10/10
Cleo Cleo 2017 márc. 04. - 12:10:49 10/10
(678/1238)
Ez már az én fejemben is megfordult :D Egy kezemen meg tudom számolni, hogy mik történtek eddig. :D Aztán mindjárt vége. :D
6/10
napraforgó 2017 márc. 04. - 08:53:42 6/10
(677/1238)
Baromi lassan halad. Nem történik szinte semmi. 70 rész, az alig semmirõl...
10/10
Cleo Cleo 2017 márc. 03. - 22:47:24 10/10
(676/1238)
117 részes a magyar szinkronnal. Ma volt a 70. Rész. Tehát még 47 rész van hátra. :) Az elsõ évadból. :)
AmazonGirl 2017 márc. 03. - 20:01:30
(675/1238)
Leyla beszólása Öndernek tényleg jó volt. És még az tetszett hogy mikor Nihan, Emir és Zeynep mentek a rendõrségre kocsival Emir valami olyasmit mondott, hogy: "Zeynep a bátyáid sorban meghalnak, de te itt maradsz megnevettetni engem." Ez jó volt.

Fehime viszont annyit siránkozott, hogy azt hittem lecsapom. De komolyan. "Jaj fiam. Jaj te nem tettél ilyent. Jaj másik fiam nem hiszem, hogy jelenthetted fel a bátyádat. Jaj Hüsseyn. Jaj Allah segíts meg. Jaj én ezt nem hiszem el. Jaj Kemál mi történt. Jaj Kemál hogy tehetted ezt." Fúúú. És ez most nem volt benne de " Jaj Kemál az az Asu olyan szép kislány. Jaj vedd feleségül Jaj."

Hüsseynnel nincs bajom de Fehime megõrít.
10/10
Cleo Cleo 2017 márc. 03. - 19:15:22 10/10
(674/1238)
"Nem tépkedek ártatlan virágokat, hogy a kopasz fejedhez vágjam. " Bírom Leyla beszólásait
:D
sorozatkedvelõ 2017 márc. 03. - 07:40:42
(673/1238)
Köszönöm szépen!
6/10
napraforgó 2017 márc. 03. - 03:32:57 6/10
(672/1238)
Miért? Zeynep talán dolgozik valamit? Most, hogy férjhezment, napszámra otthon van, nem csinál semmit. Az iskoláit félbehagyta, habár én azt sem tudom, mit tanult egyáltalán. Na és Vildán csinál valamit? Õ is a semmit ragozza. Neki még háztartást sem kell vezetnie, mint Fehimének. Eltartják. Foglalkozásuk: férjes asszony.
6/10
napraforgó 2017 márc. 03. - 03:30:02 6/10
(671/1238)
Ahogy Fehime megpróbál nyomást gyakorolni a fiára, az visszataszító. Neki nem az a fontos, hogy Kemál boldog legyen, hanem az, hogy felejtse el Nihánt és vegye feleségül Ászut. Azt még meg tudom érteni, hogy anyaként azt mondja, hogy ne fusson egy férjes nõ után, de miért eröltetné rá azt a nõt, akit a fia nem szeret? És a nagyjelenet, az ultimátum, vagy õ (Nihán), vagy én.
És lám a fene nagy szeretetükkel elérték azt, hogy minden gyerekük hátat fordít nekik.

