kambekk 2018 febr. 18. - 22:04:36
(29/129)
Jó volt megint együtt látni a csapatot. A mellékszereplõk is rendben votlak. A sztori nekem néhol lassú volt, és kár hogy az összes jobb poént ellõtték az ajánlókban (mert hogy tetszettek, csak így a moziszékbõl látva már csak üresen koppantak.)
Felnevettem a legutolsó snitt láttán. Mert bár rég kivezették már a nyugati akciófilmekbõl - azért jó volt látni, hogy 20 évvel késõbb ugyan, de mi is tudunk már ilyet. És végülis jól meg tudták verle oldani a lezárjuk-nezárjuk? végéproblematikát.
Tudom, hogy elcsépeltnek mondható, de Stóhl kameója is okés volt, és a köcsögkészítõ rabtárs emnyhe viszkis utalása is.

Örültem az erzsébetvárosi külsõknek. De a Verseny utcai nyitójelenetben kicsit "izgultam" azon, nehogy összefussanak a balatoni fiúk a nagy bevezetõ párbajban a 20 évvel ezelõtti Ambruskergetõkkel :) És persze kacagtam Túróczin is, hogyi itt is a Köztársaság téren csapatta - mintha csak átugrott volna az Aranyéletbõl.

Jó volt, szép volt. 16 év szépen elszállt. Viszlát Amerika!
8/10
prof001 2018 febr. 18. - 20:13:24 8/10
(28/129)
Nekem jobban tetszett, mint a 2.rész.
Mindenképp érdemes megnézni.
jn 2018 febr. 18. - 19:39:40
(27/129)
Az elsõ két részt nagyon szerettem, kritika ide vagy oda, alap volt, hogy ezt is megnézem. Az elõzõ részekhez képest ez valóban gyengébb volt, de így is jól szórakoztam, röhögött az egész mozi...egyszernézõs kategória, de aki eddig szerette a "sorozatot", az üljön be rá nyugodtan, én nem bántam meg!
10/10
kakukkfióka 2018 febr. 18. - 13:29:16 10/10
(26/129)
Aki szerette az elsõ kettõt, annak kötelezõ.
Más lett, valóban kicsit Argós, de jó.
1/10
Zajka 2018 febr. 17. - 22:32:44 1/10
(25/129)
Ki merem jelenteni, hogy ez volt életem egyik legrosszabb filmje. Egyszerûen minõsíthetetlen volt...
Ez a film, mint mûvészet megalázása. Szerencsétlen színészek akik eladták magukat ezért. Kínosan éreztem magam.
10/10
Péterrrrrr 2018 febr. 17. - 22:08:47 10/10
(24/129)
Én biztos megnézem majd. Én már azt is élvezni fogom, hogy a kedvenc rendezõm rendezte, és a kedvenc színészem, Nagy Ervin is játszik benne.
5/10
csonkag78 2018 febr. 17. - 19:38:28 5/10
(23/129)
10/5
5/10
csonkag78 2018 febr. 17. - 19:37:27 5/10
(22/129)
Sajnos nagyon laposra sikerült....voltak jó poénok, de összességében gyenge, pedig a stáblista nem ezt ígérte.
2/10
joe2008 2018 febr. 17. - 19:22:59 2/10
(21/129)
Sjnálom, hogy ilyen gyengére sikerült. Sajnálom a jegyet és idõt is, amit ma a moziban töltöttem a legnagyobb teremben kb 20-an voltunk Pécsen. Volt kb 3-4 értékelhetõ poén, geg és semmi több.
10/10
Fülig Jose 2018 febr. 17. - 12:40:53 10/10
(20/129)
ne higgy a kritikáknak, itt olvasgass véleményeket! ha szórakozni akarsz, mindenképp nézd meg! legutóbb az argo 1 volt ilyen vicces, itt frankón az egész mozi visított a röhögéstõl...ha olyan balfasz vagy, mint a zindexes hülyegyerek és belelátod a nõ-és meleggyûlöletet (???) esetleg \"linzerénis\" fan vagy és/vagy vevõ a negygondolatos-sírvavigadós-töménnyomoros (nézhetetlen oszkárjelöltes) magyar filmre be ne menj! ha csak egy (felhõtlen) másfél órád van világmegváltás helyett-ott a helyed. hidd el, megéri!
