liliom31 2012 jún. 30. - 23:05:47
(730/2630)
Most kezd csak igazán izgalmas lenni ez a film. Bár néha van egy olyan érzésem, hogy szívesen felpofoznám az összes szereplõt, és rendet tennék közöttük :-) Szerintem egyébként tényleg nem is a végétõl érdekes a film, hanem az egész folyamatot megfigyelni ahogy az szálak és érzések szövõdnek, bonyolódnak.

Bihternek és Behlülnek nem igazán megy ez a szeretõsdni, szerintem eglég bénán csinálják. Béna kifogások, folyamatosan lebuknak, lelkiismeret furdalásuk is van, közben Bihter Adnan elõtt sem tud már színlelni. Adnannak azért nem kellett volna ezt tennie. De ha valóban megtette Bihternek itt lenne a kifogás, hogy végleg elhagyja. Behlül pedig vajon lesz annyira férfi, hogy a szerelme mellett kiálljon egy ilyen helyzetben?

Én Nihalt továbbra is megvédem, szerintem õ az egyetlen áldozat ebben a történetben. Õ még tapasztalatlan és fiatal, persze, hogy Fridi bármit be tud neki adni, pláne, hogy azt a vágyat realizálja benne, hogy Behlülnél lehet esélye. :-(
liliom31 2012 jún. 30. - 22:50:44 Előzmény Monita:_
(729/2630)
Sziasztok idáig nem tudtam írni csak azért válaszolok most. Én írtam a könyvrõl, de tudom, hogy valaki jobban szereti ha nem tudja elõre a film végét így inkább csak annyit írnék, hogy a youtubon megvan az utolsó rész angol felirattal (egyébként a könyv vége a végkimenetelt tekintve ugyanaz). Úgy írd be, hogy " Aski Memnu English subtiltles " és akkor az egész utolsó részt lefordíthatod. Én már egész jól tudok Törökül is annyit néztem ezt a filmet, mert engem nagyon érdekelt az egész film és nem tudtam kivárni amíg nálunk kiszenvedik. De hát nem vagyunk egyformák :-)
9/10
lilei 2012 jún. 30. - 20:10:21 9/10
(728/2630)
...na jól összefoglaltad:-)
Szóval Behlül arra a címre elkülde Bichtert ahol egy házikó van és a tulajtól el kell kérni a kulcsot. El is ment, de ott meglepetésre Behlül fogadta, aki titokban már egy pár napja hazajött. Természetesen egymásé lettek rögtön, és Bichter panaszkodott, hogy már nem nagyon tud kifogásokat találni Andan felé, hogy elutasítsa a közeledését. Behlül kérte, hogy egy kis idõt adjon még neki, egyenlõre jöjjön Bichter ebbe a házba õhozzá, õ meg majd jóval késõbb fog "hivatalosan" hazaérkezni. A gyerekek meg Deniset látogatták meg és ott is aludtak nála. Firdi hazajött az utazásából, de valami titokzatosság van az út körül, mert Kátya ahogy kipakolt a bõröndjébõl egy zárójelentést talált. Õ beleolvasott...mi igazából nem tudtuk meg, hogy mi a baja, de kérte Firdi, hogy ne említse senkinek sem.
Ahogy Besír a gyerekeket elvitte Denisehez, õt is vendégül látta...és ilyen kis mókázgatásból valamire elhangzott az, hogy aki szemethuny egy bûn felett, az maga is cinkostárs lesz....na erre rögtön átment savanyú Jóskába és elgondolkodott, hogy jól tette-e , hogy nem szólt Adnannak. Valami volt ott a Nihat cégalapításával az apjával...de nekem az egy kicsit zavaros, pontosan nem látom azt át:-)
kb.ennyi volt....ja és a végét leírták már...Adnan beívott és rátámadt Bichterre, hogy miért alázza ennyire...és az ágyra taszította...hétfõ folyt.köv...
antsa10 2012 jún. 30. - 19:01:20
(727/2630)
Mivel Bihter megint elutasítja Adnant, az öreg kissé pityókásan neki esett, úgy tûnik megerõszekolja. De ez majd hétfõn kiderül, hogy igen, v nem.
8/10
mamucili 2012 jún. 30. - 18:41:00 8/10
(726/2630)
Sziasztok! Valaki lenne szíves pár szóval leírni, hogy mi történt a pénteki részben, sajna nem tudtam nézni és most nem értem, mirõl van szó, mit tett Adnan? Elõre is köszönöm! Bihter személyisége nekem egyre jobban nem tetszik, és nem elsõsorban azért, mert megcsalja a férjét, hiszen a részérõl ez soha nem volt szerelem, bosszúból az anyja elõl szerezte meg a férfit, henem ahogy a személyzettel bánik,vagy ahogy a környezetében mindenkit lekezel, állandóan ingerült. Az elején sem tetszett, amikor elvetette a babát, nem egyedül dönteni, az nem az enyém, hanem a mienk. Szerintem sokkal tisztább dolog lenne elmondani Adnannak, hogy nem szereti, mást szeret és szépen elhagyni a házat. Az becsületesebb és talán kevésbé fájdalmas, mint hosszú ideig a férfi - aki tényleg szereti - háta mögött játszani kisded játékait. Az igaz, hogy ehhez talán más partner kellene és nem Behlül.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jún. 30. - 17:58:46 10/10 Előzmény Illiona
(725/2630)
nem értek egyet, mert Firdeusz igenis negatív és gonosz!!! és nem lehet rá felkészülni, mert kiszámíthatatlan!!!
10/10
HarisnyásPippy 2012 jún. 30. - 16:56:30 10/10
(724/2630)
Adnan most bedurvult, de meg is lehet érteni. Kíváncsi vagyok mi lesz a hétfõi részben.
10/10
csilla0223 2012 jún. 30. - 15:57:47 10/10
(723/2630)
Nagyon szívesen!!:))
apple19 2012 jún. 30. - 15:44:58 Előzmény csilla0223
(722/2630)
Köszönöm! :)
handi99 2012 jún. 30. - 13:51:13
(721/2630)
Nekem nem jött be, de már vártam, hogy mikor fogja Adnan megunni Bihter kifogásait.
handi99 2012 jún. 30. - 13:50:00
(720/2630)
Nihat végig kitart az apja mellett és elárulja Adnant?
handi99 2012 jún. 30. - 13:47:25
(719/2630)
Eddig 42 rész ment le a 79-bõl. Vagyis maradt még 37 rész. A felezés miatt még 74 rész van hátra.
bloodofthedragon 2012 jún. 30. - 12:41:11
(718/2630)
Nem több, mint 99? Mert ugye eredeti hosszban törökül 79 és pont felezve van minden rész. De lehet rosszul tudom, aki okosabb, megmondhatná, mert nyáron elég sokszor lesz hogy nem elszek tévéközelben :/

