórakoztató, és a poénok kb. fele még vicces is, amire nem számítottam, főleg Ezra Millerrel a főszerepben. Supergirl szerintem teljesen jó volt abban a részben, amit neki szántak, jól állt neki a szerep, bár világos kék szemmel még jobb lett volna, de így is teljesen jól hozta a karaktert. Szerintem megéri megnézni, de főleg moziban.
2/10
3,14159 2023 jún. 20. - 14:21:59 2/10 Előzmény 3,14159
(8/38)
Ja, és még a régi ellenfelek visszahozása is ugyanaz az ötlet, mint a Pókemberben.
A film minden értelmes elemét láttuk már más filmekben, többször is. Meglátszik, hogy írói sztrájk van, ilyen történetet én is írok fél óra alatt.
2/10
3,14159 2023 jún. 20. - 14:18:37 2/10
(7/38)
Nem rossz film... egy csecsemőnek, de minden lőport ellőttek.
A multiverzum, a múlt megváltoztatása, annak veszélyei, a családi vonal, aztán a megfejtés, a megváltoztathatatlan, az áldozatok vállalása, stb stb...
Nem is kell sokat keresgélni, a Pókember- Nincs hazaút 90%-ban erről szól.

A szokásos csihi-puhi itt is megvan, de aki látott már életében 1-2 szuperhős filmet, annak ez semmilyen újdonságot nem ad. Tehát egyedül a forgatókönyv, a történet tudnak egyedi lenni, az meg kb. kompletten hiányzik.
Mármint van, csak innen-onnan van összelopkodva egy klisé halmaz, nulla eredetiséggel.
6/10
vki69 2023 jún. 17. - 15:18:46 6/10
(6/38)
Kedves Port - A játék idő kb 145 perc nem 90!
1x nézhető, szép CGI-s film.
Kár hogy a supergilből kiöregedett - Melissa Benoist, ezt az új lányt majd meglátjuk. Itt sokat nem kellett utatnia, csak a CGI vitte.
szhuelye 2023 jún. 04. - 10:17:22
(5/38)
Van páros mozijegyünk a Flash premier előtti (június 14 - 19:30) vetítésére egy budapesti moziba. Odaadjuk olcsóbban bárkinek, csak ne vesszen kárba. Akit érdekel, az írjon nekünk:
szhuelye@gmail.com
Dusty Smile 2023 jún. 03. - 21:56:57 Előzmény Aventador
(4/38)
Senkiből nem csináltak nőt. Ő Kara Zor-El, Alura Zor-El lánya, Kal-El - azaz Superman - idősebb unokatestvére akinek a csecsemő Kal-El védelmezése lett volna a feladata, miután megérkeztek a Földre. Csakhogy Kara űrhajója a Krypton felrobbanása következtében meghibásodott, ezért az időtlen Fantom Zóna fogságába esett. Így mikor 24 évvel később végre kiszabadult és elérte a Földet - még mindig 13 évesen - már ő volt a fiatalabb.

Aventador 2023 ápr. 30. - 19:14:19
(3/38)
Sasha Calle, mint Supergirl nagyon epic lesz.
Pedig általában nem vagyok oda ezért a dologért, hogy csináljunk egy meglévő karakterből hirtelen nőt, de az előzetes alapján nagyon jó lesz a dolog. Mindenképp moziban nézős lesz.
Sz. Péter 2022 júl. 29. - 16:51:09 Előzmény Ragika
(2/38)
Mondjuk Ezra már "Az Igazság Ligája"-ban tré volt.
Konkrétan egy idióta, a Grant Gustin által korábban megformált karakterhez képest.
Ragika 2022 júl. 29. - 15:25:08
(1/38)
Kb 30 évet vártam erre a filmre. Úgy volt Flash az egyik kedvenc szuperhősöm, hogy kb róla tudtam a legkevesebbet. Szóval röviden, köszi Ezra, hogy ezt elbasztad. Az volt hatalmas barom, aki hitt benned.