Nem tudom miért, de én ezt a Nihánt sem igazán tudom szeretni. Õ is állandóan Kemálon lóg, hasonlóan, mint Ászu, állandóan telefonálgat, beszélni akarok veled, valami fontosat kell mondanom. És amikor találkoznak, a világon semmi értelmeset nem mond, nemhogy fontosat. Most is: most már békén kell téged hagynom, hogy boldog lehess. Ennyi volt a mondanivalója. Ezért kellett személyesen találkozni? Nem lehetett a telefonban elmondani? Sõt föl se kellett volna hívnia, elég lett volna békén hagynia.
Kemál ügyesen próbálja kideríteni, hogy is volt az az 5 évvel azelõtti éjszaka, ami Nihánt Erik feleségévé kényszerítette. Ha ezt sikerülne kiderítenie, Nihán felszabadulhatna és akkor újra föl lehet venni a kapcsolatot. De amíg ez meg nem történik, Kemál nem akar felemás kapcsolatot és jobban meg tudja õrizni az önuralmát, ha Nihán nem lóg rajta örökké.
zuzuzu777 2017 márc. 02. - 20:59:42
(670/1238)
Háztartásbeli, mint a legtöbb középkorú, ill idõsebb nõ Törökországban. Csak a fiatalabbaknál "divat" a dolgozás
Az viszont nem világos, hogy mibõl élnek, mert a papa üzlete majdnem mindig üres.
10/10
Cleo Cleo 2017 márc. 02. - 20:12:04 10/10
(669/1238)
Fehime asszony dolgozik valamit? Hüseyin fodrász, de a felesége mit tevékenykedik? Lehet, hogy említették, de nem rémlik. Köszönöm a választ :)
syuzi 2017 márc. 02. - 18:26:16 Előzmény malvinkicska
(668/1238)
Köszi szépen az infót :)
10/10
Cleo Cleo 2017 márc. 02. - 16:43:38 10/10
(667/1238)
21. Bölüm. :)
sorozatkedvelõ 2017 márc. 02. - 14:31:02
(666/1238)
Valaki megírná,hogy hanyadik török résznél járunk?/kioktatást mellõzve.../ Elõre is köszönöm!
6/10
napraforgó 2017 márc. 02. - 05:21:42 6/10
(665/1238)
Kemál próbál utánajárni, hogy valóban Tarik volt-e Karen gyilkosa. Szerintem tudja õ már a választ, csak nem akarja elfogadni, mindenáron mentséget keres a számára.
Banu érdekes, õ is hazudik Emírnek, Emírnek azt hazudja, hogy nem tudja ágyba vinni Tarikot, a valóságban pedig már régóta a szeretõje. De sajnálja a férfit, mert látja, hogy egy alapjaiban rendes embert akar "megrontani" Emír. Ezért õ is hazudik, és az Emír által szépen kitervelt "in flagranti" akciót is meghiúsítja a teakészítési ötlettel. Így Tarik mégsem találja õket félreérthetetlen helyzetben, ahogy tervezte.
Ászu szerintem kicsit rájátszik a fene nagy aggódásra és próbálja elnyerni Kemál - szíve helyett - a kezét, de Kemál még ellenáll. Nihán engem egyre jobban fáraszt, a barátnõjének, Jaseminnek van igaza: meg akarod kapni/tartani Kemált és közben Emír felesége is akarsz maradni. Na, hát a kettõ együtt nem megy. A nõnek vagy el kell fogadnia, hogy Kemál nem lehet az övé, és akkor hagynia kéneKemált és mindent, ami hozzá fûzi, vagy be kell vállalnia mindent, azt is, hogy Ozant elveszíti. De ez az ezer részen keresztüli döntésképtelenség, meg a Kemál utáni mászkálás, leskelõdés, telefondömping, na nekem sehogy nem jön be. Mert nem becsületes. Vagy így, vagy úgy, de ne szerencsétlenkedjen még itt 100 másik részen át. Ja, és jönnek a visszaemlékezések a hülyéskedésekkel, idétlenkedésekkel.... Nálam nem nyerõ.
6/10
napraforgó 2017 márc. 01. - 04:40:52 6/10
(664/1238)
Szerintem Öndernek nincsenek illúziói, tudja õ, hogy Leyla megveti õt az egykori árulása miatt. Önder legfeljebb abban reménykedik, hogy most, jó 25 év után Leyla talán megbocsát neki.
Tetszett, hogy Vildan kétszer is pofára esik, Galipnak esze ágában sincs az õ nevére iratni Leyla házát, megtartja magának - de miért is gondolta a nõ, hogy egy 20 millió lírás ingatlant megkap csak úgy ajándékba, a semmiért???
A második pofáraesés az, amikor Leyla megjelenik a részvényesek ülésén, hogy gyakorolja részvényesi jogait, megfosztva Vildánt attól, hogy képviselje õt. Innentõl érdekesebb lesz a Koszdzsuolu cég ügyködése is. Bár nem tudom, Leylának hány % részesedése van, de már 10% is elég ahhoz, hogy keresztbe tegyen, ha akar. Legalábbis nem lesz meg a családi többség... (Galip, Emír, Önder, Vildán ... Mert Leyla nem biztos, hogy mellettük fog szavazni...)
Emír elmondja Nihánnak, Tarik Karen gyilkosa, úgy állítja be, mintha az az ostoba férfi az õ akarata ellenére ölte volna meg a nõt. Holott minden a tervei szerint ment...
Nihán elmondja Kemálnak, aki még mindig inkább azt hiszi, hogy csak Emír akarja bajba keverni a testvérét.
Tarik elbizakodott, nagyképû viselkedése a szüleivel és a "kisöccsével" szemben... Õ baromira elégedett magával, már nem is gondol a gyilkosságra, pedig hogy sírt utána....
10/10
Cleo Cleo 2017 febr. 28. - 21:04:28 10/10
(663/1238)
65. rész...
Hûha..Hol is kezdjem? Sajnos azt a hozzászólásokból megtudtam, hogy Nihan-t elrabolják, de hogy Taner csinálja az egészet!? Ezt nem gondoltam volna. Szerintem még Nihan sem hitte el, hogy megpróbálhat kiszökni, vagy jelezni valakinek a kiabálásával, ajtó dörömbölésével. Ráadásul fegyvernek egy villa?! Szerintem bugyuta "támadás" volt.