Amúgy abban reménykedek hogy a sorozat sikerére való tekintettel fogja magát egy lelkes, jó török nyelvtudással rendelkezõ valaki és lefordítja nekünk a regényt:D
zandra 2012 jún. 30. - 11:16:40
(717/2630)
Én gonosz vagyok, de nekem bejött Adnan tette. Persze önmagában nem pártolnám, még ha meg is volt az oka rá, de így, hogy tudjuk mit csinált Bihter amég szegény ember évfordulós ajándékot vett neki, jót tett a lelkemnek ez a "megtorlás". Nálam már olyan szinten van Bihter, hogy nem tudom sajnálni, sõt, akaratlanul is úgy érzem megérdemelte. (Igaz, nem Adnan szemével, hanem a nézõével)
andy_balog 2012 jún. 30. - 10:07:48 Előzmény zaran.dok
(716/2630)
99 resz van :)
zaran.dok 2012 jún. 30. - 01:04:54
(715/2630)
Valaki meg tudná mondani, hogy kb ,meddig tart még ez a sorozat?
9/10
lilei 2012 jún. 29. - 23:24:44 9/10
(714/2630)
Na...Adnan kicsit beivott...és rögtön fickós legény lett....nekem ez nem tetszik...miért kell kierõszakolnia a testi kapcsolatot, ha a másiknak ez már nem megy egy ideje?
Igazából õ nem tudja , hogy a felesége megcsalja,...õ csak annyit vesz észre , hogy Bichter eltávolodik tõle.Nade ez a megoldás?????Ugyan már kérem...méghogy úriember?!
andy_balog 2012 jún. 29. - 23:23:45
(713/2630)
Mivel lett vége? hogy ledobja az ágyba? Én már láttam, kár hogy így szétdarabolnak 1 részt.
bloodofthedragon 2012 jún. 29. - 19:30:59
(712/2630)
Huh, meg hah. Bihter bármennyire is kivívta magának ezt a dolgot, esküszöm sajnáltam, Adnan nagyot zuhant a szememben, bár ugye a következõ epizód elején derül ki, hogy befejezi -e, amit elkezdett.
Illiona 2012 jún. 29. - 17:18:47
(711/2630)
Bár Firdeusz valóban egy negatív szereplõ, de viszont rendelkezik egy csomó olyan tulajdonsággal, amivel a pozitívnak gondolt szereplõk nem.
Pillanatok alatt átlát helyzeteket, és minden érzelmi rezdülést észrevesz a környezetében. Mindig szurkál valami megjegyzéssel, de amikor nincs a házban, nélküle unalom van.
Igazi sznob, de mégis jobbnak tartom, mint a nevelõnõt, vagy Adnan nõvérét, és persze Besírt, mert ezek a "jóság" álarcát veszik magukra, mindenkit megtévesztve. Aki Firdeusszal bármilyen kapcsolatba kerül, tudhatja mire számíthat, mert nem alakoskodik, így lehet felkészülni, védekezni ellene.
Õ megélte és élvezte a gazdagok nagyvilági életét, és ezt szeretné Bihternek is megõrizni. Firdeusz ebbe született bele, ezt élte egész életében az utolsó 1-2 évben lett csak pénztelen. Nem is ismer másfajta életet, késõn fogja megérteni, hogy Bihtert más teszi, tenné boldoggá, de akkor már késõ?