10/10
Wolfy33 2018 febr. 17. - 11:03:43 10/10
(19/129)
A lehúzó kritika ellenére régen nevettem ennyit egy filmen . Igaz a végére kicsit sok a meleg poén ,de ezt leszámítva nagyon szórakoztató . 10/8
lancze 2018 febr. 16. - 23:57:41
(18/129)
Feltem tole, de jol mukodott a film, szinte lehetetlen nem szakadni rajta. Persze vegtelenul bugyuta a tortenet, egy masodpercig sem erdemes komolyan venni az egeszet (nem is ertek par kritikat). Ez egy 3. epizod, egy oromjatek volt az egesz, igy is allt hozza mindenki. Viszont ettol meg jol mukodott a rendezes, a vagasok, a karakterek, a szineszek, az alap recept meg mindig mukodik, hiaba leragott csont olykor. Iszonyat suru film, legalabb fel percenkent poen - helyzet komikum, 1-1 tenyleg leszakad a plafon kaliber, meg van par tuleroltett is.
Egy hatalmas hulyeseg az egesz, izig verig magyaroknak szant humor, egy laza limonade.
lancze 2018 febr. 16. - 23:36:19
(17/129)
assddw
10/10
Bigpapa 2018 febr. 15. - 23:01:52 10/10
(16/129)
Most értünk mi is haza, szerintem qrva jó lett! Már a bemutató is tetszett, de ez? :D Profin volt megcsinálva, a lövöldözés is tiszta amerikai :) Nagy Ervin nyilatkozta valahol, hogy amit a Kincsemmel felépített (imázs) , azt ezzel lerombolta. Pont nem! :D Stohl is és õ is Zseniálisan játszanak. Aki ennyire ki tud vetkõzni önmagából, azt csak tisztelni lehet. Igen, tudom, divat még ma is utálni Stohl-t,de kérdem én. Akik még ma is pálcát tõrnek felette, azoknak mind makulátlan "fiatalságuk" volt? Mert nekem pl nem. Én is csináltam olyan dolgokat, amikre most, 43 évesen nem büszkén tekintek vissza, de az is én voltam, az is a múltam. Szóval jól játszik mindenki. Nagyon jók a poénok. Féltem attól, hogy ezt is eléri az ötlettelenség és lekopizzák az elsõ-második részt,de nem. Van folytatólagos poén, ami ült azokban és itt is ül. Baláék még mindig jók :D
Nincs benne SPOILER, mert a bemutatóban sok minden látszik.

Olvastam egy nõi kritikát, nem tudom,melyik hírportálon, ott a csaj porig fikázza a filmet a meleg poénok, a vulgáris szöveg miatt. Kérdem én. Miért egy ilyen szikkadt agyú fapicsát kell elküldeni egy Valami Amerika 3 premier elõtti vetítésére? Pont annyi kárt okoz, mint az a kocka buzi, aki már elõre ajnározza pl a Star Wars 8-at, amit amúgy be kéne tiltani és kivégezni mindenkit, aki közremûködött abban, hogy végleg kiirtsanak mindent, ami egy igazi SW fannak fontos egy SW-ben. De õ ódákat zeng, mi elmegyünk, megnézzük és qrvaanyázva jövünk ki a moziból,mint a többiek 80%-a, akik végig ülték. Na mindegy. Az összes meleg klisé kell bele, aki látott legalább egy börtönös filmet, az pontosan ezeket várja benne.
Az "vicces" benne, hogy Timi (Szonja) fikázza Esztert, hogy tuskók a lábai, közben pont neki lett 2x akkora feneke és combja,mint az 1-2-ben, így ez esetben ez a poén kevésbé ült. De nagyon jók a karakterek, jó a sztori is, mi nagyon élveztük a filmet.
Többet kaptam (jobb,mint vártam) a filmtõl, így nem igazán tudok bele kötni
10/10

