9/10
King Diamond 2007 márc. 24. - 00:04:24 9/10
(12/152)
Hát az elsõ részben nem volt annyi véres jelenet meg brutalitás, az tény, mint a másodikban. Ez brutalitás és vér szempontjából a másodikra hasonlít, de mivel a története ugyanaz, mint az elõzõ kettõnek, nevezetesen, hogy megérez valamit a fõszereplõ, így páran elkerülik a halált és utána egyenként kezdenek meghalni véletlenszerûen-ezért olyan sok újdonságot nem kell várni, a 2-ben sem volt, mégis nekem jobban tetszett mint az 1. A helyszínek azok nyilván másak, meg a halálozások is, de lényegében egy jó film mindhárom része, ötletes. De nem mondanám, hogy az utánzata lenne, végüils különálló történetek, csak a séma ugyanaz, de ez errõl szól, azért sorozat...
Redfield 2007 márc. 23. - 23:58:08
(11/152)
Én egy folytatásos horror-t nem azért nézek végig, mert nõ a brutalitás, vagy mert jó a hangulata. Ezek is közre játszhatnak, de a lényeg az, hogy legyen benne valami új is, valami fantázia, és ha lehet, ne csak utánzata legyen az elõzõ részeknek. Na most ebbe nem tudom, hogy milyen újdonságot tuszkoltak bele, de már a második részbe sem került sok. Én nem hiszem, hogy tetszene. nem tudom, talán majd meglátom. De ha csak a látvány, meg a brutális kivégzések, meg a hangulata (ami az elõzõ részekben is volt) miatt ajánlod, akkor nem ígérek semmit.
9/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 23:53:19 9/10
(10/152)
Pedig semmivel sem rosszabb, mint az elõzõek. A hullámvasút ötletet is jónak tartom. És nem mondanám 'kényszer' folytatásnak, mivel nem feltétlen csak akkor csinálnak egy filmbõl folytatást, hogy csak pénzt hozzanak rajta. Szerintem az elõzõ két részt is sokan nézték, jó bevételt hozott, akkor meg miért ne lehetne csinálni egy következõ részt, és meg is állja a helyét. Bár javaslom, hogy azért mégha nem is érdekel, nézd meg, mert ebbe is vittek elég brutalitást, és talán azért nem csökken a színvonala az elõzõekhez képest, pl a súlyzós srác halála az nagyon durva lett.
Nekem mind3 része bejön és remélem, hogy még lesz folytatása is.
Redfield 2007 márc. 23. - 23:43:27
(9/152)
Oké. Hát akkor ennél is kifejtem a véleményem... :) Nem láttam ezt a filmet, de elég volt hozzá az elõzetes, hogy tudjam: egy újabb muszáj-folytatásról van szó. Persze a kivégzésekbe vihettek fantáziát, de egyébként nagyon az elsõ kettõre, azon belül is csak az elsõre hajazhat. Az elsõ rész még újdonság volt, és nagyon hatott nálam. A második már annyira nem jött be, bár tény, hogy feldobták egy nagyobb adag brutalitással. Ez viszont már az elõzetest látván sem nagy szám, SÕT, a 10 évvel ezelõtti PC-játékok is élethûbb grafikai kivitelezéssel bírtak, mint a hullámvasút szétesése ennek az elõzetesében. Nem tudtam: sírjak, vagy nevessek. De igénytelennek tartom ennyi alapján, és nem vagyok rá kíváncsi annyira, mint az elõzõ részekre voltam.
9/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 23:35:27 9/10
(8/152)
Ennek a filmnek mindhárom része kiváló! Ugyanolyan f*szák, bár a háromból nekem talán a második a kedvencem, de mindhárom nagyon ötletes. A 3-ik sem lett semmivel sem rosszabb, mint az elõzõ kettõ, hozza a színvonalat. Talán még lesz több része is...
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a jó thrillereket.
cordelina 2007 márc. 22. - 17:30:24
(7/152)
Én mégg nem láttam, de meg akaron nézni:D
Zolkó 2007 márc. 21. - 09:15:00
(6/152)
Alig bírtam végignézni. Sosem voltam oda a horrorokért, és ez csak megerõsítette ezt.
Timke 2007 febr. 05. - 12:49:08
(5/152)
Látom megoszlanak a vélemények. Szerény véleményem szerint nem volt rossz, de meg sem közelíti az elsõ két filmet. Sokkal ötletesebbek voltak a halálok, azokon még izgulászni is lehetett, ezen már annyira nem. Sajnos én nem tudtam megválasztani a végét, a mozis verziót láttam. Kíváncsi vagyok, hogy milyen alternatív befejezés van még. Tehát meg lehet nézni, de senki ne várjon olyan izgalmakat, mint az elsõ két részben.
huba1 2006 nov. 30. - 18:46:24
(4/152)
Nekem bejött mind a három rész.
Látványos halálesetek, néhol (sõt) látszik a számítógépes trükk, de ha ezt nem vesszük nagyon komolyan, akkor egy igen jó és logikailag is kidolgozott filmet nézhetünk meg, akár többszõr is.
rókalány 2006 nov. 27. - 19:51:23
(3/152)
az elsõ kettõ még okozhatott meglepetést..ez már unalmas volt...
peter44 2006 nov. 27. - 12:04:34 Előzmény Pilica
(2/152)
Biztos jó film és az is biztos hogy moziba való lenne de a köcög kiadó inhább megjelentette dvn persze 2900 Ft-ért...
Pilica 2006 okt. 20. - 21:31:38
(1/152)
Végsõ állomásból sosem elég,azokat a matematikai pontosságú meghalásokat nem lehet megunni XD