Leyla..Nagyon sajnálom, hogy kilakoltatták. Önder vissza akarja szerezni a volt menyasszonyát? Látszik rajta, hogy szereti, és jobban, mint Vildan-t. Szerintem érdekes szerelmi háromszög lesz..Feltéve, hogy Leyla érez-e iránta valamit. Eddig nagyon úgy tûnik, hogy nem.

Nagyon tetszett, hogy Kemal majd' meghal azért, mert Nihan eltûnt. A hõsszerelmes beleõrül a gondolatba is, hogy Nihan-nak baja eshet. Nagyon tetszett a: "Nem éreztem az étel ízét, amit a számba vettem. A víz nem oltotta a szomjamat." metafora. Furcsálltam, hogy a Fõnök és Méreg mellé bejön Salih is. De szerencsére volt haszna.
Kíváncsi leszek, hogy ki fogja megtalálni Nihan-t, remélem, hogy Kemal.
6/10
napraforgó 2017 febr. 28. - 05:19:05 6/10 Előzmény napraforgó
(662/1238)
Elég zûrzavaros volt a Nihán kiszabadítására indított akció. Elindult Kemál, Méreggel és Szalihhal, Önder meg Ozannal - õk aztán összefogtak még az elején.
És persze Emír is elindult a tulajdonáért, elég szép nagy kommandóval, bár ahogy elnéztem, Tarik "segítsége" semmit se ért.
Taner is akcióba lépett, három csapat is ki akarta szabadítani - na jó, kettõ egyesült még az elején (Kemál és Önder), õ meg vidáman lelépett a harmadikkal.
Nagyon meg tudtam érteni az Emír elleni haragját, a szemet-szemért, feleséget feleségért akcióját, még ha nem is pártoltam a témát.
Emír hisztijei, ordítozásai a tehetetlen dühtõl tetszett, meg az is, hogy végül is õ volt az, aki teljesen lemaradt a szabadítási akcióról.

Kemál és Nihán menekülése számomra röhejes volt, ott volt két autójuk, Önderé és Kemálé. Erre elszaladnak valahová, föl-, meg le, ki, meg be, ráadásul Nihán magastalpú cipõben(!!!) végül befutnak egy erdõbe - véletlenül sem az útra, a kocsijukhoz!!! Aztán ott nekiállnak lelkizni, hülyeségeket mondanak egymásnak - Te házas vagy, Emír felesége, blabla, hiba volt a csók is, blabla, menj vissza hozzá, blabla. Na, ilyen szerencsétlen, értelmetlen krapek nem is érdemli meg a nõt, aki ott és akkor hajlandó lett volna érte elhagyni a férjét. Na de nem, Kemál úrfi visszataszigálja õt a férje karjaiba, a család kebelére. Nincs jogom hozzád, blabla - Könyörgöm, ezt tudta az elõzõ 50 részben is, akkor mi a fenét akart a nõtõl, ha nem azt, hogy hagyja ott a férjét????!!!
Emír meg végig húzgálja a szája szélét. Tarik meg nem ért az egészbõl semmit sem, viszont Tufán megint nagyon mozgatja az állkapcsát...

Lehet, hogy izgalmas a sorozat, na de elég amatõr....
6/10
napraforgó 2017 febr. 24. - 20:41:41 6/10
(661/1238)
Úgy tûnik, Karen férje sem volt "egyszerû civil", ha Taner haverjai most ilyen mentõ-akcióba kezdtek. Furcsállom, hogy ilyen háttér mellett Taner semmit se tudott volna Emír 5 évvel korábbi akciójáról... Ha Taner ilyen nehézfiú, akkor Karen közremûködése egy prostis-akcióban nem oly nagy szám. Még akkor sem, ha az rosszul sült el... Valahogy nem érthetõ, hogy eltitkolta elõle.....
6/10
napraforgó 2017 febr. 24. - 20:34:32 6/10
(660/1238)
Szerintem nem. Valami külsõs lehet az az ember, csak még nem tudni ki és miért. Talán csak eztûn fog felbukkanni.
10/10
kornyezet 2017 febr. 24. - 16:08:57 10/10
(659/1238)
Valami olyasmit álmodtam, hogy szóltam Kemálnak, hogy hallgassa le az üzenetet.