Aki nem szerette az 1-2-t, az ezt sem fogja, így azoknak nem ajánlom. Akik viszont imádják ezt a stílust, a Várnai tesókat, Baláékat, azok szerintem nem jönnek ki csalódottan. :)
senatig33 2018 febr. 15. - 22:08:47
(15/129)
Hát én könnyesre röhögtem magam, sztem is 10/9. Menjetek moziba! Jó film!
10/10
Csacsoa 2018 febr. 15. - 19:51:03 10/10
(14/129)
nekünk nagyon tetszett 9/10 :)
9/10
Gerane 2018 febr. 15. - 10:20:20 9/10
(13/129)
Nem igazán értem a \"szakmai\" kritika miért húzta le. Így támogatják a magyar filmet, hogy lebeszélik a nézõt, hogy beüljön a moziba? Nagyon tetszett nekünk is! Valóban más, mint a többi, de méltó folytatás. Nem olyan bájos, mint az elsõ rész, ez már egy akció vígjáték. Minden percre jut egy poén, és többnyire mind üt is. Van 1-2 poén, ami valóban súrolja a jó ízlés határát, de abszolút belefér ebbe a mûfajba! Olyan, mintha az ember egy amerikai, pörgõs filmet nézne.Ez egy vígjáték, nem kell benne filozófiát vagy mûvészfilmes vonásokat keresni!!! Szóval csak ajánlani tudom. Az utolsó pár csavar, nekem kissé túl szürreális, de ezt leszámítva abszolút jó szórakozás, számomra 8-9 pontos.
10/10
AruxaH 2018 febr. 15. - 09:29:47 10/10
(12/129)
Bevallom én is meglepõdtem mennyire sok negatív kritikát kapott a film, ezért el is mentem rá, hogy a saját szememmel is láthassam ezt a \"szemét\" filmet.
Nos, lehet hogy az én ízlésemmel nincsen valami rendben, de szerintem igenis nagyon jó film volt. A film nagyon jó kikapcsolódás, nekem végig lekötötte a figyelmemet, a poénok is nagyon szórakoztatók, nem erõltetettek és tényleg sokat nevettem. A színészi játékkal is nagyon megvoltam elégedve Nagy Ervin nagyon tudta hozni a meleg bandavezér szerepét, Oroszlán Szonja pedig az idióta, buta nõcit is fergetegesen alakította.
Persze a filmben van némi kifogásolható és érdekes rész, de én személy szerint minden egyes pillanatát élveztem. A végén a táncos koreográfia fergeteges volt :D. Nálam 10/8,5 volt a film, de természetesen ízlések és pofonok.

Köszi Gábor, nem bánnám ha még ennek is lenne folytatása :)
9/10
Norbii93 2018 febr. 14. - 23:45:35 9/10
(11/129)
Féltem. Féltem, hogy mennyire lesz jó az elsõ 2 rész után, pláne, hogy nekem személy szerint jobban tetszett a 2., mint az elsõ. Megnéztem.
Nagyon sokat nevettem, de tényleg. Szerintem nagyon sok poén volt benne, bevallom volt nagyon kevés poén ami erõltetettre sikeredett.
Ha nem lettek volna várakozásaim, és ez lett volna az elsõ rész amit látok, akkor 10/9, viszont az elõzõ részek után egy 10/8. Ettõl függetlenül vétek lenne kihagyni, remek film.
10/10
szabopeteristvsn86 2018 febr. 14. - 23:10:37 10/10
(10/129)
Erdemes megnezni es nem foglalkozni a negativ kritikakkal, a pocskondiazo hozzaszolasokrol nem is beszelve!
9pont